fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Ustroń

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Ustroń jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twoja marka z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Ustroń?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz ogromnej znajomości branży oferując naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz założyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Ustroń

Populacja: 15637

Długość geograficzna: 18.801980

Szerokość geograficzna: 49.721530

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Ustroń

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Ustroń

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy również rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Ustroń

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, z tego względu powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Rozpatrujemy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które sprawdzamy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Ustroń

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody działają w porównaniu z planem konkurentów, w dodatku na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo że zajmują dwa skrajnie różne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie konkurencji jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można doglądać w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace wytwarzane są przez zawodowców z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać indywidualnie albo mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Ustroń

Aby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się stosownie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego planu potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która obudzi w klientach stosowne uczucia jak i również zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a następnie opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone plany. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie potrzebne projekty materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początek procesu komponowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z konsumentem i wnikliwe badanie rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, czyli po pierwsze powinniśmy porządnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niemożliwe, dlatego że nie posiadamy ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo tworzone są z wykorzystaniem informacji z ankiety z klientem, jak również tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam przystosować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak też do wymagań klienta. Z propozycji, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana celem uzyskania gotowego loga. Gotowe logo staje się bazą do przygotowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest łatwiejszy. Rzeczywiście opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to podstawowy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na interesanta. Mimo to w procesie opracowywania innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dobrać powinno się odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, a także zasady ich łączenia i prezentacji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też bardzo przydatny w wypadku współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce będą posiadać wytyczne o stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Ustroń

Dobre logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym właściwie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Otwarciem wszelkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie cele ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki zmagazynowaniu i przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia budowania koncepcji logo.

Etap pracy nad podstawowym konceptem to twórcza narada, z której kreujemy koncepcje, które później są selekcjonowane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Powstające koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Końcowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Ustroń

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy cel, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje dodatkowo wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić najlepszą grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie projektujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy stworzyć szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Ustroń

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć właściwego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy ofertę specjalną, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć nawet w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Plusy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz pełen zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo dostarcza złożone projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, dlatego, że będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Ustroń

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Z racji tego na starcie za każdym razem przeprowadzamy gruntowny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować rozległą obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, uaktywnia ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona klientów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych możemy tak udogodnić kampanię, by dostać maksymalne korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads możemy realizować konkretne cele, przykładowo powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej duża możliwość konfiguracji, a także możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ubogi zbiór danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach mają się eksponować. Mamy możliwość dla przykładu skierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Ustroń

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez przerwy powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy internetowe. Już dzisiaj mamy styczność z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, ale żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą produktywnością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie e-commerce to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Ustroń

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną masę uwagi człowieka, a najchętniej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Udział różnorakich przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Lecz byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest w równym stopniu ważne możemy dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Możemy dla przykładu poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy świetnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Ustroń

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to stara forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z całą pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Ustroń

Kampanie wideo to ciekawa opcja zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Co więcej, wideo reklama daje unikatowe możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, można zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można też stworzony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy użytkowników. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet krótkim filmem można czasem pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy rezultat końcowy na sto procent będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Ustroń

Bez strony internetowej można pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności użytkownika, lecz wiążę się z dużym minusem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby miał nie znaleźć żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeżeli okaże się, że internauta nie może odnaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy o własne doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie projektujemy projekt wizualny, aby pokazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części analizujemy także różne niezbędne i uzupełniające funkcje, a także umieszczamy dostarczone treści – wykonanie treści możemy też zlecić lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i mamy możliwość wysłać usługobiorcy przygotowawczy adres do śledzenia postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę internetową do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Ustroń

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, na których możemy zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Również serwisy oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia dokonanie pełnego zakupu wraz z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, aby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak taki koncept jest tańszy w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa gdy kontrahent posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a potem rozwinął się także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się modernizacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później standardowo kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od początku również zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po ukończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Ustroń

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Lecz, by ta mogła pracować musimy się nią również dobrze zająć, czyli trzeba rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele czasu jeśli nadejdą różne komplikacje. Plan kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i systematycznie aktualizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest żywy, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Przykładnie gospodarzona strona pomaga także upilnować wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub dodawanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Modernizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak wykaz jest długi, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Ustroń

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie lekceważone, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, niemniej jednak dopiero jak zbada to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w wyniku spojrzenia fachowego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony i sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – słaba strona lub sklep może funkcjonować, ludzie się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów wyniki są zdecydowanie większe, a po całościowych zmianach, które także możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe składniki mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędną wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie cele powinno wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic całkiem ważnych, które musimy uwzględnić przy projektowaniu UX – można również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wybierany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie stwierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc aby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać fachową wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Ustroń

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie w sprawie tego jak wtedy postępować. Powszechnie występują sytuacje, że nowy użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet gdy uda się wgrać przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na skrupulatną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, by dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymusza włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego wyniki są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Ustroń

Mając sklep internetowy musimy zadbać o jego przejrzysty układ i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy wykazali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto zdecydowana część użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online odniósł sukces, musi on być priorytetowo widoczny. Nawet oszałamiająca witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli żaden interesant jej nie zobaczy! W tym celu tak istotna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, albowiem im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele różnych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez prawidłowo działającego i dobrze usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Ustroń

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której rozpowszechniasz ciekawe informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość użytkowników, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Poza tym powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Ustroń

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc organizacja samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a także czy występuje korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Ustroń

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długofalowa, owocująca w świetne efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również regularność dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samemu, lecz jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długookresowa, dlatego też korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Sporo firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, z uwagi na fakt iż znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Zalety takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o konstruowanie i publikację treści, lecz również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Ustroń

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Ustroń

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu interesantom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Prowadzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest skomponowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Ustroń

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe jest edukowanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to także doskonała okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na wszelaki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Ustroń

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. Gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również stwarza zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, jako że każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Ustroń

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większej ilości pracy, lecz prawidłowo wykorzystane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Celem jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się również pasja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Ustroń

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Ustroń

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Ustroń

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Ustroń

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Ustroń

1. Druk małoformatowy Ustroń

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał właściwie każdy, ponieważ są praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych wielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele, że ciężko wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb i wymagań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Ustroń

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy nadmienić, iż przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Ustroń

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku istnieje szansa oznakowania towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także poprawne stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Ustroń to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza agencja jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?