fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Aleksandrów Kujawski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Aleksandrów Kujawski jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Wobec tego Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Aleksandrów Kujawski?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności oraz dużego doświadczenia oferując naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz wznieść nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Aleksandrów Kujawski

Populacja: 12290

Długość geograficzna: 18.693450

Szerokość geograficzna: 52.876590

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Aleksandrów Kujawski

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Aleksandrów Kujawski

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy także wytrwale prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają za zadanie między innymi pokazać przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Aleksandrów Kujawski

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, dlatego wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Ponadto analizujemy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne metody, które monitorujemy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Aleksandrów Kujawski

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, w którym reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania są skuteczne w porównaniu ze strategią konkurentów, a ponadto z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, bez ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, chociaż mają dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, pokazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, które działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy też doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła tworzone są poprzez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można osobiście albo mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój czas osiągając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Aleksandrów Kujawski

Żeby odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania tego planu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która wywoła w konsumentach odpowiednie uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W przebiegu tego procesu tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie użyteczne projekty materiałów marketingowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Wstęp procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z konsumentem i wnikliwe omówienie branży, w której działa lub chce działać, a więc najpierw powinniśmy szczegółowo wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest wykluczone, gdyż brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Oczywiście zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne warianty i propozycje. Propozycje logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam dobrać logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które pokazujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest doszlifowywana w celu zrealizowania końcowego loga. Skończone logo staje się podłożem do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to najistotniejszy element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować interesanta. Pomimo to w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie utworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Dobrać musimy odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, jak i metody ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcją i przykładami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w momencie współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, gdyż dzięki niemu będą posiadać wytyczne o designie, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z poradami zawartymi w brand booku.

Stworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Aleksandrów Kujawski

Ciekawe logo przyciąga wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w klientach właściwe skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Fazą wstępną dowolnego projektu logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji wypada przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki nagromadzeniu i badaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do zaczęcia kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad wczesnym konceptem to twórcza polemika, z której wyłaniają się szkice, po czym są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z celami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w finalną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do ostatniego dopracowania.

Kończąca część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Aleksandrów Kujawski

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo obmyślamy zadanie, jakie ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla wybitnych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje również określone cele i wzbudza właściwe emocje. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie projektujemy każdy, jeden element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Aleksandrów Kujawski

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć odpowiedniego grafika, więc zrobiliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas kreacje graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompleksowy zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie oddaje zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by sobie naświetlić, ponieważ będzie to integralny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Aleksandrów Kujawski

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które dopasowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z racji tego na pierwszym etapie każdorazowo dokonujemy szczegółowy wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, stymuluje ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, aby dawała największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne cele, na przykład pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania, a także możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ograniczony zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a także jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować promocję do właścicieli małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Aleksandrów Kujawski

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one podstawowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z ciągle zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą produktywnością, jak też niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli umiejscowione są w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Aleksandrów Kujawski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają wiele ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Udział różnorakich przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest w równym stopniu istotne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Aleksandrów Kujawski

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszelkie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Aleksandrów Kujawski

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo reklama ma unikalne możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, możemy uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy użytkowników. Zatem przygotowując materiał promocyjny, możemy go także przedstawić wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmem można niekiedy przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt niezaprzeczalnie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Aleksandrów Kujawski

Bez posiadania strony internetowej można działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, lecz może być dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Korzystniej jest, kiedy internauta obejrzy nawet prostą, podstawową stronę www niż żeby nie zobaczył ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony internetowej do branży, dlatego, bo nie wszystkie firmy potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku gdy okaże się, że nie umie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności kreujemy projekt wizualny, aby przedstawić realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy również wszystkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, jak również wprowadzamy dostarczone treści – przygotowanie treści możemy również innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie przekazać usługobiorcy przygotowawczy adres do śledzenia postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Aleksandrów Kujawski

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór produktów, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów dwóch produktów, także możemy nazwać sklepem internetowym. Także serwisy oferujące wykupienie abonamentu przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł gdy klient posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce zwiększyć swój przychód otwierając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. System w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a później powiększył się także na standardowe sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że najpierw tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po zakończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Aleksandrów Kujawski

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednak, aby ta mogła funkcjonować poprawnie wypada się nią dobrze zająć, więc powinniśmy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy wystąpią różne komplikacje. Plan zarządzania stroną polega także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to prawidłowo odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i rytmicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim żywi ludzie. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Bardzo ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przejęta przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie warto przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Aleksandrów Kujawski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – mizerna strona lub sklep może działać, internauci po czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych pracowników wyniki są nieporównywalnie wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są zrobione w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby położona na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy mogli zrobić UX danej strony internetowej pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic dość dużych, które powinniśmy uwzględnić podczas opracowywania UX – potrafimy również wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam interesant styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc aby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, należy mieć fachową wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Aleksandrów Kujawski

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale to też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już konieczne jest wyćwiczenie w kwestii tego jak wtedy postępować. Często zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, wszak zwyczajnie nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Kiedy rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet gdyby udało się wgrać przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiednich przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na wyczerpującą rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, aby dotarły one do jak największego grona ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego wyniki są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Aleksandrów Kujawski

Dysponując sklepem internetowym musimy zadbać o jego czytelny wygląd i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto duża część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes internetowy zaistniał, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy żaden klient jej nie zobaczy! Z tej przyczyny tak priorytetowa jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im więcej interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Aleksandrów Kujawski

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której publikujesz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono użytkowników, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy, o ile jest prawidłowo zrobiona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Aleksandrów Kujawski

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a także czy jest odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Aleksandrów Kujawski

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to idea długookresowa, przynosząca zniewalające rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność wobec tego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować samemu, jednak jest to żmudna praca, a sama strategia jest długookresowa, dlatego korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest gorzej, z uwagi na fakt iż duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, lecz również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Aleksandrów Kujawski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama absorbuje dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Aleksandrów Kujawski

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie image eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczania internautom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Kreowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, wszak z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas robimy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Aleksandrów Kujawski

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako dział firmowego bloga, ale poradniki można także zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie odbiorców i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak skomponować np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością buduje się przez wiele lat. Sam też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to również idealna okazja, by opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów informacje zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Aleksandrów Kujawski

Opisy produktowe są bardzo istotne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi zwerbować klienta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma też znaczenie na wyniki pozycjonowania, bo dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

W formie przykładu, oferując zwyczajne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z czego jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Aleksandrów Kujawski

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości pracy, lecz dobrze wykorzystane może wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest również miłość do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Aleksandrów Kujawski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Aleksandrów Kujawski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Aleksandrów Kujawski

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby uformować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Aleksandrów Kujawski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Aleksandrów Kujawski

1. Druk małoformatowy Aleksandrów Kujawski

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że są praktycznie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo, że trudno wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zbadania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów oraz do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, jakie są konieczne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także typową domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można krótko wymienić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Aleksandrów Kujawski

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy wspomnieć, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Aleksandrów Kujawski

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku występuje szansa oznakowania towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest jeszcze odpowiednie przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednakże nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Aleksandrów Kujawski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?