fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Piekary Śląskie

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Piekary Śląskie jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Istotnie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Piekary Śląskie?

Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Opracowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa prezentacja Twojej marki jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz utworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Piekary Śląskie

Populacja: 59757

Długość geograficzna: 18.926530

Szerokość geograficzna: 50.380170

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Piekary Śląskie

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Piekary Śląskie

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil musimy również sumiennie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostszy etap, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeżeli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do wychwalania i promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Piekary Śląskie

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tego względu powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w branży. Prócz tego analizujemy i sprawdzamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Piekary Śląskie

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na postępowanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania działają porównując z planem działania konkurencji, a także na mocy zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo iż mają dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie konkurencji jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także możemy wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne metody zapisujemy też dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które również będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wytwarzane są poprzez profesjonalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można zlecać osobiście lub mogą być one polecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Piekary Śląskie

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się dobrze wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania tego obowiązku potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która wywoła w konsumentach odpowiednie emocje oraz utkwi w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a wówczas tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełnić określone cele. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie użyteczne plany materiałów reklamowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Faza wstępna przebiegu układania identyfikacji wizualnej to za każdym razem ankieta z klientem i przemyślane badanie rynku, na którym pracuje lub chce działać, w związku z tym najpierw powinniśmy szczegółowo zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, ponieważ nie mamy informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już opracowaną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań klienta. Z propozycji, które prezentujemy klient wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem osiągnięcia końcowego loga. Gotowe logo staje się gruntem do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie opracowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element wymagający analizy i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Nie mniej jednak w procesie opracowywania innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Dobrać powinno się odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, jak i zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też przydatny w momencie współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu schematowi posiadają wytyczne o designie, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Przygotowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Piekary Śląskie

Dobre logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe uczucia z daną marką. Określenie znaku graficznego w taki sposób, aby wywoływał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Fazą wstępną wszelkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem o tym, jakie funkcje ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Zebranie i rozpatrzenie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wstępnym konceptem to osobliwa wymiana zdań, z której wyłaniają się szkice, które później są przebierane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepcje najlepiej naszkicować, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do stuprocentowego doszlifowania.

Kończąca część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Piekary Śląskie

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i dokładnie badamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje dodatkowo wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z największymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy stworzyć duży zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Piekary Śląskie

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć dobrego grafika, dlatego przygotowaliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednej subskrypcji. Każdy zakres świadczonych usług w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo oddaje zakontraktowane projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by rozwikłać, ponieważ będzie to jeden z głównych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Piekary Śląskie

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Dlatego też na pierwszym etapie za każdym razem organizujemy gruntowną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w kompetentny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, wzbudza ich rozrost na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udogodnić kampanię, by wypracować największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Przy użyciu Google Ads możemy dopełnić pewne cele, przykładowo powiększenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej gigantyczna możliwość konfiguracji oraz możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ograniczony zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Piekary Śląskie

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, a także małym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi będą pokazywać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Piekary Śląskie

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną mnóstwo uwagi ludzi, a najchętniej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może również posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Uczestnictwo różnorakich firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy na przykład zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Piekary Śląskie

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Piekary Śląskie

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama ma unikatowe możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już skończony materiał, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający firmę oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo możemy czasem zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Piekary Śląskie

Bez strony internetowej można funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, kiedy interesant trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie odnalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie umie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zraża niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. Dzięki temu odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części tworzymy projekt graficzny, aby odzwierciedlić realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wszystkie konieczne i dodatkowe funkcje, a także umieszczamy dostarczone treści – stworzenie treści możemy też zlecić lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi tymczasowy adres do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Piekary Śląskie

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także można opisać jako sklep internetowy. Również platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala dokonanie pełnego zakupu wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania rachunku.

Sklep internetowy zalecamy, klientom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest mniej kosztowny porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeśli kontrahent ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swój przychód formując kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie wypłynął również na klasyczne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od badania oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Piekary Śląskie

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła pracować prawidłowo trzeba się nią dobrze zająć, czyli musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy wystąpią jakieś problemy. Plan kierowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to adekwatnie zareagować i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Aby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Ważne jest również dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dodać troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody warto oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Piekary Śląskie

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak sprawdzi to profesjonalista, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie powstały się w następstwie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć kluczowy wpływ na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – słaba strona lub sklep może funkcjonować, ludzie po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników rezultaty są nieporównywalnie lepsze, a po radykalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędną wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania powinno realizować dana witryna, abyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość istotnych, które należy uwzględnić przy planowaniu UX – potrafimy także wykonać osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc żeby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, powinno się posiadać fachową wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Piekary Śląskie

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie co do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie trudności jest związane z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet jeśli uda się nanieść takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, wszak nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego skutki są tak zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Piekary Śląskie

Posiadając sklep internetowy wypada zadbać o jego czytelny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich towaru, a 60% klika w pierwszy wynik – dodatkowo znaczna część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes online przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Dlatego też tak ważna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Piekary Śląskie

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której publikujesz ciekawe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większą ilość ludzi, ponieważ Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników wchodzi w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy jeśli jest profesjonalnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Na dodatek należy zauważyć, że kampanie Google Ads również będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Piekary Śląskie

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy wystarczająco duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Piekary Śląskie

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długotrwała, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość dlatego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, lecz jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długookresowa, dlatego korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Większość firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze wypełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, lecz również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Piekary Śląskie

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga duże grono internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Piekary Śląskie

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na tworzenie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu odbiorcom interesujących treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy robimy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie prowadzić bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Piekary Śląskie

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, ale poradniki można też sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Samemu też często szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to oprócz tego najlepsza okazja, by opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów informacje zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Piekary Śląskie

Opisy produktowe są bardzo ważne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i lakoniczny to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie interesanta. Opis produktu ma też znaczenie na wyniki pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są nadzwyczaj efektywne. 

Przykładowo, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. Jednakże jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli omówisz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Piekary Śląskie

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości pracy, ale odpowiednio zastosowane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam warto prezentować wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Piekary Śląskie

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Piekary Śląskie

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Piekary Śląskie

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. By stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Piekary Śląskie

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Piekary Śląskie

1. Druk małoformatowy Piekary Śląskie

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, bo goszczą właściwie w każdej firmie, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest wiele, że aż trudno wymienić wszystkie z nich, jednak ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb oraz wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są nieodzowne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów i do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, które są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wymienić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Piekary Śląskie

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy nadmienić, że przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Piekary Śląskie

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego pokroju produkty nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku występuje możliwość oznaczenia produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest jeszcze dobre przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż mnóstwo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Piekary Śląskie to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?