fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Tuchola

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Tuchola jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze pomysły. Z racji tego Twój biznes osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Tuchola?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz dużego doświadczenia dostarczając naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz stworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy bieżącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Tuchola

Populacja: 13686

Długość geograficzna: 17.859050

Szerokość geograficzna: 53.587920

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Tuchola

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Tuchola

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Tuchola

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, tak więc warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w swojej branży. Ponadto rozpatrujemy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które oceniamy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Tuchola

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na posunięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania są opłacalne w zestawieniu z planem strategicznym konkurencji, w dodatku na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując słabości i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania konkurencji można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne metody zbieramy również dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy również przedstawić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wykonywane przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła realizowane są przez profesjonalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można osobiście lub mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas mając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Tuchola

Żeby odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się należycie wiązać ze sobą oraz muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która natchnie w adresatach właściwe emocje i zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym analizujemy założenia marki, a dalej opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie potrzebne schematy materiałów użytkowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początek procesu konstruowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z konsumentem i przemyślana ocena rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, a zatem po pierwsze musimy solidnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego otwarcie procesu jest niewykonalne, gdyż nie mamy informacji wpływających na określenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam podporządkować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest ulepszana celem osiągnięcia gotowego loga. Gotowe logo staje się filarem do wykonania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się projektowanie następnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt staje się prostszy. Faktycznie opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować klienta. Jednakże w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem stworzyć jednorodny wizerunek marki. Dobrać warto adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, a także zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w sytuacji współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki o designie, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z zasadami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Tuchola

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby wzniecał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Pierwszym momentem wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Zebranie i przeanalizowanie tych danych pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad pierwszą koncepcją to dynamiczna burza mózgów, z której kreujemy szkice, które potem są przebierane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepcje najlepiej naszkicować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Tuchola

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelakich biznesów. Tak więc nie pozostawiamy niczego przypadkowi i szczegółowo badamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Dzięki współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się znakomitą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo wykonujemy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Tuchola

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać profesjonalnego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy specjalną ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają spełniać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiąść w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres sporządzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Zalety tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i w terminie przekazuje zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sprostować, jako iż będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Tuchola

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które możemy wykonać naszym klientom, które kompletujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem dokonujemy skrupulatną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w prężny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, uaktywnia ich rozwój wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, żeby wypracować maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Przy użyciu Google Ads możemy urzeczywistnić konkretne zadania, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ubogi zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy zadecydować, o której godzinie mają się prezentować. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować promocję do dyrektorów małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Tuchola

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe dostosowane typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą skutecznością, jak też małym kosztem pozyskania nabywcy. Co ważniejsze, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie internetowym to za pośrednictwem kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Tuchola

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują wiele uwagi człowieka, a najpopularniejszym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może również posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja różnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest w równym stopniu istotne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Tuchola

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż wszelkie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Tuchola

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe posiada unikalne możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, możemy przygotować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Można wyprodukowany materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy użytkowników. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go również pokazać wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmem możemy nierzadko pokazać dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Tuchola

Bez strony internetowej nadal da się funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności użytkownika, lecz może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli interesant trafi nawet na prostą, zwykłą stronę web niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dostosowania strony www do działalności, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zraża nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które zazwyczaj pytają klienci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start budujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy również różne niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, ponadto układamy otrzymane od klienta treści – wykonanie treści możemy też innej firmie lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość przekazać klientowi roboczy adres do śledzenia postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Tuchola

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów jednego produktu, tak samo można określić jako sklep internetowy. Co więcej, strony oferujące wykupienie abonamentu przez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia dokonanie pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inwestycja jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli usługobiorca ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a później wypłynął również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, dlatego że uprzednio tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, zanim podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po zakończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Tuchola

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła pracować poprawnie wypada się nią dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku jeśli nadejdą jakieś problemy. Cel kierowania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to trafnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest żywy i stoją za nim prawdziwi ludzie. Przykładnie zarządzana strona pomaga też zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty naprawdę opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże wykaz jest długi, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Tuchola

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie lekceważone, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak sprawdzi to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się wskutek przebadania eksperckiego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – mierna strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów rezultaty są zdecydowanie lepsze, a po doszczętnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe drobiazgi mogą wpływać na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze wykonać wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic całkiem dużych, które należy poznać przy planowaniu UX – możemy też zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wydzielany za pomocą np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc żeby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, powinno się posiadać rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Tuchola

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale do tego zalicza się też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe co do tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Często dzieją się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w internecie, jako iż zwyczajnie nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

W wypadku gdy rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet jeżeli uda się wgrać takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na wyczerpujący wywiad w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli posiadamy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, by zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego skutki są tak zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Tuchola

Dysponując sklepem internetowym musimy zadbać o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo część użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy rozwinął się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Nawet oszałamiająca witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów, kiedy żaden konsument jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, albowiem im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez prawidłowo działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Tuchola

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której eksponujesz pożyteczne informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większą ilość użytkowników, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest prawidłowo zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego dużym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Dodatkowo należy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Tuchola

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Tuchola

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długoterminowa, owocująca w wyśmienite efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także systematyczność w związku z tym warto takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samodzielnie, jednakże jest to żmudna praca, a strategia jest długofalowa, dlatego też korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest gorzej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Walory takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, lecz też nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Tuchola

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Tuchola

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na sporządzanie image eksperta w swoim zawodzie. Wskutek publikowaniu internautom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową treścią, wszak z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest skomponowanie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Tuchola

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można też zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe jest edukowanie interesantów i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, jednak powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to także świetna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów informacje zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Tuchola

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeśli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i lakoniczny to klient może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale często są niebywale efektywne. 

Na przykład, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeśli omówisz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Tuchola

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, dlatego warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto prezentować wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Tuchola

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Tuchola

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez naprawdę znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Tuchola

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. By uformować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Tuchola

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Tuchola

1. Druk małoformatowy Tuchola

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są one właściwie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów i do opisania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, które są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast pozwoli to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Tuchola

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, choć nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może skończyć się fatalnie. I tu również należy dodać, iż przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Tuchola

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku istnieje możliwość oznaczenia produktu i używania go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także poprawne sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednakże nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem duża i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Tuchola to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?