fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Szczytno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Szczytno jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twoja firma osiągnie sukces. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Szczytno?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i dużego doświadczenia oferując naszym konsumentom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz profesjonalna ekspozycja Twojej firmy jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz stworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Szczytno

Populacja: 26044

Długość geograficzna: 20.987470

Szerokość geograficzna: 53.562590

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Szczytno

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Szczytno

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samemu kierować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Szczytno

Optymalny kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, w związku z tym powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Sprawdzamy również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom oraz cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też własne rozwiązania, które oceniamy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Szczytno

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na poczynania konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania są skuteczne w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurentów, a dodatkowo na mocy zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez ani jednego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo iż zajmują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zbieramy też dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania warto zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace wykonywane przez nasz dział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła wytwarzane są poprzez ekspertów z długim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można zlecać osobiście albo mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Szczytno

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie kojarzyć, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która pobudzi w adresatach stosowne uczucia a dodatkowo zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie pożyteczne schematy materiałów marketingowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Faza wstępna przebiegu aranżowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z klientem i gruntowna ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, dlatego na początku musimy w całości zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, gdyż nie posiadamy ważnych informacji wpływających na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne propozycje i warianty graficzne. Koncepty logo formowane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z klientem, a nawet tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dopasować logo i tożsamość marki do rynku, a także do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest ulepszana celem zrealizowania końcowej wersji. Gotowe logo staje się gruntem do wykonania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć przygotowywanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Rzeczywiście utworzenie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to fundamentalny element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Jednakże w procesie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze zgrane logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem stworzyć jednorodny wizerunek marki. Dostosować należy odpowiedni krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w przypadku współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu plikowi posiadają porady o designie, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Szczytno

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie emocje z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Zaczęciem każdego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Zgromadzenie i rozpatrzenie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad wstępną koncepcją to twórcza narada, z której wyłaniamy koncepty, po czym są przebierane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Finiszowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Szczytno

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy zamysł, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego wybrane cele i wywołuje właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z największymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy element projektu tak, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy przygotować duży zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Szczytno

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, dlatego wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają wykonywać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej składce. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompleksowy personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i w terminie dostarcza zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, jako iż będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Szczytno

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tego powodu na pierwszym etapie za każdym razem przeprowadzamy szczegółowy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować pełną obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w fachowy sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wznieca ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych możemy tak ulepszyć kampanię, by wypracować największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne zadania, takie jak powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej zdumiewająca możliwość personalizowania oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ubogi pakiet danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie orzec, o jakiej godzinie powinny się wyświetlać. Możemy przykładowo kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Szczytno

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Pokazują one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy online. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć, lecz żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, jak również małym kosztem pozyskania konsumenta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Szczytno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media chłoną masę uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorakich przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Lecz obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednakowo ważne możemy wykonać bardzo celny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. To właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Szczytno

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różnorodne zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Szczytno

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma unikalne możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, możemy uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można też uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest bardzo dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmem możemy niekiedy pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, przy naszej pomocy rezultat końcowy na sto procent będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Szczytno

Bez posiadania strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli konsument obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie spotkał żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dostosowania strony www do biznesu, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona zraża nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i rozmowy o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby przedstawić prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części badamy także wielorakie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, a także umieszczamy otrzymane od klienta treści – stworzenie treści możemy również zlecić lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i jesteśmy w stanie wysłać usługobiorcy projektowy adres do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Szczytno

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, jednak nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów paru produktów, również można opisać jako sklep internetowy. Także serwisy oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia dokonanie pełnej transakcji wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka idea jest tańsza w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też świetna inicjatywa kontrahent posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój przychód uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a następnie rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w wypadku kreowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od zera także zaczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Szczytno

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła pracować musimy się nią także dobrze zająć, czyli należy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy poprawnym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo czasu, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Zadanie sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest działający, oraz że stoją za nim realni ludzie. Przykładnie menadżerowana strona pomaga również upilnować wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcje.

Bardzo ważne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dołożyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu informującego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcje, a także dbanie o ich efektywną pracę.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Szczytno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie powstały się w następstwie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – mierna strona lub sklep może działać, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych fachowców efekty są znacznie lepsze, a po całościowych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet martwe strony zaczynają się rozkręcać.

To niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić zakładając, że są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których niby zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele ma spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic całkiem dużych, które powinniśmy poznać przy projektowaniu UX – możemy też wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc by dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać fachową wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Szczytno

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże to również zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie w sprawie tego jak musimy wtedy postępować. Masowo zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w internecie, bo po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na wstępie. Nawet jeżeli uda się nanieść takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiednich przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na wyczerpującą rozmowę, by zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby spytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, aby dotarły one do jak największego grona osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Szczytno

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego przystępny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo duża większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy się udał, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra gdy nikt jej nie zobaczy! Z tej przyczyny tak priorytetowa jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, albowiem im więcej odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się witryny internetowej. Czy wiesz, że prawie 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeśli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, ale bez dobrze działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Szczytno

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez większą ilość użytkowników, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Należy w wydajne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy jeżeli jest profesjonalnie wykonana. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Poza tym należy zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Szczytno

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na badaniu treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a także czy odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można nakreślić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Szczytno

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to idea długofalowa, przynosząca wyśmienite rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samemu, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długoterminowa, z tego powodu korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Dużo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, bo znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i udostępnianie treści, lecz również nasze znawstwo popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Szczytno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Szczytno

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie wizerunku eksperta w swoim zawodzie. Wskutek dostarczaniu odbiorcom cennych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas wytwarzamy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Szczytno

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie interesantów i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami buduje się przez długie lata. Samemu też na pewno szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to na dodatek doskonała okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Szczytno

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeżeli kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także kreuje zaufanie klienta. Opis produktu ma również wpływ na wyniki pozycjonowania, jako że wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, oferując zwyczajne krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Natomiast jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeśli omówisz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Szczytno

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Szczytno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne marki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Szczytno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Szczytno

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Szczytno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Szczytno

1. Druk małoformatowy Szczytno

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są one praktycznie w każdej branży, w tych dużych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że aż niełatwo je wszystkie wymienić, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są potrzebne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można krótko wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Szczytno

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery i billboardy. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy stwierdzić, czy realizowany będzie wydruk w większym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy nadmienić, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego wspaniale jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Szczytno

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego pokroju artykuły nie muszą być także zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania produktu oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest także dobre stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego sporo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Szczytno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?