fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Ostrzeszów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Ostrzeszów jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Dlatego Twoja firma osiągnie sukces. Zauważalnie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Ostrzeszów?

Jesteś w idealnym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności oraz bogatego doświadczenia oferując naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Ostrzeszów

Populacja: 14446

Długość geograficzna: 17.933550

Szerokość geograficzna: 51.426400

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Ostrzeszów

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował staranne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Ostrzeszów

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy również wytrwale prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu między innymi ukazać firmę od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Ostrzeszów

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, w związku z tym powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w swojej branży. Prócz tego sprawdzamy i analizujemy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które testujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Ostrzeszów

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane metody są skuteczne w porównaniu ze strategią działania konkurentów, a także na mocy zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, pomimo iż prezentują dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane dane i opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działanie konkurentów jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace wytwarzane są przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można zlecać indywidualnie bądź mogą być one polecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój czas mając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Ostrzeszów

By osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze kojarzyć, dodatkowo muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do realizacji owego planu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która natchnie w interesantach odpowiednie uczucia i utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym analizujemy założenia danej marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełniać określone wzory. W procesie kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie niezastąpione projekty materiałów reklamowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procesu budowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z konsumentem i szczegółowe badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, a więc po pierwsze musimy dokładnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego powstanie tego procesu jest niemożliwe, dlatego że nie mamy informacji, które mają wpływ na opis profilu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo tworzone są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z konsumentem, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem uzyskania finalnego loga. Skończone logo staje się bazą do przygotowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie zaprojektowanie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to najistotniejszy element wymagający opracowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Jednakże na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie wypracować zgodny wizerunek marki. Dopasować powinno się odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, jak i metody ich łączenia i prezentacji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest też przydatny w momencie współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki niemu posiadają wskazówki o stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Przygotowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Ostrzeszów

Poprawne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie emocje z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w adresatach właściwe skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Pierwszym krokiem wszelkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki zmagazynowaniu i analizie tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad roboczą koncepcją to osobliwa polemika, z której wyłaniają się koncepcje, które następnie są selekcjonowane, a wybrane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu później dokańczane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże jedno do stuprocentowego wykończenia.

Finiszowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Ostrzeszów

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo badamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje ponadto określone cele i wzbudza właściwe emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć najlepszą grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy element projektu tak, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy przygotować duży zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Ostrzeszów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz otrzymać w jednej składce. Ostateczny zakres ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz cały zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo dostarcza zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, z uwagi na fakt iż będzie to trwały rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Ostrzeszów

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które możemy zaoferować naszym interesantom, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Dlatego też na pierwszym etapie za każdym razem przeprowadzamy dogłębną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w skuteczny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, nakręca ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udogodnić kampanię, tak aby dostać największe benefity przy niedużym wkładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads możemy dopełnić konkretne cele, między innymi powiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej szeroka możliwość personalizowania oraz możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie mały zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy ustalić, o jakiej godzinie powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie dla przykładu skierować promocję do dyrektorów małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Ostrzeszów

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe, które są nastawione w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Przedstawiają one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez przerwy zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, a także małym kosztem pozyskania nabywcy. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy umiejscowione są w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Ostrzeszów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują masę uwagi ludzi, a najczęściej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Udział różnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest tak samo istotne możemy dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Ostrzeszów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wielorakie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Ostrzeszów

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama posiada wyjątkowe możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Możemy stworzony materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy konsumentów. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem możemy nierzadko zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy efekt końcowy na sto procent będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Ostrzeszów

Bez strony internetowej nadal da się działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, ale zazwyczaj  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do branży, jako że nie wszystkie branże potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Jeżeli okaże się, że nie może wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odstrasza brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. Dzięki temu kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także sporządzić pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu detali i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie projektujemy projekt graficzny, aby ukazać rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także wszystkie konieczne i dodatkowe funkcje, poza tym wprowadzamy otrzymane od klienta treści – opracowanie treści możemy też innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy roboczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Ostrzeszów

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można określić jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają hurtownię stacjonarną. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest mniej kosztowny porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeżeli usługobiorca ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój dochód otwierając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, albowiem klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a potem wypłynął również na klasyczne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po zakończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Ostrzeszów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła pracować prawidłowo wypada się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, gdy wystąpią jakieś problemy. Cel kierowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to trafnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest żywy, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Aby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dołożyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przejęta przez hakerów. Z tych wszystkich powodów naprawdę powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Ostrzeszów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak zbada to fachowiec, to zaczynają wychodzić defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w efekcie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, internauci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych profesjonalistów rezultaty są dużo większe, a po całościowych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To niesamowite jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Nieraz byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi wieloletni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany ma wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic całkiem istotnych, które musimy poznać przy projektowaniu UX – potrafimy także wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument dostaje od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam interesant styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc żeby dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Ostrzeszów

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, ale do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już konieczne jest wyćwiczenie odnośnie tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Powszechnie występują sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną lub w jaki sposób szukać odpowiedzi w internecie, jako że po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Jeżeli naprawa przeszkód jest związana z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet jeśli uda się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na skrupulatną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, bowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to należy zadbać, aby dotarły one do jak największego grona osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego efekty są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Ostrzeszów

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, by zadbać o jego czytelny wygląd i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy rozkręcił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet oszałamiająca strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli żaden interesant jej nie wyświetli! Z tej przyczyny tak priorytetowa jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość ładowania się witryny internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu sporą ilość cech jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Ostrzeszów

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych ludzi nie patrzy na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez szersze grono użytkowników, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów klika w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt długoletni, kiedy jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Co więcej, warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Ostrzeszów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona ma włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Ostrzeszów

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długoletnia, przynosząca doskonałe rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również systematyczność wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samodzielnie, jednakże jest to czasochłonna praca, a strategia jest długodystansowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest trudniej, wszak znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i umieszczanie treści, ale też nasze znawstwo popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Ostrzeszów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Ostrzeszów

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na sporządzanie profilu specjalisty w swoim zawodzie. Dzięki przekazywaniu odbiorcom wartościowych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą treścią, dlatego że z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, jednak jak już mówiliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie konstruować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie dać to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Ostrzeszów

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie odbiorców i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z doświadczeniem zdobywa się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to też perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla klientów rady zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Ostrzeszów

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. W przypadku gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis również buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, wszak wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednakże jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeżeli omówisz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Ostrzeszów

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Ostrzeszów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Ostrzeszów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez naprawdę wielką ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Ostrzeszów

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Ostrzeszów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Ostrzeszów

1. Druk małoformatowy Ostrzeszów

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w małym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych niewielkich.

Poza zwykłymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje wiele i ciężko wymienić wszystkie z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także normalną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wyszczególnić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Ostrzeszów

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery oraz bilbordy. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj również należy nadmienić, iż przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego dobrze jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, gdy mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Ostrzeszów

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego gatunku produkty nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest też odpowiednie stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, jednakże nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż wiele i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Ostrzeszów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja full service składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?