fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Jeżeli poszukujesz specjalisty, który zadba o zdrowie i prawidłową kondycję Twojej skóry postaw na Lichnerowicz Studio Urody z siedzibą w Starogardzie Gdańskim. Każda z Pań kosmetolożek specjalizuje się w konkretnej dziedzinie kosmetologii, dzięki czemu gwarantują najwyższą jakość wykonywanych zabiegów z dbałością o każdy szczegół. Nie boją się eksperymentować, dlatego też podjęły się współpracy z naszą Agencją!

Rozwiązanie

Strategia

Głównym założeniem Studia Urody Lichnerowicz było zwiększenie aktywności i rozwój zaangażowanego wokół ich marki w firmowych social mediach, a także poprawa widoczności i świadomości na rynku kosmetycznym. W związku z tym nasze działania rozpoczęliśmy od przygotowania key visuali w oparciu o standardy marki, które w efekcie doprowadziły do zwiększenia osiągnięcia zamierzonego sukcesu. Jednym słowem, dostosowaliśmy właściwy plan działania względem wymagań stawianych przez grupę docelową branży kosmetycznej, czyli opracowaliśmy strategię i całościową kreację marki, oraz zaplanowaliśmy cykl publikacji treści. Wgłębiliśmy się w poznanie marki dosłownie od samego zalążka. Czyli to, co lubimy najbardziej!

taktyka

Co więcej, w ramach naszych działań przeprowadziliśmy kampanię outdoorową, która obejmowała m.in. ulotki i banery reklamowe. Zależało nam na tym, aby zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z usług kosmetycznych, poprzez tworzenie atrakcyjnych przekazów reklamowych.
To z czego jesteśmy ogromnie dumni to fakt, że Panie ze Studia Urody Lichnerowicz wzięły udział w naszej AKADEMII SCHARMACH, która powstała powstała z myślą o wszystkich tych, którzy pragną zbudować silną markę oraz zdobyć wiedzę z zakresu marketingu cyfrowego. Jak przeczytaliśmy na SM marki „to początek wielkich zmian w naszym rozwoju”. Nic dodać, nic ująć! Razem z Paniami skupiliśmy się na dokładnej analizie rynku oraz przedstawiliśmy praktyczne porady i wskazówki z zakresu prowadzenia kont social media i wykorzystania ich w celu reklamy swojego biznesu.Co więcej, regularnie monitorowaliśmy wyniki kampanii i wprowadzaliśmy odpowiednie korekty, aby zoptymalizować koszt kliknięcia i zwiększyć konwersje. Dzięki naszym działaniom marka Hojero osiągnęła wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google, co przyczyniło się do zwiększenia ruchu na stronie internetowej oraz wzrostu sprzedaży.

realizacja

Nic tak nie cieszy jak rozwój! Czy wiesz, że dzięki naszej współpracy ta marka kosmetyczna osiągnęła spektakularny wzrost aktywności w mediach społecznościowych – aż o 40% w stosunku do poprzedniego okresu. Istna petarda, nieprawdaż? A może być jeszcze lepiej!
Jest to ogromny sukces, który dowodzi skuteczności naszych działań i potwierdza naszą ekspertyzę w dziedzinie marketingu. Dzięki współpracy, Studio Urody Licznerowicz zyskało większą aktywność w social mediach, a co za tym idzie więcej zainteresowanych skorzystaniem z ich usług kosmetycznych.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?