fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Sępolno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Sępolno jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Sępolno?

Jesteś w najlepszym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i dużej znajomości branży oferując naszym interesantom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz rzetelna prezentacja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz założyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Sępolno

Populacja: 7724

Długość geograficzna: 17.102000

Szerokość geograficzna: 51.109950

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Sępolno

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Sępolno

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi ukazać firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Sępolno

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tej przyczyny warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Ponadto analizujemy i sprawdzamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które monitorujemy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Sępolno

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania działają w zestawieniu z planem strategicznym konkurentów, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, marka nie posiada ani jednego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo że mają dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danym sektorze, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy też doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace tworzone są poprzez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zamawiać indywidualnie lub mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Sępolno

Aby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się stosownie wiązać ze sobą, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w klientach trafne uczucia i zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym identyfikujemy założenia danej firmy, a potem tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie wymagane schematy materiałów reklamowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy moment procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z konsumentem i dogłębna ocena rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, czyli na początku musimy dokładnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie procesu jest niemożliwe, dlatego że brak jest ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego przygotowujemy różne warianty i propozycje. Propozycje logo formowane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu stworzenia końcowej wersji. Skończone logo staje się filarem do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowywanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to najistotniejszy element wymagający opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Pomimo to na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być spójne z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu sformować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dostosować warto odpowiedni krój czcionki, pasujące kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcjami i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie również bardzo przydatny w wypadku współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki tej książeczce posiadają wskazówki o designie, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z regułami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Sępolno

Perfekcyjne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne emocje z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Wstępem dowolnego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie zadania ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu potrzebujemy prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Zmagazynowanie i badanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad początkową koncepcją to dynamiczna burza mózgów, z której wyłaniamy koncepty, po czym są przesiewane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do ostatniego dopracowania.

Finiszowy etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Sępolno

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje również określone zadania i wywołuje właściwe emocje. W wyniku współpracy z różnymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Sępolno

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej subskrypcji. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełen zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo dostarcza złożone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, gdyż będzie to jeden z najważniejszych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Sępolno

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które dostosowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. W związku z tym na starcie za każdym razem organizujemy wnikliwą rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w skuteczny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, nakręca ich postęp za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak zoptymalizować kampanię, by wypracować największe benefity przy małej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne cele, na przykład rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania, a także możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Sępolno

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową zorientowaną typowo na sprzedaż produktów online. Pokazują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak też małym kosztem pozyskania konsumenta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Sępolno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają dużo uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnorodnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest równie ważne możemy również wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. Oto właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy również rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Sępolno

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Sępolno

Kampanie wideo to ciekawa metoda przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe daje wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można nakręcony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet krótkim filmikiem można nierzadko pokazać dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie możemy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Sępolno

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie znalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. To sprawi, że odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy ponadto wykonać pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po ustaleniu szczegółów i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt graficzny, aby przedstawić prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają graficzną wizję na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wielorakie konieczne i uzupełniające funkcjonalności, a także otrzymane treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy także zlecić lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Sępolno

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór produktów, lecz nawet taki oferujący tylko pięć wariantów dwóch produktów, również możemy ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego strony oferujące zakup abonamentu przez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia dokonanie pełnego zakupu wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest tańsza w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa nawet jeśli klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swój zysk uruchamiając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a później powiększył się także na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po zakończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Sępolno

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, żeby ta mogła funkcjonować efektywnie powinniśmy się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele wysiłku jeśli nadejdą jakieś problemy. Plan sterowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga także upilnować dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest też dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz spis jest długi, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Sępolno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to ważne, bo cały czas tam były i nie powstały się w rezultacie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć ogromny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – kiepska strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców wyniki są znacznie wyższe, a po definitywnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają przynosić efekty.

To niesłychane jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których niby położona na samej górze opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania musi realizować dana strona, tak żebyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic dość dużych, które musimy uwzględnić podczas planowania UX – potrafimy również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać fachowe umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Sępolno

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się też zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia możemy pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie w sprawie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Masowo mają miejsce sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną albo w jak szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, dlatego że po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet jeśli uda się wprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej porozbijać, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieścimy już treści w internecie, to powinno dopilnować, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego owoce są na tyle dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Sępolno

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto część użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet piękna witryna sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego też tak istotna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bowiem im większa liczba interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu sporą ilość cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez prawidłowo działającego i dobrze usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Sępolno

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której rozpowszechniasz przydatne informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono internautów, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wywodzące się z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w efektywne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy jeśli jest profesjonalnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Sępolno

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy jest wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Sępolno

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to droga długodystansowa, owocująca w świetne efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, ale jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długookresowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest trudniej, albowiem duża część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Korzyści z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, ale też nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Sępolno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Sępolno

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swoim fachu. Wskutek dostarczania interesantom cennych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku robimy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy wartościową treść, jednakże jak już pisaliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Sępolno

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się edukowanie odbiorców i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z praktyką zdobywa się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to też idealna okazja, aby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Sępolno

Opisy produktowe są bardzo istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i lakoniczny to klient może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma też wpływ na wyniki pozycjonowania, wszak każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak często są zadziwiająco efektywne. 

Przykładowo, oferując zwykłe krzesła, możesz sporządzić listę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednakowoż jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenne informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli przedstawisz również propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Sępolno

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane jest w stanie wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Sępolno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Sępolno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Sępolno

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Żeby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Sępolno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Sępolno

1. Druk małoformatowy Sępolno

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są one właściwie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje znacznie więcej, że trudno wymienić wszystkie z nich, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, które są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Sępolno

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, choć nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba bilbordy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy stwierdzić, czy realizowany będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy nadmienić, że przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem dobrze jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Sępolno

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku jest możliwość oznaczenia towaru i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest jeszcze właściwe sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Sępolno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza agencja full service składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?