fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Stalowa Wola

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Stalowa Wola jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacznie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Stalowa Wola?

Jesteś we właściwym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności jak i ogromnej znajomości rynku dostarczając naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i rzetelna prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Stalowa Wola

Populacja: 66495

Długość geograficzna: 22.053340

Szerokość geograficzna: 50.582860

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Stalowa Wola

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Stalowa Wola

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy także starannie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Problem polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu w szczególności zaprezentować firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Stalowa Wola

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, z tej przyczyny powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Na podstawie informacji, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli wiele sukcesów w branży. Prócz tego sprawdzamy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne metody, które weryfikujemy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Stalowa Wola

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na postępowanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem strategicznym konkurentów, oprócz tego na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada jakiegokolwiek modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, jednak prezentują dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując słabe strony z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Dzieła tworzone są poprzez profesjonalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście albo mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas osiągając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Stalowa Wola

Aby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki powinny się adekwatnie kojarzyć oraz muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do zrobienia niniejszego planu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która pobudzi w adresatach właściwe emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie wskazane projekty materiałów marketingowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Otwarcie przebiegu stwarzania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z usługobiorcą i gruntowna obserwacja rynku, na którym działa lub chce pracować, czyli przede wszystkim powinniśmy kompletnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, a ponadto z tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do wymagań klienta. Z projektów, które przedstawiamy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem osiągnięcia gotowego loga. Skończone logo staje się podstawą do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowywanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces będzie łatwiejszy. Rzeczywiście utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to główny element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Jednakże na etapie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie utworzyć zgodny wizerunek marki lub firmy. Dobrać musimy adekwatny krój czcionki, pasujące kolory, jak również zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w momencie współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki odnośnie designu, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z radami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Stalowa Wola

Dobre logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby rozbudzał w klientach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Wstępem dowolnego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu potrzebujemy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Nagromadzenie i przeanalizowanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad podstawową koncepcją to kreatywna burza mózgów, z której wyłaniamy pomysły, po czym są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej naszkicować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu następnie przeobrażane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do finalnego wykończenia.

Kończący etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Stalowa Wola

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie badamy zamysł, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także określone zadania i wywołuje właściwe emocje. Na skutek współpracy z różnymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy, jeden element zadania tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Stalowa Wola

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tego powodu zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz obszerny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z rozkładem dostarcza zakontraktowane projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, bo będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Stalowa Wola

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli całość świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym usługobiorcą, które dostosowujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Z tej przyczyny na pierwszym etapie za każdym razem organizujemy skrupulatną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całościową obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, uaktywnia ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona klientów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych możemy tak udogodnić kampanię, tak aby otrzymać maksymalne benefity przy małym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads możemy realizować pewne cele, przykładowo rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie mały zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy zdecydować, o której godzinie powinny się prezentować. Mamy możliwość na przykład skierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Stalowa Wola

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Pokazują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z ciągle powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, jak również małym kosztem dotarcia do klienta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie online to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Stalowa Wola

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przyciągają masę ludzkiej uwagi, a najpopularniejszym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom moment oderwania od codzienności i relaks może dodatkowo posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Przebywanie rozmaitych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest jednorako istotne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy także zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Stalowa Wola

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wszelkie zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku tej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać oraz podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Stalowa Wola

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama ma jedyne w swoim rodzaju możliwości niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można rozkręcić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można też uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można nierzadko ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy efekt końcowy na pewno będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Stalowa Wola

Bez strony internetowej można działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, lecz często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli konsument obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie zobaczył ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do branży, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku gdy okaże się, że konsument nie umie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odpycha brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób kupiec będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby zaprezentować rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają schemat graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także różne obowiązkowe i dodatkowe funkcje, jak również układamy otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub sporządzić samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i mamy możliwość wysłać klientowi przygotowawczy adres do nadzoru nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Stalowa Wola

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki oferujący około sześć wariantów jednego produktu, tak samo można zdefiniować jako sklep internetowy. Poza tym platformy oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taka idea jest mniej kosztowna w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też dobry pomysł klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój dochód uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a w przyszłości rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, dlatego że uprzednio konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od rozplanowania uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Stalowa Wola

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła pracować poprawnie trzeba się nią dobrze zająć, więc musimy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo wysiłku, gdy nadejdą niespodziewane problemy. Plan sterowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Przykładnie gospodarzona strona pomaga ponadto upilnować sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Bardzo ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów naprawdę powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Stalowa Wola

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak przeanalizuje to znawca, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie zrodziły się wskutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – słaba strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych ekspertów rezultaty są znacznie wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe składniki mogą wpływać na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele powinno realizować dana witryna, abyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc by dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest wzmocniona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Stalowa Wola

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, lecz to również zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w źródłach internetowych, bo zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie trudności jest związane z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet gdyby udało się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem odpowiednich przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na merytoryczną rozmowę, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy mamy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego skutki są na tyle dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Stalowa Wola

Będąc właścicielem sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, by zadbać o jego przyjazną budowę oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich towaru, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, duża większość użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online rozwinął się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli żaden interesant jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak istotna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im większa liczba odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu sporą ilość cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Stalowa Wola

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której upubliczniasz pożyteczne informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono internautów, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt długoletni jeżeli jest prawidłowo zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Na dodatek należy zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Stalowa Wola

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na ocenie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a poza tym czy jest korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Stalowa Wola

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długoletnia, przynosząca doskonałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samemu, jednakże jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest znacznie gorzej, wszak większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o produkowanie i zamieszczanie treści, lecz także nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Stalowa Wola

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Stalowa Wola

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na kreowanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. W wyniku dostarczania czytelnikom wartościowych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową wiedzą, wszak z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie prowadzić bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Stalowa Wola

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można także sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie odbiorców i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Stworzenie poradnika to też perfekcyjna okazja, by przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla klientów informacje zaowocuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Stalowa Wola

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Jeśli klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, wszak każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednak jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest wykonane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli omówisz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Stalowa Wola

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, dlatego warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Stalowa Wola

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Stalowa Wola

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją postawić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Stalowa Wola

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Stalowa Wola

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Stalowa Wola

1. Druk małoformatowy Stalowa Wola

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, dlatego że są praktycznie we wszystkich firmach, w tych wielkich i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo, że aż ciężko je wszystkie wymienić, ale ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do ustalenia szczegółów, a także do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też normalną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni i zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wypunktować dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Stalowa Wola

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy stwierdzić, czy realizowany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może zakończyć się fatalnie. Tu też należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc wspaniale jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Stalowa Wola

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego gatunku wyroby nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy podkreślić, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także poprawne sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego mnóstwo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Stalowa Wola to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?