fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wołomin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wołomin jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Dlatego Twoja marka osiągnie sukces. Znacząco zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wołomin?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości oraz ogromnej znajomości branży dostarczając naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Realizujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz założyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Wołomin

Populacja: 36592

Długość geograficzna: 21.242070

Szerokość geograficzna: 52.340060

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wołomin

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wołomin

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil warto również rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi pokazać przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wołomin

Prawidłowy kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, wobec tego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w branży. Badamy również w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy naszym stałym klientom i ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne metody, które oceniamy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wołomin

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na działanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody są skuteczne porównując ze strategią konkurencji, w dodatku na mocy zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo iż prezentują dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danej dziedzinie, a także ustrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zbieramy też dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania warto wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy też przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła realizowane są przez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można indywidualnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Wołomin

By zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia owego planu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w odbiorcach właściwe uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym identyfikujemy założenia marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełnić określone plany. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie pożyteczne plany materiałów reklamowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Początek procesu aranżowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i gruntowne badanie branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, a zatem po pierwsze musimy porządnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niewykonalne, gdyż brak jest potrzebnych informacji wpływających na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam dopasować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak również do wymagań klienta. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem dopięcia gotowego loga. Skończone logo staje się filarem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć przygotowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt będzie prostszy. Faktem jest, iż utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to główny element wymagający analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na interesanta. Mimo to w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem utworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w przypadku współpracy z innymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki tej książeczce będą posiadać porady o designie, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Wołomin

Logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Zaczęciem każdego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jak logo ma na nich działać. Zebranie i analiza tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad podstawowym konceptem to osobliwa narada, z której kreujemy koncepcje, które następnie są przesiewane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do finalnego dopracowania.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Wołomin

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i szczegółowo zgłębiamy cel, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Właściwa grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje dodatkowo wybrane cele i wywołuje właściwe emocje. W wyniku współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie skonstruować duży zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Wołomin

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednej subskrypcji. Wszelki zakres sporządzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i planowo kończy zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by omówić, dlatego bo będzie to ważny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Wołomin

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór świadczeń, które możemy zaoferować naszym usługobiorcą, które kompletujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Dlatego na otwarcie za każdym razem organizujemy szczegółowy wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób zarządza kampaniami swoich kontrahentów, uaktywnia ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak uregulować kampanię, tak aby dawała największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne cele, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej rozległa możliwość konfiguracji i możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie mały zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i wycelowania w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy zarządzić, o której godzinie powinny się eksponować. Możemy tytułem przykładu skierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wołomin

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe zorientowane głównie na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Przedstawiają one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z ciągle zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną skutecznością, a ponadto małym kosztem pozyskania konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty będą pojawiać się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli znajdują się w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wołomin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przyciągają masę ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Egzystencja różnorakich korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest równie ważne możemy także dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz pokazać swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Możemy na przykład rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W ten sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wołomin

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wołomin

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama posiada unikatowe możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go również wyświetlić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet niedługim filmem możemy niekiedy przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy rezultat bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Wołomin

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz może być dużym defektem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, kiedy konsument zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie zobaczył żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, albowiem nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że interesant nie umie odnaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona straszy nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt graficzny, aby przedstawić rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wszystkie obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, jak również otrzymane treści – stworzenie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi projektowy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Wołomin

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający około sześć wariantów jednego produktu, tak samo możemy ogłosić sklepem internetowym. Tak samo strony oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnego zakupu wraz z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, by zacząć działalność od sklepu internetowego, wszak taki koncept jest mniej kosztowny w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł gdy klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce powiększyć swoje zyski formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a później wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, dlatego że uprzednio konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w wypadku kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wołomin

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła funkcjonować prawidłowo wypada się nią dobrze zająć, więc należy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo czasu, kiedy nadejdą różne problemy. Plan kierowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i cyklicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest działający i stoją za nim realni ludzie. Przykładnie menadżerowana strona pomaga też zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne dodatkowe funkcjonalności.

Bardzo ważne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywną pracę.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wołomin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się w rezultacie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – słaba strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, ale co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych profesjonalistów wyniki są nieporównywalnie wyższe, a po kompleksowych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe drobiazgi mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie widoczna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi eksperci od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw zrobić wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele ma spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać podczas projektowania UX – potrafimy też zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on przydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc aby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Wołomin

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednak do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia możemy pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już konieczne jest doświadczenie odnośnie do tego jak należy wtedy postępować. Wielokrotnie zdarzają się sytuacje, że nowy używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie błędu wiąże się z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeśli uda się przeprowadzić opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na skrupulatną rozmowę, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to należy dopilnować, by zobaczyło je jak największe grono ludzi. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego rezultaty są tak zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wołomin

Posiadając sklep internetowy powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% klika w pierwszy wynik – ponadto zdecydowana część użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli nikt jej nie wyświetli! W tym celu tak ważna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest tempo wczytywania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50% interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wołomin

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono internautów, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt długoletni gdy jest efektywnie zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już znają. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Wołomin

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy występuje wystarczająco duże napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wołomin

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długoterminowa, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować na własną rękę, jednak jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długodystansowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Większość firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, jako iż znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Pożytki z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, lecz też nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wołomin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc powinno się wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Wołomin

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na konstruowanie wizerunku eksperta w swoim fachu. Wskutek przekazywania odbiorcom cennych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Tworzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą treścią, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku kreujemy nieustannie świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie budować bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Wołomin

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można też zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem pozyskuje się przez długie lata. Samemu też często szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to na dodatek perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wołomin

Opisy produktowe są bardzo ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeśli kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis także budzi zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, dlatego, bo każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale często są zadziwiająco efektywne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli pokażesz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Wołomin

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, lecz odpowiednio wykorzystane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy prezentować wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wołomin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wołomin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Wołomin

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby ułożyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wołomin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wołomin

1. Druk małoformatowy Wołomin

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał właściwie każdy, dlatego że są właściwie we wszystkich firmach, w tych wielkich i tych małych.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest wiele i ciężko wymienić je wszystkie, jednakże ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zbadania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy zawężamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można krótko wymienić określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wołomin

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są bilbordy oraz banery. Spotkać je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy dodać, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wołomin

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego rodzaju produkty nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku jest możliwość oznaczenia towaru oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest też właściwe sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wołomin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?