fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wieluń

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wieluń jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze narzędzia. Z racji tego Twój biznes osiągnie sukces. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wieluń?

Jesteś we właściwym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości i bardzo dużego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz rzetelna prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz ukształtować nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy bieżącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Wieluń

Populacja: 24384

Długość geograficzna: 18.569640

Szerokość geograficzna: 51.220970

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wieluń

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował szczegółowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wieluń

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil warto również wytrwale prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności ukazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wieluń

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, z tej przyczyny warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy i analizujemy też jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom i cały czas szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Kreujemy też swoje własne metody, które weryfikujemy na naszych wewnętrznych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wieluń

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na zachowanie konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie są skuteczne w porównaniu z planem strategicznym działania konkurencji, a także w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo że zajmują dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zbieramy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wytworzone przez nasz dział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła prowadzone są przez profesjonalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można powierzać osobiście albo mogą być one polecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Wieluń

Żeby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się adekwatnie kojarzyć, również muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji owego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która obudzi w odbiorcach odpowiednie uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone założenia. W procesie powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie pożyteczne schematy materiałów marketingowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Start przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z konsumentem i przemyślane omówienie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, dlatego po pierwsze powinniśmy dogłębnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, dlatego że nie mamy ważnych informacji wpływających na określenie cech identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zebranych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z klientem, jak też z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z motywów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest doszlifowywana celem stworzenia finalnej wersji. Gotowe logo staje się fundamentem do stworzenia innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się przygotowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Prawdą jest, iż utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie angażować odbiorcę. Lecz w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie wypracować zgodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać warto adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, jak i zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcją i schematem użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, gdyż dzięki tej książeczce posiadają porady odnośnie designu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Wieluń

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w klientach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Pierwszym momentem każdego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie cele ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad początkowym konceptem to osobliwa dyskusja, z której wyłaniamy szkice, po czym są przesiewane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Projektowane koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do maksymalnego doszlifowania.

Kończąca część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Wieluń

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i obszernie zgłębiamy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje również określone cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. W wyniku współpracy z różnymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Wieluń

Wiemy, jak trudno jest znaleźć właściwego grafika, więc zrobiliśmy wyjątkową ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają wykonywać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać nawet w jednym abonamencie. Każdy zakres przeprowadzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Główne plusy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz pełen personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo oddaje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by zgłębić, jako iż będzie to jeden z kluczowych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Wieluń

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Z racji tego na wstępie za każdym razem organizujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w fachowy sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, nakręca ich rozrost za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak zoptymalizować kampanię, aby dostać jak największe korzyści przy małym wkładzie pieniężnym. Za pośrednictwem Google Ads możemy zrealizować konkretne cele, między innymi pobudzenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej obfita możliwość kształtowania oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie niepełny pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zadecydować, o których godzinach mają się eksponować. Jesteśmy w stanie przykładowo kierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wieluń

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z wiecznie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną skutecznością, a także niskim kosztem pozyskania klienta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile figurują w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wieluń

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują dużo uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnorodnych firm w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest na równi ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wieluń

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że różne zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tego względu najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wieluń

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej dwa razy tyle. Ponadto wideo marketingowe ma wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, jesteśmy w stanie zainicjować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można niekiedy przedstawić znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt bezsprzecznie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Wieluń

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, ale może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Lepiej jest, jeśli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że konsument nie umie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona zraża niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy także sporządzić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście powiększamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności budujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wielorakie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, jak również wprowadzamy otrzymane treści – wykonanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub opracować samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać klientowi tymczasowy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Wieluń

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, jednak nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów dwóch produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Dodatkowo platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala realizację pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć działalność od sklepu internetowego, wszak taka inwestycja jest mniej kosztowna porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobry pomysł nawet jeśli kontrahent posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje zyski otwierając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku testowym, a potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku tworzenia strony internetowej, zanim podejmiemy się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wieluń

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Jednakoż, by ta mogła funkcjonować wypada się nią również dobrze zająć, czyli wypada rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku jeśli wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to celnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Nowatorska i regularnie modyfikowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu oznajmiającego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają praktyczne funkcje, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz wykaz jest długi, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wieluń

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak przeanalizuje to ekspert, to zaczynamy dostrzegać wady. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się wskutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Fakt – kiepska strona lub sklep może pracować, internauci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych fachowców efekty są dużo wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają się rozkręcać.

To niesłychane jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Co krok widzieliśmy sytuację, w których z pozoru zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany ma realizować dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony internetowej pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic całkiem istotnych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – jesteśmy w stanie także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wybierany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc aby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać rzetelną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Wieluń

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale do tego zalicza się także klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie na temat tego jak musimy wtedy postępować. Notorycznie występują sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet jeśli uda się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na wyczerpującą rozmowę w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, zapytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, żeby dotarły one do jak największego grona ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, jednak jego wyniki są tak zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wieluń

Będąc właścicielem sklepu internetowego wypada zatroszczyć się o jego czytelny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% klika w pierwszy wynik – ponadto większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes online zaistniał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego tak istotna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, dlatego że im większa ilość odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez sprawnie działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wieluń

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której publikujesz ciekawe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono internautów, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w efektywne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy, kiedy jest dobrze stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Wieluń

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc organizacja samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji informacji wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy występuje wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wieluń

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to koncepcja długookresowa, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również regularność dlatego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samodzielnie, jednakże jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dużo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest trudniej, bo duża część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, lecz również nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wieluń

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i przydatna treść sama absorbuje dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Wieluń

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu internautom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną treścią, dlatego że przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, należy wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasami lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Wieluń

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe jest edukowanie czytelników i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednak powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to także najlepsza okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów informacje zaprocentuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Wieluń

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma również znaczenie na efekty pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą klienci. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli przedstawisz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Wieluń

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Celem jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto prezentować wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wieluń

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wieluń

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Wieluń

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. By stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wieluń

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wieluń

1. Druk małoformatowy Wieluń

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał praktycznie każdy, ponieważ goszczą praktycznie w każdej firmie, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje znacznie więcej, że aż trudno wymienić wszystkie z nich, jednak ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, jakie są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wyszczególnić pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Wieluń

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wieluń

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku jest możliwość oznaczenia produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest też odpowiednie stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednakże nie dlatego, iż jest to skomplikowane zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wieluń to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?