fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Niemodlin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Niemodlin jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki temu Twój biznes rozwinie skrzydła. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Niemodlin?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności oraz ponadprzeciętnej znajomości rynku dostarczając naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz stworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Niemodlin

Populacja: 6828

Długość geograficzna: 17.619320

Szerokość geograficzna: 50.642000

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Niemodlin

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował szczegółowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Niemodlin

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto także starannie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi ukazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Niemodlin

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, wobec tego powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Na dodatek badamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też własne metody, które monitorujemy na własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Niemodlin

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na postępowanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania działają w porównaniu z planem działania konkurencji, a także na podstawie zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody tanie i powszechnie dostępne, marka nie posiada ani jednego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo że mają dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabości i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Identycznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane informacje i opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurentów można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej branży, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a również przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy również doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace realizowane są przez zawodowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie lub mogą być one polecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz przyoszczędzić własny czas mając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Niemodlin

Żeby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie kojarzyć, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która spowoduje w adresatach trafne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a następnie tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone wzory. W przebiegu tego procesu tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie pożyteczne plany materiałów reklamowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Start procesu tworzenia identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z usługobiorcą i skrupulatne badanie rynku, na którym pracuje lub chce pracować, a zatem najpierw musimy dogłębnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niewykonalne, ponieważ nie mamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem otrzymania końcowego loga. Skończone logo staje się podstawą do przygotowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces staje się mniej skomplikowany. Rzeczywiście zaprojektowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to najważniejszy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować konsumenta. Nie mniej jednak na etapie opracowywania innych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze skomponowany logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w połączeniu sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Zgrać musimy odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, jak i metody ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i wzorami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, gdyż dzięki tej książeczce będą posiadać wytyczne o designie, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem tworzenia zgodnie ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Opracowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Niemodlin

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzniecał w klientach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym właściwie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Startem dowolnego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu musimy rozpoznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Dzięki zgromadzeniu i przebadaniu tych danych będziemy mogli podjąć się zaczęcia tworzenia koncepcji logo.

Element pracy nad początkowym konceptem to twórcza narada, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przebierane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Finalny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Niemodlin

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, dlatego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy zamysł, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i fachowym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy element projektu tak, aby spełniał swoją szczegółową funkcję oraz aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Niemodlin

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny zaprojektowaliśmy ofertę specjalną, za pośrednictwem której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć nawet w jednej opłacie. Finalny zakres ustalany jest osobno.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz cały zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i zgodnie z planem finalizuje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, jako że będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Niemodlin

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli suma usług, które możemy wykonać naszym kontrahentom, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na początku za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, stymuluje ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak zoptymalizować kampanię, tak aby dawała jak największe korzyści przy niedużej inwestycji finansowej. Na podstawie Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, przykładowo zwiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej rozległa możliwość konfiguracji i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały zestaw danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu skierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Niemodlin

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są dostosowane w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieustannie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką skutecznością, jak też niedużym kosztem dotarcia do klienta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi będą pokazywać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli umiejscowione są w sklepie online to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Niemodlin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media pochłaniają kawał uwagi człowieka każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Udział różnorodnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednakowo istotne możemy dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. Taka właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Niemodlin

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różnorodne zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Niemodlin

Kampanie wideo to ciekawa metoda zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe ma wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można też nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go także przedstawić wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo możemy niekiedy zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie powinniśmy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Niemodlin

Bez strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności użytkownika, ale często  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli interesant obejrzy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby nie znalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, dlatego, bo nie wszystkie firmy potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Kiedy okaże się, że interesant nie umie odnaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odstrasza brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku tworzymy projekt graficzny, aby przedstawić realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wielorakie konieczne i uzupełniające funkcjonalności, jak również wprowadzamy dostarczone treści – wykonanie materiałów na stronę możemy też zlecić lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i możemy powierzyć klientowi projektowy adres do wglądu nad postępami prac. Po skończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Niemodlin

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których można bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów jednego produktu, tak samo możemy scharakteryzować jako sklep internetowy. Dodatkowo platformy oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala wypełnienie pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest mniej kosztowny porównując do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa nawet jeśli usługobiorca ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swój przychód uruchamiając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a potem rozwinął się również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, gdyż najpierw konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Niemodlin

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła pracować musimy się nią także dobrze zająć, czyli musimy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele wysiłku jeśli wystąpią różne komplikacje. Plan kierowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest działający, oraz że stoją za nim realni ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga ponadto upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub dodawanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Niebagatelne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pokazania się komunikatu mówiącego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z tej przyczyny naprawdę opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zapewnić pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże wykaz jest długi, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Niemodlin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często lekceważone, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się wskutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć ogromne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – mizerna strona lub sklep może działać, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych ekspertów rezultaty są nieporównywalnie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić zakładając, że są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru położona na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele ma spełniać dana strona, tak żebyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać podczas planowania UX – możemy też zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to należy wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w trakcie szukania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc aby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć rzetelne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest powiększona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Niemodlin

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie na temat tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Często mają miejsce sytuacje, że początkujący użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w internecie, jako że po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

W wypadku gdy rozwiązanie błędu wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeżeli uda się nanieść takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na wyczerpującą rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, by zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego skutki są tak dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Niemodlin

Mając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego czytelną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli żaden klient jej nie zobaczy! W tym celu tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, wszak im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest tempo wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość cech jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez dobrze działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Niemodlin

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz pożyteczne informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez dużą ilość internautów, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeżeli jest prawidłowo stworzona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Oprócz tego powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Niemodlin

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a także czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Niemodlin

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długookresowa, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samemu, jednakże jest to żmudna praca, a strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, wszak większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma starymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz także nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Niemodlin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. W związku z tym powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że odpowiednio zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama absorbuje duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Niemodlin

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na sporządzanie image eksperta w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu interesantom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową treścią, gdyż z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku wytwarzamy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Niemodlin

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można też sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie odbiorców i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością zdobywa się przez długie lata. Samemu też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to oprócz tego idealna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów wskazówki zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Niemodlin

Opisy produktowe są wysoce istotne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też wkład na rezultaty pozycjonowania, wszak wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są nadzwyczaj efektywne. 

Modelowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą klienci. Nie mniej jednak, jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli przedstawisz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Niemodlin

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane może wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest również miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Niemodlin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Niemodlin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi korporacjami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Niemodlin

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby ułożyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Niemodlin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Niemodlin

1. Druk małoformatowy Niemodlin

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niedużym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są praktycznie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest dużo, że aż trudno je wszystkie wymienić, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy sprowadzamy się do sprecyzowania szczegółów i do opisania ewentualnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, które są konieczne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić też zwykłą domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wymienić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie jest to wszystko, ale pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Niemodlin

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Spotkać je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w większym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj również należy dodać, że przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego wspaniale jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Niemodlin

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego rodzaju produkty nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest też poprawne stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego mnóstwo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Niemodlin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?