fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wołomin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wołomin jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dlatego Twoja marka rozwinie skrzydła. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wołomin?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ponadprzeciętnej znajomości branży oferując naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Realizujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz utworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni możemy wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Wołomin

Populacja: 36592

Długość geograficzna: 21.242070

Szerokość geograficzna: 52.340060

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wołomin

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wołomin

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy również sumiennie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają na celu w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko miejscem do promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wołomin

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Na dodatek sprawdzamy i analizujemy w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne rozwiązania, które sprawdzamy na naszych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wołomin

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na poczynania konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane metody działają w zestawieniu ze strategią działania konkurentów, na domiar tego na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo że zajmują dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując wady wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie rynku możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zapisujemy również dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które też będą przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła robione są przez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój czas mając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Wołomin

By zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się dobrze wiązać ze sobą i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która spowoduje w adresatach odpowiednie uczucia oraz utkwi w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym identyfikujemy założenia danej marki, a dalej opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone założenia. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie użyteczne schematy materiałów użytkowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Otwarcie przebiegu komponowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i wnikliwe omówienie rynku, na którym działa lub chce działać, a zatem przede wszystkim powinniśmy w całości wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego otwarcie procesu jest niewykonalne, dlatego że brak jest ważnych informacji wpływających na określenie planu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zmagazynowanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne warianty i propozycje. Propozycje logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z klientem, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań klienta. Z projektów, które pokazujemy konsument wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest ulepszana celem uzyskania finalnej wersji. Odpowiednie logo staje się podstawą do utworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się projektowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt staje się mniej skomplikowany. Rzeczywiście zaprojektowanie logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to główny element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na interesanta. Pomimo to w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu utworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dobrać powinno się odpowiedni krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i prezentacji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w sytuacji współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Wołomin

Poprawne logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest prostym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Początkowym etapem każdego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki nagromadzeniu i przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do zaczęcia kreacji konceptu logo.

Część pracy nad wczesnym konceptem to dynamiczna burza mózgów, z której wyłaniamy koncepcje, po czym są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z celami danego projektu później przeobrażane są w finalną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wybierze jedno do maksymalnego doszlifowania.

Ostatni etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, badamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Wołomin

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo obmyślamy cel, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje dodatkowo wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie tworzymy każdy, jeden element zadania w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy skonstruować szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Wołomin

Wiemy, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, więc wymyśliliśmy ofertę specjalną, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiąść w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz kompletny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz w terminie przekazuje złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by sobie naświetlić, dlatego, że będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Wołomin

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór usług, które możemy zaoferować naszym usługobiorcą, które dobieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Tak więc na starcie za każdym razem przeprowadzamy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w umiejętny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, wzmacnia ich rozrost na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udogodnić kampanię, by dawała jak największe korzyści przy małej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić pewne zadania, przykładowo zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania, a także możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży zestaw danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu kierować reklamę do kierowników małych i średnich firm transportowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wołomin

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są dopasowane głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce ciągle zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć, ale żeby mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą produktywnością, jak również małym kosztem dotarcia do nabywcy. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Oczywista i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są położone w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wołomin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przyciągają dużo ludzkiej uwagi, a najpopularniejszym wzorem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Istnienie różnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Lecz uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest równie istotne możemy również wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Oto właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później idealnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wołomin

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że rozmaite zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je całkowicie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wołomin

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma jedyne w swoim rodzaju możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet niedługim filmem można nierzadko ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, przy naszej pomocy efekt końcowy bez wątpienia będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Wołomin

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Należałoby o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeżeli konsument obejrzy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do biznesu, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że interesant nie jest w stanie wyszukać odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zraża niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. Dzięki temu konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także sporządzić pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start kreujemy projekt wizualny, aby ukazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy również różne niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, poza tym wprowadzamy otrzymane treści – stworzenie treści możemy też innej firmie lub stworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie przekazać klientowi tymczasowy adres do przeglądu postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę www do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Wołomin

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów jednego produktu, również możemy nazwać sklepem internetowym. Dodatkowo serwisy oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na realizację pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania faktury.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie jest przeszkodą, by zacząć działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa klient ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój przychód uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a następnie powiększył się również na klasyczne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ uprzednio tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od zera także rozpoczyna się od badania oczekiwań klienta oraz od uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wołomin

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła pracować poprawnie trzeba się nią także dobrze zająć, czyli musimy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo czasu, kiedy nadejdą różne problemy. Zadanie sterowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo zareagować i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest działający, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Rzeczowo zarządzana strona pomaga również zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcje.

Niebagatelne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Modernizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak spis jest długi, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wołomin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają ujawniać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się wskutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć ogromne znaczenie na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Prawda – słaba strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych pracowników rezultaty są zdecydowanie lepsze, a po doszczętnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają kwitnąć.

To niesamowite jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Niejednokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których powierzchownie widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele musi realizować dana witryna, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic całkiem dużych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie też zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wybierany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc aby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Wołomin

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednak to także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego doświadczenia możemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak należy wtedy sobie poradzić. Powszechnie mają miejsce sytuacje, że początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jak szukać odpowiedzi w różnych źródłach, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Gdy rozwiązanie przeszkód jest związane z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na starcie. Nawet w przypadku gdy uda się przeprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na wyczerpujący wywiad, by określić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, albowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego skutki są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wołomin

Będąc właścicielem sklepu internetowego musimy zatroszczyć się o jego przejrzysty układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich towaru, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo duża większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes online zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy żaden interesant jej nie zobaczy! W tym celu tak decydująca jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa wiele przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się witryny internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość aspektów jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wołomin

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której rozpowszechniasz pożyteczne informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większą ilość użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to akcja, która przynosi efekt długoletni gdy jest profesjonalnie wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Oprócz tego powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Wołomin

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wołomin

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to metoda długofalowa, owocująca w świetne efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samodzielnie, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego też korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dużo firm poznała się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest trudniej, bo duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma starymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz też nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wołomin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Wołomin

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swoim zawodzie. Za sprawą publikowania czytelnikom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy kreujemy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Wołomin

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie czytelników i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką zdobywa się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to też doskonała okazja, by opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów informacje zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wołomin

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wpływ na wyniki pozycjonowania, bo wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są wyjątkowo efektywne. 

W formie przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą klienci. W każdym razie jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Wołomin

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości czasu, ale fachowo wykorzystane jest w stanie wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wołomin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wołomin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wołomin

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. By ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wołomin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wołomin

1. Druk małoformatowy Wołomin

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są praktycznie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych małych.

Poza oczywistymi wizytówkami oraz ulotkami, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje wiele, że ciężko wymienić wszystkie z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do ustalenia szczegółów oraz do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są konieczne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wyliczyć poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wołomin

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy dodać, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wołomin

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym przypadku jest możliwość oznakowania towaru i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także poprawne stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego więcej a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wołomin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?