fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Stalowa Wola

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Stalowa Wola jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki czemu Twoja marka z sukcesem osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Stalowa Wola?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości jak i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz wznieść nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Stalowa Wola

Populacja: 66495

Długość geograficzna: 22.053340

Szerokość geograficzna: 50.582860

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Stalowa Wola

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Stalowa Wola

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również wytrwale prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje zrobienie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Stalowa Wola

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Na dodatek badamy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które weryfikujemy na naszych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Stalowa Wola

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na zachowanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania są opłacalne w zestawieniu z planem konkurentów, a ponadto na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, pomimo iż prezentują dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Badając konkurencyjne metody zbieramy również dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania można wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace przygotowane przez nasz własny oddział graficzny można oglądać w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace prowadzone są przez profesjonalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać indywidualnie bądź mogą być one polecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić własny czas uzyskując przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Stalowa Wola

By osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się dobrze kojarzyć, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji niniejszego celu potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która pobudzi w odbiorcach trafne uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym analizujemy założenia danej firmy, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone cele. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezastąpione schematy materiałów marketingowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Zaczęcie procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z usługobiorcą i rzetelne omówienie branży, w której działa lub chce funkcjonować, a zatem przede wszystkim powinniśmy porządnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na opis cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Mając już opracowaną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo formowane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z motywów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana celem osiągnięcia końcowej kreacji. Gotowe logo staje się bazą do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to główny element wymagający opracowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować klienta. Pomimo to na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu utworzyć oryginalny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się odpowiedni krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też przydatny w momencie współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Stalowa Wola

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby wytwarzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Otwarciem każdego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Zmagazynowanie i przebadanie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad początkowym konceptem to twórcza burza mózgów, z której wyłaniają się szkice, po czym są selekcjonowane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu później przeobrażane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze jedno do maksymalnego dopracowania.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Stalowa Wola

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie zgłębiamy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje także określone cele i wzbudza właściwe emocje. Dzięki współpracy z największymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy zaprojektować duży zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Stalowa Wola

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tej przyczyny zrobiliśmy wyjątkową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć w jednej składce. Wszelki zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompletny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i punktualnie finalizuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, gdyż będzie to integralny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Stalowa Wola

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które możemy wykonać naszym klientom, które dostosowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Z tego względu na starcie za każdym razem organizujemy skrupulatną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zadeklarować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, nakręca ich postęp na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, tak aby dawała maksymalne benefity przy niedużym wkładzie finansowym. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne zadania, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej gigantyczna możliwość personalizowania, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę interesantów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zdecydować, o jakiej godzinie powinny się prezentować. Możemy tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Stalowa Wola

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Prezentują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezspornie większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych online, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, jak również niedużym kosztem pozyskania konsumenta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile figurują w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Stalowa Wola

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują masę ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który udziela internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może również posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Egzystencja najprzeróżniejszych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest równie ważne możemy dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Stalowa Wola

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to tradycyjna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różnorodne zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Stalowa Wola

Kampanie wideo to ciekawa metoda zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, możemy rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film promujący firmę i odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można uzyskać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy osób. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także przedstawić konkretnej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem można niekiedy zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Stalowa Wola

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności interesanta, ale wiążę się z dużym minusem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Korzystniej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, dlatego, bo nie wszystkie branże potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Kiedy okaże się, że interesant nie umie sprawdzić odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odpędza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz wywiadu o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start tworzymy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy także różne obowiązkowe i dodatkowe funkcje, a także wprowadzamy otrzymane treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy także zlecić lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i możemy przekazać usługobiorcy tymczasowy adres do wglądu nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Stalowa Wola

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, również możemy ogłosić sklepem internetowym. Także serwisy oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnego zakupu razem z opłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak taki koncept jest tańszy w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł jeśli kontrahent posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce wzmocnić swój zysk formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości wypłynął również na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Stalowa Wola

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Lecz, by ta mogła funkcjonować poprawnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, więc powinniśmy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele wysiłku w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Cel kierowania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i cyklicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo menadżerowana strona pomaga również zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Bardzo ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają nowe funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Stalowa Wola

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest bagatelizowane, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają pokazywać się defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie wytworzyły się w efekcie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć ogromne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych fachowców rezultaty są dużo wyższe, a po definitywnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają odrastać.

To niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Wielokrotnie widzieliśmy sytuację, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic całkiem istotnych, które musimy uwzględnić przy projektowaniu UX – potrafimy też zrobić oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Stalowa Wola

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie co do tego jak musimy wtedy postępować. Notorycznie zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób szukać odpowiedzi w internecie, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

W przypadku gdy naprawa komplikacji jest związana z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na solidną rozmowę, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Idealnie trafiłeś, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy mamy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego owoce są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Stalowa Wola

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego wypada zatroszczyć się o jego przyjazną budowę oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto część użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy rozkręcił się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli nikt jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak decydująca jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, wszak im większa liczba użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Stalowa Wola

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez dużą ilość ludzi, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy pochodzące z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest profesjonalnie zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Poza tym powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Stalowa Wola

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy jest wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Stalowa Wola

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długoletnia, przynosząca zniewalające efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość dlatego też opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, jednak jest to żmudna praca, a sama strategia jest długoterminowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dużo firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, bo większa część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i zamieszczanie treści, lecz także nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Stalowa Wola

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. W związku z tym trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Stalowa Wola

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na tworzenie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. W wyniku przekazywania internautom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy kreujemy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie konstruować bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Stalowa Wola

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką buduje się przez wiele lat. Sam też z pewnością poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to na dodatek świetna okazja, by opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów rady zaprocentuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Stalowa Wola

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również wkład na wyniki pozycjonowania, dlatego, bo dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są nadzwyczaj efektywne. 

Dla przykładu, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednakowoż jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Stalowa Wola

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości czasu, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest przekazanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także pasja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Stalowa Wola

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Stalowa Wola

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Stalowa Wola

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Stalowa Wola

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Stalowa Wola

1. Druk małoformatowy Stalowa Wola

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są one właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest dużo, że aż ciężko je wszystkie wymienić, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Kluczem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, które są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Stalowa Wola

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy nadmienić, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Stalowa Wola

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest także odpowiednie stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Stalowa Wola to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?