Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Augustów - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Augustów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Augustów jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twój biznes rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Augustów?

Jesteś w idealnym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności jak i dużego doświadczenia dostarczając naszym interesantom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz profesjonalna ekspozycja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz stworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Augustów

Populacja: 29752

Długość geograficzna: 22.979790

Szerokość geograficzna: 53.843210

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Augustów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Augustów

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu w szczególności ukazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Augustów

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, wobec tego warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Rozpatrujemy również jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Kreujemy też swoje własne metody, które monitorujemy na naszych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Augustów

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na poczynania konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane metody działają porównując z planem strategicznym działania konkurentów, oprócz tego na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, mimo iż prezentują dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony i trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metody. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania i opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Badając konkurencyjne strategie zbieramy też dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się trendy i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła prowadzone są przez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój czas robiąc przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Augustów

By odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się adekwatnie kojarzyć oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego obowiązku potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która wznieci w klientach właściwe emocje jak i również utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie wskazane schematy materiałów reklamowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to za każdym razem ankieta z usługobiorcą i szczegółowe badanie branży, w której pracuje lub chce działać, czyli po pierwsze powinniśmy szczegółowo wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niemożliwe, dlatego że nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na opis profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z konsumentem, a także tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z projektów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu uzyskania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się gruntem do stworzenia pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć przygotowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to fundamentalny element, który potrzebuje analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować interesanta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie utworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać warto adekwatny krój czcionki, harmonijne kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki razem z instrukcjami i schematem użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w momencie współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają porady o stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Augustów

Ładne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną wszystkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem o tym, jakie zadania ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki zgromadzeniu oraz badaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się zaczęcia budowania konceptu logo.

Element pracy nad pierwszym konceptem to kreatywna burza mózgów, z której wyłaniają się szkice, po czym są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie przekuwane są w finalną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do końcowego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Augustów

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej racji nie pozostawiamy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy plan, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje ponadto określone cele i wywołuje odpowiednie emocje. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy element projektu tak, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie zaprojektować duży zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Augustów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać właściwego grafika, więc przygotowaliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiadać w jednej opłacie. Finalny zakres ustalany jest z osobna.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz pełen zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo kończy zamówione projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, bo będzie to jeden z naczelnych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Augustów

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które możemy zaoferować naszym klientom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem dokonujemy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, stymuluje ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, tak aby wypracować maksymalne korzyści przy niedużym nakładzie finansowym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne cele, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej zdumiewająca możliwość personalizowania, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ograniczony pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zarządzić, o jakiej godzinie mają się prezentować. Jesteśmy w stanie przykładowo kierować promocję do posiadaczy małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Augustów

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one standardowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce ciągle zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, a ponadto małym kosztem pozyskania klienta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi będą pojawiać się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli znajdują się w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Augustów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują masę uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Udział różnorakich przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest tak samo ważne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Możemy również poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas najlepszym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Augustów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różnorodne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Augustów

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Ponadto wideo marketingowe ma wyjątkowe możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, jesteśmy w stanie zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można też uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest bardzo dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmem można nierzadko zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy rezultat końcowy na sto procent będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Augustów

Bez strony internetowej nadal da się działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należy o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli konsument obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę web niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, gdyż nie wszystkie firmy potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie może wyszukać odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zniechęca do siebie brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz wywiadu na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście powiększamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku budujemy projekt graficzny, aby pokazać realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony web przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy również różne konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto otrzymane od klienta treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie wysłać usługobiorcy projektowy adres do nadzoru nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Augustów

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, lecz nawet taki oferujący tylko sześć wariantów jednego produktu, również można zdefiniować jako sklep internetowy. Co więcej, strony oferujące zakup abonamentu poprzez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala wypełnienie pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, by wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest mniej kosztowny w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobry pomysł jeśli usługobiorca posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swoje dochody formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, gdyż klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a później rozwinął się również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że uprzednio pracujemy w środowisku testowym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy i ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Augustów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Lecz, by ta mogła funkcjonować efektywnie trzeba się nią dobrze zająć, czyli należy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym dowodzeniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy nadejdą jakieś problemy. Cel kierowania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to prawidłowo zareagować i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest żywy, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Fachowo menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorakie opcjonalne funkcje.

Ważne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem wyświetlenia się komunikatu informującego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty naprawdę opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Augustów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie powstały się w wyniku spojrzenia fachowego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć ogromne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – słaba strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych ekspertów efekty są dużo lepsze, a po radykalnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste strony zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe detale mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Bezustannie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru położona na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania powinno spełniać dana strona, tak żebyśmy mogli zbadać UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic całkiem ważnych, które należy uwzględnić podczas projektowania UX – potrafimy także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc aby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, należy mieć rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Augustów

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to również zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie co do tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Wiecznie dzieją się sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w internecie, jako że zwyczajnie nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeśli uda się wgrać takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na solidny wywiad, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego owoce są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Augustów

Mając sklep internetowy wypada zatroszczyć się o jego przystępny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, duża część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes online rozkręcił się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów w przypadku gdy żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, dlatego że im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Augustów

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono użytkowników, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny, o ile jest efektywnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Oprócz tego warto zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Augustów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z tematyką strony, a poza tym czy występuje wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Augustów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długoterminowa, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samodzielnie, ale jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długoterminowa, dlatego korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Większość firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, gdyż duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Augustów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego też trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że odpowiednio zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Augustów

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na sporządzanie image specjalisty w swoim fachu. Wskutek przekazywaniu interesantom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą treścią, gdyż przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Augustów

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie czytelników i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, jednakże powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością pozyskuje się przez długie lata. Samemu też na pewno szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to na dodatek idealna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Augustów

Opisy produktowe są niebywale ważne dla dziedziny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać klienta. W przypadku gdy kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również wkład na wyniki pozycjonowania, jako że wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Tytułem przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenne informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli przedstawisz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Augustów

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większej ilości czasu, lecz odpowiednio wykorzystane może wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także miłość do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Augustów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Augustów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez naprawdę sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Augustów

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Augustów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Augustów

1. Druk małoformatowy Augustów

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w małym formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że goszczą praktycznie w każdej branży, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo, że trudno je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zbadania potrzeb i oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy zawężamy się do uściślenia szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić też normalną domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wypunktować poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Augustów

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może skończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Augustów

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego gatunku wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku występuje szansa oznakowania produktu oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest też dobre przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem duża oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Augustów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza agencja full service składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?