fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Siemiatycze

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Siemiatycze jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki czemu Twoja firma z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacznie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Siemiatycze?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i wielkiego doświadczenia oferując naszym interesantom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależy od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i fachowa prezentacja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz wznieść nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni możemy wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Siemiatycze

Populacja: 15421

Długość geograficzna: 22.862310

Szerokość geograficzna: 52.427190

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Siemiatycze

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Siemiatycze

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają na celu w szczególności pokazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania i promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Siemiatycze

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, z tej przyczyny powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w branży. Rozpatrujemy również w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też swoje własne rozwiązania, które weryfikujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Siemiatycze

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, w którym reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane rozwiązania działają porównując z planem działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia robi samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, jednak prezentują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując defekty przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania rynku można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne metody zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a również przyniosą wymierne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, które działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace tworzone są poprzez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zlecać indywidualnie lub mogą być one zlecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Siemiatycze

Żeby zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się dobrze wiązać ze sobą oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która obudzi w klientach stosowne emocje a dodatkowo utkwi w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym analizujemy założenia firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie użyteczne schematy materiałów reklamowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początkowy etap procedury wyznaczania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z konsumentem i dogłębna analiza rynku, na którym funkcjonuje lub chce pracować, a zatem przede wszystkim musimy szczegółowo zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niedozwolone, ponieważ brak jest potrzebnych informacji wpływających na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwoli nam przystosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań klienta. Z motywów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu osiągnięcia końcowego loga. Odpowiednie logo staje się podstawą do wykonania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt będzie łatwiejszy. Prawdą jest, iż opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najistotniejszy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na klienta. Pomimo to w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie sformować pełny wizerunek marki. Dostosować warto adekwatny krój czcionki, pasujące kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Co więcej nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w momencie współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Siemiatycze

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest banalnym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym dobrze przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną dowolnego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie cele ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawowym konceptem to twórcza wymiana zdań, z której kreujemy koncepcje, które potem są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu później dokańczane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do końcowego dopracowania.

Finalna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Siemiatycze

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelakich biznesów. Tak więc nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy cel, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje ponadto wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje. W wyniku współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie wykonujemy każdy element grafiki tak, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy wykonać szeroki zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Siemiatycze

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć dobrego grafika, dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres wykonywanych usług w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z rozkładem dostarcza zakontraktowane projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zgłębić, bowiem będzie to ważny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Siemiatycze

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które możemy wykonać naszym klientom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tej przyczyny na początku za każdym razem dokonujemy wnikliwą rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zadeklarować szeroką obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w kompetentny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, wzmacnia ich postęp za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych możemy tak znowelizować kampanię, aby wypracować jak największe benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne zadania, na przykład zwiększenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania, a także możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ograniczony zestaw danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie zadecydować, o jakiej godzinie powinny się eksponować. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Siemiatycze

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe dostosowane typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednak żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką produktywnością, jak też niedużym kosztem dotarcia do klienta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Siemiatycze

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują dużo uwagi ludzi, a najchętniej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Egzystencja rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest w równym stopniu ważne możemy wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Siemiatycze

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różnorodne zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Siemiatycze

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, możemy zainicjować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Możemy uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet niedługim filmem można nierzadko ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form reklamy należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy efekt końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Siemiatycze

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Korzystniej jest, kiedy konsument obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę www niż żeby nie zobaczył ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie umie znaleźć odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odstrasza brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy także sporządzić pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku budujemy projekt wizualny, aby pokazać rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony internetowej możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już trudne do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także wszystkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, a także układamy otrzymane od klienta treści – sporządzenie treści możemy również zlecić lub stworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i możemy powierzyć usługobiorcy tymczasowy adres do przeglądu postępów prac. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Siemiatycze

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, jednak nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, również można uznać jako sklep internetowy. Tak samo platformy oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa jeżeli klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swój dochód otwierając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem wypłynął również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a dopiero potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw też zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Siemiatycze

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła funkcjonować należy się nią również dobrze zająć, czyli musimy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele czasu, gdy nadejdą różne komplikacje. Plan kierowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to celnie zareagować i dostosować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo zarządzana strona pomaga również upilnować dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem wyświetlenia się komunikatu informującego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak wykaz jest długi, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Siemiatycze

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynamy dostrzegać wady. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to ważne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w następstwie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć wielki wpływ na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – mierna strona lub sklep może działać, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych pracowników rezultaty są nieporównywalnie większe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Często widzieliśmy sytuację, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi wieloletni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania ma spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość istotnych, które należy uwzględnić przy projektowaniu UX – potrafimy także wykonać osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Siemiatycze

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże do tego zalicza się też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie w kwestii tego jak wtedy sobie poradzić. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w różnych źródłach, dlatego że zwyczajnie nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się zainstalować przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na solidny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, żeby dotarły one do jak największego grona osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Siemiatycze

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego powinniśmy zadbać o jego czytelną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, zdecydowana większość użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie mówią w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet piękna witryna sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego też tak priorytetowa jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bo im większa ilość odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Siemiatycze

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie patrzy na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz wartościowe informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość ludzi, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy, o ile jest prawidłowo wykonana. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Poza tym warto zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Siemiatycze

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a także czy wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Siemiatycze

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długodystansowa, owocująca w świetne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również regularność w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samemu, lecz jest to żmudna praca, a strategia jest rozwlekła, więc bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Większość firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, albowiem spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zalety takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i publikację treści, ale też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Siemiatycze

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Siemiatycze

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na tworzenie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku dostarczania czytelnikom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest skomponowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku tworzymy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, jednak jak już pisaliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Siemiatycze

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako dział firmowego bloga, ale poradniki można też zaaranżować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie odbiorców i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także wymagane narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką zdobywa się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to na dodatek najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Siemiatycze

Opisy produktowe są bardzo ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeżeli kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wkład na efekty pozycjonowania, ponieważ każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak często są niebywale efektywne. 

Dla przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednak jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenne informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli omówisz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Siemiatycze

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości pracy, lecz fachowo zastosowane może wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Siemiatycze

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Siemiatycze

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Siemiatycze

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Aby stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Siemiatycze

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Siemiatycze

1. Druk małoformatowy Siemiatycze

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym formacie – to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych sporych.

Poza znanymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo i niełatwo wymienić je wszystkie, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wymienić określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Siemiatycze

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery i billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. Tu też należy nadmienić, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Siemiatycze

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku jest szansa oznaczenia towaru oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również właściwe sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, iż jest to trudne zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Siemiatycze to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?