Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Radlin - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Radlin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Radlin jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Radlin?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnego doświadczenia oferując naszym konsumentom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni możemy wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Radlin

Populacja: 17479

Długość geograficzna: 18.476260

Szerokość geograficzna: 50.050200

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Radlin

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Radlin

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil należy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje założenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Radlin

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, z tej przyczyny warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Analizujemy i sprawdzamy też w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Radlin

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na poczynania konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy wcześniej stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem konkurencji, oprócz tego w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, jednak mają dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie wady wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania konkurentów można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace tworzone są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście lub mogą być one zlecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Radlin

Żeby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą i muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania niniejszego celu potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która wznieci w konsumentach odpowiednie emocje a dodatkowo utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a wówczas projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie wymagane plany materiałów marketingowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Faza wstępna procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z konsumentem i gruntowne badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, a więc najpierw powinniśmy porządnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego powstanie procesu jest wykluczone, gdyż nie posiadamy ważnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo wykonywane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z klientem, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dobrać logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do wymagań klienta. Z propozycji, które pokazujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana w celu stworzenia końcowej kreacji. Skończone logo staje się fundamentem do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć opracowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt staje się łatwiejszy. Faktycznie utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Pomimo to w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie utworzyć oryginalny wizerunek marki. Dobrać musimy odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcjami i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest też bardzo przydatny w wypadku współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi będą posiadać porady o stylu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Radlin

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w adresatach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym krokiem dowolnego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji powinniśmy prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Zgromadzenie i badanie tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad początkową koncepcją to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przebierane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu później przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do ostatecznego dopracowania.

Finiszowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Radlin

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. Dlatego nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo obmyślamy cel, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje również wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje. W wyniku współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie tworzymy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy skonstruować szeroki zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Radlin

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać dobrego grafika, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać w jednej subskrypcji. Wszelki zakres świadczonego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz planowo dostarcza złożone projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by zrozumieć, jako iż będzie to integralny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Radlin

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które możemy wykonać naszym interesantom, które kompletujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na otwarcie zawsze organizujemy skrupulatny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować pełną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w wydajny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, nakręca ich rozrost na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większego grona klientów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, aby dawała maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads możemy osiągnąć konkretne zadania, przykładowo pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej szeroka możliwość personalizowania i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie mały zbiór danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o których godzinach mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Radlin

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe nastawione głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce niezmiennie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, a także niskim kosztem pozyskania konsumenta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi będą pokazywać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są położone w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Radlin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną dużo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Udział różnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako istotne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Oto właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Radlin

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to starodawna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż różnorodne zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Radlin

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe daje unikatowe możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, możemy uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy osób. Zatem przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmem możemy niekiedy ukazać znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Radlin

Bez posiadania strony internetowej można jakoś działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeżeli konsument zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie znalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odstrasza nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. Dzięki temu klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy ponadto wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz klient.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i wywiadu na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części budujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszelkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, jak również dostarczone treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie udostępnić klientowi roboczy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Radlin

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, jednak nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów jednego produktu, także można ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego platformy oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeśli klient posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój dochód uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. System w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a po jakimś czasie wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Radlin

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, żeby ta mogła pracować efektywnie powinniśmy się nią także dobrze zająć, czyli należy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu, kiedy wystąpią różne problemy. Zadanie kierowania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo gospodarzona strona pomaga też upilnować dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Istotne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu mówiącego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przechwycona przez hakerów. Z tej przyczyny naprawdę powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże spis jest długi, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Radlin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają wychodzić defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w efekcie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – słaba strona lub sklep może funkcjonować, internauci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, ale co, gdyby UX został naprawiony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych pracowników rezultaty są zdecydowanie lepsze, a po generalnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To niesłychane jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Wielokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie położona na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi wieloletni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele powinno spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic całkiem istotnych, które należy uwzględnić podczas projektowania UX – potrafimy również zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc aby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Radlin

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże do tego zalicza się też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie odnośnie tego jak powinniśmy wtedy postępować. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać rozwiązania w internecie, ponieważ po prostu nie ma w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się wprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na solidną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli posiadamy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego wyniki są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Radlin

Mając sklep internetowy musimy zatroszczyć się o jego przyjazny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto duża część użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet wyborna strona sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy nikt jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak istotna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, gdyż im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50% kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Radlin

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych internautów nie patrzy na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że posiadając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono internautów, bowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Warto w wydajne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długoletni jeśli jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Dodatkowo warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Radlin

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Radlin

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długookresowa, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, jednakże jest to żmudna praca, a strategia jest długofalowa, więc korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest gorzej, jako iż znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, lecz także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Radlin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Radlin

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie profilu eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku przekazywania czytelnikom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą treścią, ponieważ przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest stworzenie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Radlin

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie odbiorców i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z biegłością zdobywa się przez długie lata. Samemu też z pewnością szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to również najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaowocuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Radlin

Opisy produktowe są bardzo ważne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować konsumenta. Gdy konsument nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis także budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, bo dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

W formie przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Radlin

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale prawidłowo wykorzystane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest również fascynacja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Radlin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Radlin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Radlin

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby ułożyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Radlin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Radlin

1. Druk małoformatowy Radlin

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w małym formacie – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, dlatego że są właściwie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest wiele i niełatwo je wszystkie wymienić, ale ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są konieczne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Radlin

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może skończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy wspomnieć, że przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Radlin

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego typu produkty nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku jest szansa oznakowania produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także odpowiednie sporządzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Radlin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja marketingowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?