fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wieliczka

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wieliczka jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Z tego powodu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wieliczka?

Jesteś we właściwym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i dużej znajomości branży oferując naszym klientom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz ukształtować nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Wieliczka

Populacja: 18677

Długość geograficzna: 20.064730

Szerokość geograficzna: 49.987380

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wieliczka

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował staranne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wieliczka

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy również sumiennie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, lecz nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta dotycząca prowadzenia Social Mediów obejmuje zrobienie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności przedstawić firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wieliczka

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, wobec tego powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Na dodatek sprawdzamy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też własne rozwiązania, które sprawdzamy na własnych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wieliczka

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na postępowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania są skuteczne w porównaniu ze strategią konkurencji, a ponadto na podstawie zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo iż prezentują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie defekty dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danej dziedzinie, a także możemy uniknąć błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace dokonane przez nasz dział graficzny można obejrzeć w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła wytwarzane są przez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można powierzać indywidualnie albo mogą być one polecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Wieliczka

Aby osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się należycie kojarzyć oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego planu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która wzbudzi w konsumentach odpowiednie emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie wskazane projekty materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początek procesu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z klientem i gruntowna analiza branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, czyli po pierwsze musimy kompletnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, dlatego że nie mamy ważnych informacji wpływających na opis charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Mając już stworzoną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z konsumentem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam dobrać logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań klienta. Z projektów, które przedstawiamy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu osiągnięcia finalnej kreacji. Skończone logo staje się podstawą do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to główny element wymagający analizy i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na klienta. Nie mniej jednak na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie utworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Dostosować musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce będą posiadać porady o designie, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Wieliczka

Perfekcyjne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne emocje z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, starannie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Początkowym etapem wszelkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji musimy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu i jak logo ma na nich działać. Dzięki zgromadzeniu i przebadaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Część pracy nad pierwotną koncepcją to osobliwa polemika, z której kreujemy pomysły, po czym są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do ostatniego wykończenia.

Finiszowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Wieliczka

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Wobec tego nie dajemy niczego przypadkowi i precyzyjnie badamy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla wybitnych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo określone zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Na skutek współpracy z największymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy element zadania w taki sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Wieliczka

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny zrobiliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz nabyć nawet w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz obszerny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz planowo finalizuje złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, bowiem będzie to niezbędny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Wieliczka

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość świadczeń, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które dostosowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Z tego względu na wstępie każdorazowo dokonujemy szczegółowy wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób zarządza kampaniami swoich kontrahentów, mobilizuje ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większej ilości klientów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, by otrzymać największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne zadania, między innymi zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej rozległa możliwość konfiguracji, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a także jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wieliczka

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe, które są zorientowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Prezentują one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy online. Już mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez sieć, ale żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, jak też małym kosztem dotarcia do nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wieliczka

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media pochłaniają mnóstwo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Występowanie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednakowo ważne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę koneserowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. To właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wieliczka

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różne modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wieliczka

Kampanie wideo to ciekawa metoda przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje wyjątkowe możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, jesteśmy w stanie zainicjować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można też nakręcony materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film promujący firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmikiem możemy niekiedy ukazać dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy efekt końcowy bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Wieliczka

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności konsumenta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli internauta zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie odnalazł ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do działalności, bowiem nie wszystkie firmy potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że interesant nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W konsekwencji odbiorca będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt graficzny, aby pokazać realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części badamy również wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, poza tym wprowadzamy otrzymane treści – utworzenie treści możemy też zlecić lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i możemy powierzyć klientowi roboczy adres URL do przeglądu postępów prac. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Wieliczka

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór towarów, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów paru produktów, także można opisać jako sklep internetowy. Także serwisy oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala dokonanie pełnego zakupu razem z opłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, wszak taka idea jest mniej kosztowna porównując do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli usługobiorca ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój dochód otwierając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a potem wypłynął również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania stron internetowych, zanim podejmiemy się renowacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wieliczka

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła pracować należy się nią także dobrze zająć, więc trzeba optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele czasu, gdy nadejdą jakieś problemy. Plan zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcje.

Istotne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wieliczka

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak zbada to znawca, to zaczynają wychodzić defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie narodziły się na skutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mierna strona lub sklep może działać, internauci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych fachowców efekty są nieporównywalnie lepsze, a po definitywnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są opracowane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy mogli zbadać UX danej strony internetowej pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie również wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie stwierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć fachową wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Wieliczka

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie odnośnie do tego jak należy w takiej sytuacji sobie poradzić. Powszechnie mają miejsce sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w różnych źródłach, ponieważ po prostu nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet jeżeli uda się wgrać przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście bardziej rozbić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na merytoryczny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego wyniki są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wieliczka

Dysponując sklepem internetowym musimy zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, znaczna większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy rozwinął się, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak priorytetowa jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bowiem im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wieliczka

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której eksponujesz wartościowe informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez dużą ilość użytkowników, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest profesjonalnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Wieliczka

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy występuje odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wieliczka

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to koncepcja długoletnia, przynosząca świetne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również regularność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować na własną rękę, ale jest to zajęcie żmudne, a strategia jest rozwlekła, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o produkowanie i zamieszczanie treści, ale także nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wieliczka

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Wieliczka

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie profilu specjalisty w swoim fachu. Wskutek publikowaniu czytelnikom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go ciekawą wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, jednakże jak już pisaliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Wieliczka

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się kształcenie odbiorców i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to także perfekcyjna okazja, by opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wieliczka

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeżeli konsument nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis również budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również wkład na wyniki pozycjonowania, bo każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale często są nadzwyczaj efektywne. 

Przykładowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli pokażesz także propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Wieliczka

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, lecz dobrze wykorzystane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest również pasja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wieliczka

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wieliczka

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wieliczka

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wieliczka

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wieliczka

1. Druk małoformatowy Wieliczka

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są one właściwie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy również zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje wiele, że niełatwo wymienić je wszystkie, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do ustalenia szczegółów oraz do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, które są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też powszechną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wyliczyć określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie jest to wszystko, ale pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Wieliczka

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba bilbordy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy wspomnieć, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wieliczka

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego pokroju artykuły nie muszą być również typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku jest szansa oznakowania produktu i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również odpowiednie sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wieliczka to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?