fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Oława

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Oława jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacznie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Oława?

Jesteś w najlepszym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz wielkiego doświadczenia oferując naszym konsumentom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i fachowa prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy także postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Oława

Populacja: 30898

Długość geograficzna: 17.292600

Szerokość geograficzna: 50.946600

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Oława

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował precyzyjne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Oława

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeśli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności pokazać przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Oława

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego też powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego sprawdzamy w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom oraz cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które testujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Oława

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na postępowanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania są skuteczne w porównaniu ze strategią konkurentów, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo że mają dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także możemy wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Wnikając w konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych firmach w Polsce i za granicą. Prace wykonywane są poprzez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można osobiście bądź mogą być one polecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Oława

Aby odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego planu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która obudzi w interesantach właściwe emocje jak i również zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełnić określone cele. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie wskazane schematy materiałów reklamowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Otwarcie procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z konsumentem i dogłębna ocena branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, dlatego najpierw musimy solidnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, gdyż brak jest informacji wpływających na opis profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo tworzone są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak również do wymagań klienta. Z projektów, które pokazujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu otrzymania finalnego loga. Odpowiednie logo staje się fundamentem do przygotowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to fundamentalny element wymagający analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Mimo to na etapie tworzenia pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie wypracować zgodny wizerunek marki. Dostosować musimy odpowiedni krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też przydatny w sytuacji współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają porady odnośnie designu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z poradami zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Oława

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną wszelkich projektów logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy rozpoznać między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki uzbieraniu i badaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji konceptu logo.

Okres pracy nad roboczą koncepcją to kreatywna narada, z której kreujemy szkice, po czym są przebierane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w końcową propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do ostatniego wykończenia.

Ostatnia część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Oława

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie badamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje ponadto wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie wykonujemy każdy element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy skonstruować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Oława

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć właściwego grafika, z tego powodu zaprojektowaliśmy ofertę specjalną, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają pełnić. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej składce. Finalny zakres ustalany jest osobno.

Plusy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz na czas finalizuje złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zgłębić, bowiem będzie to jeden z naczelnych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Oława

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Dlatego też na początku każdorazowo organizujemy dogłębną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób kieruję kampaniami swoich klientów, wzbudza ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak uefektywnić kampanię, aby otrzymać największe benefity przy niedużym wkładzie pieniężnym. Przy użyciu Google Ads możemy realizować konkretne cele, przykładowo rozbudowanie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania, jak też możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi zestaw danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a także możemy zdecydować, o której godzinie mają się ukazywać. Możemy dla przykładu skierować reklamę do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Oława

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe zorientowane głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one podstawowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one wysoką produktywnością, jak też niedużym kosztem dotarcia do konsumenta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Oława

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie pochłaniają masę uwagi człowieka, a najczęściej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Przebywanie różnorakich korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest równie ważne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Oto właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy dla przykładu rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Oława

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszystkie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Oława

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, można uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmikiem można nierzadko pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy efekt bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Oława

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Należy na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, jeśli interesant trafi nawet na prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dopasowania strony internetowej do biznesu, bo nie wszystkie branże potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. W wypadku, kiedy okaże się, że potencjalny klient nie może znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają konsumenci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. Dzięki temu odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy również wykonać pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście uzupełniamy o własne szerokie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności budujemy projekt wizualny, aby ukazać prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszelkie konieczne i dodatkowe funkcje, jak również wprowadzamy otrzymane od klienta treści – utworzenie treści możemy także zlecić lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć klientowi przygotowawczy adres do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Oława

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, gdzie możemy zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, lecz nawet taki oferujący około pięć wariantów paru produktów, tak samo można nazwać sklepem internetowym. Poza tym platformy oferujące zakup abonamentu poprzez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy sugerujemy, klientom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest tańszy w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa gdy klient ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje zyski formując kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a później rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, dlatego że najpierw tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Oława

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła funkcjonować poprawnie powinniśmy się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy nadejdą różne problemy. Cel zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to trafnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dodać troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu oznajmiającego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przechwycona przez hakerów. Z tej przyczyny powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Oława

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają wychodzić mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się w rezultacie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doznania klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – słaba strona lub sklep może pracować, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych fachowców rezultaty są znacznie większe, a po generalnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niesłychane jak bardzo małe drobiazgi mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Nieraz spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru prezentowana na samej górze opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędną wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku wykonać wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany ma wykonywać dana strona, abyśmy mogli zbadać UX danej strony pod kątem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic dość ważnych, które musimy uwzględnić przy planowaniu UX – możemy również wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc żeby w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, należy mieć rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest zwiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Oława

Problemy z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz to też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe odnośnie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Często mają miejsce sytuacje, że nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, ponieważ zwyczajnie nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się zainstalować opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na wyczerpujący wywiad, by odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to należy dopilnować, żeby dotarły one do jak największego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego rezultaty są tak zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Oława

Dysponując sklepem internetowym wypada zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co więcej duża większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy odniósł sukces, musi on być priorytetowo widoczny. Nawet piękna witryna sklepu internetowego nie zadziała gdy nikt jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak decydująca jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, albowiem im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele różnych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele aspektów jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Oława

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono internautów, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt długoletni jeśli jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Oława

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a także czy odpowiednio duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Oława

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długoletnia, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także systematyczność wobec tego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć na własną rękę, jednakże jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest długookresowa, więc korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest trudniej, bo większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zyski z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, ale również nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Oława

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Oława

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na tworzenie profilu eksperta w swoim zawodzie. Dzięki dostarczaniu odbiorcom interesujących treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą treścią, ponieważ z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy robimy zawsze aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, należy wybrać jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie budować bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Oława

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe jest dokształcanie czytelników i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką buduje się przez długie lata. Sam też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to także świetna okazja, by dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów rady zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Oława

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zdobyć klienta. Jeżeli kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis również stwarza zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wpływ na rezultaty pozycjonowania, jako że dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz sporządzić listę danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz też propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Oława

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Oława

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Oława

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Oława

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. By skompletować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Oława

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Oława

1. Druk małoformatowy Oława

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym formacie – to dosyć oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, ponieważ są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych dużych.

Poza oczywistymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo, że aż trudno wymienić je wszystkie, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki również obejmuje kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, które są konieczne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wypunktować konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwoli to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Oława

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może skończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy wspomnieć, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego znakomicie jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Oława

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego pokroju produkty nie muszą być również prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku jest możliwość oznakowania produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest też odpowiednie przygotowanie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego wiele także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Oława to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?