Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Agencja Reklamowa - Osiek - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Osiek

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Osiek jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Osiek?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz dużego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Opracowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i wysokiej klasy ekspozycja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz wznieść nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Osiek

Populacja: 8000

Długość geograficzna: 19.264440

Szerokość geograficzna: 49.950670

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Osiek

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Osiek

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil należy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu social media mają za zadanie w szczególności pokazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Osiek

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, w związku z tym warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Zastanawiamy się również jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom oraz ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też swoje własne rozwiązania, które testujemy na własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Osiek

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reagowanie na poczynania konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane rozwiązania działają porównując z planem konkurencji, a ponadto z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne oraz negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia wytwarza samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo że mają dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zapisujemy również dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne kierunki i schematy, które również będą przydatne do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania można wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła wytwarzane są przez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można samodzielnie albo mogą być one zlecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Osiek

Żeby odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się właściwie kojarzyć, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji owego planu potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która natchnie w odbiorcach odpowiednie uczucia oraz utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a dalej projektujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone plany. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie niezastąpione plany materiałów użytkowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początkowy etap procedury budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z klientem i gruntowna analiza rynku, na którym działa lub chce pracować, czyli na początku musimy solidnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niewykonalne, dlatego że nie posiadamy ważnych informacji wpływających na zdefiniowanie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne propozycje i warianty. Propozycje logo przyrządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak też do wymagań klienta. Z projektów, które przedstawiamy klient wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem zrealizowania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się podstawą do stworzenia pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się przygotowanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest mniej skomplikowany. Rzeczywiście opracowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to główny element, który potrzebuje analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Mimo to w procesie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Zgrać musimy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także zasady ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument może być też przydatny w sytuacji współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki niemu będą posiadać porady o designie, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Osiek

Perfekcyjne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzniecał w klientach właściwe skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Otwarciem dowolnego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie założenia ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu musimy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki uzbieraniu oraz przebadaniu tych danych będziemy mogli podjąć się przygotowywania kreacji konceptu logo.

Etap pracy nad pierwszą koncepcją to twórcza narada, z której wyłaniają się szkice, które następnie są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze jedno do maksymalnego doszlifowania.

Finiszowy etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Osiek

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie pozostawiamy niczego przypadkowi i precyzyjnie zgłębiamy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje również wybrane zadania i wywołuje właściwe emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć najlepszą grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Dokładnie tworzymy każdy element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy skonstruować szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Osiek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, więc stworzyliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać w jednej subskrypcji. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz na czas przekazuje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to jeden z kluczowych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Osiek

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli suma świadczeń, które możemy zaproponować naszym interesantom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Z tego powodu na wstępie każdorazowo organizujemy skrupulatny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w wydajny sposób zarządza kampaniami swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udogodnić kampanię, żeby dawała największe korzyści przy małej inwestycji finansowej. Za pośrednictwem Google Ads możemy urzeczywistnić konkretne cele, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania, a także możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach powinny się wyświetlać. Mamy możliwość na przykład kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Osiek

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe dopasowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Prezentują one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych online, ale żeby mogło dojść do transakcji to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą skutecznością, jak też niskim kosztem pozyskania klienta. Co ważniejsze, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi będą pojawiać się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są zamieszczone w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Osiek

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną wiele ludzkiej uwagi, a najpopularniejszym wzorem z pewnością będzie Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednorako istotne możemy dokonać bardzo celny wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. To właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Osiek

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różnorodne zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Osiek

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje unikatowe możliwości, które są niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, możemy przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmem można nierzadko pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, z naszą pomocą rezultat bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Osiek

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Należałoby na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby nie znalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dopasowania strony internetowej do biznesu, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Kiedy okaże się, że internauta nie umie znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpycha niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także utworzyć pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie przygotowujemy projekt graficzny, aby pokazać rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają graficzną wizję na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również wielorakie niezbędne i dodatkowe funkcje, a także układamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie wysłać klientowi roboczy adres do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Osiek

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów paru produktów, także można scharakteryzować jako sklep internetowy. Tak samo strony oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na wypełnienie pełnego zakupu razem z zapłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy sugerujemy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby zacząć działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest mniej kosztowny w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli kontrahent posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje obroty uruchamiając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a następnie rozwinął się również na tradycyjne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku próbnym, a potem przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw też zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta i uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Osiek

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła pracować prawidłowo należy się nią również dobrze zająć, więc powinniśmy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy wystąpią różne komplikacje. Plan kierowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to adekwatnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest działający, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Przykładnie gospodarzona strona pomaga również upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie warto oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują nowe funkcje, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Osiek

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie powstały się w efekcie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć wielki wpływ na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – słaba strona lub sklep może pracować, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli są zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych fachowców wyniki są nieporównywalnie większe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić zakładając, że są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany ma spełniać dana strona, abyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość ważnych, które należy poznać podczas opracowywania UX – możemy też wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest powiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Osiek

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe w sprawie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Masowo dzieją się sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w internecie, ponieważ zwyczajnie nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy naprawa komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na początku. Nawet gdy uda się nanieść takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na solidną rozmowę, by ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to należy zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego skutki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Osiek

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, aby zatroszczyć się o jego przejrzysty wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy zaistniał, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli nikt jej nie wyświetli! W tym celu tak istotna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest tempo wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez dobrze działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Osiek

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych internautów nie zwraca uwagi na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której eksponujesz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większą ilość ludzi, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny, o ile jest dobrze stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Oprócz tego powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Osiek

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a poza tym czy występuje wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Osiek

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to metoda długoletnia, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, ale jest to żmudna praca, a strategia jest długofalowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Sporo firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest gorzej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji przeważnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, lecz też nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Osiek

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Osiek

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na konstruowanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczaniu interesantom wartościowych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną wiedzą, wszak z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest stworzenie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy robimy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Osiek

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się edukowanie interesantów i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to także świetna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla kontrahentów informacje zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Osiek

Opisy produktowe są bardzo istotne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis również stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma też wkład na wyniki pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Tytułem przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. Aczkolwiek jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Osiek

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo zastosowane może wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Osiek

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Osiek

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Osiek

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. By skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Osiek

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Osiek

1. Druk małoformatowy Osiek

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje wiele i ciężko wymienić wszystkie z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej marki również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do uściślenia szczegółów, a także do opisania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca oraz przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wypunktować określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Osiek

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery oraz bilbordy. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj także należy wspomnieć, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Osiek

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku istnieje szansa oznakowania towaru oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także właściwe stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego wiele a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Osiek to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza agencja full service składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?