fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Stęszew

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Stęszew jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze pomysły. Wobec tego Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Znacząco powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Stęszew?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i dużego doświadczenia oferując naszym konsumentom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i wysokiej klasy prezentacja Twojej firmy jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Stęszew

Populacja: 5596

Długość geograficzna: 16.700850

Szerokość geograficzna: 52.283700

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Stęszew

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował precyzyjne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Stęszew

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeżeli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają na celu między innymi ukazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Stęszew

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tej przyczyny warto skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy również dostępne możliwości w danej branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli wiele sukcesów w branży. W dodatku rozpatrujemy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom oraz cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które testujemy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Stęszew

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na działanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie są opłacalne w porównaniu ze strategią działania konkurencji, w dodatku w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, chociaż zajmują dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie wady i trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danym sektorze, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Obserwując konkurencyjne strategie zbieramy również dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania można wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła przygotowane przez nasz dział graficzny można spostrzec w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Dzieła tworzone są przez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można samodzielnie lub mogą być one zalecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas mając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Stęszew

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się odpowiednio kojarzyć oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wywoła w klientach odpowiednie emocje a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym obserwujemy założenia danej marki, a potem opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie wymagane plany materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Zaczęcie procesu kształtowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z konsumentem i szczegółowa ocena rynku, na którym działa lub chce pracować, a zatem najpierw powinniśmy w całości wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie procesu jest wykluczone, dlatego że nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego przygotowujemy różne propozycje i warianty. Propozycje logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które pokazujemy usługobiorca wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu stworzenia końcowego loga. Odpowiednie logo staje się podłożem do przygotowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt jest prostszy. Prawdą jest, iż zaprojektowanie logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować klienta. Pomimo to na etapie opracowywania następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem stworzyć oryginalny wizerunek marki. Dostosować musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również metody ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcją i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w wypadku współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o designie, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z poradami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Stęszew

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe uczucia z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za każdym dobrze zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu powinniśmy przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki zgromadzeniu oraz analizie tych informacji będziemy mogli podjąć się zaczęcia kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad roboczym konceptem to dynamiczna polemika, z której kreujemy koncepcje, po czym są przesiewane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do finalnego dopracowania.

Finiszowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, badamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Stęszew

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelakich biznesów. Z tej racji nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy plan, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego wybrane cele i wywołuje właściwe emocje dla marki. W wyniku współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Stęszew

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy ofertę specjalną, za pomocą której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej składce. Ostateczny zakres ustalany jest z osobna.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo dostarcza złożone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, gdyż będzie to jeden z naczelnych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Stęszew

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z racji tego na początku zawsze przeprowadzamy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w efektywny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, mobilizuje ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, by dostać jak największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads możemy dopełnić konkretne cele, takie jak pobudzenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej rozległa możliwość konfiguracji i możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy orzec, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Stęszew

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe, które są dopasowane głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Przedstawiają one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą produktywnością, a ponadto małym kosztem pozyskania nabywcy. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi będą znajdować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie e-commerce to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Stęszew

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media chłoną wiele uwagi człowieka każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Obecność różnorakich firm w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest bliźniaczo istotne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Stęszew

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wielorakie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Stęszew

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe daje unikalne możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można rozkręcić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym popularność TikToku. Możemy nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które możemy opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy konsumentów. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet krótkim filmikiem można niekiedy ukazać dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Stęszew

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż ludzie poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie lepiej jest, jeśli interesant obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie spotkał jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Kiedy okaże się, że nie jest w stanie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W konsekwencji konsument będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy również wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony internetowej przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również wielorakie niezbędne i dodatkowe funkcje, a także wprowadzamy otrzymane od klienta treści – opracowanie treści możemy też innej firmie lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Stęszew

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także można ogłosić sklepem internetowym. Poza tym strony oferujące kupno abonamentu poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na wypełnienie pełnej transakcji wraz z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wypisywania faktury.

Sklep internetowy doradzamy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, aby zacząć działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest tańszy porównując do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeśli klient ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce zwiększyć swój przychód otwierając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a później powiększył się także na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od zera także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta i rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po ukończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Stęszew

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią także dobrze zająć, więc należy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele czasu jeśli wystąpią jakieś problemy. Cel sterowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Musimy na to celnie zareagować i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który prezentuje jest działający i stoją za nim prawdziwi ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga też upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Bardzo ważne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu informującego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny niewątpliwie powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże spis jest długi, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Stęszew

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest ignorowane, a to w przyszłości sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak sprawdzi to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie narodziły się w wyniku przebadania fachowego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć wielkie znaczenie na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – mizerna strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych pracowników efekty są zdecydowanie wyższe, a po kompleksowych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dana strona, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic dość istotnych, które należy poznać przy planowaniu UX – możemy także zrobić osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się posiadać fachowe umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Stęszew

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednak to też zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia możemy pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie odnośnie do tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Często dzieją się sytuacje, że nowy używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w źródłach internetowych, dlatego że zwyczajnie nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko naprawa przeszkód jest związana z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na wyczerpującą rozmowę, by rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to musimy zadbać, by dotarły one do jak największego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego efekty są na tyle dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Stęszew

Posiadając sklep internetowy wypada zadbać o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% klika w pierwszy wynik – co więcej duża większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes online rozkręcił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków w przypadku gdy żaden klient jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak decydująca jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, albowiem im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa mnóstwo rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się witryny internetowej. Czy wiesz, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Stęszew

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że posiadając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której upubliczniasz wartościowe informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono ludzi, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy wywodzące się z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy pod warunkiem, że jest prawidłowo stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek warto zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Stęszew

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona ma podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy wystarczająco wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Stęszew

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to koncepcja długofalowa, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość wobec tego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samodzielnie, jednakże jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długodystansowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, wszak spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o tworzenie i zamieszczanie treści, ale też nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Stęszew

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Tak więc należy selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Stęszew

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na stwarzanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu internautom interesujących treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Administrowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go ciekawą wiedzą, wszak z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas tworzymy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, jednak jak już mówiliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Stęszew

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zaaranżować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem zdobywa się przez wiele lat. Sam też na pewno szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to na dodatek najlepsza okazja, aby opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Stęszew

Opisy produktowe są wysoce ważne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować konsumenta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i lakoniczny to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, dlatego, bo dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak często są niebywale efektywne. 

Na przykład, oferując klasyczne krzesła, możesz sporządzić spis danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Jednak jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli pokażesz również sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Stęszew

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości czasu, lecz dobrze zastosowane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Stęszew

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Stęszew

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Stęszew

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Stęszew

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Stęszew

1. Druk małoformatowy Stęszew

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność ma właściwie każdy, dlatego że goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele, że aż trudno wymienić je wszystkie, ale ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i przeważnie obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wypunktować określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, jednak pozwoli to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Stęszew

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery oraz billboardy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy dodać, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, więc znakomicie jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Stęszew

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego pokroju produkty nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku istnieje szansa oznakowania towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także dobre sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Stęszew to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?