fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Żary

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Żary jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twój biznes osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Żary?

Trafiłeś w idealne miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności jak i ogromnego doświadczenia oferując naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz wysokiej klasy prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Żary

Populacja: 38779

Długość geograficzna: 15.137270

Szerokość geograficzna: 51.642050

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Żary

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Żary

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy także starannie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie w szczególności przedstawić firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Żary

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, dlatego wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Prócz tego analizujemy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które weryfikujemy na naszych własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Żary

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym działania konkurentów, a także w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia robi samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, mimo iż mają dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując wady i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace realizowane są poprzez profesjonalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście albo mogą być one zalecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas robiąc przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Żary

Żeby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się adekwatnie kojarzyć oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która pobudzi w interesantach stosowne uczucia i zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym identyfikujemy założenia marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełniać określone plany. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie niezbędne projekty materiałów użytkowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie procedury stwarzania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z usługobiorcą i szczegółowa analiza branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, a zatem najpierw musimy solidnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ brak jest potrzebnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zmagazynowanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z projektów, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem otrzymania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się podłożem do przygotowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się opracowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego względu, który będzie angażować interesanta. Lecz na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w rezultacie sformować jednorodny wizerunek marki. Dobrać należy adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, a także metody ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie również bardzo przydatny w przypadku współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi będą posiadać porady o stylu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z poradami zawartymi w brand booku.

Sporządzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Żary

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzniecał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Początkowym etapem każdego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki nagromadzeniu oraz badaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad pierwotną koncepcją to twórcza polemika, z której wyłaniają się pomysły, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do maksymalnego wykończenia.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Żary

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla każdego biznesu. Z tej przyczyny nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy cel, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla największych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje także określone cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. W wyniku współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dbając o szczegóły projektujemy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Żary

Wiemy, jak trudno jest znaleźć profesjonalnego grafika, więc wymyśliliśmy unikatową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają wykonywać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać w jednej opłacie. Finalny zakres ustalany jest indywidualnie.

Główne walory tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz kompleksowy personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z planem finalizuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by rozgryźć, jako iż będzie to niezbędny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Żary

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Wskutek tego na pierwszym etapie za każdym razem dokonujemy rzetelny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować rozległą obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w wydajny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, uaktywnia ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, tak aby dawała maksymalne benefity przy małym wkładzie pieniężnym. Za pośrednictwem Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, między innymi pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej obfita możliwość konfiguracji i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ubogi pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie mają się prezentować. Mamy możliwość dla przykładu skierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Żary

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową nastawioną typowo na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy kontakt z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez internet, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak też małym kosztem dotarcia do klienta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi będą pokazywać się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli figurują w sklepie online to za pomocą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Żary

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przyciągają masę uwagi ludzi, a najpopularniejszym przykładem zapewne jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorodnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednorako ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić swoją reklamę entuzjaście wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Żary

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wszelkie zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Żary

Kampanie wideo to ciekawa opcja przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe posiada unikatowe możliwości nieosiągalne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, możemy uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmem możemy niekiedy zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Żary

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli konsument trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie spotkał jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, jako że nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że nie umie odnaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zraża niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie rutynowo pytają konsumenci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części kreujemy projekt graficzny, aby ukazać prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy również wszystkie konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy też zlecić lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy roboczy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Żary

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Także strony oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnego zakupu wraz z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, aby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetny pomysł jeżeli klient ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swoje dochody otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu online, a potem powiększył się także na tradycyjne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku próbnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta i uzgodnienia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Żary

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła pracować poprawnie należy się nią dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku w przypadku, gdy wystąpią różne problemy. Cel kierowania stroną opiera się też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i cyklicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest czynny i stoją za nim żywi ludzie. Fachowo gospodarzona strona pomaga także upilnować dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty naprawdę opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Żary

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się w efekcie przebadania fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mierna strona lub sklep może działać, internauci po czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych pracowników wyniki są nieporównywalnie większe, a po definitywnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe drobiazgi mogą wpłynąć na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Często spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi wieloletni fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dana strona, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość dużych, które musimy uwzględnić podczas projektowania UX – można także zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc żeby dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Żary

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to również zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe w sprawie tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Częstokrotnie zdarzają się sytuacje, że początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną albo w jaki sposób szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się nanieść opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na merytoryczną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli posiadamy już treści w internecie, to powinno zadbać, żeby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, jednak jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Żary

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego przyjazny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, część użytkowników przegląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes online rozwinął się, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Z tego względu tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, bo im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Żary

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Większość z tych internautów nie patrzy na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość użytkowników, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a zalety wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny gdy jest efektywnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Poza tym warto zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Żary

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na badaniu treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Żary

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to koncepcja długodystansowa, owocująca w pokaźne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także cykliczność w związku z tym warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można produkować na własną rękę, jednak jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długodystansowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Sporo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest gorzej, albowiem spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu najczęściej nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz również nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Żary

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Żary

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na tworzenie image eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu internautom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasami łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Żary

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie czytelników i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką buduje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to na dodatek perfekcyjna okazja, by dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla konsumentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Żary

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać klienta. Gdy kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również wpływ na wyniki pozycjonowania, jako iż dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak często są niebywale efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli pokażesz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Żary

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości czasu, ale fachowo zastosowane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Żary

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Żary

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Żary

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby stworzyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Żary

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Żary

1. Druk małoformatowy Żary

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, ponieważ goszczą praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych sporych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele i trudno wymienić wszystkie z nich, jednak ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb oraz wymagań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, gdy klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wyszczególnić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Żary

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy wspomnieć, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, więc lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Żary

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia produktu i używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest także poprawne stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego mnóstwo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Żary to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?