Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Agencja Reklamowa - Słupsk - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Słupsk

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Słupsk jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dlatego Twoja firma rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Słupsk?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości i ogromnej znajomości fachu oferując naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz utworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy bieżącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Słupsk

Populacja: 98608

Długość geograficzna: 17.028720

Szerokość geograficzna: 54.464050

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Słupsk

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował szczegółowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Słupsk

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Słupsk

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, wobec tego warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku analizujemy i sprawdzamy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom i cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Projektujemy też swoje własne rozwiązania, które testujemy na własnych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Słupsk

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na przedsięwzięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem działania konkurencji, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia robi samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo że mają dwa skrajnie różne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na zebranych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania na danym rynku, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą być przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania można wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace wytwarzane są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie albo mogą być one zalecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Słupsk

Aby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego obowiązku potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która wywoła w adresatach odpowiednie uczucia oraz utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym identyfikujemy założenia marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełnić określone cele. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie użyteczne plany materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy krok przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z klientem i skrupulatna ocena branży, w której działa lub chce funkcjonować, w związku z tym po pierwsze powinniśmy porządnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niedozwolone, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo wykonywane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam przystosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z projektów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu otrzymania gotowego loga. Skończone logo staje się podstawą do stworzenia innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt będzie prostszy. Rzeczywiście zaprojektowanie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to główny element wymagający analizy i obmyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na interesanta. Jednakże na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie sformować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i demonstracji. Co więcej nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu schematowi będą posiadać wskazówki odnośnie stylu, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Skomponowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Słupsk

Logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Początkiem wszelkich projektów logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu powinniśmy dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Zmagazynowanie i analiza tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwotnym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniamy koncepty, które później są przebierane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do stuprocentowego wykończenia.

Kończący etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Słupsk

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie wykonujemy każdy element zadania tak, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby współtworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Słupsk

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, więc stworzyliśmy specjalną ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz obszerny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z planem dostarcza zlecone projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by zrozumieć, dlatego bo będzie to ważny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Słupsk

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które dostosowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tego powodu na otwarcie za każdym razem organizujemy skrupulatną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wznieca ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak udogodnić kampanię, aby osiągnąć największe korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Przy użyciu Google Ads możemy realizować konkretne cele, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej duża możliwość personalizowania i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ubogi zbiór danych statystycznych na temat ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zadecydować, o których godzinach mają się wyświetlać. Możemy na przykład kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Słupsk

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy online. Już w tej chwili mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, a ponadto niskim kosztem pozyskania klienta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Słupsk

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują kawał uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może też posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednakże obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest na równi ważne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później świetnym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Słupsk

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różne modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Słupsk

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma unikatowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już skończony materiał, jesteśmy w stanie przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Możemy uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które możemy wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo możemy nierzadko przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Słupsk

Bez strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż ludzie poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Należy na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, kiedy internauta obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do branży, dlatego że nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku gdy okaże się, że nie umie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają klienci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku budujemy projekt graficzny, aby ukazać realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części badamy również wszelkie obowiązkowe i dodatkowe funkcjonalności, jak również układamy otrzymane treści – utworzenie treści możemy też zlecić lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy udostępnić klientowi roboczy adres do wglądu nad postępami projektu. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Słupsk

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór produktów, ale nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów dwóch produktów, tak samo możemy uznać jako sklep internetowy. Tak samo serwisy oferujące kupno abonamentu przez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji razem z zapłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, wszak taki biznes jest tańszy porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli usługobiorca ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój dochód formując kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. System w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a następnie rozwinął się także na tradycyjne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, dlatego że najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a dopiero potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku kreowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od początku także rozpoczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Słupsk

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Mimo to, żeby ta mogła pracować musimy się nią również dobrze zająć, więc należy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo wysiłku jeśli nadejdą jakieś komplikacje. Zadanie zarządzania stroną polega także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest żywy, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga również zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu oznajmiającego, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Słupsk

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają wychodzić wady. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie powstały się w konsekwencji obejrzenia fachowego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Kiepski UX może mieć duży wpływ na to, że strony i sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – mierna strona lub sklep może pracować, klienci po jakimś czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co, gdyby UX został udoskonalony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych pracowników efekty są zdecydowanie większe, a po gruntownych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie zauważalna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany musi spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic dość dużych, które powinniśmy uwzględnić podczas planowania UX – potrafimy również zrobić osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam interesant styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc aby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, należy mieć pewne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Słupsk

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to również klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już przydatne jest wyćwiczenie na temat tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Powszechnie mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób szukać odpowiedzi w internecie, wszak zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

Kiedy rozwiązanie przeszkód jest związane z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na rzetelną rozmowę, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Słupsk

Będąc właścicielem sklepu internetowego należy zadbać o jego przyjazny wygląd i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Z tego względu właśnie tak istotna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, wszak im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Słupsk

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz pożyteczne informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez większe grono użytkowników, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeśli jest prawidłowo stworzona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Oprócz tego warto zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Słupsk

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy jest wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można określić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Słupsk

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to idea długotrwała, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także systematyczność wobec tego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samodzielnie, lecz jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest gorzej, wszak duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, lecz również nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Słupsk

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego też trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Słupsk

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swoim fachu. W wyniku dostarczania internautom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Kreowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go cenną wiedzą, wszak przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas wytwarzamy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie budować bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Słupsk

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako element firmowego bloga, ale poradniki można też zaaranżować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie czytelników i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami pozyskuje się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to też świetna okazja, by przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów rady zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Słupsk

Opisy produktowe są niebywale ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. Gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W przypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis również stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma także znaczenie na rezultaty pozycjonowania, jako że każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, lecz często są zadziwiająco efektywne. 

Tytułem przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednakże jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Słupsk

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości czasu, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest również pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Słupsk

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Słupsk

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Słupsk

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Żeby skompletować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Słupsk

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Słupsk

1. Druk małoformatowy Słupsk

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, ponieważ są one właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Poza zwykłymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest wiele i ciężko wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, lecz nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wyliczyć określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Słupsk

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenosić, choć nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy wspomnieć, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc znakomicie jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Słupsk

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również poprawne sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego sporo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Słupsk to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?