fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Mszana Dolna

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Mszana Dolna jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze pomysły. Z racji tego Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Mszana Dolna?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużego doświadczenia oferując naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz wznieść nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Mszana Dolna

Populacja: 7500

Długość geograficzna: 20.079920

Szerokość geograficzna: 49.674320

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Mszana Dolna

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała szczegółowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Mszana Dolna

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil powinniśmy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Problem polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi ukazać przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Mszana Dolna

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w branży. W dodatku sprawdzamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom i ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które testujemy na własnych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Mszana Dolna

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reagowanie na posunięcia konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane rozwiązania działają w zestawieniu z planem działania konkurencji, a ponadto w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez żadnego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, jednak prezentują dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metody. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danej dziedzinie, a także możemy wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania warto wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła wytwarzane są przez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie bądź mogą być one zlecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Mszana Dolna

Żeby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się stosownie kojarzyć oraz powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia rzeczonego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która wzbudzi w adresatach trafne emocje jak i również zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a wówczas projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone cele. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie potrzebne schematy materiałów reklamowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Faza wstępna procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z usługobiorcą i wnikliwe omówienie branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, a zatem na początku powinniśmy w całości wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niemożliwe, dlatego że nie posiadamy ważnych informacji, które mają wpływ na opis profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z klientem, a nawet tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do wymagań klienta. Z projektów, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem stworzenia gotowego loga. Gotowe logo staje się podłożem do przygotowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt jest mniej skomplikowany. Faktycznie opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to główny element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być spójne ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie stworzyć oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dobrać warto adekwatny krój pisma, pasujące kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też przydatny w momencie współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki niemu będą posiadać wskazówki o designie, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Mszana Dolna

Trafne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie emocje z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w adresatach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Fazą wstępną dowolnego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu musimy przegadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu, a także jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki zebraniu i analizie tych informacji będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad pierwszą koncepcją to osobliwa dyskusja, z której kreujemy pomysły, po czym są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do finalnego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Mszana Dolna

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Dlatego też nie oddajemy niczego przypadkowi i szczegółowo analizujemy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wywołuje właściwe emocje. Wskutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dbając o szczegóły tworzymy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie i aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy skonstruować duży zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Mszana Dolna

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz posiadać w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres przeprowadzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz obszerny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z planem oddaje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, dlatego, że będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Mszana Dolna

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół usług, które możemy zaoferować naszym interesantom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Dlatego też na początku za każdym razem dokonujemy dogłębny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w kompetentny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak udogodnić kampanię, tak aby wypracować maksymalne benefity przy małym wkładzie pieniężnym. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne zadania, między innymi zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość kształtowania, a także możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie niepełny pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach mają się eksponować. Jesteśmy w stanie na przykład kierować promocję do kierowników małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Mszana Dolna

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową zorientowaną głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Przedstawiają one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez ustanku powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą skutecznością, a ponadto małym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że figurują w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Mszana Dolna

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przyciągają masę ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestnictwo rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Lecz obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy także dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś pokazać swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy świetnym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Mszana Dolna

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wielorakie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Mszana Dolna

Kampanie wideo to ciekawa opcja przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma wyjątkowe możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, możemy rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które można opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go także przedstawić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmikiem można niekiedy zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z pozostałych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Mszana Dolna

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż ludzie poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, ale wiążę się z dużym minusem dla prezentacji firmy. Należałoby na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, jeśli konsument trafi nawet na prostą, podstawową stronę web niż żeby nie odnalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że interesant nie umie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które rutynowo pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji bieżących stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już ciężkie do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy również wszystkie konieczne i pomocnicze funkcjonalności, poza tym wprowadzamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i możemy przekazać klientowi projektowy adres do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Mszana Dolna

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów dwóch produktów, również można nazwać sklepem internetowym. Poza tym strony oferujące kupno abonamentu poprzez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobry pomysł jeżeli usługobiorca ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój dochód otwierając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorcu – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a później powiększył się również na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta i ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Mszana Dolna

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednak, by ta mogła pracować prawidłowo musimy się nią również dobrze zająć, więc wypada dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele wysiłku jeśli nadejdą różne komplikacje. Cel sterowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i rytmicznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo zarządzana strona pomaga ponadto upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Istotne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dodać troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pojawienia się komunikatu informującego, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie warto przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zapewnić pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże wykaz jest długi, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Mszana Dolna

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać wady. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w wyniku obejrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć duży wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – mizerna strona lub sklep może pracować, ludzie po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych pracowników efekty są nieporównywalnie większe, a po generalnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić zakładając, że są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi wieloletni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim zrobić wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany musi realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość istotnych, które należy poznać podczas projektowania UX – możemy również zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest powiększona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Mszana Dolna

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie odnośnie do tego jak musimy wtedy postępować. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że żółtodziób – niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, ponieważ po prostu nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem specjalistycznych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli posiadamy już treści w internecie, to należy dopilnować, by dotarły one do jak najszerszego grona osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Mszana Dolna

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, aby zatroszczyć się o jego przystępny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej znaczna większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online rozwinął się, musi on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Z tego względu właśnie tak priorytetowa jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa liczba użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Mszana Dolna

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której publikujesz wartościowe informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono użytkowników, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest dobrze wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Poza tym należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Mszana Dolna

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na ocenie treści prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a także czy korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można określić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Mszana Dolna

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to metoda długoletnia, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość dlatego też opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, ale jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długoterminowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest trudniej, jako iż znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zalety takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i udostępnianie treści, lecz też nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Mszana Dolna

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Mszana Dolna

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczania czytelnikom ciekawych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną wiedzą, wszak z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy zawsze aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, ale jak już pisaliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Mszana Dolna

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także zaprojektować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie czytelników i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością zdobywa się przez wiele lat. Samemu też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i zasugeruje odbiorcom, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to też najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla kontrahentów rady zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Mszana Dolna

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeżeli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis także budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma także znaczenie na efekty pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Modelowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Jednakże jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeśli pokażesz też propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Mszana Dolna

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, ale prawidłowo wykorzystane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się także pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Mszana Dolna

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Mszana Dolna

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Mszana Dolna

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby ułożyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Mszana Dolna

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Mszana Dolna

1. Druk małoformatowy Mszana Dolna

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – to raczej oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że niełatwo wymienić wszystkie z nich, ale ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas sprowadzamy się do uściślenia szczegółów oraz do przedstawienia możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyliczyć pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Mszana Dolna

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy wspomnieć, że przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego dobrze jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Mszana Dolna

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku występuje możliwość oznaczenia produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również poprawne sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć ogromna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Mszana Dolna to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?