fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Niedobczyce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Niedobczyce jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki czemu Twoja firma z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Niedobczyce?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności jak i wielkiego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Niedobczyce

Populacja: 13500

Długość geograficzna: 18.495310

Szerokość geograficzna: 50.065400

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Niedobczyce

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował precyzyjne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Niedobczyce

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Niedobczyce

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, w związku z tym powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Badamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Kreujemy też autorskie metody, które sprawdzamy na własnych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Niedobczyce

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, w którym reakcja na poczynania konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu ze strategią działania konkurencji, na domiar tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez żadnego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie rynku można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Wnikając w konkurencyjne metody zapisujemy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również będą przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można doglądać w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła realizowane są poprzez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można samodzielnie albo mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić własny czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Niedobczyce

By zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego obowiązku potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która natchnie w odbiorcach stosowne emocje i zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełniać określone wzory. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie wymagane plany materiałów reklamowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Wstęp procesu budowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z klientem i skrupulatna obserwacja rynku, na którym działa lub chce działać, w związku z tym na początku powinniśmy kompletnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego otwarcie procesu jest wykluczone, dlatego że nie posiadamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na opis cech identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Mając już opracowaną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne warianty i propozycje. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z klientem, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do oczekiwań klienta. Z motywów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana w celu zrealizowania końcowego loga. Skończone logo staje się podłożem do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć projektowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Rzeczywiście utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to najważniejszy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na interesanta. Jednakże na etapie opracowywania innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w połączeniu stworzyć jednorodny wizerunek marki. Dopasować warto adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w momencie współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki tej książeczce będą posiadać porady o designie, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Niedobczyce

Ładne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe uczucia z daną marką lub firmą. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzniecał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Pierwszym krokiem wszystkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu potrzebujemy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki zmagazynowaniu i przebadaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Etap pracy nad podstawowym konceptem to osobliwa burza mózgów, z której kreujemy szkice, które potem są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w finalną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do finalnego wykończenia.

Ostatni etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Niedobczyce

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie zgłębiamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje dodatkowo wybrane cele i wywołuje właściwe emocje. Wskutek współpracy z największymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy element projektu tak, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy zaprojektować duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Niedobczyce

Wiemy, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres wykonywanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z rozkładem kończy złożone projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by omówić, jako że będzie to ważny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Niedobczyce

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym usługobiorcą, które wybieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Z tej przyczyny na pierwszym etapie za każdym razem dokonujemy gruntowny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, wzbudza ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych możemy tak udoskonalić kampanię, aby otrzymać maksymalne benefity przy małym nakładzie finansowym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne cele, przykładowo pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej rozległa możliwość konfiguracji oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie niepełny pakiet danych statystycznych o ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zarządzić, o których godzinach mają się wyświetlać. Jesteśmy w stanie na przykład kierować reklamę do właścicieli małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Niedobczyce

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dopasowaną typowo na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Wyświetlają one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe markety prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już dzisiaj mamy styczność z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez internet, jednakże, żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą produktywnością, a także niskim kosztem pozyskania konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli umiejscowione są w sklepie e-commerce to za pomocą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Niedobczyce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają masę uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem zapewne będzie Facebook. Obszar, który oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Egzystencja różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest w równym stopniu istotne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz pokazać swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później idealnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Niedobczyce

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy praktycznie codziennie. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że rozmaite modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Niedobczyce

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, możemy zainicjować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Można też nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można dostać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy osób. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim filmem można niekiedy zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt niezaprzeczalnie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Niedobczyce

Bez posiadania strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli interesant zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie znalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dopasowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, bo nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie umie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także sporządzić pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i rozmowy o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy o własne doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku projektujemy projekt wizualny, aby przedstawić prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wszelkie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, poza tym umieszczamy dostarczone treści – utworzenie treści możemy też innej firmie lub sporządzić osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość przekazać klientowi przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Niedobczyce

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, także można zdefiniować jako sklep internetowy. Również platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnej transakcji razem z zapłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak taka inwestycja jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa nawet jeśli kontrahent ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje dochody formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w wypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Niedobczyce

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Jednak, by ta mogła funkcjonować poprawnie wypada się nią dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele wysiłku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Plan zarządzania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to trafnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest działający i stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Ważne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te fakty naprawdę opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże spis jest długi, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Niedobczyce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to później sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynają wychodzić wady. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie powstały się w następstwie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – słaba strona lub sklep może funkcjonować, internauci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został udoskonalony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych fachowców rezultaty są dużo wyższe, a po kompleksowych zmianach, które także możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Co krok obserwowaliśmy sytuację, w których niby położona na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele musi spełniać dana witryna, abyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic dość dużych, które należy poznać podczas opracowywania UX – możemy także wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc by prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest powiększona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Niedobczyce

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie na temat tego jak należy wtedy postępować. Częstokrotnie zdarzają się sytuacje, że początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, jako że po prostu nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdy uda się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na wyczerpujący wywiad, żeby odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, albowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to musimy zadbać, by zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego rezultaty są na tyle dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Niedobczyce

Posiadając sklep internetowy należy zadbać o jego przystępną budowę i jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy rozkręcił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Nawet najlepsza strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli nikt jej nie wyświetli! Dlatego też tak priorytetowa jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo różnych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez dobrze działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Niedobczyce

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że dysponując nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dostarczasz wartościowe informacje lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono użytkowników, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Warto w skuteczne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy, kiedy jest dobrze stworzona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego sporą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Co więcej, warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Niedobczyce

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie informacji eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a także czy odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Niedobczyce

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długookresowa, przynosząca wyśmienite rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także cykliczność wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, jednak jest to żmudna praca, a sama strategia jest długodystansowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest trudniej, albowiem większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i publikację treści, lecz także nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Niedobczyce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. W związku z tym trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Niedobczyce

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie image eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu czytelnikom ciekawych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Administrowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą treścią, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas wytwarzamy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, ale jak już pisaliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Niedobczyce

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako dział firmowego bloga, ale poradniki można także zorganizować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie interesantów i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednak należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością buduje się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to także świetna okazja, by przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Niedobczyce

Opisy produktowe są bardzo ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeżeli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i lakoniczny to klient może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, dlatego, bo każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz często są niebywale skuteczne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz zrobić listę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą klienci. Nie mniej jednak, jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli przedstawisz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Niedobczyce

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale odpowiednio zastosowane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Niedobczyce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Niedobczyce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Niedobczyce

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. By uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Niedobczyce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Niedobczyce

1. Druk małoformatowy Niedobczyce

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są one praktycznie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza oczywistymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że aż trudno wymienić każdy z nich, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje też kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do uściślenia szczegółów i do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są potrzebne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wypunktować konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Niedobczyce

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, choć nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba bilbordy i banery. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Niedobczyce

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku jest możliwość oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również właściwe sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Niedobczyce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?