fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Niemodlin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Niemodlin jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Znacznie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Niemodlin?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności jak i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i fachowa prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz założyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni możemy zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Niemodlin

Populacja: 6828

Długość geograficzna: 17.619320

Szerokość geograficzna: 50.642000

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Niemodlin

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował szczegółowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Niemodlin

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil powinniśmy także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności pokazać firmę od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Planowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Niemodlin

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, tak więc powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Rozpatrujemy również w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy naszym stałym klientom oraz cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też swoje własne metody, które oceniamy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Niemodlin

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem działania konkurencji, a ponadto z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, jednak mają dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Obserwując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy też doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace robione są poprzez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można samodzielnie bądź mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Niemodlin

Aby zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się adekwatnie kojarzyć i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która wznieci w adresatach trafne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie niezbędne plany materiałów marketingowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Zaczęcie procesu kształtowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z klientem i wnikliwa analiza branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, czyli na początku powinniśmy porządnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niewykonalne, ponieważ nie mamy ważnych informacji wpływających na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Mając już stworzoną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Propozycje logo przyrządzane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z klientem, jak również tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dopasować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z propozycji, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana w celu stworzenia finalnej wersji. Skończone logo staje się podstawą do stworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się przygotowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to główny element wymagający analizy i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Lecz na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być spójne z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie utworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dobrać musimy adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcjami i schematem użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w momencie współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki niemu będą posiadać wskazówki odnośnie stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Przygotowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Niemodlin

Perfekcyjne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie emocje z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, aby wzniecał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym właściwie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym momentem wszystkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zmagazynowaniu oraz analizie tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia tworzenia koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawową koncepcją to twórcza polemika, z której wyłaniamy koncepcje, które później są selekcjonowane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z założeniami danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do stuprocentowego dopracowania.

Kończący etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Niemodlin

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie analizujemy plan, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż oraz troszczymy się o to, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego określone cele i wzbudza właściwe emocje. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy, jeden element zadania tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy wykonać duży zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Niemodlin

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają pełnić. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej opłacie. Każdy zakres wykonywanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełen zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo kończy zlecone projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by omówić, jako że będzie to ważny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Niemodlin

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli suma usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Wobec tego na początku każdorazowo przeprowadzamy gruntowny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak uefektywnić kampanię, tak aby wypracować największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Za pośrednictwem Google Ads możemy urzeczywistnić konkretne cele, na przykład rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej rozległa możliwość kształtowania, a także możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ubogi pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach mają się eksponować. Mamy możliwość przykładowo kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Niemodlin

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce niezmiennie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile tradycyjne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą produktywnością, a także niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że znajdują się w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Niemodlin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują dużo ludzkiej uwagi, a najpopularniejszym wzorem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Przebywanie różnorakich firm w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest bliźniaczo istotne możemy także wykonać bardzo celny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. To właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Niemodlin

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wielorakie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Niemodlin

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można stworzony materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy osób. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go także przedstawić konkretnej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim materiałem wideo możemy nierzadko przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z pozostałych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat bez wątpienia będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Niemodlin

Bez posiadania strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, lecz wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli internauta trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie odnalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do działalności, jako że nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że internauta nie jest w stanie sprawdzić odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie często pytają klienci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy także utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności tworzymy projekt graficzny, aby pokazać realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy także wszelkie obowiązkowe i pomocnicze funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane treści – sporządzenie treści możemy też innej firmie lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i możemy udostępnić klientowi tymczasowy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Niemodlin

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór produktów, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów paru produktów, tak samo możemy ogłosić sklepem internetowym. Również serwisy oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia wypełnienie pełnej transakcji wraz z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest tańszy w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa usługobiorca ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje obroty uruchamiając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości wypłynął również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, zanim podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Niemodlin

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, żeby ta mogła pracować efektywnie wypada się nią także dobrze zająć, więc wypada rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele czasu jeśli nadejdą niespodziewane komplikacje. Cel zarządzania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to celnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i rytmicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie zarządzana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Istotne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny naprawdę opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednakże spis jest długi, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Niemodlin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynają wychodzić defekty. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w efekcie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć istotny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, ludzie się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych ekspertów efekty są dużo wyższe, a po gruntownych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niewiarygodne jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których niby położona na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie zadania ma wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość istotnych, które powinniśmy uwzględnić przy projektowaniu UX – można także wykonać oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc żeby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć fachową wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Niemodlin

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, lecz to także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest doświadczenie zawodowe w sprawie tego jak należy wtedy postępować. Wiecznie występują sytuacje, że początkujący używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w internecie, ponieważ po prostu nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Gdy rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet jeśli uda się zainstalować przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na merytoryczną rozmowę, by zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to musimy zadbać, by dotarły one do jak najszerszego grona ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego efekty są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Niemodlin

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego przyjazny układ i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co więcej duża część użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes online się udał, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeśli nikt jej nie zobaczy! Dlatego tak ważna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bowiem im większa ilość użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ wiele zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Niemodlin

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych ludzi nie zwraca uwagi na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że mając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której eksponujesz cenne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość użytkowników, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny pod warunkiem, że jest prawidłowo stworzona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Poza tym należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Niemodlin

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na ocenie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Niemodlin

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długookresowa, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samodzielnie, jednakże jest to żmudna praca, a strategia jest rozwlekła, więc korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, bo większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i udostępnianie treści, lecz również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Niemodlin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobrze zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Niemodlin

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swoim zawodzie. W wyniku przekazywania czytelnikom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą treścią, gdyż z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Niemodlin

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można także zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie odbiorców i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką buduje się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to również idealna okazja, by przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelaki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów rady zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Niemodlin

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Jeśli konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też wpływ na rezultaty pozycjonowania, wszak wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale często są wyjątkowo skuteczne. 

Modelowo, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Natomiast jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz też propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Niemodlin

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, ale prawidłowo wykorzystane może wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Niemodlin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Niemodlin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Niemodlin

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. By skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Niemodlin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Niemodlin

1. Druk małoformatowy Niemodlin

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że są właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Poza zwykłymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że ciężko wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również normalną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wymienić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwoli to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Niemodlin

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w dużym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj również należy dodać, że przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego znakomicie jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Niemodlin

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być również prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku jest szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest jeszcze odpowiednie przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to trudne zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć spora oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną radą, a jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Niemodlin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?