Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Ustroń - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Ustroń

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Ustroń jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z tego powodu Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacznie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Ustroń?

Jesteś w najlepszym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnej znajomości rynku oferując naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa ekspozycja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz utworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Ustroń

Populacja: 15637

Długość geograficzna: 18.801980

Szerokość geograficzna: 49.721530

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Ustroń

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Ustroń

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Ustroń

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, tak więc warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Ponadto sprawdzamy i analizujemy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Ustroń

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania są opłacalne w porównaniu z planem strategicznym konkurencji, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne oraz negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, chociaż zajmują dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metody. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działanie konkurentów jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danej branży, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zapisujemy również dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne nurty i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a również przyniosą wymierne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy również zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła realizowane są poprzez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można powierzać indywidualnie lub mogą być one polecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Ustroń

Żeby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą oraz powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji tego planu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która pobudzi w adresatach właściwe emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie wskazane projekty materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Start procesu aranżowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z konsumentem i przemyślane badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, a zatem przede wszystkim musimy porządnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niemożliwe, gdyż nie mamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po opracowaniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z konsumentem, a nawet tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań klienta. Z propozycji, które pokazujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest ulepszana w celu osiągnięcia końcowej wersji. Skończone logo staje się filarem do stworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowywanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to podstawowy element wymagający opracowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować odbiorcę. Mimo to w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem sformować zgodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać musimy odpowiedni krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki niemu będą posiadać porady o stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Ustroń

Ładne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym właściwie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu musimy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki uzbieraniu oraz badaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia tworzenia koncepcji logo.

Etap pracy nad roboczym konceptem to osobliwa dyskusja, z której kreujemy koncepcje, po czym są przebierane, a wybrane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu później przeobrażane są w końcową propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do końcowego dopracowania.

Finalna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Ustroń

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej przyczyny nie oddajemy niczego przypadkowi i dokładnie obmyślamy cel, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje także wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie projektujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Ustroń

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć profesjonalnego grafika, więc przygotowaliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć nawet w jednej opłacie. Wszelki zakres wykonywanych usług w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz cały dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo dostarcza zamówione projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by sprostować, bo będzie to jeden z najważniejszych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Ustroń

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość usług, które możemy zaproponować naszym interesantom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Wobec tego na początku zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować rozległą obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, prowadzi ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak ulepszyć kampanię, by dostać największe korzyści przy małym wkładzie pieniężnym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne zadania, między innymi zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej duża możliwość konfiguracji i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały zbiór danych statystycznych o ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zarządzić, o jakiej godzinie mają się prezentować. Jesteśmy w stanie na przykład skierować promocję do kierowników małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Ustroń

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową nastawioną głównie na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już dzisiaj mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, lecz żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną skutecznością, jak również niedużym kosztem dotarcia do klienta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Ustroń

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają kawał ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Występowanie rozmaitych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest w równym stopniu ważne możemy wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Ustroń

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różne modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je całkowicie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Ustroń

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo reklama ma unikatowe możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym popularność TikToku. Można też stworzony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niemałym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które można opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmem możemy niekiedy zobrazować znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Ustroń

Bez strony internetowej idzie jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności interesanta, lecz wiążę się z dużym minusem dla wizerunku firmy. Należałoby o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, kiedy potencjalny klient obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że internauta nie jest w stanie sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpędza niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy również utworzyć pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz wywiadu na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony internetowej możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie badamy również wszelkie obowiązkowe i uzupełniające funkcjonalności, poza tym otrzymane od klienta treści – wykonanie materiałów na stronę możemy też zlecić lub przygotować osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i możemy wysłać usługobiorcy tymczasowy adres do wglądu nad postępami projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Ustroń

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów paru produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Także strony oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnego zakupu wraz z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy sugerujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest mniej kosztowny porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy klient ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje dochody formując kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a w przyszłości powiększył się także na tradycyjne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od początku również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Ustroń

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, by ta mogła funkcjonować efektywnie musimy się nią także dobrze zająć, czyli wypada rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym dowodzeniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo wysiłku jeśli wystąpią niespodziewane komplikacje. Cel kierowania stroną polega także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i cyklicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim realni ludzie. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcje.

Istotne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu oznajmiającego, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Ustroń

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się w konsekwencji przebadania fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć ogromne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – mierna strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych fachowców wyniki są dużo wyższe, a po definitywnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niebywałe jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić jeśli są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Bezustannie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele powinno spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic całkiem ważnych, które należy poznać podczas projektowania UX – potrafimy także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc aby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się posiadać pewną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Ustroń

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, ale do tego zalicza się też zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia możemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie w kwestii tego jak należy wtedy sobie poradzić. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w internecie, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet zakładając, że uda się nanieść opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na wyczerpujący wywiad, by określić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieścimy już treści w internecie, to należy dopilnować, aby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego owoce są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Ustroń

Mając sklep internetowy powinniśmy zadbać o jego przystępny układ oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% klika w pierwszy wynik – ponadto duża część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden interesant jej nie zobaczy! Z tej przyczyny tak priorytetowa jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i dobrze dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Ustroń

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że mając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez szersze grono internautów, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bo jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny jeżeli jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także mogą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Ustroń

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy występuje wystarczająco wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Ustroń

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długodystansowa, przynosząca świetne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też regularność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować samodzielnie, jednakże jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długoterminowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest trudniej, albowiem duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i udostępnianie treści, lecz także nasze znawstwo popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Ustroń

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Ustroń

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie wizerunku eksperta w swoim fachu. Wskutek przekazywania internautom ciekawych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go ciekawą wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest zaprojektowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas robimy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, ale jak już mówiliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie pisać bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Ustroń

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako dział firmowego bloga, ale poradniki można też zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się kształcenie czytelników i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką zdobywa się przez długie lata. Samemu też na pewno szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś zawodowcem i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to także idealna okazja, by przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Ustroń

Opisy produktowe są bardzo istotne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeżeli kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są wyjątkowo efektywne. 

Modelowo, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Aczkolwiek jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli przedstawisz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Ustroń

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości pracy, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Ustroń

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Ustroń

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Ustroń

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Ustroń

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Ustroń

1. Druk małoformatowy Ustroń

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych sporych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest bardzo dużo, że aż ciężko wymienić je wszystkie, ale ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej marki obejmuje też wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb i wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie jest to wszystko, lecz pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Ustroń

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i bilbordy. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc znakomicie jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Ustroń

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być także zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia produktu oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy podkreślić, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest też poprawne stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego mnóstwo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Ustroń to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?