Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Murowana Goślina - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Murowana Goślina

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Murowana Goślina jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Murowana Goślina?

Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i wielkiego doświadczenia oferując naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz utworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Murowana Goślina

Populacja: 9989

Długość geograficzna: 17.009330

Szerokość geograficzna: 52.574630

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Murowana Goślina

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował staranne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Murowana Goślina

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil warto także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza samemu kierować swój firmowy profil społecznościowy. Jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają na celu w szczególności ukazać firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Murowana Goślina

Poprawny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, w związku z tym warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Rozpatrujemy również w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą stałym klientom i cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też autorskie metody, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Murowana Goślina

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na poczynania konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i metody są skuteczne porównując ze strategią konkurentów, a ponadto na mocy zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że prezentują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując defekty dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metodologię. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zbieramy też dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też będą przydatne do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy rozpoznać, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace zrealizowane przez nasz oddział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wytwarzane są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można powierzać osobiście bądź mogą być one polecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Murowana Goślina

Żeby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie kojarzyć, również muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji niniejszego obowiązku potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która obudzi w adresatach trafne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie niezbędne plany materiałów marketingowych takich na przykład jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy krok procedury układania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z usługobiorcą i rzetelne badanie branży, w której działa lub chce działać, dlatego najpierw powinniśmy szczegółowo wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego powstanie procesu jest niemożliwe, dlatego że brak jest informacji wpływających na zdefiniowanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty. Sugestie logo kreowane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam dobrać logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu uzyskania końcowego loga. Gotowe logo staje się fundamentem do przygotowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć opracowanie następnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktem jest, iż opracowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje analizy i obmyślenia każdego aspektu, który będzie angażować konsumenta. Nie mniej jednak na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie wypracować zgodny wizerunek marki. Dobrać musimy adekwatny krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w momencie współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi posiadają wytyczne o stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Murowana Goślina

Dobre logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Otwarciem wszystkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie założenia ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki zebraniu i analizie tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia tworzenia konceptu logo.

Okres pracy nad roboczym konceptem to dynamiczna burza mózgów, z której wyłaniają się koncepcje, które później są przesiewane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze jedno do maksymalnego wykończenia.

Kończąca część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Murowana Goślina

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, w związku z tym zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelkiego biznesu. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i zajmujemy się tym, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje również określone cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy element zadania w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do klienta.

Możemy zaprojektować szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Murowana Goślina

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiąść w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompleksowy zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo dostarcza zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, z uwagi na fakt iż będzie to jeden z najważniejszych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Murowana Goślina

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli całość usług, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które dobieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Z tego powodu na starcie każdorazowo przeprowadzamy skrupulatną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zadeklarować pełną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w niezawodny sposób steruje kampaniami swoich klientów, wzbudza ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak udoskonalić kampanię, by osiągnąć największe benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić pewne zadania, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji i możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ograniczony pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie mają się eksponować. Możemy na przykład kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Murowana Goślina

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z niezmiennie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną skutecznością, jak też małym kosztem pozyskania klienta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi będą pojawiać się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Murowana Goślina

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media pochłaniają masę uwagi człowieka każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może także posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorodnych korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest bliźniaczo ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Murowana Goślina

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wielorakie zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Murowana Goślina

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum trzy razy tyle. Co więcej, wideo reklama daje unikalne możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, można rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmem można czasem przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy efekt końcowy na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Murowana Goślina

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, lecz często  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Można na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie lepiej jest, jeżeli konsument zobaczy nawet prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie spotkał żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, bowiem nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie umie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona zraża brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji odbiorca będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy również zrobić pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt wizualny, aby zaprezentować rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy również wszystkie niezbędne i uzupełniające funkcje, ponadto umieszczamy otrzymane treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie wysłać klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Murowana Goślina

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający około sześć wariantów paru produktów, również można określić jako sklep internetowy. Również serwisy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która zezwala na realizację pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy doradzamy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest tańszy w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli klient ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje zyski formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a po jakimś czasie wypłynął także na klasyczne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, dlatego że uprzednio pracujemy w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim podejmiemy się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od początku również zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Murowana Goślina

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła pracować efektywnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, więc wypada dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Cel kierowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest aktywny i stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga także zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcje.

Niebagatelne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pokazania się komunikatu informującego, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak spis jest długi, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Murowana Goślina

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynają ujawniać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się wskutek przebadania eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Kiepski UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Fakt – mierna strona lub sklep może funkcjonować, klienci po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są zdecydowanie wyższe, a po generalnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To niesamowite jak bardzo małe detale mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Niejednokrotnie widzieliśmy sytuację, w których powierzchownie zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie zadania ma wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem ważnych, które musimy poznać podczas projektowania UX – potrafimy również zrobić osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest powiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Murowana Goślina

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Masowo przydarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w dostępnych źródłach, bo zwyczajnie nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się nanieść takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na merytoryczny wywiad, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego skutki są tak dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Murowana Goślina

Dysponując sklepem internetowym należy zadbać o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, znaczna część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy się udał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy żaden interesant jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak ważna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, albowiem im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez dobrze działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Murowana Goślina

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych ludzi nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której upubliczniasz cenne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez większe grono internautów, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w prężne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy gdy jest efektywnie wykonana. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Poza tym powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Murowana Goślina

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a poza tym czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Murowana Goślina

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długookresowa, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić na własną rękę, jednak jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długodystansowa, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie trudniej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o tworzenie i publikację treści, lecz również nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Murowana Goślina

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. W związku z tym trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Murowana Goślina

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu odbiorcom interesujących treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy robimy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, należy wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, lecz jak już pisaliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Murowana Goślina

Poradniki są następnym modelem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem zdobywa się przez wiele lat. Sam też często szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów rady zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Murowana Goślina

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma także wpływ na efekty pozycjonowania, gdyż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, lecz często są nadzwyczaj efektywne. 

Przykładowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą klienci. Jednak jeśli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli opiszesz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Murowana Goślina

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, ale prawidłowo wykorzystane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Murowana Goślina

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne marki, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Murowana Goślina

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Murowana Goślina

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Murowana Goślina

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Murowana Goślina

1. Druk małoformatowy Murowana Goślina

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał właściwie każdy, bo są właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje dużo, że niełatwo wymienić wszystkie z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to sprowadzamy się do uściślenia szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, jakie są niezbędne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wymienić konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast umożliwia to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Murowana Goślina

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych i w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu też należy nadmienić, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Murowana Goślina

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku istnieje szansa oznakowania towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także odpowiednie stworzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Murowana Goślina to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?