fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Zgorzelisko

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Zgorzelisko jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki temu Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Istotnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Zgorzelisko?

Trafiłeś w idealne miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz bogatego doświadczenia oferując naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz rzetelna ekspozycja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz stworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Zgorzelisko

Populacja: 11967

Długość geograficzna: 17.133650

Szerokość geograficzna: 51.138330

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Zgorzelisko

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował szczegółowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Zgorzelisko

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil powinniśmy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Problem polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności zaprezentować firmę od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Zgorzelisko

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, z tej przyczyny wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w branży. Prócz tego rozpatrujemy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne rozwiązania, które testujemy na własnych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Zgorzelisko

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na zachowanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie są opłacalne w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurencji, a także na mocy zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, pomimo iż mają dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania konkurentów możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy również doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można spostrzec w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła realizowane są przez profesjonalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać samodzielnie bądź mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas zdobywając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Zgorzelisko

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się odpowiednio kojarzyć, dodatkowo muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w konsumentach trafne emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a potem planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone plany. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie potrzebne plany materiałów użytkowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy moment przebiegu stwarzania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i dogłębne badanie branży, w której pracuje lub chce działać, a więc najpierw powinniśmy kompletnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy informacji, które mają wpływ na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne warianty i propozycje. Propozycje logo kreowane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, a także tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam dobrać logo oraz tożsamość marki do rynku, jak i do wymagań klienta. Z projektów, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest doszlifowywana w celu osiągnięcia końcowej wersji. Gotowe logo staje się podłożem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najważniejszy element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego względu, który będzie angażować konsumenta. Nie mniej jednak w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w rezultacie stworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dostosować należy adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą kolory, jak również metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Prócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w razie współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Przygotowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Zgorzelisko

Perfekcyjne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne emocje z daną marką. Określenie znaku graficznego w taki sposób, aby wzniecał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu wypada rozpoznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki uzbieraniu oraz przebadaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia tworzenia konceptu logo.

Okres pracy nad wczesnym konceptem to twórcza polemika, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przesiewane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Finiszowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Zgorzelisko

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej racji nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dokładnie badamy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje również określone cele i wzbudza właściwe emocje. W wyniku współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy element grafiki tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Zgorzelisko

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, dlatego stworzyliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Główne zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz obszerny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo dostarcza zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, gdyż będzie to trwały rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Zgorzelisko

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy wykonać naszym interesantom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Z tego względu na początku za każdym razem dokonujemy dogłębną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całościową obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w skuteczny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, wzbudza ich postęp na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, żeby wypracować jak największe korzyści przy małej inwestycji finansowej. Za pośrednictwem Google Ads możemy dopełnić pewne cele, takie jak zwiększenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ograniczony zbiór danych statystycznych na temat ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zarządzić, o których godzinach powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie na przykład kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Zgorzelisko

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową zorientowaną typowo na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Wyświetlają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieustannie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną skutecznością, jak też niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że figurują w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Zgorzelisko

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają dużo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który dostarcza internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestniczenie rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednakowo ważne możemy także wykonać bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. Oto właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Zgorzelisko

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, z całą pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Zgorzelisko

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama daje unikalne możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już skończony materiał, możemy rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim filmikiem możemy czasem ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą rezultat bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Zgorzelisko

Bez strony internetowej idzie jakoś funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż klienci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania interesanta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Należy o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie lepiej jest, jeśli interesant obejrzy nawet prostą, podstawową stronę www niż żeby miał nie znaleźć żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony www do biznesu, albowiem nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że konsument nie jest w stanie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odpędza nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że klient będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście uzupełniamy o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części tworzymy projekt wizualny, aby odzwierciedlić rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy także różne konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i mamy możliwość wysłać usługobiorcy tymczasowy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Zgorzelisko

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór produktów, lecz nawet taki oferujący tylko pięć wariantów jednego produktu, także możemy uznać jako sklep internetowy. Również serwisy oferujące zakup usług abonamentowych poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł gdy usługobiorca posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a po jakimś czasie powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i rozplanowania ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Zgorzelisko

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła funkcjonować poprawnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, czyli należy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Zadanie sterowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to adekwatnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i rytmicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim żywi ludzie. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Istotne jest również troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dołożyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Zgorzelisko

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać wady. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się na skutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć duży wpływ na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – kiepska strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych pracowników efekty są znacznie wyższe, a po całościowych zmianach, które także możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których niby położona na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania powinno wykonywać dana strona, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony internetowej pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic całkiem dużych, które musimy uwzględnić podczas planowania UX – jesteśmy w stanie również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie stwierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Zgorzelisko

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale do tego zalicza się też klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już przydatne jest wyćwiczenie na temat tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Masowo przydarzają się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób znaleźć rozwiązania w internecie, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to spora większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet jeżeli uda się wprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na rzetelną rozmowę, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to należy dopilnować, by dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Zgorzelisko

Posiadając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego przystępny wygląd i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo znaczna część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy rozkręcił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy żaden konsument jej nie wyświetli! W tym celu tak priorytetowa jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Zgorzelisko

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dostarczasz ciekawe informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez dużą ilość ludzi, bowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity wynikające z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Co więcej, należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Zgorzelisko

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji informacji wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Zgorzelisko

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długoterminowa, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samemu, jednakże jest to żmudna praca, a strategia jest długofalowa, z tego powodu korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Większość firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, ponieważ duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z paroma starymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i umieszczanie treści, lecz także nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Zgorzelisko

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Zgorzelisko

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie image specjalisty w swoim zawodzie. Dzięki dostarczaniu internautom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku kreujemy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, lecz jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie prowadzić bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Zgorzelisko

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się edukowanie czytelników i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak skomponować np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Sam też z pewnością poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to też idealna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Zgorzelisko

Opisy produktowe są wysoce ważne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również znaczenie na efekty pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając zwykłe krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zbudowane oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz też propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Zgorzelisko

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się także miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Zgorzelisko

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Zgorzelisko

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dosyć tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Zgorzelisko

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. By skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Zgorzelisko

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Zgorzelisko

1. Druk małoformatowy Zgorzelisko

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to dość oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych niewielkich.

Poza zwykłymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje sporo, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas sprowadzamy się do ustalenia szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, jakie są niezbędne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można krótko wyliczyć konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Zgorzelisko

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj też należy wspomnieć, że przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe oraz takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Zgorzelisko

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego pokroju produkty nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku istnieje szansa oznakowania produktu oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również dobre przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego mnóstwo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, a także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Zgorzelisko to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?