fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Ostrzeszów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Ostrzeszów jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twoja marka osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Ostrzeszów?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i bardzo dużej znajomości branży oferując naszym usługobiorcą skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Ostrzeszów

Populacja: 14446

Długość geograficzna: 17.933550

Szerokość geograficzna: 51.426400

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Ostrzeszów

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował szczegółowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Ostrzeszów

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil powinniśmy także starannie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, lecz nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi pokazać firmę od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Ostrzeszów

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, z tego względu warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy i analizujemy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które sprawdzamy na naszych własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Ostrzeszów

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na przedsięwzięcia konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu ze strategią konkurentów, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, chociaż zajmują dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe strategie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zapisujemy też dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a również przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania można zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy też doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace zrealizowane przez nasz własny dział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace wytwarzane są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można powierzać samodzielnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Ostrzeszów

Aby odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się odpowiednio kojarzyć, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która natchnie w konsumentach właściwe uczucia a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym identyfikujemy założenia danej firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonywać określone wzory. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezbędne projekty materiałów użytkowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Początkowy etap procesu układania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z konsumentem i gruntowne omówienie branży, w której działa lub chce funkcjonować, dlatego najpierw musimy kompletnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy informacji wpływających na zdefiniowanie planu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne warianty i propozycje. Sugestie logo powstają z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam dobrać logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do oczekiwań klienta. Z projektów, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem uzyskania finalnego loga. Skończone logo staje się podłożem do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się przygotowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to najważniejszy element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować interesanta. Lecz w procesie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie stworzyć jednolity wizerunek marki. Dostosować należy adekwatny krój pisma, pasujące kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument jest też przydatny w sytuacji współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi będą posiadać wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Ostrzeszów

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Wstępem wszelkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu wypada przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu i jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki zgromadzeniu i badaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia tworzenia koncepcji logo.

Okres pracy nad początkowym konceptem to osobliwa wymiana zdań, z której wyłaniamy szkice, po czym są selekcjonowane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do ostatniego wykończenia.

Ostatnia część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Ostrzeszów

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i szczegółowo zgłębiamy cel, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje również określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są znakomitą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie wykonujemy każdy, jeden element grafiki tak, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Ostrzeszów

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać odpowiedniego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz mieć w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres sporządzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędność czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompletny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie kończy złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, jako iż będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Ostrzeszów

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które możemy zaoferować naszym usługobiorcą, które wybieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Wskutek tego na pierwszym etapie każdorazowo organizujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w kompetentny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, wzmacnia ich rozrost za sprawą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udoskonalić kampanię, by dawała maksymalne benefity przy małej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy zrealizować pewne cele, między innymi pobudzenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej gigantyczna możliwość konfiguracji oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ubogi pakiet danych statystycznych na temat ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a także możemy zarządzić, o których godzinach mają się prezentować. Możemy tytułem przykładu kierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Ostrzeszów

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową nastawioną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez przerwy powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy online. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, jak też małym kosztem dotarcia do klienta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy umiejscowione są w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Ostrzeszów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przykuwają dużo uwagi ludzi, a najczęściej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może dodatkowo posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestniczenie rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest w równym stopniu istotne możemy także wprowadzić bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W taki sposób grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Ostrzeszów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszelkie modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Ostrzeszów

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje unikatowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, można uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można też stworzony materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można dostać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także przedstawić wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo można czasem przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą rezultat końcowy z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie powinniśmy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Ostrzeszów

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli konsument zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie spotkał ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że interesant nie umie wyszukać odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona odpędza nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy również zrobić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności projektujemy projekt wizualny, aby pokazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają graficzną wizję na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy również wszelkie obowiązkowe i uzupełniające funkcjonalności, ponadto wprowadzamy dostarczone treści – przygotowanie treści możemy również innej firmie lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość przekazać usługobiorcy tymczasowy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Ostrzeszów

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów paru produktów, także można nazwać sklepem internetowym. Tak samo platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia realizację pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest mniej kosztowny w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy usługobiorca ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje dochody uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a potem powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Ostrzeszów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła pracować poprawnie trzeba się nią także dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje sporo wysiłku, gdy nadejdą różne problemy. Zadanie kierowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to adekwatnie zareagować i naprawić stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i rytmicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim realni ludzie. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga też upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem wyświetlenia się komunikatu informującego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny naprawdę warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Ostrzeszów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak sprawdzi to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie powstały się w efekcie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – kiepska strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są nieporównywalnie lepsze, a po doszczętnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To niesłychane jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wielokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których z pozoru zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany musi wykonywać dana witryna, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość ważnych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – można też zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział wyświetlane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Ostrzeszów

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże to również standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wytrenowanie co do tego jak musimy wtedy postępować. Notorycznie mają miejsce sytuacje, że początkujący użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, jako że po prostu nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Jeżeli naprawa komplikacji jest związana z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się nanieść opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście bardziej porozbijać, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na rzetelny wywiad w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to należy dopilnować, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymusza włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są na tyle dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Ostrzeszów

Mając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego przejrzysty układ oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, duża większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes internetowy odniósł sukces, powinien on być przede wszystkim widoczny. Nawet najlepsza strona sklepu internetowego nie zadziała gdy żaden konsument jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak priorytetowa jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, gdyż im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele różnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Ostrzeszów

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której publikujesz wartościowe informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny gdy jest efektywnie zrobiona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Oprócz tego należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Ostrzeszów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a ponadto czy jest korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Ostrzeszów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to strategia długoterminowa, owocująca w pokaźne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samodzielnie, jednak jest to żmudna praca, a strategia jest rozwlekła, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest gorzej, wszak znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo miernie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, ale też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Ostrzeszów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i przydatna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Ostrzeszów

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na tworzenie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu czytelnikom interesujących treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Kreowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, należy wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy interesującą treść, jednakże jak już pisaliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Ostrzeszów

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie odbiorców i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z biegłością buduje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że ty jesteś specjalistą i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to także najlepsza okazja, aby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Ostrzeszów

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W przypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma również wpływ na rezultaty pozycjonowania, jako że wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

W formie przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz sporządzić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą klienci. Jednakowoż jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz także sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Ostrzeszów

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, ale fachowo zastosowane jest w stanie wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się też pasja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Ostrzeszów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Ostrzeszów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak wielką ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Ostrzeszów

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. By stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Ostrzeszów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Ostrzeszów

1. Druk małoformatowy Ostrzeszów

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w małym formacie – to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że są właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych sporych.

Poza znanymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje sporo, że aż ciężko wymienić je wszystkie, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są konieczne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, jakie są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wypunktować poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, jednak umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Ostrzeszów

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, więc lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Ostrzeszów

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania towaru i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też odpowiednie stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż mnóstwo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Ostrzeszów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?