fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Września

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Września jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze pomysły. Z tego powodu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Września?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności oraz bogatego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i fachowa prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Września

Populacja: 28703

Długość geograficzna: 17.565190

Szerokość geograficzna: 52.325120

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Września

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Września

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil warto także starannie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje zrobienie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi zaprezentować przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Września

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, wobec tego powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Zastanawiamy się również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też własne metody, które analizujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Września

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na postępowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie działają w zestawieniu z planem działania konkurencji, w dodatku na gruncie zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia robi samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo że mają dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne metody zapisujemy też dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a również przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wytwarzane są przez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można powierzać indywidualnie lub mogą być one polecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Września

Aby osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się właściwie wiązać ze sobą oraz powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia owego celu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która obudzi w interesantach odpowiednie uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym analizujemy założenia danej marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone cele. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie wymagane schematy materiałów marketingowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Początek procedury komponowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem ankieta z konsumentem i szczegółowa analiza rynku, na którym działa lub chce pracować, w związku z tym najpierw musimy porządnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ brak jest ważnych informacji wpływających na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z konsumentem, a nawet tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam dopasować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem uzyskania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się filarem do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się opracowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to fundamentalny element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Pomimo to na etapie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem stworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dostosować warto odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wskazówki o stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Września

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne emocje z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest prostym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Rozpoczęciem wszelkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma zrealizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jak logo ma na nich działać. Dzięki nagromadzeniu oraz rozpatrzeniu tych danych będziemy mogli podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad podstawowym konceptem to twórcza burza mózgów, z której wyłaniają się szkice, które potem są przebierane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie przeobrażane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze jedno do maksymalnego dopracowania.

Ostatnia część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Września

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy zamysł, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje dodatkowo wybrane cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechowane są znakomitą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo wykonujemy każdy, jeden element projektu tak, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Września

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać właściwego grafika, z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę, za pomocą której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz nabyć w jednej opłacie. Każdy zakres świadczonych usług w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Mocne strony tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz cały personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i zgodnie z planem oddaje zlecone projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by omówić, jako iż będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Września

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które kompletujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Dlatego też na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w niezawodny sposób steruje kampaniami swoich klientów, uaktywnia ich rozrost za sprawą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uefektywnić kampanię, żeby dawała największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads możemy realizować konkretne zadania, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji i możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy nieduży zestaw danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy ustalić, o jakiej godzinie powinny się eksponować. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Września

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe nastawione w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Pokazują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieprzerwanie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy internetowe. Już mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez sieć, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty prezentować się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Września

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają dużo uwagi ludzi, a najchętniej podawanym przykładem zapewne jest Facebook. Obszar, który dostarcza internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Egzystencja rozmaitych firm w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednak uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest bliźniaczo istotne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy również rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Września

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż rozmaite zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Września

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo marketingowe ma unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Możemy uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo możemy czasem zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy rezultat końcowy bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Września

Bez strony internetowej można jakoś funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeżeli interesant zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie znalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dopasowania strony www do biznesu, albowiem nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeśli okaże się, że internauta nie jest w stanie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. Dzięki temu kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy także zrobić pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku kreujemy projekt wizualny, aby ukazać rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy również wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, ponadto dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy udostępnić klientowi tymczasowy adres do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Września

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający jedynie sześć wariantów paru produktów, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego strony oferujące zakup usług abonamentowych poprzez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnej transakcji wraz z płatnością właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, wszak taka inwestycja jest tańsza w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa usługobiorca ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie powiększył się także na standardowe metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a dopiero potem wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w wypadku kreowania strony internetowej, zanim podejmiemy się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Września

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła funkcjonować prawidłowo wypada się nią także dobrze zająć, czyli należy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy wystąpią niespodziewane komplikacje. Zadanie kierowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to trafnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Nowatorska i systematycznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga też zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem wyświetlenia się komunikatu oznajmiającego, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny naprawdę opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Września

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się wskutek spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – kiepska strona lub sklep może działać, klienci po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów wyniki są zdecydowanie lepsze, a po kompleksowych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niesamowite jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele ma realizować dana witryna, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony internetowej pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać podczas projektowania UX – jesteśmy w stanie też zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc by optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać fachową wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest rozwinięta użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Września

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe co do tego jak musimy wtedy postępować. Częstokrotnie zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w różnych źródłach, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet gdy uda się wprowadzić opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście bardziej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na rzetelną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to należy dopilnować, by zobaczyło je jak największe grono ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Września

Mając sklep internetowy wypada zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co więcej część użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy nikt jej nie zobaczy! Z tego względu właśnie tak priorytetowa jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa liczba użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Września

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono internautów, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest efektywnie wykonana. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Poza tym należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Września

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie informacji prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a ponadto czy występuje korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Września

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długodystansowa, owocująca w pokaźne rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samemu, jednak jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długodystansowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, wszak znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zyski z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i publikację treści, ale również nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Września

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Września

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na konstruowanie image eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku dostarczania internautom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową treścią, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, ale jak już mówiliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Września

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie czytelników i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem zdobywa się przez wiele lat. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i zasugeruje odbiorcom, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to oprócz tego doskonała okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaowocuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Września

Opisy produktowe są niebywale ważne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis także buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma też wpływ na wyniki pozycjonowania, wszak wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Dla przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz sporządzić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Natomiast jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli pokażesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Września

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości czasu, lecz prawidłowo wykorzystane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Września

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Września

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją postawić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Września

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. By stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Września

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Września

1. Druk małoformatowy Września

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim formacie – to dosyć oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że są one praktycznie w każdej branży, w tych małych i tych dużych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest bardzo dużo, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do przedstawienia możliwych zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, choć nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni oraz przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Września

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może skończyć się fatalnie. Tu też należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Września

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest też odpowiednie sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż więcej a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Września to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?