fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Żary

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Żary jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Żary?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i ponadprzeciętnej znajomości fachu oferując naszym interesantom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Przygotowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni możemy wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Żary

Populacja: 38779

Długość geograficzna: 15.137270

Szerokość geograficzna: 51.642050

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Żary

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Żary

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także wytrwale prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu w szczególności pokazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Żary

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Sprawdzamy i analizujemy też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom oraz cały czas szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Żary

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na poczynania konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując ze strategią działania konkurencji, oprócz tego w oparciu o zebrane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, jednak mają dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując wady wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane analizy i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace zrealizowane przez nasz dział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wytwarzane są poprzez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie bądź mogą być one polecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Żary

Żeby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się należycie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia rzeczonego celu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która natchnie w adresatach odpowiednie uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym analizujemy założenia danej firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełnić określone cele. W procesie powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie wymagane projekty materiałów marketingowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początek procesu stwarzania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z konsumentem i gruntowne badanie rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, dlatego na początku musimy dogłębnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niedozwolone, gdyż nie posiadamy informacji wpływających na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu dopięcia finalnej kreacji. Odpowiednie logo staje się podstawą do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć przygotowanie następnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to najistotniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować klienta. Jednakże na etapie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dobrać warto odpowiedni krój czcionki, harmonijne kolory, jak również zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument jest też przydatny w przypadku współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie designu, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Żary

Ładne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym właściwie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu powinniśmy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki zebraniu i badaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia konceptu logo.

Okres pracy nad początkowym konceptem to dynamiczna dyskusja, z której wyłaniają się pomysły, po czym są selekcjonowane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do stuprocentowego wykończenia.

Kończąca część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Żary

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie analizujemy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje ponadto wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. W wyniku współpracy z największymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Żary

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, z tej przyczyny zrobiliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz nabyć nawet w jednym abonamencie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz kompletny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z rozkładem kończy zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zgłębić, dlatego, że będzie to jeden z kluczowych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Żary

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli ogół usług, które możemy wykonać naszym interesantom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na otwarcie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób zarządza kampaniami swoich kontrahentów, prowadzi ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, aby wypracować jak największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Przy pomocy Google Ads możemy realizować pewne zadania, na przykład pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej niemała możliwość personalizowania i możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ubogi pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy orzec, o której godzinie mają się prezentować. Mamy możliwość tytułem przykładu kierować promocję do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Żary

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową zorientowaną głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Wyświetlają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy kontakt z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez internet, ale żeby mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak też niedużym kosztem pozyskania klienta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pokażą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli znajdują się w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Żary

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują dużo uwagi ludzi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne jest Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorodnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Lecz obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest równie istotne możemy także wykonać bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. Oto właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Żary

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to starodawna forma reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszelkie modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je całkowicie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Żary

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, możemy przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy użytkowników. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go również wyświetlić wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim filmikiem można czasem ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt końcowy na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Żary

Bez strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności użytkownika, lecz może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Znacznie lepiej jest, jeżeli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, dlatego, bo nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. Jeśli okaże się, że nie może znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części budujemy projekt wizualny, aby ukazać prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także wielorakie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, poza tym układamy dostarczone treści – przygotowanie treści możemy też innej firmie lub sporządzić osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić klientowi tymczasowy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Żary

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie możemy bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także można ogłosić sklepem internetowym. Tak samo platformy oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia dokonanie pełnego zakupu wraz z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inicjatywa jest tańsza porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeżeli usługobiorca ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce powiększyć swoje zyski formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem powiększył się również na standardowe metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, gdyż uprzednio tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a dopiero potem przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od zera też zaczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po skończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Żary

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła funkcjonować trzeba się nią także dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym sterowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele wysiłku, kiedy nadejdą różne problemy. Cel sterowania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest żywy, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Prawidłowo zarządzana strona pomaga również zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorakie dopełniające funkcje.

Niebagatelne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcje, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak spis jest długi, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Żary

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie narodziły się w efekcie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – słaba strona lub sklep może funkcjonować, ludzie się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych ekspertów rezultaty są nieporównywalnie większe, a po definitywnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie widoczna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie cele powinno wykonywać dana strona, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony internetowej pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość drobne to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać podczas opracowywania UX – jesteśmy w stanie również wykonać oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział przygotowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc by w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Żary

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już konieczne jest wyćwiczenie na temat tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że początkujący użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w internecie, ponieważ po prostu nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdy uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na wyczerpujący wywiad, by ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego efekty są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Żary

Dysponując sklepem internetowym należy zadbać o jego przyjazny wygląd i jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, duża większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy rozwinął się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów, kiedy żaden interesant jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego że im większa ilość interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Żary

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że posiadając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono użytkowników, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy, kiedy jest dobrze stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Oprócz tego należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Żary

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na ocenie informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a poza tym czy występuje odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Żary

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długoletnia, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również cykliczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, lecz jest to czasochłonna praca, a strategia jest długodystansowa, dlatego bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest gorzej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz także nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Żary

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Tak więc powinno się wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama absorbuje duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Żary

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie profilu eksperta w swoim zawodzie. Dzięki dostarczaniu odbiorcom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Kreowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas robimy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Żary

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie czytelników i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Sam też na pewno szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a może pokazać, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to oprócz tego doskonała okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów rady zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Żary

Opisy produktowe są wysoce ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to klient może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis także stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, jako iż wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, jednak często są wyjątkowo skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. W każdym razie jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Jeśli przedstawisz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Żary

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz prawidłowo wykorzystane może wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy wideo, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Żary

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Żary

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zepsuciu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Żary

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby skonstruować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Żary

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Żary

1. Druk małoformatowy Żary

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w małym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są praktycznie w każdej branży, w tych małych i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy też zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest znacznie więcej i ciężko wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje też kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do przedstawienia możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale również maszyn, jakie są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wymienić pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Żary

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może skończyć się fatalnie. I tu także należy dodać, iż przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Żary

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego pokroju produkty nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku jest możliwość oznaczenia towaru oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również właściwe sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być skomplikowany, ale nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż mnóstwo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Żary to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?