fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Włodawa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Włodawa jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Włodawa?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności i ogromnej znajomości fachu dostarczając naszym konsumentom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa ekspozycja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz stworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Włodawa

Populacja: 13142

Długość geograficzna: 23.550000

Szerokość geograficzna: 51.550000

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Włodawa

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Włodawa

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast w przypadku gdy nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu między innymi zaprezentować przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Włodawa

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, tak więc powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Sprawdzamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które analizujemy na własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Włodawa

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem konkurencji, oprócz tego w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez żadnego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż prezentują dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy również doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych firmach w Polsce i za granicą. Prace robione są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście lub mogą być one zlecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić własny czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Włodawa

By zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się adekwatnie kojarzyć i powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania tego planu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która wywoła w klientach stosowne emocje a dodatkowo zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a następnie planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone plany. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezbędne schematy materiałów marketingowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie procedury aranżowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z konsumentem i skrupulatna analiza rynku, na którym działa lub chce działać, dlatego po pierwsze musimy solidnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie procesu jest niewykonalne, ponieważ nie mamy ważnych informacji wpływających na określenie planu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zebranych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym formujemy różne propozycje i warianty. Propozycje logo powstają w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dopasować logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest ulepszana celem stworzenia finalnej kreacji. Odpowiednie logo staje się bazą do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć przygotowywanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to główny element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na klienta. Pomimo to w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie utworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Dobrać warto adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Co więcej nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w razie współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają wskazówki o designie, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Włodawa

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby rozbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Początkiem dowolnego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji powinniśmy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jak logo ma na nich oddziaływać. Nagromadzenie i badanie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad roboczą koncepcją to osobliwa polemika, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przebierane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu później dokańczane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do ostatniego wykończenia.

Finiszowy etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Włodawa

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla każdego biznesu. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i kompleksowo badamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje ponadto wybrane cele i wzbudza właściwe emocje. W wyniku współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o świetny, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy, jeden element grafiki w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Włodawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać odpowiedniego grafika, więc przygotowaliśmy specjalną ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej składce. Finalny zakres ustalany jest indywidualnie.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędność czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz obszerny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz punktualnie dostarcza zamówione projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by rozgryźć, dlatego, że będzie to jeden z naczelnych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Włodawa

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które dobieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Z racji tego na starcie za każdym razem przeprowadzamy gruntowną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zadeklarować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w fachowy sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, prowadzi ich rozrost za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, tak aby wypracować jak największe benefity przy małej inwestycji pieniężnej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić pewne zadania, takie jak zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ograniczony zestaw danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zdecydować, o której godzinie mają się eksponować. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować reklamę do właścicieli małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Włodawa

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z ciągle powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez internet, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, jak też niskim kosztem pozyskania konsumenta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Włodawa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przyciągają dużo uwagi człowieka, a najchętniej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może również posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Występowanie rozmaitych korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest tak samo ważne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy przykładowo poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Włodawa

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszystkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Włodawa

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje wyjątkowe możliwości nieosiągalne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już skończone wideo, możemy zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które możemy rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim materiałem wideo możemy czasem ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy na sto procent będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Włodawa

Bez strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale może być dużym defektem dla prezencji firmy. Należy o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dopasowania strony internetowej do branży, dlatego że nie wszystkie firmy potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. W wypadku, kiedy okaże się, że konsument nie może znaleźć odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zniechęca do siebie nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy także zrobić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start budujemy projekt graficzny, aby zaprezentować rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także różne niezbędne i pomocnicze funkcje, poza tym otrzymane treści – utworzenie treści możemy też innej firmie lub opracować samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i możemy powierzyć usługobiorcy roboczy adres do śledzenia postępów prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Włodawa

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są często kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów paru produktów, również możemy nazwać sklepem internetowym. Dodatkowo serwisy oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na realizację pełnego zakupu razem z płatnością właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli kontrahent posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swój zysk otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości rozwinął się także na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od zera też zaczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Włodawa

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią także dobrze zająć, więc trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele wysiłku jeśli nadejdą niespodziewane komplikacje. Zadanie kierowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to celnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Włodawa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, jednak dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać wady. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie powstały się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć duże znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mizerna strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców efekty są dużo lepsze, a po gruntownych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą mieć wpływ na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić jeśli są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Bezustannie widzieliśmy sytuację, w których z pozoru zauważalna na samej górze opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie plany ma spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy projektowaniu UX – potrafimy również zrobić osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam interesant styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc by dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć pewne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Włodawa

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednak to też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie w kwestii tego jak należy wtedy sobie poradzić. Wiecznie zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w źródłach internetowych, wszak po prostu nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na solidny wywiad, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to musimy dopilnować, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Włodawa

Dysponując sklepem internetowym należy zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online rozkręcił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów w przypadku gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak decydująca jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, bowiem im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele różnych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Włodawa

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że dysponując niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której udostępniasz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większe grono ludzi, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy, o ile jest dobrze stworzona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Oprócz tego warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Włodawa

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Włodawa

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długookresowa, owocująca w zniewalające efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samemu, jednakże jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długookresowa, z tego powodu bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, z uwagi na fakt iż spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o kreacje i publikację treści, lecz również nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Włodawa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Włodawa

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Wskutek publikowania interesantom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go wartościową wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas robimy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, lecz jak już pisaliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie prowadzić bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Włodawa

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako dział firmowego bloga, ale poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie odbiorców i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Sam też często poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to też perfekcyjna okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Włodawa

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Jeżeli konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis także kreuje zaufanie kupca. Opis produktu ma też wkład na wyniki pozycjonowania, ponieważ każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Modelowo, oferując zwykłe krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. Jednakowoż jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Włodawa

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, lecz odpowiednio wykorzystane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Włodawa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Włodawa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Włodawa

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Włodawa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Włodawa

1. Druk małoformatowy Włodawa

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, bo są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest znacznie więcej i trudno wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są potrzebne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy zawężamy się do ustalenia szczegółów i do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wypunktować konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Włodawa

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba bilbordy oraz banery. Spotkać je można przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj także należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc znakomicie jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Włodawa

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego pokroju produkty nie muszą być również prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest też dobre sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Włodawa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?