fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Terespol

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Terespol jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Istotnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Terespol?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i bardzo dużego doświadczenia oferując naszym konsumentom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i profesjonalna prezentacja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Terespol

Populacja: 6000

Długość geograficzna: 23.616140

Szerokość geograficzna: 52.075500

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Terespol

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Terespol

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto także wytrwale prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności pokazać firmę od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Terespol

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli wiele sukcesów w swojej branży. Analizujemy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie udzielamy pomocy naszym stałym klientom oraz cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które sprawdzamy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Terespol

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu ze strategią konkurencji, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo iż prezentują dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danej branży, a także wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Badając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania warto wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wykonywane przez nasz dział graficzny można spostrzec w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace robione są poprzez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można powierzać indywidualnie bądź mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Terespol

By odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą i powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego celu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wywoła w adresatach odpowiednie emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełniać określone plany. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie pożyteczne plany materiałów użytkowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Wstęp przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z usługobiorcą i rzetelne omówienie branży, w której działa lub chce pracować, w związku z tym przede wszystkim powinniśmy w całości wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest wykluczone, dlatego że nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo tworzone są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do oczekiwań klienta. Z propozycji, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana celem otrzymania finalnego loga. Gotowe logo staje się filarem do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć projektowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie zaprojektowanie logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to najważniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na interesanta. Jednakże na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby wspólnie wypracować jednorodny wizerunek marki. Dopasować powinno się odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą kolory, jak i zasady ich łączenia i demonstracji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w razie współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają wytyczne o designie, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem tworzenia zgodnie z regułami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Terespol

Logo przyciąga wzrok i budzi właściwe uczucia z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym dobrze zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Otwarciem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy rozpoznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zgromadzeniu oraz przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia tworzenia konceptu logo.

Część pracy nad początkową koncepcją to twórcza wymiana zdań, z której kreujemy szkice, po czym są przebierane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu później dokańczane są w finalną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do ostatniego dopracowania.

Końcowy etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Terespol

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, dlatego też zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo zgłębiamy cel, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje także wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Dzięki współpracy z różnymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są znakomitą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy element projektu tak, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Terespol

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, dlatego zrobiliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres sporządzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie przekazuje zakontraktowane projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, ponieważ będzie to trwały rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Terespol

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór świadczeń, które możemy zaproponować naszym interesantom, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy gruntowną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wzbudza ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak zoptymalizować kampanię, tak aby otrzymać największe korzyści przy niedużym nakładzie finansowym. Przy użyciu Google Ads możemy realizować pewne zadania, takie jak pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej obfita możliwość kształtowania oraz możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży pakiet danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a nawet możemy ustalić, o jakiej godzinie mają się eksponować. Jesteśmy w stanie na przykład skierować promocję do kierowników małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Terespol

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są zorientowane w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z ciągle zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezspornie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą skutecznością, a także niedużym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Terespol

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną masę ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Występowanie różnorakich firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednakowo istotne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W ten sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy świetnym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Terespol

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Terespol

Kampanie wideo to ciekawa konwencja pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, można rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można też nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które możemy opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmem możemy nierzadko zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Terespol

Bez strony internetowej nadal da się funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale może być dużym defektem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie lepiej jest, jeśli interesant zobaczy nawet prostą, podstawową stronę www niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona zraża nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu o tym jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie przygotowujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wszystkie konieczne i dodatkowe funkcje, jak również dostarczone treści – stworzenie treści możemy także zlecić lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy udostępnić usługobiorcy roboczy adres do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Terespol

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów dwóch produktów, tak samo możemy opisać jako sklep internetowy. Co więcej, platformy oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnej transakcji razem z zapłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest mniej kosztowny w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje dochody uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a później powiększył się także na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, gdyż uprzednio konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się renowacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po zakończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Terespol

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Nie mnie jednak, żeby ta mogła funkcjonować wypada się nią także dobrze zająć, czyli powinniśmy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele wysiłku, kiedy nadejdą niespodziewane problemy. Plan kierowania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to celnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest żywy i stoją za nim żywi ludzie. Prawidłowo zarządzana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Niebagatelne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te fakty warto oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże spis jest długi, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Terespol

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynają ujawniać się niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w następstwie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych fachowców efekty są dużo wyższe, a po definitywnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet puste strony zaczynają się rozkręcać.

To niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą mieć wpływ na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których niby widoczna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie wykonać wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany ma spełniać dana strona, abyśmy mogli zbadać UX danej strony pod kątem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic całkiem ważnych, które musimy poznać przy projektowaniu UX – jesteśmy w stanie też wykonać osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on przydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sfera, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc by optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Terespol

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie odnośnie do tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Wiecznie mają miejsce sytuacje, że świeżak – początkujący używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w różnych źródłach, jako iż po prostu nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet w przypadku gdy uda się przeprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na skrupulatną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, by zapytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zadbać, aby zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego skutki są na tyle dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Terespol

Posiadając sklep internetowy powinniśmy zadbać o jego czytelną budowę i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% klika w pierwszy wynik – dodatkowo większość użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wykazują, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak priorytetowa jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Terespol

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy pod warunkiem, że jest prawidłowo stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Co więcej, warto zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Terespol

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Terespol

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długoterminowa, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość w związku z tym opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samodzielnie, jednak jest to żmudna praca, a sama strategia jest długoterminowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Większość firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest trudniej, z uwagi na fakt iż duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo słabo. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Korzyści z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Terespol

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że odpowiednio zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Terespol

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na konstruowanie image specjalisty w swoim fachu. Wskutek dostarczania czytelnikom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go cenną wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas kreujemy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, jednak jak już pisaliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Terespol

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można także zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie czytelników i potencjalnych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, jednak powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Samemu też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś fachowcem i pokaże odbiorcom, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to też najlepsza okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Terespol

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. Jeśli klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma również znaczenie na efekty pozycjonowania, jako że każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak często są nadzwyczaj skuteczne. 

Dla przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Aczkolwiek jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Terespol

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Terespol

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Terespol

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Terespol

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Terespol

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Terespol

1. Druk małoformatowy Terespol

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest znacznie więcej, że ciężko wymienić je wszystkie, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do ustalenia szczegółów, a także do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można krótko wymienić pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Terespol

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w dużym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Terespol

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku jest szansa oznaczenia produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest również poprawne stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednakże nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż mnóstwo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Terespol to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?