fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Warsaw

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Warsaw jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Istotnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Warsaw?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności i ogromnego doświadczenia dostarczając naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz profesjonalna prezentacja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz założyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Warsaw

Populacja: 1702139

Długość geograficzna: 21.011780

Szerokość geograficzna: 52.229770

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Warsaw

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Warsaw

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy również rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi pokazać firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Warsaw

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w branży. Na dodatek rozpatrujemy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Projektujemy też własne metody, które weryfikujemy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Warsaw

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem działania konkurentów, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo że zajmują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metody. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurencji jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne metody zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace dokonane przez nasz własny oddział graficzny można doglądać w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła tworzone są poprzez fachowców z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie lub mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Warsaw

Żeby zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się należycie wiązać ze sobą oraz powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która obudzi w konsumentach właściwe emocje oraz utkwi w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a dalej opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby realizować określone plany. W przebiegu tego procesu tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie wskazane projekty materiałów marketingowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie przebiegu układania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z konsumentem i rzetelna analiza rynku, na którym działa lub chce działać, dlatego przede wszystkim musimy porządnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego otwarcie tego procesu jest niewykonalne, gdyż brak jest informacji wpływających na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Mając już opracowaną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym sporządzamy różne warianty i propozycje. Koncepty logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z motywów, które pokazujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu zrealizowania gotowego loga. Skończone logo staje się podłożem do utworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktem jest, iż utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to najważniejszy element wymagający opracowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie angażować odbiorcę. Nie mniej jednak w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem sformować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Zgrać musimy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w wypadku współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki tej książeczce posiadają porady odnośnie designu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Opracowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Warsaw

Dobre logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Zaczęciem wszystkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji powinniśmy rozpoznać między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Uzbieranie i przeanalizowanie tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad pierwszą koncepcją to osobliwa wymiana zdań, z której wyłaniamy szkice, po czym są przesiewane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do stuprocentowego dopracowania.

Końcowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Warsaw

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Z tej racji nie dajemy niczego przypadkowi i pracowicie analizujemy cel, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz troszczymy się o to, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje także określone zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy element grafiki w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Warsaw

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu zaprojektowaliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednym abonamencie. Wszelki zakres wykonywanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompleksowy dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo przekazuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by rozwikłać, gdyż będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Warsaw

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość świadczeń, które możemy wykonać naszym klientom, które wybieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego też na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy wnikliwy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzbudza ich postęp wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, tak aby dawała maksymalne korzyści przy małym wkładzie pieniężnym. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne zadania, takie jak rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej spora możliwość kształtowania oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zarządzić, o których godzinach powinny się ukazywać. Mamy możliwość przykładowo kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Warsaw

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są zorientowane głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Prezentują one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, a ponadto niskim kosztem pozyskania nabywcy. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Warsaw

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują dużo uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Udział różnorakich firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Lecz obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednakowo ważne możemy wykonać bardzo celny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy idealnym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Warsaw

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Warsaw

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama ma wyjątkowe możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już skończony materiał, możemy zainicjować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim filmikiem możemy niekiedy ukazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, przy naszej pomocy efekt bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Warsaw

Bez strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności użytkownika, ale wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli potencjalny klient trafi nawet na prostą, podstawową stronę www niż żeby nie odnalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dostosowania strony www do działalności, dlatego że nie wszystkie branże potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie umie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy również sporządzić pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również różne obowiązkowe i dodatkowe funkcje, ponadto układamy dostarczone treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i mamy możliwość wysłać klientowi roboczy adres URL do przeglądu postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Warsaw

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których można bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Dodatkowo platformy oferujące wykupienie abonamentu przez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki biznes jest tańszy w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobry pomysł jeżeli kontrahent ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój przychód formując następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio pracujemy w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od badania oczekiwań klienta oraz od rozplanowania ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Warsaw

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Mimo to, aby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią również dobrze zająć, czyli musimy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym kierowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu, gdy wystąpią niespodziewane komplikacje. Cel sterowania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to trafnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i regularnie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest czynny i stoją za nim prawdziwi ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga ponadto zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne dodatkowe funkcje.

Istotne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak wykaz jest długi, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Warsaw

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają wychodzić błędy. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się na skutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć duży wpływ na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – słaba strona lub sklep może pracować, internauci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych profesjonalistów wyniki są znacznie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niesamowite jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele powinno wykonywać dana witryna, abyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic całkiem dużych, które musimy poznać przy projektowaniu UX – potrafimy też zrobić oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wybierany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, należy mieć pewne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Warsaw

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie w sprawie tego jak wtedy postępować. Masowo występują sytuacje, że świeżak – początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób szukać rozwiązań w różnych źródłach, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to duża liczba ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet zakładając, że uda się wgrać takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na skrupulatny wywiad, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, albowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy mamy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są na tyle zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Warsaw

Mając sklep internetowy musimy zadbać o jego przyjazną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, znaczna część użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy rozkręcił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów w przypadku gdy nikt jej nie wyświetli! Z tej przyczyny tak istotna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, albowiem im większa ilość interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Warsaw

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której eksponujesz ciekawe informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większe grono ludzi, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długoletni gdy jest prawidłowo zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Warsaw

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na badaniu treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a także czy odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Warsaw

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długofalowa, przynosząca zniewalające rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również regularność wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samemu, jednak jest to czasochłonna praca, a strategia jest długodystansowa, więc korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, ponieważ duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale także nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Warsaw

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama przyciąga duże grono internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Warsaw

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu czytelnikom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Kreowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą treścią, ponieważ z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasami lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Warsaw

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako element firmowego bloga, ale poradniki można także zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością pozyskuje się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Zbudowanie poradnika to również idealna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów rady zaprocentuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Warsaw

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. Jeśli klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma też znaczenie na efekty pozycjonowania, dlatego, że dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak często są nadzwyczaj efektywne. 

Na przykład, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Natomiast jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Warsaw

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, lecz prawidłowo wykorzystane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się także pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Warsaw

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Warsaw

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Warsaw

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby stworzyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Warsaw

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Warsaw

1. Druk małoformatowy Warsaw

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, bo są praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo i trudno wymienić je wszystkie, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do przedstawienia ewentualnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić także zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Warsaw

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego dobrze jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Warsaw

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też właściwe sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednakże nie dlatego, iż jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż wiele także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Warsaw to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?