fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Nowy Sącz

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Nowy Sącz jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Nowy Sącz?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności i ponadprzeciętnej znajomości fachu oferując naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz założyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy bieżącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Nowy Sącz

Populacja: 84376

Długość geograficzna: 20.697050

Szerokość geograficzna: 49.621770

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Nowy Sącz

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował szczegółowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Nowy Sącz

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil należy również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi przedstawić firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Nowy Sącz

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, z tego względu powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Na podstawie informacji, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego zastanawiamy się jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Nowy Sącz

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania działają w porównaniu z planem działania konkurencji, oprócz tego w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, mimo iż prezentują dwa skrajnie różne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurencji jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zbieramy również dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła dokonane przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace robione są przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można powierzać indywidualnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić własny czas robiąc przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Nowy Sącz

Żeby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie wiązać ze sobą, również powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji niniejszego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wzbudzi w odbiorcach stosowne uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym analizujemy założenia firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezbędne plany materiałów użytkowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Wstęp przebiegu aranżowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem ankieta z usługobiorcą i wnikliwe omówienie rynku, na którym działa lub chce pracować, w związku z tym najpierw powinniśmy dokładnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest niewykonalne, gdyż nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już opracowaną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z badania rynku, co pozwoli nam podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną wariację, która później jest doszlifowywana w celu osiągnięcia gotowego loga. Gotowe logo staje się podstawą do wykonania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt będzie prostszy. Faktycznie utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to fundamentalny element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Nie mniej jednak w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie utworzyć jednorodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się odpowiedni krój czcionki, harmonijne kolory, a także zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcją i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w momencie współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z zasadami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Nowy Sącz

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną firmą. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w klientach właściwe skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem wszystkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie cele ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu musimy przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Zmagazynowanie i przebadanie tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad podstawowym konceptem to kreatywna burza mózgów, z której kreujemy pomysły, które później są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże jedno do finalnego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Nowy Sącz

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego też nie oddajemy niczego przypadkowi i dokładnie analizujemy plan, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje prócz tego określone zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy element projektu w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy przygotować duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Nowy Sącz

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz mieć nawet w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres wykonywanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Mocne punkty tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z planem kończy złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by sobie naświetlić, jako iż będzie to trwały rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Nowy Sącz

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. W związku z tym na wstępie każdorazowo przeprowadzamy szczegółowy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zadeklarować całościową obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykłady współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wznieca ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, aby otrzymać jak największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy zrealizować konkretne cele, przykładowo powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej szeroka możliwość personalizowania i możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zadecydować, o których godzinach mają się eksponować. Jesteśmy w stanie na przykład kierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Nowy Sącz

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe dostosowane typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą produktywnością, jak również niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Co ważniejsze, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy znajdują się w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Nowy Sącz

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przyciągają dużo uwagi człowieka, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Występowanie najprzeróżniejszych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednorako ważne możemy także dokonać bardzo celny wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Nowy Sącz

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Nowy Sącz

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej dwa razy tyle. Ponadto wideo marketingowe daje unikatowe możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Posiadając już skończony materiał, możemy rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim materiałem wideo możemy czasem pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy bez wątpienia będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Nowy Sącz

Bez strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, kiedy interesant trafi nawet na prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dopasowania strony internetowej do branży, bowiem nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że konsument nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy również utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie tworzymy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części badamy także wszystkie obowiązkowe i dodatkowe funkcjonalności, poza tym wprowadzamy dostarczone treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy też zlecić lub sporządzić osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i możemy udostępnić klientowi przygotowawczy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po skończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Nowy Sącz

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów paru produktów, również możemy nazwać sklepem internetowym. Również platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na wypełnienie pełnego zakupu wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, by zacząć działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest mniej kosztowny w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa gdy kontrahent posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swoje obroty otwierając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a potem rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w przypadku projektowania stron internetowych, zanim podejmiemy się modernizacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Nowy Sącz

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła funkcjonować należy się nią dobrze zająć, więc wypada optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy nadejdą jakieś problemy. Zadanie sterowania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Musimy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie zmniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo zarządzana strona pomaga także upilnować dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pokazania się komunikatu mówiącego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty niewątpliwie warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Nowy Sącz

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie powstały się na skutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – kiepska strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych ekspertów efekty są znacznie lepsze, a po generalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają kwitnąć.

To niesamowite jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Wiele razy obserwowaliśmy sytuację, w których z pozoru widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie wykonać wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania ma wykonywać dana strona, abyśmy mogli stworzyć UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem ważnych, które musimy poznać podczas planowania UX – jesteśmy w stanie również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam konsument styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, sfera, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Nowy Sącz

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie w sprawie tego jak powinniśmy wtedy postępować. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – nowy używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w dostępnych źródłach, dlatego że po prostu nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa przeszkód jest związana z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się nanieść opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na rzetelną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli posiadamy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, aby dotarły one do jak najszerszego grona osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego owoce są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Nowy Sącz

Dysponując sklepem internetowym musimy zatroszczyć się o jego czytelny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej duża część użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online się udał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli żaden interesant jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak istotna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Nowy Sącz

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że posiadając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której upubliczniasz cenne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość ludzi, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest profesjonalnie wykonana. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Nowy Sącz

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Nowy Sącz

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długoterminowa, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samodzielnie, ale jest to żmudna praca, a strategia jest rozwlekła, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest ciężej, bo duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, ale również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Nowy Sącz

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Nowy Sącz

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na sporządzanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Za sprawą publikowania internautom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Kreowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas wytwarzamy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, jednak jak już pisaliśmy, niekiedy optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie budować bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Nowy Sącz

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można także sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie interesantów i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z doświadczeniem pozyskuje się przez długie lata. Sam też kiedyś szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to także doskonała okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów rady zaprocentuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Nowy Sącz

Opisy produktowe są wysoce ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić klienta. W przypadku gdy klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też wkład na rezultaty pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Na przykład, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. W każdym razie jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli opiszesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Nowy Sącz

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, ale dobrze zastosowane może wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Nowy Sącz

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Nowy Sącz

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Nowy Sącz

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. By skonstruować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Nowy Sącz

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Nowy Sącz

1. Druk małoformatowy Nowy Sącz

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, ponieważ goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych małych.

Poza typowymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest wiele, że aż trudno wymienić każdy z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów i do podania możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, jakie są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca i przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wyszczególnić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, jednak umożliwia to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Nowy Sącz

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery oraz billboardy. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy nadmienić, iż przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego dobrze jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Nowy Sącz

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego typu wyroby nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku występuje możliwość oznakowania towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także właściwe sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego wiele także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Nowy Sącz to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja full service składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?