fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Tuchola

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Tuchola jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Istotnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Tuchola?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i dużego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i wysokiej klasy ekspozycja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz założyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Tuchola

Populacja: 13686

Długość geograficzna: 17.859050

Szerokość geograficzna: 53.587920

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Tuchola

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Tuchola

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Tuchola

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, tak więc wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Badamy też jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom oraz cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Kreujemy też autorskie metody, które monitorujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Tuchola

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie są opłacalne w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurentów, a ponadto na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, mimo iż mają dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zbieramy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a dodatkowo przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania warto zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można oglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace wytwarzane są poprzez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można samodzielnie lub mogą być one zlecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Tuchola

Aby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą oraz muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która wzbudzi w odbiorcach trafne uczucia jak i również zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym obserwujemy założenia marki, a dalej planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone wzory. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie wskazane projekty materiałów reklamowych jak na przykład wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie procedury komponowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z klientem i dogłębna obserwacja branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, a zatem po pierwsze powinniśmy szczegółowo wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy ważnych informacji wpływających na określenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo powstają w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z klientem, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu otrzymania finalnej kreacji. Gotowe logo staje się fundamentem do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest łatwiejszy. Faktycznie opracowanie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to najważniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Lecz w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby harmonijnie stworzyć jednolity wizerunek marki. Dobrać warto odpowiedni krój czcionki, harmonijne kolory, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcją i wzorami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w razie współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu schematowi będą posiadać wytyczne odnośnie stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Tuchola

Dobre logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Otwarciem każdego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Zgromadzenie i przebadanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad pierwszym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniamy koncepty, które później są przesiewane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do maksymalnego dopracowania.

Finiszowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Tuchola

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo obmyślamy zamysł, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Tuchola

Wiemy, jak trudno jest znaleźć profesjonalnego grafika, dlatego wymyśliliśmy ofertę specjalną, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz posiąść w jednej opłacie. Wszelki zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Walory tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompleksowy sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo finalizuje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by rozwikłać, bowiem będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Tuchola

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Tak więc na otwarcie każdorazowo organizujemy skrupulatny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, stymuluje ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak znowelizować kampanię, aby otrzymać jak największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne cele, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej obfita możliwość konfiguracji, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie mały pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach powinny się eksponować. Możemy tytułem przykładu skierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Tuchola

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Przedstawiają one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką skutecznością, a ponadto niskim kosztem pozyskania nabywcy. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są położone w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Tuchola

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują dużo uwagi człowieka, a najczęściej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Uczestnictwo różnorakich korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi istotne możemy wykonać bardzo celny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Możemy przykładowo rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy idealnym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Tuchola

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to starodawna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszelkie zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Tuchola

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już skończony materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można też uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film promujący firmę i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy użytkowników. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo można nierzadko przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą efekt z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Tuchola

Bez posiadania strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności interesanta, ale wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Można na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy interesant obejrzy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby miał nie znaleźć ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, bowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że interesant nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odpycha brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także sporządzić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części badamy również wszelkie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, ponadto układamy dostarczone treści – wykonanie treści możemy też innej firmie lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy projektowy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Tuchola

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający około pięć wariantów paru produktów, również możemy opisać jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące zakup abonamentu przez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala dokonanie pełnej transakcji razem z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by wystartować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka inwestycja jest mniej kosztowna porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetny pomysł jeżeli usługobiorca posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce wzmocnić swoje obroty uruchamiając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a potem wypłynął także na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się renowacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po zakończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Tuchola

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła funkcjonować należy się nią również dobrze zająć, więc trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne problemy. Cel zarządzania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to trafnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i systematycznie aktualizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Prawidłowo zarządzana strona pomaga również upilnować dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest również dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też doliczyć dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Tuchola

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to w przyszłości sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, niemniej jednak dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać wady. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie pojawiły się wskutek spojrzenia fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – mierna strona lub sklep może funkcjonować, internauci po czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych pracowników efekty są zdecydowanie wyższe, a po radykalnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet martwe strony zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Wiele razy spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku wykonać wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania powinno realizować dana witryna, tak żebyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie też wykonać osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc aby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, powinno się posiadać pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Tuchola

Problemy z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to także klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób szukać odpowiedzi w źródłach internetowych, bo po prostu nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa problemu jest związana z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet gdyby udało się zainstalować przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na solidny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, by zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, żeby dotarły one do jak najszerszego grona osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Tuchola

Posiadając sklep internetowy należy zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto znaczna większość użytkowników przegląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy się udał, musi on być priorytetowo widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków gdy nikt jej nie wyświetli! W tym celu tak ważna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego że im większa liczba interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa mnóstwo rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez sprawnie działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Tuchola

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych internautów nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że posiadając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez dużą ilość ludzi, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy gdy jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Tuchola

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie informacji wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Tuchola

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to strategia długotrwała, przynosząca doskonałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć na własną rękę, jednak jest to żmudna praca, a sama strategia jest długodystansowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Większość firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest gorzej, jako iż spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu najczęściej nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o produkowanie i umieszczanie treści, lecz też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Tuchola

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i pomocna treść sama przykuwa duże grono internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Tuchola

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swojej dziedzinie. Za sprawą dostarczania czytelnikom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, wszak z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest stworzenie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas kreujemy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, ale jak już mówiliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Tuchola

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednak powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością pozyskuje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie części wiedzy laikom nie zrobi z nich specjalistów, a może pokazać, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to także doskonała okazja, aby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów informacje zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Tuchola

Opisy produktowe są wysoce istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć konsumenta. W przypadku gdy kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu mówi klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma także znaczenie na wyniki pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Dla przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz też propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Tuchola

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz prawidłowo wykorzystane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest także miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Tuchola

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Tuchola

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Tuchola

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Tuchola

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Tuchola

1. Druk małoformatowy Tuchola

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, dlatego że są właściwie w każdej branży, w tych sporych i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że trudno wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferta naszej marki obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, gdy klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można krótko wypunktować poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Tuchola

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy i banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych i w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Tuchola

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym przypadku występuje szansa oznakowania produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również odpowiednie sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego wiele i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Tuchola to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?