fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Słupsk

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Słupsk jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Słupsk?

Jesteś w najlepszym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużego doświadczenia dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz profesjonalna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz założyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Słupsk

Populacja: 98608

Długość geograficzna: 17.028720

Szerokość geograficzna: 54.464050

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Słupsk

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Słupsk

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil warto również wytrwale prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie między innymi przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Słupsk

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, dlatego dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku badamy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które analizujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Słupsk

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na postępowanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania są opłacalne w porównaniu ze strategią konkurencji, na domiar tego w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, pomimo że mają dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działanie rynku możemy poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danej branży, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Obserwując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też będą przydatne do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy też podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace tworzone są poprzez fachowców z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można osobiście lub mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Słupsk

Aby zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się właściwie wiązać ze sobą oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia tego planu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która wznieci w klientach stosowne uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie użyteczne schematy materiałów użytkowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procedury stwarzania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rekonesans z klientem i szczegółowa analiza rynku, na którym działa lub chce działać, w związku z tym na początku musimy porządnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niemożliwe, gdyż nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z konsumentem, a nawet tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań klienta. Z propozycji, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu osiągnięcia finalnego loga. Gotowe logo staje się fundamentem do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces staje się prostszy. Faktycznie zaprojektowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to główny element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Pomimo to na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w rezultacie utworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Zgrać warto odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcjami i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też przydatny w sytuacji współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu schematowi posiadają wytyczne o designie, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Słupsk

Perfekcyjne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne emocje z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby rozbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Pierwszym momentem każdego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie cele ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki uzbieraniu i rozpatrzeniu tych danych będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia konceptu logo.

Element pracy nad wstępnym konceptem to kreatywna polemika, z której wyłaniamy pomysły, które potem są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z celami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze jedno do maksymalnego wykończenia.

Końcowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Słupsk

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelkiego biznesu. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla największych firm w swojej branży i zajmujemy się tym, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego określone cele i wzbudza odpowiednie emocje. W wyniku współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się znakomitą jakością i fachowym wykonaniem. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy element grafiki tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Słupsk

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego grafika, więc zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz nabyć nawet w jednym abonamencie. Każdy zakres przeprowadzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z planem oddaje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, bo będzie to jeden z najważniejszych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Słupsk

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które możemy wykonać naszym interesantom, które kompletujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wobec tego na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy dogłębny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w efektywny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, prowadzi ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udogodnić kampanię, by wypracować jak największe benefity przy niedużym wkładzie pieniężnym. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić pewne cele, między innymi zwiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały zestaw danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w grupę interesantów również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy ustalić, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Mamy możliwość na przykład skierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Słupsk

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe dopasowane w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one standardowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą produktywnością, jak również małym kosztem dotarcia do nabywcy. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Słupsk

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną wiele ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Udział najprzeróżniejszych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo ważne możemy także wykonać bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Słupsk

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy praktycznie codziennie. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że różne zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać oraz podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Słupsk

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Możemy stworzony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a sporym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy użytkowników. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo można czasem zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat na sto procent będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Słupsk

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Należałoby na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli konsument zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę www niż żeby nie znalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony www do branży, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że nie może odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i wywiadu o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części budujemy projekt wizualny, aby przedstawić rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części badamy również wszystkie konieczne i uzupełniające funkcjonalności, ponadto otrzymane od klienta treści – stworzenie treści możemy także innej firmie lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać klientowi przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po skończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę www do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Słupsk

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów dwóch produktów, także można nazwać sklepem internetowym. Co więcej, serwisy oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnego zakupu razem z zapłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Naturalnie nic nie przeszkadza, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa kontrahent ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swoje dochody formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem wypłynął także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, dlatego że najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a dopiero potem przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w przypadku kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po zakończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Słupsk

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią również dobrze zająć, więc musimy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli nadejdą jakieś problemy. Cel zarządzania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to trafnie zareagować i zmienić stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i rytmicznie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest czynny, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny naprawdę powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże wykaz jest długi, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Słupsk

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest ignorowane, a to później sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynają pokazywać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie narodziły się wskutek spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć duży wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mizerna strona lub sklep może działać, internauci po czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli będą zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych ekspertów efekty są znacznie lepsze, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe detale mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić zakładając, że są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Bezustannie widzieliśmy sytuację, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie cele ma wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic dość dużych, które należy poznać podczas planowania UX – możemy również wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam konsument styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc by prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Słupsk

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże do tego zalicza się też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia możemy pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie odnośnie do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Wiecznie dzieją się sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na solidną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, wszak nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zadbać, aby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego owoce są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Słupsk

Posiadając sklep internetowy musimy zadbać o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy rozkręcił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy nikt jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak ważna jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, wszak im większa liczba użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Słupsk

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że dysponując nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której publikujesz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy gdy jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego niemałym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Słupsk

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy wystarczająco duże napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Słupsk

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to strategia długodystansowa, przynosząca świetne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też regularność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, ale jest to zajęcie żmudne, a strategia jest rozwlekła, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Sporo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest gorzej, ponieważ duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, ale także nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Słupsk

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama absorbuje duże grono internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie utworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Słupsk

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie profilu eksperta w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu czytelnikom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można administrować regularnie aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą treścią, dlatego że z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Słupsk

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako dział firmowego bloga, ale poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie interesantów i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik pokazuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Samemu też często szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to także doskonała okazja, aby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Słupsk

Opisy produktowe są bardzo istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeżeli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis także budzi zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wpływ na efekty pozycjonowania, dlatego, bo każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Dla przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Słupsk

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Słupsk

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Słupsk

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Słupsk

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. By ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Słupsk

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Słupsk

1. Druk małoformatowy Słupsk

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niedużym formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, bo są one właściwie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych sporych.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo, że aż trudno je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb i oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, gdy klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do opisania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, jakie są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić także normalną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyszczególnić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie jest to wszystko, lecz pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Słupsk

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są billboardy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj także należy nadmienić, że przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Słupsk

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu i używania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też odpowiednie stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, iż jest to skomplikowane zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość spora oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Słupsk to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?