Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Stęszew - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Stęszew

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Stęszew jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Zdecydowanie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Stęszew?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości i bardzo dużej znajomości fachu oferując naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i rzetelna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Stęszew

Populacja: 5596

Długość geograficzna: 16.700850

Szerokość geograficzna: 52.283700

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Stęszew

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował skrupulatne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Stęszew

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil warto również wytrwale prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Kłopot polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności pokazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko miejscem do wychwalania i promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Stęszew

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, dlatego powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Badamy też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które monitorujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Stęszew

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki porównując ze strategią konkurencji, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia robi samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, bez ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, jednak zajmują dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Badając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również będą przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace wytworzone przez nasz własny dział graficzny można spostrzec w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace wytwarzane są poprzez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie bądź mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Stęszew

Żeby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się stosownie wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania owego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która wznieci w interesantach właściwe emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a potem planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone plany. W procesie kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie potrzebne plany materiałów użytkowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Wstęp procesu budowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z usługobiorcą i wnikliwe badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, w związku z tym po pierwsze musimy porządnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niewykonalne, gdyż brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na określenie cech identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo powstają w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak i do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem zrealizowania końcowej wersji. Gotowe logo staje się podłożem do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to podstawowy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na klienta. Jednakże w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, a także zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania wraz z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki o designie, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Sporządzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Stęszew

Logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wytwarzał w klientach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Startem wszelkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu wypada prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu, a także jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki zebraniu oraz przebadaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia budowania konceptu logo.

Część pracy nad pierwotnym konceptem to osobliwa dyskusja, z której kreujemy pomysły, które następnie są przesiewane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do finalnego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Finalnie zatwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Stęszew

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i szczegółowo badamy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla największych firm w swojej branży i zajmujemy się tym, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie wykonujemy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Stęszew

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej subskrypcji. Finalny zakres ustalany jest indywidualnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompletny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i zgodnie z rozkładem finalizuje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, bo będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Stęszew

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które dostosowujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. W związku z tym na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy rzetelny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, mobilizuje ich rozwój wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak zoptymalizować kampanię, żeby dawała największe benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne cele, takie jak rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania, a także możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie niepełny zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i wycelowania w grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zarządzić, o której godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Stęszew

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez przerwy zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi znajdą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeśli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Stęszew

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przyciągają mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Występowanie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest równie istotne możemy również wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu koneserowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Żaden problem. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Stęszew

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że wielorakie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Stęszew

Kampanie wideo to ciekawa konwencja zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama ma jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy wyprodukowany materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy użytkowników. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmikiem można czasem przedstawić znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą rezultat bez wątpienia będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Stęszew

Bez posiadania strony internetowej idzie działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, jeśli interesant zobaczy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby nie odnalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do biznesu, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że konsument nie może odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. Dzięki temu kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także wykonać pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku projektujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także wszystkie konieczne i pomocnicze funkcje, poza tym układamy otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy także zlecić lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i możemy udostępnić klientowi roboczy adres do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę www do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Stęszew

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający jedynie sześć wariantów jednego produktu, również możemy zdefiniować jako sklep internetowy. Poza tym serwisy oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala realizację pełnego zakupu wraz z zapłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł gdy kontrahent ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój dochód uruchamiając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a następnie powiększył się także na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio tworzymy projekt w środowisku testowym, a potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od początku również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Stęszew

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, by ta mogła pracować należy się nią także dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele wysiłku, kiedy wystąpią jakieś komplikacje. Cel sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i regularnie modyfikowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga również zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcje.

Ważne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny opłaca się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z racji iż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Stęszew

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to ważne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w następstwie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Fakt – mierna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli będą zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych fachowców wyniki są zdecydowanie wyższe, a po radykalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają się rozkręcać.

To niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok widzieliśmy sytuację, w których powierzchownie widoczna na samej górze opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania ma wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zrobić UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem istotnych, które musimy uwzględnić podczas projektowania UX – możemy również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wybierany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Stęszew

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wytrenowanie odnośnie do tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Powszechnie dzieją się sytuacje, że początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, wszak po prostu nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Jeżeli naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet zakładając, że uda się wprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na rzetelny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, żeby spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to powinno dopilnować, by zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego rezultaty są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Stęszew

Mając sklep internetowy powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich towaru, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – dodatkowo zdecydowana większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet oszałamiająca witryna sklepu internetowego nie zadziała jeśli nikt jej nie wyświetli! Z tego względu tak istotna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego że im większa ilość użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się witryny internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50% konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie wiele cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Stęszew

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna część z tych ludzi nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez dużą ilość ludzi, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy gdy jest dobrze zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Stęszew

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a ponadto czy jest korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Stęszew

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to strategia długofalowa, owocująca w zniewalające efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też cykliczność wobec tego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długookresowa, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Dużo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie trudniej, gdyż większa część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i publikację treści, lecz także nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Stęszew

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i przydatna treść sama przyciąga duże grono internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Stęszew

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na tworzenie image eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku publikowania interesantom cennych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, bo niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą treścią, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku tworzymy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Stęszew

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można też zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie odbiorców i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to oprócz tego najlepsza okazja, żeby opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Stęszew

Opisy produktowe są niebywale ważne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi zwerbować klienta. Gdy kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma także znaczenie na efekty pozycjonowania, bo dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, jednak często są nadzwyczaj efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając zwykłe krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Aczkolwiek jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli omówisz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Stęszew

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości pracy, lecz odpowiednio zastosowane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Stęszew

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Stęszew

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Stęszew

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. By skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Stęszew

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Stęszew

1. Druk małoformatowy Stęszew

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – to dość oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, bo są one właściwie w każdej branży, w tych dużych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest dużo, że aż ciężko wymienić każdy z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, gdy klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również typową domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie są to wszystkie, jednak pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Stęszew

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tu także należy nadmienić, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Stęszew

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego gatunku produkty nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku jest szansa oznakowania produktu i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też właściwe sporządzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość spora i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż więcej także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Stęszew to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?