Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Płońsk - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Płońsk

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Płońsk jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki czemu Twój biznes rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Płońsk?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz dużej znajomości fachu dostarczając naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i rzetelna ekspozycja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz utworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni możemy zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy bieżącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Płońsk

Populacja: 22217

Długość geograficzna: 20.375520

Szerokość geograficzna: 52.623480

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Płońsk

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Płońsk

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, lecz nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Płońsk

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, z tego względu warto skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Sprawdzamy również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też swoje własne rozwiązania, które weryfikujemy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Płońsk

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na działanie konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem strategicznym konkurentów, a ponadto w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, bez żadnego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, pomimo że prezentują dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie defekty i trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zbieramy też dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła robione są poprzez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście albo mogą być one zlecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Płońsk

Aby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która natchnie w odbiorcach odpowiednie uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W procesie kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie niezbędne plany materiałów marketingowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu komponowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z konsumentem i przemyślane badanie branży, w której pracuje lub chce pracować, czyli najpierw powinniśmy porządnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie tego procesu jest niedozwolone, gdyż nie mamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego formujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do oczekiwań klienta. Z projektów, które pokazujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest dopracowywana w celu stworzenia końcowej wersji. Skończone logo staje się podłożem do opracowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się przygotowywanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt będzie mniej skomplikowany. Rzeczywiście zaprojektowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to fundamentalny element, który potrzebuje analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować klienta. Mimo to na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie utworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Zgrać należy odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też przydatny w sytuacji współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki niemu będą posiadać wskazówki o stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Płońsk

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem wszelkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jak logo ma na nich działać. Zmagazynowanie i przebadanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad pierwotną koncepcją to dynamiczna dyskusja, z której wyłaniamy koncepcje, które następnie są przebierane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do stuprocentowego dopracowania.

Ostatnia część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Płońsk

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie badamy plan, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje prócz tego określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. W wyniku współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Płońsk

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy wyjątkową ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo przekazuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by sobie naświetlić, z uwagi na fakt iż będzie to niezbędny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Płońsk

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które wybieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na otwarcie za każdym razem przeprowadzamy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich klientów, wznieca ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, żeby wypracować maksymalne benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić pewne cele, takie jak powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji, a także możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ubogi zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a nawet możemy zarządzić, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu skierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Płońsk

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe nastawione głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Przedstawiają one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z wiecznie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą skutecznością, jak też niedużym kosztem dotarcia do klienta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli znajdują się w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Płońsk

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media pochłaniają masę uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Uczestnictwo rozmaitych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi ważne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Taka właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktów. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Płońsk

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Płońsk

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama posiada unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem możemy czasem zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Płońsk

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż klienci poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności interesanta, lecz może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie znalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że konsument nie umie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. Dzięki temu klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy również zrobić pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt wizualny, aby zaprezentować realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części badamy również wielorakie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, poza tym układamy dostarczone treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i możemy udostępnić usługobiorcy przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po zakończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Płońsk

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów paru produktów, również można ogłosić sklepem internetowym. Dodatkowo strony oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnej transakcji wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, albowiem taka inwestycja jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeżeli kontrahent ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje zyski uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a w przyszłości wypłynął również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w przypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta i ustalenia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Płońsk

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła pracować efektywnie musimy się nią także dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym sterowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli nadejdą jakieś komplikacje. Cel sterowania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcje.

Niebagatelne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pokazania się komunikatu mówiącego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie opłaca się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Płońsk

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się w konsekwencji spojrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć wielki wpływ na to, że strony lub sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – mierna strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są znacznie większe, a po całościowych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To niesłychane jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość ważnych, które należy poznać przy planowaniu UX – możemy także zrobić oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wybierany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć fachową wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Płońsk

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak należy w takiej sytuacji sobie poradzić. Często zdarzają się sytuacje, że początkujący używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w dostępnych źródłach, jako iż po prostu nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się wgrać przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście bardziej porozbijać, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na wyczerpującą rozmowę, by zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, bowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są na tyle dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Płońsk

Posiadając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, duża większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Nawet bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków gdy żaden konsument jej nie zobaczy! Z tego względu tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Płońsk

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której eksponujesz przydatne informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość internautów, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Należy w prężne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długoletni jeśli jest efektywnie wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Co więcej, warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Płońsk

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a ponadto czy występuje wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Płońsk

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to koncepcja długookresowa, przynosząca doskonałe efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również regularność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, ale jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długofalowa, dlatego też korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest trudniej, ponieważ znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o produkowanie i zamieszczanie treści, lecz też nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Płońsk

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego powinno się wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama absorbuje duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Płońsk

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. W wyniku dostarczania interesantom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszą opcją jest skomponowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas wytwarzamy nieustannie świeżą i cenną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, należy wybrać jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, jednak jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Płońsk

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, jednak poradniki można także zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie interesantów i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik przedstawia czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką buduje się przez długie lata. Sam też z pewnością szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to również doskonała okazja, żeby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelaki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla kontrahentów informacje zaprocentuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Płońsk

Opisy produktowe są wysoce istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Jeśli konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu mówi kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. W przypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wkład na rezultaty pozycjonowania, ponieważ wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak często są niebywale skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając zwykłe krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest zbudowane oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli przedstawisz też propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Płońsk

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, ale prawidłowo wykorzystane może wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Płońsk

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Płońsk

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Płońsk

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Aby skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Płońsk

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Płońsk

1. Druk małoformatowy Płońsk

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza znanymi wizytówkami oraz ulotkami, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest dużo, że aż ciężko je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki obejmuje też kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale również maszyn, jakie są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca oraz najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można zwięźle wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie są to wszystkie, ale pozwoli to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Płońsk

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są bilbordy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze złym projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Płońsk

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku istnieje szansa oznaczenia produktu oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest jeszcze odpowiednie przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem duża i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego wiele i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Płońsk to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza firma składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?