fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Rydułtowy

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Rydułtowy jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Znacząco powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Rydułtowy?

Jesteś w najlepszym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz bardzo dużej znajomości fachu oferując naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Rydułtowy

Populacja: 21887

Długość geograficzna: 18.417030

Szerokość geograficzna: 50.058570

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Rydułtowy

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Rydułtowy

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil powinniśmy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje faktycznie samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności pokazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Rydułtowy

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, z tej przyczyny wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Zastanawiamy się też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne metody, które analizujemy na naszych własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Rydułtowy

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na postępowanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie są opłacalne w porównaniu ze strategią konkurencji, w dodatku w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo iż prezentują dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danej branży, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść duże straty. Wnikając w konkurencyjne metody zapisujemy też dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą wymierne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, które działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła wykonywane są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie albo mogą być one zalecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Rydułtowy

By zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia tego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która natchnie w klientach właściwe emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym obserwujemy założenia firmy, a dalej tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone plany. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie wskazane projekty materiałów reklamowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie procedury budowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z klientem i skrupulatna ocena rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, a zatem przede wszystkim musimy w całości wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego powstanie tego procesu jest niedozwolone, dlatego że nie posiadamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zebranych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam dostosować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest dopracowywana w celu stworzenia końcowej kreacji. Gotowe logo staje się gruntem do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się przygotowanie następnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces będzie łatwiejszy. Faktem jest, iż opracowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to fundamentalny element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Nie mniej jednak na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie sformować jednorodny wizerunek marki. Dopasować warto adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce posiadają wytyczne odnośnie designu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem tworzenia zgodnie z regułami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Rydułtowy

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym właściwie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Początkiem dowolnego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie założenia ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zgromadzeniu i badaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wstępnym konceptem to kreatywna narada, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są selekcjonowane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do maksymalnego wykończenia.

Końcowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Rydułtowy

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, w związku z tym zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy zamysł, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje także wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo wykonujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w sieci. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Rydułtowy

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, więc zrobiliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej składce. Finalny zakres ustalany jest oddzielnie.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i punktualnie kończy zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by rozwikłać, jako że będzie to jeden z głównych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Rydułtowy

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli suma usług, które możemy zaproponować naszym interesantom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tej przyczyny na otwarcie każdorazowo organizujemy gruntowny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, nakręca ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, by dostać jak największe korzyści przy niedużym wkładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić pewne cele, przykładowo pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej spora możliwość konfiguracji i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ograniczony zestaw danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie ustalić, o której godzinie mają się wyświetlać. Możemy na przykład skierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Rydułtowy

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe dostosowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z wiecznie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy internetowe. Już mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez internet, jednak żeby mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną skutecznością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Rydułtowy

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają mnóstwo uwagi człowieka, a najpopularniejszym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Egzystencja różnorodnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest w równym stopniu istotne możemy także wprowadzić bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Rydułtowy

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że rozmaite zmiany i innowacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Rydułtowy

Kampanie wideo to ciekawa opcja pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe posiada unikatowe możliwości nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, możemy rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym popularność TikToku. Możemy uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest bardzo dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim filmikiem możemy czasem zobrazować znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Rydułtowy

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Korzystniej jest, jeśli internauta obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby miał nie znaleźć żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony www do branży, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. W wypadku gdy okaże się, że nie może wyszukać odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zraża nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy ponadto sporządzić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i rozmowy o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wszystkie konieczne i dodatkowe funkcje, ponadto dostarczone treści – utworzenie treści możemy również innej firmie lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i jesteśmy w stanie udostępnić usługobiorcy roboczy adres URL do przeglądu postępów prac. Po dokończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Rydułtowy

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także można zdefiniować jako sklep internetowy. Także platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia wypełnienie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne porównując do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł klient ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swój dochód formując następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się także na klasyczne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku próbnym, a potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się renowacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Rydułtowy

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakoż, aby ta mogła funkcjonować prawidłowo powinniśmy się nią również dobrze zająć, czyli musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne komplikacje. Zadanie sterowania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcje.

Bardzo ważne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaca się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak wykaz jest długi, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Rydułtowy

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynają ujawniać się niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie narodziły się w konsekwencji obejrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny lub sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – słaba strona lub sklep może funkcjonować, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych ekspertów wyniki są znacznie lepsze, a po definitywnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których niby prezentowana na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele musi spełniać dana strona, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość istotnych, które należy poznać przy planowaniu UX – można również zrobić osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc by dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Rydułtowy

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie na temat tego jak należy wtedy sobie poradzić. Masowo mają miejsce sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w różnych źródłach, ponieważ zwyczajnie nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Gdy rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to większość ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są często bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na solidną rozmowę w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli posiadamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego rezultaty są tak dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Rydułtowy

Posiadając sklep internetowy powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępny układ oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto znaczna większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online przebił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy nikt jej nie zobaczy! Z tego względu tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się witryny internetowej. Czy wiesz, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez sprawnie działającego i dobrze dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Rydułtowy

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna część z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono ludzi, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny pod warunkiem, że jest efektywnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Rydułtowy

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a także czy występuje odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Rydułtowy

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długotrwała, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować na własną rękę, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego też korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest ciężej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Plusy tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o produkowanie i publikację treści, lecz także nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Rydułtowy

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego też trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Rydułtowy

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Za sprawą dostarczania interesantom interesujących treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy robimy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, ale jak już pisaliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Rydułtowy

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się kształcenie odbiorców i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Sam też kiedyś szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to też doskonała okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Rydułtowy

Opisy produktowe są niebywale ważne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Gdy kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis również stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma też znaczenie na rezultaty pozycjonowania, dlatego, bo wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale często są nadzwyczaj efektywne. 

Na przykład, sprzedając klasyczne krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą zainteresowani. Aczkolwiek jeśli postarasz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli przedstawisz też propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Rydułtowy

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości pracy, lecz dobrze wykorzystane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest również miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Rydułtowy

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Rydułtowy

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Rydułtowy

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby stworzyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Rydułtowy

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Rydułtowy

1. Druk małoformatowy Rydułtowy

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są one praktycznie w każdej branży, w tych małych i tych sporych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest dużo i ciężko wymienić je wszystkie, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są konieczne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do przedstawienia możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wypunktować pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Nie są to wszystkie, jednak umożliwia to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Rydułtowy

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Rydułtowy

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku jest szansa oznaczenia towaru oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest też właściwe przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość ogromna i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego więcej także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Rydułtowy to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza agencja składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?