fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Zgorzelec

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Zgorzelec jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z tego powodu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Zgorzelec?

Jesteś w najlepszym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności jak i bogatego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz fachowa prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Zgorzelec

Populacja: 33247

Długość geograficzna: 15.008350

Szerokość geograficzna: 51.149420

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Zgorzelec

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Zgorzelec

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil musimy także starannie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejszy etap, lecz nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi przedstawić przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Zgorzelec

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w branży. Prócz tego zastanawiamy się w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też swoje własne rozwiązania, które weryfikujemy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Zgorzelec

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na postępowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym działania konkurencji, w dodatku na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że prezentują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metodologię. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane analizy i opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danej branży, a także ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne metody zapisujemy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła tworzone są przez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście bądź mogą być one polecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Zgorzelec

Żeby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą i powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia owego planu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która pobudzi w odbiorcach stosowne uczucia jak i również zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby zrealizować określone wzory. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie niezbędne plany materiałów reklamowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i skrupulatna analiza rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, w związku z tym po pierwsze powinniśmy dogłębnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z projektów, które prezentujemy klient wybiera jedną wariację, która później jest doszlifowywana celem otrzymania finalnej kreacji. Odpowiednie logo staje się podłożem do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt jest prostszy. Faktem jest, iż utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to fundamentalny element wymagający zbadania i przemyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na interesanta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w połączeniu utworzyć oryginalny wizerunek marki. Dostosować należy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, jak również metody ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w przypadku współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają wytyczne o designie, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Zgorzelec

Dobre logo przykuwa wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Początkiem każdego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jak logo ma na nich działać. Dzięki zebraniu i przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia tworzenia konceptu logo.

Część pracy nad roboczym konceptem to kreatywna narada, z której kreujemy pomysły, po czym są selekcjonowane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do ostatniego wykończenia.

Końcowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Zgorzelec

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, dlatego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelakich biznesów. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy zamysł, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla największych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje również wybrane cele i wzbudza właściwe emocje. W wyniku współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób stworzyć najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechowane są doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element zadania tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Zgorzelec

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy unikatową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas dzieła graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć nawet w jednej składce. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz cały sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz w terminie oddaje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by rozgryźć, bowiem będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Zgorzelec

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które możemy zaoferować naszym klientom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tej przyczyny na początku za każdym razem organizujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w fachowy sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wznieca ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak zoptymalizować kampanię, tak aby osiągnąć maksymalne benefity przy małym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads możemy dopełnić konkretne cele, na przykład zwiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej szeroka możliwość kształtowania, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ubogi pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy ustalić, o których godzinach powinny się ukazywać. Mamy możliwość tytułem przykładu skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Zgorzelec

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe zorientowane głównie na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one standardowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z wiecznie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką produktywnością, jak też niskim kosztem pozyskania nabywcy. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi będą pojawiać się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są zamieszczone w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Zgorzelec

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają mnóstwo ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym wzorem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom czas oderwania od codzienności i relaks może równie dobrze posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chcesz pokazać swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy przykładowo zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas fantastycznym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Zgorzelec

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż różne modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Zgorzelec

Kampanie wideo to ciekawa metoda zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie zainicjować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a dużym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy użytkowników. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można niekiedy przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Zgorzelec

Bez strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, ale może być dużym minusem dla wizerunku firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, kiedy potencjalny klient trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie spotkał żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dopasowania strony internetowej do branży, albowiem nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. Jeśli okaże się, że nie jest w stanie sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona straszy niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy ponadto sporządzić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji bieżących stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności projektujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części badamy także wszystkie obowiązkowe i dodatkowe funkcje, a także dostarczone treści – wykonanie treści możemy też innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi tymczasowy adres do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Zgorzelec

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący około sześć wariantów dwóch produktów, tak samo można scharakteryzować jako sklep internetowy. Dodatkowo serwisy oferujące zakup usług abonamentowych poprzez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inwestycja jest tańsza w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli klient posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce wzmocnić swoje obroty uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a w przyszłości rozwinął się także na tradycyjne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po zakończeniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Zgorzelec

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią również dobrze zająć, czyli musimy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu jeśli nadejdą jakieś problemy. Cel sterowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Aktywna i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga też zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcje.

Ważne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma może zapewnić pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Zgorzelec

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się w efekcie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – kiepska strona lub sklep może działać, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych fachowców wyniki są znacznie lepsze, a po radykalnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe fragmenty mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Często spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi wieloletni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele musi wykonywać dana strona, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic dość ważnych, które powinniśmy uwzględnić podczas opracowywania UX – można również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wybierany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam interesant styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachową wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Zgorzelec

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie na temat tego jak powinniśmy wtedy sobie poradzić. Masowo przydarzają się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w różnych źródłach, jako że zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Jeśli rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet zakładając, że uda się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście bardziej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to należy zatroszczyć się, aby dotarły one do jak największego grona osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które wymusza włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Zgorzelec

Posiadając sklep internetowy należy zadbać o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, duża część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków, kiedy nikt jej nie zobaczy! W tym celu właśnie tak decydująca jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez dobrze działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Zgorzelec

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że dysponując nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dostarczasz cenne informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez dużą ilość ludzi, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy pod warunkiem, że jest dobrze wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Oprócz tego warto zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Zgorzelec

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Zgorzelec

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to strategia długotrwała, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić na własną rękę, lecz jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długookresowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dużo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest gorzej, wszak duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, lecz też nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Zgorzelec

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Zgorzelec

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie profilu specjalisty w swoim fachu. Wskutek dostarczaniu czytelnikom ciekawych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą treścią, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas wytwarzamy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasem lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Zgorzelec

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie odbiorców i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Sam też z pewnością szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to też najlepsza okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaprocentuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Zgorzelec

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi zdobyć klienta. Jeżeli konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma również znaczenie na wyniki pozycjonowania, jako że każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz często są niebywale skuteczne. 

Na przykład, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą klienci. Jednak jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeśli pokażesz także sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Zgorzelec

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, lecz prawidłowo zastosowane może wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Zgorzelec

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Zgorzelec

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Zgorzelec

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Zgorzelec

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Zgorzelec

1. Druk małoformatowy Zgorzelec

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, bo są właściwie w każdej firmie, w tych małych i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że niełatwo je wszystkie wymienić, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb, a także wymagań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do ustalenia szczegółów i do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, jakie są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Zgorzelec

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w większym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy dodać, iż przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego dobrze jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Zgorzelec

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku występuje możliwość oznakowania produktu i używania go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także właściwe przygotowanie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, że jest to skomplikowane zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż sporo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Zgorzelec to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?