fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Opoczno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Opoczno jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twój biznes osiągnie sukces. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Opoczno?

Jesteś w najlepszym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ogromnego doświadczenia oferując naszym konsumentom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz ukształtować nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Opoczno

Populacja: 22592

Długość geograficzna: 20.278270

Szerokość geograficzna: 51.375690

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Opoczno

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował precyzyjne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Opoczno

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejsza z czynności, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Opoczno

Prawidłowy kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, w związku z tym warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w branży. Badamy też jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne metody, które monitorujemy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Opoczno

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, w którym reakcja na działanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania działają w porównaniu z planem strategicznym konkurencji, a dodatkowo z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia robi samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż mają dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metodologię. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania i opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zapisujemy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła wykonywane są poprzez ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zamawiać samodzielnie lub mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas robiąc przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Opoczno

Żeby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się dobrze wiązać ze sobą, również powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która obudzi w adresatach odpowiednie uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie potrzebne projekty materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początek przebiegu wyznaczania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z klientem i przemyślane badanie branży, w której pracuje lub chce pracować, a zatem najpierw musimy solidnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie tego procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo powstają w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do wymagań klienta. Z projektów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu uzyskania finalnej wersji. Gotowe logo staje się filarem do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się opracowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Prawdą jest, iż zaprojektowanie designu logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to podstawowy element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować konsumenta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie wypracować jednolity wizerunek marki. Dostosować powinno się odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Co więcej nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w przypadku współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki niemu będą posiadać wskazówki o designie, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Opoczno

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Rozpoczęciem dowolnego projektu logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji powinniśmy rozpoznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jak znak graficzny marki ma na nich działać. Zmagazynowanie i analiza tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad wczesną koncepcją to dynamiczna burza mózgów, z której kreujemy koncepty, które później są przebierane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej naszkicować, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie przekuwane są w finalną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do maksymalnego dopracowania.

Kończący etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Opoczno

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. Tak więc nie pozostawiamy niczego przypadkowi i precyzyjnie badamy cel, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo określone zadania i wywołuje właściwe emocje. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie projektujemy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Możemy skonstruować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Opoczno

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć dobrego grafika, więc stworzyliśmy wyjątkową ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiąść nawet w jednej opłacie. Każdorazowy zakres wykonywanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Główne dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i w terminie finalizuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by omówić, bo będzie to jeden z najważniejszych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Opoczno

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość usług, które możemy wykonać naszym usługobiorcą, które dopasowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tego powodu na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całościową obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, uaktywnia ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uefektywnić kampanię, by wypracować jak największe korzyści przy małym wkładzie pieniężnym. Z pomocą Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, przykładowo pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie mały pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i wycelowania w grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy ustalić, o których godzinach mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu skierować promocję do dyrektorów małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Opoczno

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Przedstawiają one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną produktywnością, jak też małym kosztem dotarcia do konsumenta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli umiejscowione są w sklepie internetowym to za pośrednictwem kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Opoczno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują kawał ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Egzystencja rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest równie istotne możemy również wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Opoczno

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Opoczno

Kampanie wideo to ciekawa opcja pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama posiada unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, możemy uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również wyświetlić wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmem można czasem ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy efekt końcowy na sto procent będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Opoczno

Bez posiadania strony internetowej nadal da się funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale wiążę się z dużym minusem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, kiedy potencjalny klient zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie zobaczył ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeżeli okaże się, że nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona zraża niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. To sprawi, że odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy również zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy o własne doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony web przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także różne niezbędne i pomocnicze funkcje, a także układamy dostarczone treści – opracowanie treści możemy również innej firmie lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość wysłać klientowi tymczasowy adres do śledzenia postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Opoczno

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący tylko pięć wariantów jednego produktu, tak samo możemy zdefiniować jako sklep internetowy. Co więcej, strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak taki biznes jest mniej kosztowny porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli usługobiorca ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje zyski formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem rozwinął się również na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że uprzednio tworzymy projekt w środowisku testowym, a dopiero potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od zera także zaczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Opoczno

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła pracować wypada się nią także dobrze zająć, więc musimy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, gdy nadejdą niespodziewane komplikacje. Zadanie kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie menadżerowana strona pomaga też upilnować dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o pokazanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcje.

Ważne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny niewątpliwie opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują nowe funkcje, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Opoczno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się wskutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Kiepski UX może mieć ogromne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych fachowców rezultaty są dużo wyższe, a po radykalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet martwe strony zaczynają przynosić efekty.

To niesłychane jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Nieraz spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania powinno spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość drobne to jest kilka różnic dość dużych, które powinniśmy poznać podczas planowania UX – potrafimy również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc aby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Opoczno

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale to też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już konieczne jest doświadczenie odnośnie tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Częstokrotnie występują sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób szukać rozwiązań w źródłach internetowych, bo po prostu nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa problemu jest związana z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet jeśli uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na solidną rozmowę w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego rezultaty są na tyle dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Opoczno

Mając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę i jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich towaru, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online przebił się, musi on być priorytetowo widoczny. Nawet bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy nikt jej nie wyświetli! W tym celu tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, albowiem im większa ilość interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Opoczno

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że posiadając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której upubliczniasz cenne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość użytkowników, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a zalety pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długoletni, o ile jest efektywnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Opoczno

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na badaniu treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z tematyką strony, a ponadto czy jest wystarczająco duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Opoczno

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długotrwała, owocująca w pokaźne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość w związku z tym warto takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, jednakże jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest długodystansowa, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie ciężej, z uwagi na fakt iż duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Zalety tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, ale także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Opoczno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga duże grono internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Opoczno

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie image specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywaniu interesantom cennych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, gdyż z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy kreujemy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Opoczno

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się edukowanie interesantów i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak skomponować np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś specjalistą i pokaże odbiorcom, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to na dodatek najlepsza okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów informacje zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Opoczno

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeżeli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma też znaczenie na rezultaty pozycjonowania, bowiem wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale często są niebywale efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Jednakowoż jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Opoczno

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze wykorzystane może wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Opoczno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Opoczno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zepsuciu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Opoczno

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. By uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Opoczno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Opoczno

1. Druk małoformatowy Opoczno

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, bo są one praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza typowymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest sporo, że niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferta naszej marki również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, które są potrzebne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także normalną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dość sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie są to wszystkie, ale pozwoli to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Opoczno

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i bilbordy. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w większym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy dodać, iż przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, więc lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Opoczno

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego pokroju artykuły nie muszą być również prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku jest możliwość oznakowania towaru i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także właściwe sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, jednakże nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego wiele a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Opoczno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Nasza agencja marketingowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?