fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Zgorzelec

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Zgorzelec jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Z racji tego Twoja firma z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Zgorzelec?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i bardzo dużej znajomości rynku dostarczając naszym interesantom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i rzetelna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz utworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Zgorzelec

Populacja: 33247

Długość geograficzna: 15.008350

Szerokość geograficzna: 51.149420

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Zgorzelec

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Zgorzelec

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast w przypadku gdy nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają na celu w szczególności przedstawić firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Zgorzelec

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, dlatego też powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Ponadto sprawdzamy i analizujemy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też swoje własne metody, które weryfikujemy na własnych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Zgorzelec

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na poczynania konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem strategicznym konkurentów, oprócz tego z wykorzystaniem zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo iż prezentują dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie wady wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy doradzić, które działania można wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy również doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wykonywane przez nasz dział graficzny można spostrzec w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Prace wytwarzane są poprzez zawodowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie albo mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić własny czas mając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Zgorzelec

By zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze kojarzyć oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w interesantach trafne uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a następnie tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonywać określone plany. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezastąpione projekty materiałów użytkowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Początek procedury wyznaczania identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z klientem i skrupulatne omówienie branży, w której działa lub chce działać, a zatem najpierw musimy dogłębnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na opis profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Oczywiście zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z propozycji, które prezentujemy klient wybiera jedną wariację, która później jest dopracowywana w celu zrealizowania finalnego loga. Gotowe logo staje się podłożem do stworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć przygotowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest łatwiejszy. Faktycznie zaprojektowanie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Nie mniej jednak na etapie tworzenia pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie wypracować jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dopasować warto adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak również metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce posiadają wytyczne o designie, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Zgorzelec

Trafne logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe emocje z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby wywoływał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Pierwszym momentem każdego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma zrealizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zmagazynowaniu oraz przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad roboczym konceptem to osobliwa wymiana zdań, z której kreujemy koncepcje, które później są przebierane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do ostatniego doszlifowania.

Ostateczny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Zgorzelec

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i dokładnie badamy zadanie, jakie ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje również określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy wykonać szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Zgorzelec

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy specjalną ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają spełniać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednym abonamencie. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Główne walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompletny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z planem kończy zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by rozgryźć, z uwagi na fakt iż będzie to ważny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Zgorzelec

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół świadczeń, które możemy wykonać naszym kontrahentom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Tak więc na starcie każdorazowo dokonujemy skrupulatną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wznieca ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, tak aby dostać największe korzyści przy małym nakładzie pieniężnym. Przy pomocy Google Ads możemy realizować pewne cele, przykładowo powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej zdumiewająca możliwość personalizowania i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a także możemy zarządzić, o których godzinach powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie dla przykładu skierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Zgorzelec

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową nastawioną głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Przedstawiają one standardowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy w internecie. Już dzisiaj mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez internet, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą produktywnością, a także niedużym kosztem pozyskania klienta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Zgorzelec

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Występowanie różnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest w równym stopniu ważne możemy wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Zgorzelec

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Zgorzelec

Kampanie wideo to ciekawa konwencja pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, jesteśmy w stanie przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy użytkowników. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem możemy czasem ukazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą efekt na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Zgorzelec

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Korzystniej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę www niż żeby nie zobaczył ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dopasowania strony www do działalności, dlatego, bo nie wszystkie firmy potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że interesant nie jest w stanie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. Dzięki temu konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz wywiadu o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście powiększamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby ukazać prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części testujemy również wszystkie niezbędne i uzupełniające funkcjonalności, ponadto układamy dostarczone treści – stworzenie materiałów na stronę możemy również zlecić lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić klientowi roboczy adres do przeglądu postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Zgorzelec

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór towarów, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów paru produktów, tak samo można nazwać sklepem internetowym. Co więcej, strony oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobra inicjatywa jeżeli klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój dochód formując kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, gdyż uprzednio tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie standardowo kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Zgorzelec

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła pracować trzeba się nią również dobrze zająć, czyli wypada optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo wysiłku, kiedy wystąpią różne komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to prawidłowo zareagować i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Aktywna i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dołożyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pokazania się komunikatu oznajmiającego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywną pracę.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz spis jest długi, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Zgorzelec

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają wychodzić wady. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się w następstwie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że strony lub sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli są zdeterminowani, ale co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych ekspertów rezultaty są dużo lepsze, a po radykalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe detale mogą mieć wpływ na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie zadania ma wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic dość istotnych, które powinniśmy uwzględnić podczas projektowania UX – potrafimy również zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc aby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć rzetelne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Zgorzelec

Problemy z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to również zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już konieczne jest wyćwiczenie na temat tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wiecznie mają miejsce sytuacje, że początkujący używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób szukać odpowiedzi w różnych źródłach, ponieważ po prostu nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

W przypadku gdy naprawa błędu wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet gdy uda się nanieść takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na wyczerpującą rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, aby spytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to musimy dopilnować, aby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego wyniki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Zgorzelec

Mając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego przyjazną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto duża część użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden interesant jej nie wyświetli! W tym celu tak priorytetowa jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bowiem im większa liczba interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Zgorzelec

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez szersze grono internautów, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny jeżeli jest prawidłowo wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego ogromnym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Oprócz tego należy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Zgorzelec

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy odpowiednio duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Zgorzelec

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to droga długookresowa, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość w związku z tym warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samemu, jednakże jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długodystansowa, dlatego też korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dużo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest ciężej, dlatego że znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, ale również nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Zgorzelec

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego też należy wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Zgorzelec

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na konstruowanie profilu eksperta w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu odbiorcom cennych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą treścią, gdyż przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednak jak już pisaliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Zgorzelec

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie czytelników i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik przedstawia odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to też idealna okazja, by opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Zgorzelec

Opisy produktowe są wysoce ważne dla dziedziny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować konsumenta. W przypadku gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na efekty pozycjonowania, bo dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak często są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, sprzedając klasyczne krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Jednak jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Zgorzelec

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, dlatego warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest także miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Zgorzelec

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Zgorzelec

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Zgorzelec

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Zgorzelec

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Zgorzelec

1. Druk małoformatowy Zgorzelec

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, ponieważ są praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych wielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy również zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest dużo i niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb i wymagań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do przedstawienia ewentualnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale również maszyn, jakie są niezbędne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wymienić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie jest to wszystko, ale umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Zgorzelec

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, jednak nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć również większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze złym projektem może skończyć się fatalnie. I tu także należy dodać, iż przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Zgorzelec

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku występuje możliwość oznakowania towaru i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także poprawne sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż mnóstwo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Zgorzelec to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja full service jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?