fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Zgorzelisko

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Zgorzelisko jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Zgorzelisko?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz dużej znajomości rynku oferując naszym konsumentom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Tworzymy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Zgorzelisko

Populacja: 11967

Długość geograficzna: 17.133650

Szerokość geograficzna: 51.138330

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Zgorzelisko

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Zgorzelisko

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostszy etap, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi pokazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Zgorzelisko

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, z tego względu powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Prócz tego badamy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Projektujemy też własne rozwiązania, które oceniamy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Zgorzelisko

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na poczynania konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie są skuteczne porównując ze strategią konkurencji, a dodatkowo na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie wady przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania i opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zapisujemy również dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się trendy i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła prowadzone są poprzez ekspertów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie albo mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Zgorzelisko

Żeby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się należycie kojarzyć, również muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania niniejszego planu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która wznieci w konsumentach odpowiednie uczucia a dodatkowo utkwi w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym analizujemy założenia danej marki, a następnie opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby zrealizować określone wzory. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie wymagane schematy materiałów marketingowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Pierwszy moment procesu komponowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z klientem i przemyślana obserwacja rynku, na którym pracuje lub chce pracować, a więc po pierwsze musimy szczegółowo zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niemożliwe, dlatego że brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań klienta. Z projektów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu osiągnięcia gotowego loga. Odpowiednie logo staje się gruntem do stworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to fundamentalny element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie angażować konsumenta. Jednakże w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie stworzyć zgodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać należy adekwatny krój czcionki, harmonijne kolory, a także zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania wraz z instrukcją i przykładami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w momencie współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, gdyż dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki o stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z regułami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Zgorzelisko

Dobre logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem dowolnego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi i jak logo ma na nich oddziaływać. Zmagazynowanie i badanie tych danych pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wczesnym konceptem to twórcza dyskusja, z której kreujemy koncepty, po czym są przesiewane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej naszkicować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z założeniami danego projektu później dokańczane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do końcowego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Zgorzelisko

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, dlatego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. Wobec tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i szczegółowo badamy cel, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i dbamy o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje także wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie wykonujemy każdy, jeden element zadania w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Zgorzelisko

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, więc wymyśliliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć w jednej subskrypcji. Finalny zakres ustalany jest osobno.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo przekazuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by omówić, jako iż będzie to nieodłączny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Zgorzelisko

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość usług, które możemy wykonać naszym usługobiorcą, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Dlatego na pierwszym etapie każdorazowo dokonujemy rzetelny wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, prowadzi ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak ulepszyć kampanię, by otrzymać jak największe korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne cele, przykładowo rozbudowanie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania, a także możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ograniczony zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy orzec, o której godzinie mają się prezentować. Mamy możliwość na przykład skierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Zgorzelisko

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe dopasowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Prezentują one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy online. Już mamy styczność z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych online, jednakże, żeby mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą skutecznością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Zgorzelisko

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują wiele uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja różnych firm w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować interesantów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest jednorako istotne możemy również wykonać bardzo celny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy dla przykładu zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Zgorzelisko

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Zgorzelisko

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama ma wyjątkowe możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, możemy zainicjować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy konsumentów. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim materiałem wideo można czasem zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy niezaprzeczalnie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Zgorzelisko

Bez strony internetowej można jakoś funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności użytkownika, ale wiążę się z dużym minusem dla prezencji firmy. Można o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę www niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, bo nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie może wyszukać interesujących jego informacji, bo strona straszy brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. To sprawi, że odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy ponadto utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku budujemy projekt graficzny, aby ukazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już trudne do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą graficzną wizję na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również różne niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, ponadto wprowadzamy dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość przekazać usługobiorcy przygotowawczy adres do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Zgorzelisko

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów paru produktów, tak samo można scharakteryzować jako sklep internetowy. Także strony oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na realizację pełnego zakupu razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego przekazywania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest tańszy w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetny pomysł jeżeli kontrahent posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje zyski formując kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w przypadku kreowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Zgorzelisko

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła pracować efektywnie powinniśmy się nią dobrze zająć, więc wypada dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo wysiłku, kiedy wystąpią różne problemy. Zadanie sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo menadżerowana strona pomaga także upilnować sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaca się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Zgorzelisko

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają pokazywać się mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to ważne, bo od początku tam były i nie pojawiły się na skutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć duży wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – słaba strona lub sklep może funkcjonować, klienci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych ekspertów rezultaty są zdecydowanie większe, a po gruntownych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których niby położona na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest parę różnic całkiem dużych, które należy poznać przy projektowaniu UX – można także wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w trakcie szukania w Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc aby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, powinno się posiadać fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Zgorzelisko

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie w kwestii tego jak należy wtedy postępować. Wielokrotnie przydarzają się sytuacje, że nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób znaleźć rozwiązania w dostępnych źródłach, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet w przypadku gdy uda się zainstalować opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na rzetelną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, gdyż nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, aby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, ale jego owoce są na tyle dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Zgorzelisko

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego należy zatroszczyć się o jego czytelną budowę i jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, część użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie mówią, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes online odniósł sukces, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków w przypadku gdy nikt jej nie wyświetli! Z tej przyczyny tak priorytetowa jest dobra pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im większa liczba użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Zgorzelisko

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych ludzi nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której eksponujesz pożyteczne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez dużą ilość użytkowników, bowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wynikające z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy, o ile jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego sporą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Oprócz tego należy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Zgorzelisko

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy jest wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Zgorzelisko

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to koncepcja długoterminowa, przynosząca doskonałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego też warto takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można produkować na własną rękę, jednakże jest to czasochłonna praca, a strategia jest długofalowa, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest trudniej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Walory takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o konstruowanie i udostępnianie treści, lecz także nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Zgorzelisko

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. W związku z tym trzeba wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Zgorzelisko

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na konstruowanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu czytelnikom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Kreowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą treścią, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas kreujemy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie tworzyć bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Zgorzelisko

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie czytelników i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to także idealna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów informacje zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Zgorzelisko

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Jeśli kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma również wpływ na rezultaty pozycjonowania, ponieważ dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Dla przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz zrobić listę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli przedstawisz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Zgorzelisko

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Zgorzelisko

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Zgorzelisko

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Zgorzelisko

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Zgorzelisko

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Zgorzelisko

1. Druk małoformatowy Zgorzelisko

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w małym formacie – to raczej oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są właściwie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych sporych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że aż niełatwo wymienić każdy z nich, jednak ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferta naszej firmy obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do ustalenia szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, jakie są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Zgorzelisko

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Zgorzelisko

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego typu produkty nie muszą być również podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania produktu oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też poprawne przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Zgorzelisko to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?