fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Siemiatycze

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Siemiatycze jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Istotnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Siemiatycze?

Jesteś w najlepszym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużej znajomości rynku oferując naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Opracowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz utworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Siemiatycze

Populacja: 15421

Długość geograficzna: 22.862310

Szerokość geograficzna: 52.427190

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Siemiatycze

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował kompleksowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Siemiatycze

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy także starannie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają na celu w szczególności pokazać firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Siemiatycze

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Badamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które monitorujemy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Siemiatycze

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane metody działają porównując z planem działania konkurentów, w dodatku w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, jednak zajmują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Identycznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zbieramy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła realizowane są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można osobiście lub mogą być one zalecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Siemiatycze

By osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji tego obowiązku potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która obudzi w konsumentach stosowne emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym analizujemy założenia firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie użyteczne plany materiałów użytkowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Pierwszy krok przebiegu komponowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rekonesans z konsumentem i rzetelne omówienie branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, czyli na początku musimy porządnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niewykonalne, dlatego że brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne warianty i propozycje. Propozycje logo formowane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy klient wybiera jedną opcję, która później jest doszlifowywana w celu otrzymania końcowego loga. Gotowe logo staje się podstawą do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie opracowanie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to główny element, który potrzebuje opracowania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować konsumenta. Lecz w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem utworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać należy odpowiedni krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument jest też bardzo przydatny w wypadku współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu schematowi posiadają wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Sporządzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Siemiatycze

Trafne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wywoływał w klientach właściwe skojarzenia nie jest banalnym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Rozpoczęciem dowolnego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy przegadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Zmagazynowanie i badanie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad pierwszym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniamy pomysły, które następnie są selekcjonowane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze jedno do maksymalnego wykończenia.

Kończący etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Siemiatycze

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla każdego biznesu. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i obszernie zgłębiamy plan, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje również wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element zadania w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować szeroki zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Siemiatycze

Wiemy, jak trudno jest wyszukać właściwego grafika, z tego powodu stworzyliśmy specjalną ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz cały zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i w terminie oddaje złożone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, dlatego bo będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Siemiatycze

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Tak więc na wstępie każdorazowo dokonujemy szczegółową rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, stymuluje ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udogodnić kampanię, aby dawała największe benefity przy niedużym nakładzie finansowym. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne cele, między innymi rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej zdumiewająca możliwość personalizowania, jak też możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie ustalić, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Siemiatycze

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową nastawioną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez sieć, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą produktywnością, jak też niedużym kosztem pozyskania konsumenta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi znajdą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Siemiatycze

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną kawał ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Przebywanie różnorakich przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest bliźniaczo ważne możemy dokonać bardzo celny wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem idealnym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Siemiatycze

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszelkie modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Siemiatycze

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, możemy zainicjować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet niedługim materiałem wideo możemy czasem przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy efekt końcowy z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Siemiatycze

Bez strony internetowej można działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Korzystniej jest, kiedy konsument trafi nawet na prostą, zwykłą stronę web niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że nie umie znaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona odpycha brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie zazwyczaj pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. To sprawi, że odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy również wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu o tym jak powinna prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie projektujemy projekt wizualny, aby przedstawić realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także wszystkie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, a także wprowadzamy otrzymane treści – utworzenie treści możemy także innej firmie lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy powierzyć usługobiorcy projektowy adres do śledzenia postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Siemiatycze

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, także można opisać jako sklep internetowy. Dodatkowo serwisy oferujące zakup abonamentu poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na realizację pełnego zakupu wraz z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy mają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka idea jest mniej kosztowna w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa nawet jeśli klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój zysk otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Budowa wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem powiększył się również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, dlatego że uprzednio tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od zera także zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Siemiatycze

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła pracować prawidłowo powinniśmy się nią dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością działa tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym dowodzeniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli nadejdą różne komplikacje. Cel sterowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to adekwatnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest aktywny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Fachowo zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorodne dopełniające funkcje.

Niebagatelne jest również opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pokazania się komunikatu informującego, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty niewątpliwie powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zapewnić kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Siemiatycze

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak przeanalizuje to znawca, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w następstwie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – mierna strona lub sklep może funkcjonować, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników efekty są zdecydowanie lepsze, a po gruntownych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste strony zaczynają się rozkręcać.

To niebywałe jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Bezustannie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele ma spełniać dane rozwiązanie, abyśmy mogli stworzyć UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic całkiem ważnych, które musimy poznać przy planowaniu UX – możemy również zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc aby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać pewne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest powiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Siemiatycze

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już przydatne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak powinniśmy wtedy postępować. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w różnych źródłach, jako iż po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na starcie. Nawet gdy uda się przeprowadzić opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej porozbijać, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na solidny wywiad, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby zapytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to należy dopilnować, aby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, ale jego skutki są na tyle dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Siemiatycze

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego przyjazną budowę oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto część użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie mówią, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online rozkręcił się, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie zadziała jeśli nikt jej nie wyświetli! Z tego względu tak decydująca jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, wszak im więcej odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie wiele cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez prawidłowo działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Siemiatycze

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której publikujesz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono ludzi, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Warto zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy gdy jest prawidłowo wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Oprócz tego warto zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Siemiatycze

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na ocenie treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a poza tym czy jest odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Siemiatycze

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to droga długoletnia, owocująca w wyśmienite efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samodzielnie, lecz jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długofalowa, w konsekwencji tego korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, bo duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zalety tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i udostępnianie treści, ale też nasze znawstwo używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Siemiatycze

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Siemiatycze

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. W wyniku przekazywania czytelnikom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Administrowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, należy wybrać jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, lecz jak już pisaliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Siemiatycze

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, lecz poradniki można też sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie odbiorców i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to też świetna okazja, by opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na wszelaki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów rady zaprocentuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Siemiatycze

Opisy produktowe są bardzo ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu przekazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i krótki to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma także wpływ na efekty pozycjonowania, dlatego, bo dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są wyjątkowo efektywne. 

Na przykład, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Jednak jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z czego jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeśli pokażesz także sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Siemiatycze

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości czasu, ale fachowo wykorzystane jest w stanie wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Siemiatycze

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Siemiatycze

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Siemiatycze

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. By stworzyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Siemiatycze

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Siemiatycze

1. Druk małoformatowy Siemiatycze

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo, że aż trudno wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do ustalenia szczegółów i do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, lecz umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Siemiatycze

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj też należy dodać, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Siemiatycze

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego typu produkty nie muszą być również prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku występuje szansa oznakowania produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest także właściwe sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość spora oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Siemiatycze to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?