fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Sępolno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Sępolno jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze metody. Z tego powodu Twój biznes rozwinie skrzydła. Znacząco powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Sępolno?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz wielkiego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz rzetelna prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz utworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Sępolno

Populacja: 7724

Długość geograficzna: 17.102000

Szerokość geograficzna: 51.109950

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Sępolno

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Sępolno

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Sępolno

Optymalny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, tak więc powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Rozpatrujemy również w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne metody, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Sępolno

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na przedsięwzięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody są opłacalne porównując z planem działania konkurentów, oprócz tego na mocy zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez ani jednego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, pomimo że prezentują dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując słabości przez to trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej branży, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania można zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wytworzone przez nasz oddział graficzny można doglądać w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Dzieła prowadzone są poprzez fachowców z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście bądź mogą być one polecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Sępolno

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą oraz muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia niniejszego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która spowoduje w adresatach stosowne emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a wówczas projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie wymagane projekty materiałów reklamowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początkowy etap procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z usługobiorcą i dogłębna obserwacja branży, w której działa lub chce działać, dlatego po pierwsze powinniśmy solidnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, dlatego że brak jest ważnych informacji wpływających na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zmagazynowanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, a także tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z motywów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana celem stworzenia końcowej kreacji. Skończone logo staje się gruntem do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć opracowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktem jest, iż zaprojektowanie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to główny element, który potrzebuje opracowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na interesanta. Pomimo to na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być spójne logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w połączeniu sformować pełny wizerunek marki. Dostosować warto odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania wraz z instrukcjami i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w przypadku współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Sępolno

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe emocje z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Zaczęciem wszelkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem o tym, jakie funkcje ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji wypada zbadać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Zebranie i przebadanie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwszą koncepcją to twórcza burza mózgów, z której wyłaniamy pomysły, po czym są przesiewane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu później dokańczane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do stuprocentowego doszlifowania.

Ostatnia część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Sępolno

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Wobec tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i precyzyjnie obmyślamy cel, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje ponadto określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Sępolno

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu stworzyliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednej składce. Każdorazowy zakres sporządzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz punktualnie dostarcza złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, gdyż będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Sępolno

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które kompletujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Z racji tego na wstępie każdorazowo organizujemy szczegółową rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, uaktywnia ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych możemy tak udoskonalić kampanię, by otrzymać największe korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Za pośrednictwem Google Ads możemy realizować konkretne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ubogi zbiór danych statystycznych o ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zarządzić, o jakiej godzinie powinny się wyświetlać. Mamy możliwość dla przykładu skierować reklamę do właścicieli małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Sępolno

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są nastawione głównie na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Przedstawiają one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już w tej chwili mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć, lecz żeby mogło dojść do transakcji to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką skutecznością, jak również niskim kosztem pozyskania konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli umiejscowione są w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Sępolno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują kawał uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Lecz uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest równie istotne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. Taka właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Sępolno

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wszystkie zmiany i modernizację powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Sępolno

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet krótkim filmem możemy czasem przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy efekt końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie powinniśmy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Sępolno

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania interesanta, ale może być dużym minusem dla prezencji firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli konsument zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony internetowej do biznesu, dlatego że nie wszystkie branże potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że internauta nie umie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odstrasza nieatrakcyjnym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. To sprawi, że konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają schemat graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy również różne obowiązkowe i uzupełniające funkcje, a także umieszczamy otrzymane treści – opracowanie treści możemy też innej firmie lub przygotować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i możemy wysłać klientowi przygotowawczy adres do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Sępolno

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów jednego produktu, również możemy scharakteryzować jako sklep internetowy. Również platformy oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala wypełnienie pełnej transakcji wraz z opłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają hurtownię stacjonarną. Oczywiście nic nie jest przeszkodą, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka inicjatywa jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też świetna inicjatywa nawet jeśli usługobiorca posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje obroty otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej zasadzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a później rozwinął się także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w wypadku kreowania strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta i rozplanowania ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Sępolno

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła pracować prawidłowo trzeba się nią również dobrze zająć, czyli powinniśmy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje sporo czasu jeśli nadejdą różne komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to prawidłowo odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga również upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorakie opcjonalne funkcje.

Bardzo ważne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Sępolno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest ignorowane, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w efekcie przebadania fachowego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – mizerna strona lub sklep może działać, ludzie się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są nieporównywalnie wyższe, a po kompleksowych zmianach, które także możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe drobiazgi mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których niby położona na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędną wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie cele musi realizować dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem ważnych, które należy uwzględnić przy opracowywaniu UX – można także zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on przydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc aby w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, należy mieć fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest wytężona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Sępolno

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz to także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie odnośnie tego jak wtedy sobie poradzić. Często występują sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w źródłach internetowych, wszak po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

Kiedy rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się zainstalować opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem specjalistycznych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na skrupulatną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak największe grono osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego skutki są tak zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Sępolno

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego przyjazny układ oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co także ważne, większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy rozkręcił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak decydująca jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, dlatego że im większa ilość użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Sępolno

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie patrzy na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez dużą ilość internautów, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest profesjonalnie wykonana. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Poza tym należy zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Sępolno

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a także czy jest korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Sępolno

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długoletnia, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, jednakże jest to żmudna praca, a sama strategia jest długodystansowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest gorzej, z uwagi na fakt iż duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, lecz również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Sępolno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Sępolno

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na tworzenie profilu specjalisty w swoim fachu. Za sprawą dostarczania internautom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednakże jak już pisaliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Sępolno

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe jest kształcenie czytelników i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, jednak należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Sam też z pewnością szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Zbudowanie poradnika to także świetna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Sępolno

Opisy produktowe są bardzo istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeśli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis również buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wpływ na efekty pozycjonowania, albowiem wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak często są nadzwyczaj efektywne. 

Na przykład, oferując klasyczne krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednak jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Sępolno

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, ale prawidłowo zastosowane jest w stanie wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Sępolno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Sępolno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Sępolno

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. By uformować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Sępolno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Sępolno

1. Druk małoformatowy Sępolno

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do doprecyzowania szczegółów i do przedstawienia możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, które są konieczne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wymienić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Sępolno

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenieść, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może skończyć się fatalnie. I tu też należy nadmienić, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem wspaniale jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Sępolno

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku istnieje szansa oznakowania towaru i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także właściwe przygotowanie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż mnóstwo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Sępolno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?