fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Żywiec

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Żywiec jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Wobec tego Twój biznes rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Żywiec?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnej znajomości rynku oferując naszym interesantom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Żywiec

Populacja: 32132

Długość geograficzna: 19.192430

Szerokość geograficzna: 49.685290

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Żywiec

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Żywiec

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto także starannie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta dotycząca prowadzenia Social Mediów obejmuje zrobienie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu w szczególności pokazać firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Żywiec

Właściwy kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli wiele sukcesów w swojej branży. Analizujemy i sprawdzamy również w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też własne metody, które monitorujemy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Żywiec

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na poczynania konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu ze strategią konkurencji, a także z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, marka nie posiada żadnego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, jednak zajmują dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując równocześnie słabości i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metody. Identycznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje i opracowane nowe strategie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danej branży, a także wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne strategie zbieramy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również będą przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy doradzić, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Prace wytwarzane są poprzez ekspertów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one zlecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój czas osiągając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Żywiec

Żeby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się stosownie wiązać ze sobą, również muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji niniejszego obowiązku potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która pobudzi w adresatach trafne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym obserwujemy założenia danej marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie niezastąpione projekty materiałów marketingowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie procesu aranżowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem wywiad z konsumentem i rzetelna obserwacja branży, w której pracuje lub chce działać, a więc najpierw musimy solidnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego otwarcie procesu jest niedozwolone, dlatego że brak jest informacji wpływających na zdefiniowanie planu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zapisanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam dostosować logo i tożsamość marki do rynku, a także do wymagań klienta. Z motywów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana w celu otrzymania końcowej kreacji. Gotowe logo staje się podstawą do stworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć przygotowywanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces będzie mniej skomplikowany. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to najistotniejszy element wymagający opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Jednakże na etapie opracowywania innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w rezultacie sformować jednolity wizerunek marki. Dobrać warto odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Co więcej nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcjami i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w przypadku współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki niemu posiadają porady odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Sporządzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Żywiec

Trafne logo przykuwa wzrok i budzi właściwe uczucia z daną firmą. Określenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Fazą wstępną wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Nagromadzenie i rozpatrzenie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad podstawowym konceptem to dynamiczna narada, z której wyłaniamy pomysły, które potem są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie przekuwane są w końcową propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do ostatniego dopracowania.

Ostatni etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Żywiec

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej racji nie dajemy niczego przypadkowi i precyzyjnie analizujemy zamysł, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje także wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy, jeden element zadania tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Żywiec

Wiemy, jak trudno jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres sporządzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Walory tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompleksowy personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz punktualnie kończy zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to jeden z kluczowych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Żywiec

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli kolekcja świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym usługobiorcą, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Z tej przyczyny na początku za każdym razem przeprowadzamy rzetelny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w fachowy sposób zarządza kampaniami swoich klientów, prowadzi ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych możemy tak udogodnić kampanię, tak aby wypracować maksymalne benefity przy małej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne zadania, przykładowo rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej obfita możliwość konfiguracji i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży zbiór danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz trafienia w docelową grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zadecydować, o jakiej godzinie powinny się prezentować. Mamy możliwość na przykład skierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Żywiec

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową zorientowaną typowo na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy w internecie. Już w tej chwili mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez internet, lecz żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą skutecznością, a ponadto niedużym kosztem pozyskania klienta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Żywiec

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają wiele uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Obecność różnych firm w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Lecz uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednorako istotne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W ten sposób grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas najlepszym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Żywiec

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wielorakie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Żywiec

Kampanie wideo to ciekawa metoda pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma wyjątkowe możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, możemy rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet niedługim filmikiem możemy nierzadko pokazać dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą rezultat bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Żywiec

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należy o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli internauta obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie znalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia dopasowania strony internetowej do biznesu, albowiem nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe przekazanie przez tę stronę wiadomości to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że interesant nie może wyszukać interesujących jego informacji, bo strona zraża brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. To sprawi, że konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i rozmowy na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności tworzymy projekt graficzny, aby przedstawić rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również różne obowiązkowe i pomocnicze funkcje, poza tym umieszczamy otrzymane treści – utworzenie materiałów na stronę możemy także zlecić lub przygotować osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić klientowi roboczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Żywiec

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący tylko sześć wariantów dwóch produktów, również możemy uznać jako sklep internetowy. Także platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Oczywiście nic nie jest przeszkodą, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki biznes jest mniej kosztowny porównując do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa kontrahent ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce podwyższyć swój zysk uruchamiając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a potem rozwinął się także na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od początku też zaczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Żywiec

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła funkcjonować prawidłowo powinniśmy się nią także dobrze zająć, więc wypada rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu, kiedy wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan kierowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne dodatkowe funkcjonalności.

Ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu informującego, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przechwycona przez hakerów. Z tej przyczyny naprawdę powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednakże wykaz jest długi, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Żywiec

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie lekceważone, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się na skutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć wielki wpływ na to, że strony i sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Fakt – słaba strona lub sklep może funkcjonować, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych profesjonalistów wyniki są zdecydowanie lepsze, a po całościowych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet martwe strony zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Wielokrotnie widzieliśmy sytuację, w których powierzchownie położona na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie plany ma spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zbadać UX danej strony pod kątem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest parę różnic dość dużych, które powinniśmy poznać podczas opracowywania UX – można także zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam konsument styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, należy mieć rzetelne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Żywiec

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe odnośnie tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Wiecznie dzieją się sytuacje, że początkujący użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w internecie, jako że po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na wstępie. Nawet gdy uda się nanieść takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na rzetelny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Żywiec

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego musimy zadbać o jego przyjazny układ oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, a 60% klika w pierwszy wynik – co więcej znaczna część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep online odniósł sukces, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli żaden interesant jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak ważna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Żywiec

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych użytkowników nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dostarczasz cenne informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono użytkowników, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi wchodzi w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w wydajne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest prawidłowo stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Oprócz tego warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Żywiec

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy występuje wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Żywiec

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długookresowa, owocująca w świetne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, jednak jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długofalowa, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, albowiem spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i udostępnianie treści, lecz także nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Żywiec

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. W związku z tym należy wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Żywiec

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na budowę image eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywania internautom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go interesującą wiedzą, wszak z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednak jak już mówiliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Żywiec

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaprojektować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie czytelników i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami buduje się przez długie lata. Sam też często szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś zawodowcem i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to oprócz tego idealna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelaki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaprocentuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Żywiec

Opisy produktowe są bardzo ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeśli konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma również wkład na rezultaty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

W formie przykładu, oferując zwyczajne krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeśli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Żywiec

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większej ilości pracy, ale fachowo zastosowane jest w stanie wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest danie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Żywiec

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Żywiec

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Żywiec

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. By skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Żywiec

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Żywiec

1. Druk małoformatowy Żywiec

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że są one właściwie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że trudno je wszystkie wymienić, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni i zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Żywiec

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może skończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy nadmienić, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, dlatego lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Żywiec

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego typu produkty nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku istnieje możliwość oznaczenia produktu i użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest jeszcze dobre stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego sporo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Żywiec to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?