fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Rakszawa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Rakszawa jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twój biznes rozwinie skrzydła. Istotnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Rakszawa?

Jesteś we właściwym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności jak i ogromnej znajomości rynku dostarczając naszym konsumentom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz fachowa prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz rozkręcić nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni możemy wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Rakszawa

Populacja: 6894

Długość geograficzna: 22.239070

Szerokość geograficzna: 50.160510

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Rakszawa

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszej oferty sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował rozległe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Rakszawa

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Rakszawa

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, tak więc dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w branży. Analizujemy też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie pomagamy stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne metody, które testujemy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Rakszawa

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na postępowanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane rozwiązania działają w porównaniu z planem strategicznym konkurentów, oprócz tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo iż zajmują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie wady przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane dane i opracowane nowe strategie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy też przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace prowadzone są przez ekspertów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie albo mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Rakszawa

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia owego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która obudzi w klientach stosowne uczucia jak i również zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym identyfikujemy założenia marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby realizować określone plany. W procesie powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie niezbędne schematy materiałów reklamowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy krok procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z klientem i gruntowna ocena branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, a zatem po pierwsze musimy solidnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym formujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo formowane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z konsumentem, jak również tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań klienta. Z propozycji, które pokazujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu dopięcia finalnego loga. Gotowe logo staje się bazą do stworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć opracowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie zaprojektowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Mimo to w procesie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem utworzyć jednorodny wizerunek marki. Zgrać powinno się odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, a także zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki niemu posiadają porady odnośnie stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Rakszawa

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Startem wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie zadania ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki zgromadzeniu i przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia konceptu logo.

Część pracy nad podstawowym konceptem to dynamiczna wymiana zdań, z której wyłaniają się koncepcje, które później są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu następnie przeobrażane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do ostatecznego wykończenia.

Końcowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Rakszawa

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje prócz tego wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje. W wyniku współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się znakomitą jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy element grafiki w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Rakszawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tego powodu zrobiliśmy wyjątkową ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć w jednej opłacie. Ostateczny zakres ustalany jest indywidualnie.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz pełen personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz planowo dostarcza zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by rozgryźć, gdyż będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Rakszawa

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli całość usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Tak więc na początku zawsze organizujemy gruntowną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wzbudza ich postęp za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, by otrzymać maksymalne korzyści przy niedużym nakładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne zadania, na przykład powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania, a także możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ubogi zbiór danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach powinny się wyświetlać. Możemy na przykład skierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Rakszawa

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą skutecznością, a ponadto małym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Rakszawa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają masę uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnorakich firm w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy również zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później idealnym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Rakszawa

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że rozmaite zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Rakszawa

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo marketingowe posiada unikalne możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, można rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy konsumentów. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet krótkim filmem możemy nierzadko pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy efekt końcowy na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Rakszawa

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Można na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę web niż żeby miał nie znaleźć ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeżeli okaże się, że internauta nie umie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona straszy nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W konsekwencji kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy także sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu detali i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby przedstawić realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony www możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wszelkie niezbędne i pomocnicze funkcje, jak również wprowadzamy otrzymane treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić klientowi przygotowawczy adres do śledzenia postępów prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Rakszawa

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, gdzie można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów paru produktów, także można ogłosić sklepem internetowym. Co więcej, platformy oferujące kupno abonamentu przez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która zezwala na realizację pełnej transakcji wraz z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak taka inwestycja jest tańsza w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł gdy kontrahent ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swoje dochody formując kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem powiększył się również na standardowe metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych, zanim podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od zera też zaczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Rakszawa

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła funkcjonować prawidłowo musimy się nią dobrze zająć, czyli musimy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane komplikacje. Cel kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to celnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie menadżerowana strona pomaga również upilnować dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Rakszawa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się w rezultacie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników efekty są zdecydowanie lepsze, a po kompleksowych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet martwe strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe detale mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Często spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie położona na samej górze opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie plany musi wykonywać dana witryna, abyśmy mogli zbadać UX danej strony internetowej pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic całkiem istotnych, które należy poznać podczas projektowania UX – możemy także zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie stwierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Rakszawa

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie w kwestii tego jak należy wtedy sobie poradzić. Masowo mają miejsce sytuacje, że nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w dostępnych źródłach, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Kiedy rozwiązanie problemu wiąże się z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdy uda się wprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na rzetelny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to musimy dopilnować, by zobaczyło je jak największe grono ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego efekty są tak dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Rakszawa

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego czytelną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich towaru, aż 60% klika w pierwszy wynik – dodatkowo część użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy się udał, powinien on być przede wszystkim widoczny. Nawet najlepsza witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego też tak ważna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im większa liczba odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ wiele wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Rakszawa

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz pożyteczne informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większe grono internautów, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w efektywne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy, kiedy jest dobrze stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Rakszawa

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje wystarczająco wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Rakszawa

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długookresowa, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też cykliczność w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, lecz jest to czasochłonna praca, a strategia jest długofalowa, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, dlatego że spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo słabo. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, lecz też nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Rakszawa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i przydatna treść sama absorbuje duże grono internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Rakszawa

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na sporządzanie image eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu odbiorcom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się administrować regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku tworzymy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie pisać bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Rakszawa

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można także sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie odbiorców i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką buduje się przez długie lata. Samemu też często szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Stworzenie poradnika to też doskonała okazja, żeby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelaką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla kontrahentów informacje zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Rakszawa

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu mówi kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, bowiem każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale często są zadziwiająco skuteczne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest wykonane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeśli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Rakszawa

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości pracy, lecz odpowiednio wykorzystane może wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Rakszawa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Rakszawa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Rakszawa

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Aby stworzyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Rakszawa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Rakszawa

1. Druk małoformatowy Rakszawa

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał właściwie każdy, bo są właściwie w każdej branży, w tych małych i tych wielkich.

Poza oczywistymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje wiele, że aż ciężko je wszystkie wymienić, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów i do przedstawienia ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wymienić konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Rakszawa

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są banery i billboardy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych i także w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy dodać, że przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem dobrze jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Rakszawa

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być również prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania towaru i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest również poprawne przygotowanie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość wielka i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Rakszawa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja marketingowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?