fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Niepołomice

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Niepołomice jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Znacząco powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Niepołomice?

Trafiłeś w idealne miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz bardzo dużej znajomości branży dostarczając naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Opracowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz profesjonalna ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz rozkręcić nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni możemy wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Niepołomice

Populacja: 9384

Długość geograficzna: 20.222570

Szerokość geograficzna: 50.040660

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Niepołomice

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Niepołomice

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także starannie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Niepołomice

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, w związku z tym powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w branży. Ponadto zastanawiamy się w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie pomagamy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które sprawdzamy na naszych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Niepołomice

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie działają porównując ze strategią konkurencji, oprócz tego w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo iż prezentują dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane i opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie konkurentów możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Badając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się trendy i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo przedstawić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Prace wykonywane są poprzez specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie bądź mogą być one zalecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Niepołomice

Żeby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się właściwie kojarzyć, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji owego planu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która wywoła w odbiorcach właściwe uczucia i zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym identyfikujemy założenia danej marki, a wówczas planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie użyteczne schematy materiałów użytkowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z klientem i przemyślana ocena rynku, na którym działa lub chce działać, a więc po pierwsze musimy porządnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na opis profilu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Mając już opracowaną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne warianty i propozycje. Propozycje logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dopasować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do wymagań klienta. Z projektów, które pokazujemy klient wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana celem osiągnięcia finalnego loga. Skończone logo staje się podłożem do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces będzie prostszy. Rzeczywiście utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować konsumenta. Mimo to w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby razem wypracować jednorodny wizerunek marki. Dobrać musimy adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, jak i zasady ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcją i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu schematowi będą posiadać porady o stylu, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Niepołomice

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Początkowym etapem dowolnego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki nagromadzeniu oraz analizie tych danych będziemy mogli przystąpić do zaczęcia budowania koncepcji logo.

Etap pracy nad początkowym konceptem to kreatywna dyskusja, z której wyłaniają się szkice, które później są przebierane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu później dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do ostatecznego dopracowania.

Końcowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Niepołomice

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Z tej przyczyny nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zamysł, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje również wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie wykonujemy każdy, jeden element grafiki tak, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję i aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Niepołomice

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć właściwego grafika, więc zrobiliśmy unikatową ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz nabyć nawet w jednej opłacie. Ostateczny zakres ustalany jest osobno.

Mocne punkty tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz obszerny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie kończy zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, gdyż będzie to trwały rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Niepołomice

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym usługobiorcą, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy gruntowny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zadeklarować pełną obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, wzmacnia ich postęp wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona klientów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak znowelizować kampanię, aby dostać maksymalne benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy nieduży pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach mają się wyświetlać. Możemy na przykład skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Niepołomice

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są zorientowane głównie na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Prezentują one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z ciągle zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych online, jednakże, żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą skutecznością, a ponadto małym kosztem dotarcia do nabywcy. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie online to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Niepołomice

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają masę ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Udział różnorodnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest równie istotne możemy również wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Niepołomice

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że rozmaite zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Niepołomice

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama ma wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które można opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również wyświetlić wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet krótkim filmem możemy nierzadko zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą efekt bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Niepołomice

Bez strony internetowej można pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż klienci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale zazwyczaj  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli internauta obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie znalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do branży, gdyż nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W przypadku, kiedy okaże się, że interesant nie może wyszukać interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W ten sposób kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy także sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i rozmowy o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie przygotowujemy projekt wizualny, aby przedstawić rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą graficzną wizję na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy także wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcje, a także umieszczamy otrzymane od klienta treści – opracowanie treści możemy także innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać usługobiorcy przygotowawczy adres URL do śledzenia postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę www do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Niepołomice

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów dwóch produktów, również można uznać jako sklep internetowy. Także strony oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala wypełnienie pełnego zakupu wraz z zapłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki biznes jest tańszy w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeśli usługobiorca posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce powiększyć swoje zyski formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu online, a potem rozwinął się także na tradycyjne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Niepołomice

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła funkcjonować musimy się nią również dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje sporo wysiłku jeśli wystąpią jakieś komplikacje. Cel zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to prawidłowo zareagować i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Ważne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu informującego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma może zapewnić kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Niepołomice

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w następstwie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doznania klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć istotny wpływ na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – mierna strona lub sklep może działać, ludzie się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych profesjonalistów efekty są nieporównywalnie większe, a po definitywnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają się rozkręcać.

To niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić jeżeli są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Bezustannie widzieliśmy sytuację, w których niby położona na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie zadania powinno wykonywać dana strona, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic dość istotnych, które powinniśmy uwzględnić podczas opracowywania UX – jesteśmy w stanie też zrobić osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc by optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Niepołomice

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednak to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie w sprawie tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Masowo mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w różnych źródłach, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa błędu wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet gdyby udało się nanieść przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są wielokrotnie bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na merytoryczny wywiad, by określić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to należy zatroszczyć się, by dotarły one do jak najszerszego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego skutki są tak zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Niepołomice

Posiadając sklep internetowy powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępną budowę i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich towaru, a 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, duża większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy odniósł sukces, powinien on być priorytetowo widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak istotna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, gdyż im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Niepołomice

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie zwraca uwagi na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której eksponujesz ciekawe informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większe grono ludzi, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Należy w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny, o ile jest prawidłowo wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Poza tym należy zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Niepołomice

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Niepołomice

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to idea długofalowa, przynosząca świetne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, jednakże jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długoterminowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie ciężej, wszak duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, lecz również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Niepołomice

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. W związku z tym powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Niepołomice

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na sporządzanie image specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek dostarczania internautom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go ciekawą wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest skomponowanie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy robimy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie pisać bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Niepołomice

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest dokształcanie interesantów i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Być może, jednakże należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością zdobywa się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to również najlepsza okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów informacje zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Niepołomice

Opisy produktowe są niebywale ważne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać klienta. Jeśli kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i lakoniczny to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma też wpływ na rezultaty pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale często są wyjątkowo skuteczne. 

Tytułem przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Jednak jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Niepołomice

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz prawidłowo zastosowane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Niepołomice

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Niepołomice

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Niepołomice

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Niepołomice

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Niepołomice

1. Druk małoformatowy Niepołomice

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, bo goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje znacznie więcej i trudno wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb i wymagań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, gdy klient posiada ma swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do ustalenia szczegółów, a także do opisania możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, lecz nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też typową domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie są to wszystkie, ale pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Niepołomice

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery i billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy dodać, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, dlatego dobrze jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, gdy mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Niepołomice

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego gatunku produkty nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku jest szansa oznakowania produktu i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest także dobre przygotowanie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż mnóstwo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Niepołomice to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza firma składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?