fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Mszana Dolna

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Mszana Dolna jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze narzędzia. Dlatego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Mszana Dolna?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz bardzo dużego doświadczenia oferując naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależny jest rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Mszana Dolna

Populacja: 7500

Długość geograficzna: 20.079920

Szerokość geograficzna: 49.674320

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Mszana Dolna

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Mszana Dolna

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Mszana Dolna

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, z tego względu wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Rozpatrujemy również jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie pomagamy naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też swoje własne metody, które testujemy na naszych wewnętrznych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Mszana Dolna

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na działanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem działania konkurencji, oprócz tego z wykorzystaniem zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo iż prezentują dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się trendy i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy doradzić, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy również podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła zrealizowane przez nasz oddział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace realizowane są poprzez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie lub mogą być one polecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Mszana Dolna

By zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się adekwatnie kojarzyć, również powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji tego planu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w odbiorcach stosowne uczucia oraz zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie niezbędne projekty materiałów użytkowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Start procesu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z konsumentem i dogłębne badanie rynku, na którym działa lub chce pracować, a zatem na początku powinniśmy solidnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niemożliwe, dlatego że nie mamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo powstają w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam dostosować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak też do wymagań klienta. Z motywów, które prezentujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest dopracowywana w celu osiągnięcia końcowego loga. Gotowe logo staje się podłożem do przygotowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces jest prostszy. Rzeczywiście utworzenie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to najważniejszy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Jednakże w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem wypracować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, jak i metody ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też bardzo przydatny w przypadku współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce będą posiadać porady odnośnie designu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Sporządzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Mszana Dolna

Dobre logo przyciąga wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wywoływał w klientach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną wszystkich projektów logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu wypada poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad wstępną koncepcją to dynamiczna polemika, z której wyłaniamy pomysły, które potem są selekcjonowane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Projektowane koncepty najlepiej naszkicować, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do końcowego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Mszana Dolna

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, w związku z tym zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy cel, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie tworzymy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Mszana Dolna

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć właściwego grafika, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej składce. Wszelki zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz cały dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo finalizuje zamówione projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by rozwikłać, bo będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Mszana Dolna

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli suma usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Tak więc na początku za każdym razem dokonujemy rzetelny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w efektywny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, stymuluje ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak zoptymalizować kampanię, aby dostać największe korzyści przy małej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy urzeczywistnić pewne cele, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej szeroka możliwość kształtowania, jak też możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach mają się wyświetlać. Jesteśmy w stanie dla przykładu skierować promocję do właścicieli małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Mszana Dolna

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dostosowane typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce ciągle zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą produktywnością, a ponadto małym kosztem pozyskania konsumenta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Mszana Dolna

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przykuwają wiele ludzkiej uwagi, a najpopularniejszym wzorem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może także posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie najprzeróżniejszych firm w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest na równi ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później najlepszym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Mszana Dolna

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wszystkie modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Mszana Dolna

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe posiada unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, jesteśmy w stanie przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Możemy wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmem można niekiedy zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat końcowy z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Mszana Dolna

Bez strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, ale wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli interesant obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby nie spotkał jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. W wypadku gdy okaże się, że konsument nie może sprawdzić odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odpycha nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które rutynowo pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. Dzięki temu kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy również wykonać pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start projektujemy projekt wizualny, aby zaprezentować prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już trudne do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części testujemy także różne konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane od klienta treści – wykonanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub przygotować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić klientowi tymczasowy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Mszana Dolna

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający około sześć wariantów paru produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Poza tym strony oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala wypełnienie pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy zalecamy, klientom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka idea jest tańsza porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli usługobiorca posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój dochód uruchamiając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie powiększył się również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i ustalenia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Mszana Dolna

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła funkcjonować należy się nią dobrze zająć, więc musimy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo czasu, kiedy wystąpią różne problemy. Cel kierowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to celnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i rytmicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorakie opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów naprawdę opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma może zagwarantować całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich efektywną pracę.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże spis jest długi, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Mszana Dolna

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie wytworzyły się wskutek przebadania fachowego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mizerna strona lub sklep może pracować, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników efekty są nieporównywalnie większe, a po generalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Nieraz spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie położona na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany powinno wykonywać dana strona, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic całkiem dużych, które należy poznać podczas opracowywania UX – można też zrobić osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, należy mieć rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest rozwinięta użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Mszana Dolna

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże do tego zalicza się też standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie odnośnie tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Wielokrotnie dzieją się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną albo w jak szukać rozwiązań w internecie, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to spora większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się wprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na rzetelny wywiad, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bo nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to powinno zadbać, aby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, mimo to jego skutki są tak zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Mszana Dolna

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego musimy zadbać o jego przyjazną budowę i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto część użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli nikt jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak ważna jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bowiem im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez sprawnie działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Mszana Dolna

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie patrzy na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że mając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większe grono użytkowników, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Warto w wydajne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długoletni jeśli jest efektywnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Dodatkowo warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Mszana Dolna

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a poza tym czy jest odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Mszana Dolna

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to idea długodystansowa, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego warto takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, ale jest to żmudna praca, a strategia jest długookresowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Większość firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, z uwagi na fakt iż większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o tworzenie i publikację treści, lecz też nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Mszana Dolna

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama absorbuje duże grono internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Mszana Dolna

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie wizerunku eksperta w swoim zawodzie. Dzięki dostarczaniu internautom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Administrowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, wszak z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest skomponowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy interesującą treść, ale jak już pisaliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Mszana Dolna

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można także sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się kształcenie czytelników i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik pokazuje odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Być może, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to też doskonała okazja, żeby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów rady zaowocuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Mszana Dolna

Opisy produktowe są wysoce ważne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis również buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma też znaczenie na efekty pozycjonowania, ponieważ każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz często są zadziwiająco skuteczne. 

Na przykład, oferując klasyczne krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Mszana Dolna

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, lecz dobrze wykorzystane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto prezentować wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Mszana Dolna

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne marki, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Mszana Dolna

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Mszana Dolna

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Żeby skonstruować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Mszana Dolna

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Mszana Dolna

1. Druk małoformatowy Mszana Dolna

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, bo są właściwie w każdej branży, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Poza zwykłymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest dużo i niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyliczyć określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Mszana Dolna

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tu też należy nadmienić, iż przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Mszana Dolna

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego pokroju produkty nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku istnieje szansa oznakowania towaru i użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest także właściwe przygotowanie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość potężna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego mnóstwo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Mszana Dolna to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?