fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Nowy Sącz

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Nowy Sącz jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Z tego powodu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Znacząco powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Nowy Sącz?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i wielkiego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz założyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Nowy Sącz

Populacja: 84376

Długość geograficzna: 20.697050

Szerokość geograficzna: 49.621770

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Nowy Sącz

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Nowy Sącz

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil musimy także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają za zadanie w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko miejscem do promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Nowy Sącz

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, tak więc warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Analizujemy i sprawdzamy też w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne metody, które sprawdzamy na własnych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Nowy Sącz

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na postępowanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody działają w porównaniu z planem konkurencji, oprócz tego w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez ani jednego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż mają dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danym sektorze, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zbieramy też dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne nurty i schematy, które także zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania warto wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy dodatkowo zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można oglądać w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła prowadzone są poprzez fachowców z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można samodzielnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz przyoszczędzić swój czas mając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Nowy Sącz

Żeby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki powinny się dobrze wiązać ze sobą, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego planu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w klientach stosowne emocje jak i również utkwi w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a następnie projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonywać określone plany. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie pożyteczne projekty materiałów marketingowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Start procesu stwarzania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z klientem i przemyślane omówienie branży, w której pracuje lub chce działać, a zatem przede wszystkim musimy szczegółowo zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na opis profilu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Koncepty logo powstają z wykorzystaniem informacji z ankiety z klientem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam dobrać logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest dopracowywana w celu otrzymania gotowego loga. Odpowiednie logo staje się podstawą do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć opracowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt będzie prostszy. Faktycznie utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to najważniejszy element wymagający opracowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Jednakże w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w rezultacie sformować zgodny wizerunek marki. Dobrać powinno się odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak i zasady ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w momencie współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki tej książeczce będą posiadać porady odnośnie stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Nowy Sącz

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, starannie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Rozpoczęciem wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jak logo ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i rozpatrzenie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wczesnym konceptem to osobliwa narada, z której kreujemy koncepty, po czym są przesiewane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do maksymalnego doszlifowania.

Końcowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Nowy Sącz

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie analizujemy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje także wybrane cele i wywołuje właściwe emocje. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy element grafiki w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do klienta.

Możemy stworzyć duży zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Nowy Sącz

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc stworzyliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz pozyskać w jednej składce. Każdorazowy zakres sporządzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz pełny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z planem dostarcza zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, jako że będzie to ważny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Nowy Sącz

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór świadczeń, które możemy zaproponować naszym usługobiorcą, które wybieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Tak więc na pierwszym etapie za każdym razem organizujemy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w efektywny sposób kieruję kampaniami swoich klientów, prowadzi ich rozrost za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak ulepszyć kampanię, żeby otrzymać jak największe korzyści przy małym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads możemy realizować pewne cele, na przykład rozbudowanie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ograniczony zestaw danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a nawet możemy zadecydować, o której godzinie mają się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu kierować reklamę do posiadaczy małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Nowy Sącz

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dostosowaną głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z ciągle zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe markety prawdopodobnie zostaną z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć, ale żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, a ponadto małym kosztem pozyskania konsumenta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że umiejscowione są w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Nowy Sącz

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przyciągają wiele uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest tak samo ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę koneserowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Nowy Sącz

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że rozmaite zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Nowy Sącz

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe ma jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Możemy uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy użytkowników. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo można niekiedy przedstawić dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą rezultat niezaprzeczalnie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Nowy Sącz

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności użytkownika, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli interesant obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie zobaczył żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do branży, gdyż nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Kiedy okaże się, że konsument nie jest w stanie odnaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona odpycha niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz rozmowy o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście powiększamy opierając się o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt graficzny, aby zaprezentować rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszystkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, ponadto układamy otrzymane treści – utworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy roboczy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Nowy Sącz

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie możemy bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający około sześć wariantów jednego produktu, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego serwisy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnego zakupu razem z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inicjatywa jest mniej kosztowna w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa usługobiorca posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce wzmocnić swój zysk formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości rozwinął się również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Nowy Sącz

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakoż, by ta mogła funkcjonować poprawnie należy się nią także dobrze zająć, czyli trzeba rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy wystąpią różne komplikacje. Zadanie kierowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest działający i stoją za nim żywi ludzie. Rzeczowo zarządzana strona pomaga również upilnować wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Nowy Sącz

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to w przyszłości sprawia, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, natomiast dopiero jak sprawdzi to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się na skutek przebadania fachowego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są uczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – mierna strona lub sklep może działać, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych pracowników efekty są dużo większe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których niby widoczna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które należy poznać podczas opracowywania UX – można również wykonać osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc aby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest rozwinięta użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Nowy Sącz

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie przydarzają się sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, jako iż zwyczajnie nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdy uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na merytoryczną rozmowę, żeby określić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, ponieważ nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to powinno zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, jednak jego skutki są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Nowy Sącz

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zadbać o jego czytelny wygląd i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, zdecydowana większość użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet najlepsza strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden konsument jej nie wyświetli! Dlatego właśnie tak decydująca jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego że im większa ilość interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Nowy Sącz

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych ludzi nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że mając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której rozpowszechniasz pożyteczne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w prężne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy gdy jest prawidłowo wykonana. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Poza tym warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Nowy Sącz

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy jest korzystne, wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Nowy Sącz

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długodystansowa, owocująca w zniewalające efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również regularność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samodzielnie, jednakże jest to zajęcie żmudne, a strategia jest rozwlekła, z tego powodu bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest gorzej, wszak spora część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, lecz też nasze znawstwo popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Nowy Sącz

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że odpowiednio zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Nowy Sącz

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swoim fachu. W wyniku publikowania interesantom interesujących treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą treścią, wszak z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas robimy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, ale jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Nowy Sącz

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie czytelników i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to na dodatek perfekcyjna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów informacje zaowocuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Nowy Sącz

Opisy produktowe są bardzo istotne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na wyniki pozycjonowania, ponieważ dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak często są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. Jednakowoż jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli pokażesz też propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Nowy Sącz

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, ale dobrze wykorzystane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, dlatego warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy wideo, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Nowy Sącz

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Nowy Sącz

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Nowy Sącz

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Nowy Sącz

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Nowy Sącz

1. Druk małoformatowy Nowy Sącz

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ goszczą praktycznie w każdej firmie, w tych małych i tych sporych.

Poza oczywistymi ulotkami i wizytówkami, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje sporo, że niełatwo wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również normalną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Nowy Sącz

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy wspomnieć, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Nowy Sącz

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku jest możliwość oznaczenia produktu i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także właściwe stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć ogromna i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego sporo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, a także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Nowy Sącz to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?