fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Osiek

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Osiek jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze metody. Z racji tego Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Znacznie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Osiek?

Jesteś we właściwym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz ogromnego doświadczenia dostarczając naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależny jest rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz utworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Osiek

Populacja: 8000

Długość geograficzna: 19.264440

Szerokość geograficzna: 49.950670

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Osiek

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Osiek

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejsza z czynności, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Osiek

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, w związku z tym powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku sprawdzamy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Kreujemy też swoje własne rozwiązania, które oceniamy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Osiek

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem konkurentów, na domiar tego z wykorzystaniem zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia robi samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że mają dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania i opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurencji jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Badając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a także przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy doradzić, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła tworzone są poprzez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zamawiać samodzielnie lub mogą być one polecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Osiek

Aby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą i muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania rzeczonego celu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która obudzi w interesantach właściwe uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a dalej planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W przebiegu tego procesu powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie niezastąpione projekty materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy moment procesu tworzenia identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i dogłębna ocena branży, w której działa lub chce działać, w związku z tym na początku musimy w całości zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie takiego procesu jest niemożliwe, dlatego że nie posiadamy ważnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, a także tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań klienta. Z projektów, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu dopięcia końcowej kreacji. Odpowiednie logo staje się fundamentem do opracowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to fundamentalny element, który potrzebuje opracowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na klienta. Pomimo to w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w połączeniu sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się odpowiedni krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i demonstracji. Co więcej nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też przydatny w przypadku współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu schematowi będą posiadać wytyczne o designie, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Osiek

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną marką. Określenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Zaczęciem dowolnego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma zrealizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada zbadać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Zgromadzenie i analiza tych danych pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawową koncepcją to osobliwa polemika, z której kreujemy koncepty, które następnie są przebierane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do stuprocentowego dopracowania.

Ostateczny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Osiek

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje także wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie tworzymy każdy element zadania w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby współtworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy stworzyć szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Osiek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać profesjonalnego grafika, z tego powodu stworzyliśmy unikatową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas kreacje graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz otrzymać w jednej subskrypcji. Każdy zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i na czas przekazuje zakontraktowane projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, dlatego, że będzie to ważny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Osiek

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym usługobiorcą, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Z tego względu na początku za każdym razem organizujemy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całościową obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w prężny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, nakręca ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak uefektywnić kampanię, żeby dawała maksymalne benefity przy małym nakładzie finansowym. Na podstawie Google Ads możemy urzeczywistnić konkretne zadania, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową metodą promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zarządzić, o których godzinach powinny się wyświetlać. Możemy przykładowo kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Osiek

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe nastawione typowo na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieprzerwanie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy online. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednakże, żeby mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, a także niskim kosztem dotarcia do klienta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są położone w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Osiek

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają mnóstwo uwagi ludzi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Przebywanie rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy fantastycznym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Osiek

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, niewątpliwie zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różne modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Osiek

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Co więcej, wideo reklama ma unikatowe możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, jesteśmy w stanie przygotować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niemałym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go również przedstawić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim filmem możemy niekiedy ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Osiek

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności konsumenta, lecz wiążę się z dużym minusem dla prezencji firmy. Można o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli internauta obejrzy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do branży, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie umie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W konsekwencji konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wielorakie konieczne i dodatkowe funkcje, poza tym otrzymane treści – utworzenie treści możemy także innej firmie lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć klientowi tymczasowy adres do wglądu nad postępami projektu. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Osiek

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, także można zdefiniować jako sklep internetowy. Co więcej, platformy oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak taki biznes jest tańszy porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł klient posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój przychód formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takim samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a po jakimś czasie powiększył się również na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera też zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Osiek

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła pracować musimy się nią także dobrze zająć, więc musimy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu w przypadku, gdy nadejdą niespodziewane problemy. Zadanie kierowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Musimy na to celnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu mówiącego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz wykaz jest długi, z racji iż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Osiek

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle lekceważone, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie powstały się w następstwie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – mizerna strona lub sklep może działać, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych fachowców wyniki są nieporównywalnie większe, a po definitywnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie położona na samej górze opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele musi realizować dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość ważnych, które musimy poznać przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie również zrobić osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany konsument dostaje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam konsument styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, należy mieć rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Osiek

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale to również klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie na temat tego jak wtedy sobie poradzić. Wielokrotnie przydarzają się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, jako że po prostu nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie przeszkód jest związane z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdy uda się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem specjalistycznych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na rzetelny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli posiadamy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, żeby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego wyniki są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Osiek

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego należy zatroszczyć się o jego przystępny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich asortymentu, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, znaczna część użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden klient jej nie zobaczy! W tym celu tak istotna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, gdyż im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa mnóstwo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50 procent interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość aspektów jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez sprawnie działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Osiek

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna część z tych internautów nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość ludzi, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w prężne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy pod warunkiem, że jest dobrze stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Poza tym powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Osiek

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie informacji eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a poza tym czy występuje wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Osiek

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długodystansowa, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość w związku z tym opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, jednak jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, więc korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest gorzej, ponieważ znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i publikację treści, ale także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Osiek

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i pomocna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Osiek

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na stwarzanie profilu eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek publikowania czytelnikom cennych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Tworzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy tworzymy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Osiek

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako element firmowego bloga, ale poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie czytelników i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z kompetencjami pozyskuje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś specjalistą i pokaże odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to też doskonała okazja, by opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelaki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla klientów rady zaprocentuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Osiek

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać klienta. W przypadku gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, ponieważ każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, ale często są wyjątkowo efektywne. 

Przykładowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. Jednakowoż jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Osiek

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, lecz dobrze wykorzystane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, więc warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Osiek

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Osiek

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Osiek

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. By ułożyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Osiek

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Osiek

1. Druk małoformatowy Osiek

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza zwykłymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje dużo i niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy sprowadzamy się do uściślenia szczegółów oraz do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, które są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wypunktować konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Osiek

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są bilbordy i banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć również większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy nadmienić, iż przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Osiek

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku jest możliwość oznaczenia towaru i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także dobre sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, jednakże nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż więcej a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Osiek to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza firma składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?