fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Niedobczyce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Niedobczyce jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Niedobczyce?

Jesteś we właściwym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości i dużego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i wysokiej klasy prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz utworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Niedobczyce

Populacja: 13500

Długość geograficzna: 18.495310

Szerokość geograficzna: 50.065400

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Niedobczyce

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Niedobczyce

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Planowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać to nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Niedobczyce

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, w związku z tym wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Zastanawiamy się też jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które sprawdzamy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Niedobczyce

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reakcja na poczynania konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem konkurencji, w dodatku w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo że mają dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane analizy i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania konkurentów jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danej dziedzinie, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne kierunki i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a także przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy rozpoznać, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace zrealizowane przez nasz oddział graficzny można zobaczyć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są przez zawodowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego projektu. Projekty można zamawiać indywidualnie lub mogą być one zlecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas robiąc przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Niedobczyce

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się właściwie wiązać ze sobą i powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która obudzi w interesantach właściwe emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym analizujemy założenia danej firmy, a dalej tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełniać określone wzory. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie pożyteczne projekty materiałów użytkowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie przebiegu kształtowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z konsumentem i rzetelna obserwacja rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, czyli najpierw musimy w całości wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest wykluczone, gdyż nie mamy ważnych informacji wpływających na określenie cech identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań klienta. Z propozycji, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest ulepszana w celu uzyskania finalnej wersji. Gotowe logo staje się podłożem do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć projektowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to najważniejszy element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na klienta. Nie mniej jednak w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w połączeniu sformować jednorodny wizerunek marki. Zgrać musimy odpowiedni krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak i zasady ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcją i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też bardzo przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o designie, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z radami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Niedobczyce

Logo przyciąga wzrok i budzi właściwe emocje z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w adresatach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem wszelkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zebraniu oraz badaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia budowania konceptu logo.

Element pracy nad wczesnym konceptem to twórcza polemika, z której wyłaniamy szkice, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu później dokańczane są w finalną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do końcowego dopracowania.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Niedobczyce

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Z tej racji nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje również określone cele i wywołuje właściwe emocje. Z powodu współpracy z różnymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się znakomitą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Niedobczyce

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, więc wymyśliliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz mieć w jednej opłacie. Wszelki zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i zgodnie z planem dostarcza złożone projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, dlatego bo będzie to niezbędny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Niedobczyce

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym usługobiorcą, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na początku każdorazowo przeprowadzamy rzetelny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzbudza ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większej ilości interesantów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak zoptymalizować kampanię, żeby osiągnąć maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy realizować konkretne zadania, takie jak powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej rozległa możliwość kształtowania oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ograniczony zestaw danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie powinny się eksponować. Możemy na przykład kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Niedobczyce

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Wyświetlają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już w tej chwili mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednak żeby mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką produktywnością, jak również małym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy znajdują się w sklepie online to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Niedobczyce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają kawał uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja różnorodnych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Lecz obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest w równym stopniu istotne możemy dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy także rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Niedobczyce

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wszelkie zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Niedobczyce

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe ma wyjątkowe możliwości nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, jesteśmy w stanie zainicjować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można dostać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go również wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo możemy czasem pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form reklamy należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Niedobczyce

Bez posiadania strony internetowej można pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, lecz wiążę się z dużym minusem dla prezentacji firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy interesant trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dostosowania strony www do branży, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że interesant nie umie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu detali i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku projektujemy projekt wizualny, aby pokazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już trudne do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części badamy także wszelkie konieczne i uzupełniające funkcje, poza tym dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy tymczasowy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę www do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Niedobczyce

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także można zdefiniować jako sklep internetowy. Poza tym serwisy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala wypełnienie pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetny pomysł gdy kontrahent ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój przychód otwierając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a później wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od początku także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Niedobczyce

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Niestety, by ta mogła funkcjonować wypada się nią również dobrze zająć, więc powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo wysiłku jeśli wystąpią niespodziewane komplikacje. Cel sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest działający i stoją za nim prawdziwi ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga ponadto upilnować sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcje.

Równie ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem wyświetlenia się komunikatu oznajmiającego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Niedobczyce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, tymczasem dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynają wychodzić defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się w efekcie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć kluczowy wpływ na to, że strony lub sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – słaba strona lub sklep może pracować, ludzie się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych fachowców efekty są dużo wyższe, a po całościowych zmianach, które również możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których niby położona na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość ważnych, które musimy uwzględnić przy projektowaniu UX – potrafimy także wykonać osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wybierany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc aby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachową wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Niedobczyce

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie w sprawie tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Notorycznie występują sytuacje, że żółtodziób – nowy używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w różnych źródłach, dlatego iż po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

Jeżeli naprawa komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet jeśli uda się nanieść przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalistycznych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na rzetelną rozmowę, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli posiadamy już treści w internecie, to musimy zadbać, aby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, jednak jego skutki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Niedobczyce

Mając sklep internetowy należy zadbać o jego czytelną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, większość użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online rozkręcił się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo różnych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość aspektów jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez sprawnie działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Niedobczyce

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Większość z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że dysponując nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez dużą ilość internautów, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w wydajne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długoletni pod warunkiem, że jest profesjonalnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego niemałym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Oprócz tego warto zauważyć, że kampanie Google Ads także będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Niedobczyce

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Niedobczyce

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długoterminowa, przynosząca doskonałe rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także regularność w związku z tym opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, ale jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długookresowa, dlatego też korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie ciężej, jako iż duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o projektowanie i udostępnianie treści, lecz także nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Niedobczyce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Niedobczyce

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. W wyniku przekazywania interesantom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową treścią, gdyż przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku wytwarzamy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Niedobczyce

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie odbiorców i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Samemu też często szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że ty jesteś fachowcem i pokaże odbiorcom, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Stworzenie poradnika to na dodatek idealna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na wszelaki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów rady zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Niedobczyce

Opisy produktowe są bardzo ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać klienta. Jeśli kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

W formie przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. Jednakowoż jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Niedobczyce

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości pracy, ale dobrze zastosowane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest także miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Niedobczyce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Niedobczyce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Niedobczyce

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Żeby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Niedobczyce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Niedobczyce

1. Druk małoformatowy Niedobczyce

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, bo są właściwie w każdej branży, w tych małych i tych ogromnych.

Poza typowymi ulotkami i wizytówkami, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów jest bardzo dużo i trudno wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do uściślenia szczegółów oraz do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, jakie są konieczne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wymienić pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, lecz umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Niedobczyce

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są bilbordy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj także należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Niedobczyce

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego typu produkty nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również odpowiednie sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Niedobczyce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza agencja full service jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?