fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Płońsk

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Płońsk jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze pomysły. Dlatego Twój biznes rozwinie skrzydła. Zdecydowanie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Płońsk?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności oraz dużego doświadczenia dostarczając naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i profesjonalna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni możemy zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy bieżącą. Możemy również postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Płońsk

Populacja: 22217

Długość geograficzna: 20.375520

Szerokość geograficzna: 52.623480

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Płońsk

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Płońsk

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają na celu w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Płońsk

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, dlatego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom posługujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Analizujemy również jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom oraz cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Projektujemy też autorskie rozwiązania, które oceniamy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Płońsk

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na poczynania konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane metody są skuteczne porównując z planem strategicznym konkurentów, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia robi samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo iż zajmują dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej branży, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne metody zapisujemy też dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Dzieła robione są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie albo mogą być one zlecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Płońsk

Aby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego obowiązku potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w klientach stosowne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a następnie tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone cele. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie wymagane projekty materiałów reklamowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Początek procesu tworzenia identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i skrupulatne badanie branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, czyli najpierw powinniśmy szczegółowo wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego powstanie tego procesu jest niemożliwe, gdyż nie mamy ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zebranych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do wymagań klienta. Z projektów, które prezentujemy klient wybiera jedną opcję, która później jest ulepszana w celu stworzenia końcowej kreacji. Odpowiednie logo staje się podstawą do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najistotniejszy element wymagający analizy i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na klienta. Jednakże na etapie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie stworzyć zgodny wizerunek marki. Dobrać należy odpowiedni krój czcionki, pasujące kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki niemu będą posiadać wskazówki odnośnie designu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Płońsk

Perfekcyjne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Początkiem wszelkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zebraniu oraz przebadaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad wstępnym konceptem to dynamiczna burza mózgów, z której kreujemy koncepcje, po czym są przebierane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do ostatniego wykończenia.

Ostatni etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Płońsk

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i szczegółowo badamy plan, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje prócz tego wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy element zadania tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Płońsk

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc zrobiliśmy ofertę specjalną, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres wykonywanych usług w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Mocne punkty tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompleksowy zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie oddaje zlecone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by zgłębić, jako iż będzie to jeden z głównych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Płońsk

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli kolekcja świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Tak więc na początku zawsze dokonujemy dogłębny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaoferować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w niezawodny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, mobilizuje ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak uefektywnić kampanię, żeby dawała największe benefity przy niedużym nakładzie pieniężnym. Z wykorzystaniem Google Ads możemy urzeczywistnić pewne cele, na przykład zwiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową metodą promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji i możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie nieduży zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i wycelowania w grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie zarządzić, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Możemy dla przykładu kierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Płońsk

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dostosowaną głównie na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez ustanku powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą skutecznością, a ponadto małym kosztem pozyskania klienta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy znajdują się w sklepie online to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Płońsk

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną kawał uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może również posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Występowanie rozmaitych firm w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest bliźniaczo istotne możemy także wprowadzić bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Możemy na przykład zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Płońsk

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różne zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Płońsk

Kampanie wideo to ciekawa metoda pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo reklama daje unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, możemy przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy użytkowników. Zatem przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim filmikiem możemy czasem ukazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Płońsk

Bez strony internetowej idzie jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, lecz często  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Lepiej jest, jeżeli interesant obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie odnalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, albowiem nie wszystkie firmy potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie umie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie zazwyczaj pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. Dzięki temu odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy również utworzyć pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz rozmowy na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części testujemy również wszelkie obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, poza tym układamy otrzymane treści – sporządzenie treści możemy również zlecić lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi przygotowawczy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Płońsk

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których możemy zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów jednego produktu, także możemy nazwać sklepem internetowym. Co więcej, strony oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala dokonanie pełnego zakupu wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki biznes jest tańszy porównując do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też optymalny pomysł nawet jeśli usługobiorca ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój zysk formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a po jakimś czasie powiększył się także na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, dlatego że uprzednio konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w wypadku kreowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera również zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb klienta i ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po ukończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Płońsk

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednakoż, aby ta mogła pracować trzeba się nią dobrze zająć, czyli musimy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Cel kierowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to adekwatnie zareagować i dostosować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest żywy i stoją za nim prawdziwi ludzie. Fachowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dołożyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pokazania się komunikatu mówiącego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Doskonalenie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Płońsk

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest bagatelizowane, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, jednak dopiero jak przeanalizuje to znawca, to zaczynają ujawniać się defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć kluczowy wpływ na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Fakt – słaba strona lub sklep może funkcjonować, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych fachowców efekty są zdecydowanie większe, a po gruntownych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają przynosić efekty.

To niebywałe jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeśli są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Nieraz spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie zadania musi spełniać dane rozwiązanie, abyśmy mogli zaprojektować UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość drobne to jest kilka różnic dość istotnych, które musimy uwzględnić przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie także zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc by prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Płońsk

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz to też klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już konieczne jest wytrenowanie odnośnie do tego jak należy wtedy postępować. Masowo przydarzają się sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w dostępnych źródłach, ponieważ zwyczajnie nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet jeżeli uda się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na wyczerpującą rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby zapytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, by zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Płońsk

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co także ważne, znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden interesant jej nie wyświetli! W tym celu tak priorytetowa jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bo im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50% kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo aspektów jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez sprawnie działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Płońsk

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że mając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono internautów, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów przegląda tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długoletni, kiedy jest profesjonalnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Płońsk

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na badaniu informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy jest wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Płońsk

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to droga długofalowa, przynosząca zniewalające rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również cykliczność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, lecz jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długodystansowa, więc bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, wszak duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Walory takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, ale też nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Płońsk

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Płońsk

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na sporządzanie image specjalisty w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu interesantom interesujących treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest stworzenie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy nieustannie świeżą i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy interesującą treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie konstruować bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie dać to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Płońsk

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaaranżować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie interesantów i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik przedstawia odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednak powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością zdobywa się przez wiele lat. Sam też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to również perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelaki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów informacje zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Płońsk

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Gdy klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis również buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także znaczenie na efekty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale często są zadziwiająco skuteczne. 

W formie przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Nie mniej jednak, jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli przedstawisz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Płońsk

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości pracy, ale odpowiednio wykorzystane może wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Płońsk

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Płońsk

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zepsuciu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Płońsk

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Płońsk

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Płońsk

1. Druk małoformatowy Płońsk

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w małym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, bo goszczą praktycznie w każdej branży, w tych wielkich i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo i niełatwo wymienić każdy z nich, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb i wymagań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, które są konieczne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca oraz przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wypunktować dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Płońsk

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w większym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może skończyć się fatalnie. Tu także należy dodać, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Płońsk

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego typu produkty nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku występuje szansa oznakowania produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również poprawne stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego więcej i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Płońsk to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja full service jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?