fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Aleksandrów Kujawski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Aleksandrów Kujawski jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Znacznie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Aleksandrów Kujawski?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności jak i bardzo dużego doświadczenia oferując naszym interesantom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz fachowa ekspozycja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Aleksandrów Kujawski

Populacja: 12290

Długość geograficzna: 18.693450

Szerokość geograficzna: 52.876590

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Aleksandrów Kujawski

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Aleksandrów Kujawski

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także sumiennie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować firmę od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Aleksandrów Kujawski

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, w związku z tym wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Ponadto zastanawiamy się w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom i cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też swoje własne rozwiązania, które monitorujemy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Aleksandrów Kujawski

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na działanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i metody są skuteczne porównując ze strategią konkurentów, a także na mocy zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, jednak mają dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurentów można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej branży, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zbieramy też dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a również przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania można zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz oddział graficzny można spostrzec w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są poprzez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas zdobywając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Aleksandrów Kujawski

By odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą oraz muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia owego planu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która wznieci w interesantach stosowne uczucia i zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a następnie planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonywać określone wzory. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie użyteczne plany materiałów marketingowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Start procesu wyznaczania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z klientem i rzetelna ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, w związku z tym na początku musimy w całości zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest niemożliwe, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na określenie charakteru identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zebranych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z klientem, a nawet tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z propozycji, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest dopracowywana celem otrzymania końcowego loga. Skończone logo staje się podstawą do utworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć projektowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces jest prostszy. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to fundamentalny element wymagający zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Pomimo to w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby harmonijnie stworzyć oryginalny wizerunek marki. Dobrać należy adekwatny krój pisma, pasujące kolory, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i wzorami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w momencie współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o designie, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Aleksandrów Kujawski

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Początkiem dowolnego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu wypada przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi, a także jak logo ma na nich działać. Dzięki zmagazynowaniu i przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia budowania koncepcji logo.

Etap pracy nad wczesnym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniają się pomysły, po czym są selekcjonowane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu później przeobrażane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wybierze jedno do ostatecznego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Aleksandrów Kujawski

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie badamy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element projektu tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Aleksandrów Kujawski

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, więc wymyśliliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Główne walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z planem kończy złożone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, z uwagi na fakt iż będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Aleksandrów Kujawski

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które możemy zaoferować naszym interesantom, które dostosowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Wobec tego na wstępie każdorazowo dokonujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w niezawodny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, wzbudza ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, żeby dawała maksymalne korzyści przy niedużym wkładzie pieniężnym. Dzięki Google Ads możemy dopełnić pewne cele, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej duża możliwość konfiguracji, jak też możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy nieduży zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w grupę konsumentów również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie mają się prezentować. Mamy możliwość dla przykładu kierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Aleksandrów Kujawski

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe dopasowane głównie na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z niezmiennie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy online. Już w tej chwili mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych online, ale żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną skutecznością, a ponadto niskim kosztem pozyskania konsumenta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi będą pojawiać się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile figurują w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Aleksandrów Kujawski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają wiele uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Udział rozmaitych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest równie istotne możemy dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W taki sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę dużo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Aleksandrów Kujawski

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różne zmiany i modernizację powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać oraz utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Aleksandrów Kujawski

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już skończony materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które można opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmikiem możemy czasem przedstawić dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą rezultat końcowy na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Aleksandrów Kujawski

Bez posiadania strony internetowej można jakoś funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności użytkownika, ale wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje spora szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, jeśli internauta trafi nawet na prostą, zwykłą stronę web niż żeby miał nie znaleźć żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony www do działalności, bowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W wypadku, kiedy okaże się, że nie może odnaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpędza nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po ustaleniu szczegółów i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie projektujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony www przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części testujemy również wszelkie obowiązkowe i dodatkowe funkcjonalności, a także układamy otrzymane treści – przygotowanie treści możemy również innej firmie lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę www do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Aleksandrów Kujawski

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów jednego produktu, również można nazwać sklepem internetowym. Dodatkowo strony oferujące wykupienie usług cyklicznych poprzez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnego zakupu razem z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, albowiem taka inwestycja jest mniej kosztowna porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł kontrahent posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce podwyższyć swój dochód uruchamiając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu online, a później powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw też zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od ustalenia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Aleksandrów Kujawski

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła pracować poprawnie musimy się nią także dobrze zająć, czyli wypada dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Plan kierowania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Nowatorska i systematycznie aktualizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga również upilnować wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o pokazanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Niebagatelne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Aleksandrów Kujawski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często zaniedbywane, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać wady. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie powstały się w efekcie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – słaba strona lub sklep może działać, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych pracowników wyniki są dużo lepsze, a po generalnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niesamowite jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele powinno realizować dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość dużych, które musimy poznać podczas projektowania UX – można również zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć rzetelne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Aleksandrów Kujawski

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe odnośnie tego jak należy wtedy postępować. Często dzieją się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną lub w jak szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, wszak po prostu nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Jeżeli rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet jeśli uda się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiednich przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na solidny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, by dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, ale jego wyniki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Aleksandrów Kujawski

Będąc właścicielem sklepu internetowego powinniśmy zatroszczyć się o jego przyjazną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich towaru, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto znaczna część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online rozwinął się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli żaden klient jej nie zobaczy! W tym celu właśnie tak ważna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, gdyż im większa ilość interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez prawidłowo działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Aleksandrów Kujawski

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której upubliczniasz przydatne informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono użytkowników, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy jeżeli jest efektywnie stworzona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, należy wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Aleksandrów Kujawski

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a poza tym czy występuje odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację puli linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Aleksandrów Kujawski

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długoletnia, przynosząca świetne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość w związku z tym warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samodzielnie, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długookresowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Większość firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest ciężej, bo znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, ale też nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Aleksandrów Kujawski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Aleksandrów Kujawski

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na budowę image eksperta w swojej dziedzinie. Za sprawą publikowania internautom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą treścią, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku kreujemy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie prowadzić bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Aleksandrów Kujawski

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie interesantów i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, lecz powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z biegłością pozyskuje się przez wiele lat. Sam też kiedyś szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Stworzenie poradnika to także najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Aleksandrów Kujawski

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeśli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, gdyż każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak często są wyjątkowo efektywne. 

Tytułem przykładu, sprzedając zwykłe krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz też propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Aleksandrów Kujawski

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości czasu, ale odpowiednio zastosowane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, dlatego warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Aleksandrów Kujawski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne marki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Aleksandrów Kujawski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Aleksandrów Kujawski

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Żeby skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Aleksandrów Kujawski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Aleksandrów Kujawski

1. Druk małoformatowy Aleksandrów Kujawski

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje wiele, że aż ciężko wymienić wszystkie z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, jakie są konieczne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić także zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, jednak pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Aleksandrów Kujawski

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są bilbordy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj także należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Aleksandrów Kujawski

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku jest możliwość oznakowania produktu oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także odpowiednie stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, iż jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż wiele także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Aleksandrów Kujawski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?