fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Boguchwała

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Boguchwała jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Z racji tego Twój biznes osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Boguchwała?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i fachowa prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Boguchwała

Populacja: 5823

Długość geograficzna: 21.945280

Szerokość geograficzna: 49.984730

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Boguchwała

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Boguchwała

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast w przypadku gdy nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Boguchwała

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w danej branży. W dodatku rozpatrujemy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też autorskie rozwiązania, które testujemy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Boguchwała

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i metody działają w zestawieniu z planem działania konkurencji, w dodatku z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo iż prezentują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując słabości przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zapisujemy też dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także mogą być przydatne do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy również podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych spółkach w Polsce i za granicą. Dzieła robione są przez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można zlecać osobiście bądź mogą być one zlecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Boguchwała

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się dobrze wiązać ze sobą, dodatkowo powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji rzeczonego planu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która wywoła w klientach stosowne emocje a dodatkowo utkwi w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W procesie powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie użyteczne projekty materiałów marketingowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początkowy etap przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z konsumentem i skrupulatne omówienie rynku, na którym pracuje lub chce pracować, w związku z tym na początku musimy porządnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie tego procesu jest niemożliwe, gdyż nie posiadamy informacji wpływających na zdefiniowanie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty. Propozycje logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z konsumentem, jak również tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam dostosować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które pokazujemy usługobiorca wybiera jedną opcję, która później jest ulepszana celem osiągnięcia końcowego loga. Gotowe logo staje się podłożem do opracowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktem jest, iż opracowanie designu logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to fundamentalny element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na interesanta. Lecz na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie sformować jednolity wizerunek marki. Zgrać warto odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcjami i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki niemu będą posiadać wytyczne odnośnie designu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Boguchwała

Poprawne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym krokiem wszystkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi, a także jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki nagromadzeniu oraz badaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia budowania koncepcji logo.

Etap pracy nad początkową koncepcją to dynamiczna wymiana zdań, z której wyłaniają się pomysły, które potem są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu następnie przekuwane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do maksymalnego wykończenia.

Końcowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Boguchwała

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie badamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje prócz tego określone zadania i wzbudza właściwe emocje. W wyniku współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Możemy wykonać duży zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Boguchwała

Wiemy, jak trudno jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tego powodu stworzyliśmy specjalną ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz otrzymać w jednej składce. Wszelki zakres świadczonych usług w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Zalety tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełen sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz w terminie dostarcza złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozwikłać, dlatego, że będzie to jeden z naczelnych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Boguchwała

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli kolekcja świadczeń, które możemy zaproponować naszym klientom, które dostosowujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Tak więc na otwarcie za każdym razem organizujemy rzetelny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całościową obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w fachowy sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, stymuluje ich postęp wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak ulepszyć kampanię, żeby dawała maksymalne korzyści przy małym nakładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne zadania, takie jak zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie mały pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy orzec, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Możemy tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich firm transportowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Boguchwała

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są nastawione w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Przedstawiają one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez internet, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką skutecznością, jak również niedużym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeśli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy umiejscowione są w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Boguchwała

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują mnóstwo uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Uczestnictwo różnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest równie ważne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma problemu. Oto właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem idealnym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Boguchwała

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż rozmaite modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Boguchwała

Kampanie wideo to ciekawa opcja zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo reklama posiada wyjątkowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go także przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo można niekiedy pokazać znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, z naszą pomocą efekt bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Boguchwała

Bez strony internetowej nadal da się działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, ale może być dużym defektem dla prezencji firmy. Można na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, jeśli konsument trafi nawet na prostą, podstawową stronę web niż żeby nie zobaczył ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, dlatego, bo nie wszystkie branże potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeśli okaże się, że interesant nie umie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona straszy niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie rutynowo pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. Dzięki temu konsument będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także zrobić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku tworzymy projekt wizualny, aby zaprezentować realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy również wszelkie konieczne i uzupełniające funkcje, a także dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i możemy udostępnić klientowi roboczy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę www do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Boguchwała

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór towarów, jednak nawet taki oferujący tylko pięć wariantów paru produktów, także możemy uznać jako sklep internetowy. Prócz tego platformy oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia dokonanie pełnej transakcji razem z zapłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest mniej kosztowny porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobry pomysł nawet jeśli kontrahent posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje obroty uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości powiększył się również na standardowe sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a dopiero potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy i ustalenia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po ukończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Boguchwała

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła funkcjonować musimy się nią także dobrze zająć, więc powinniśmy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli nadejdą jakieś komplikacje. Zadanie kierowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Musimy na to trafnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest żywy i stoją za nim żywi ludzie. Przykładnie menadżerowana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcjonalności.

Niebagatelne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zapewnić pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Boguchwała

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie narodziły się wskutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – słaba strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych pracowników rezultaty są zdecydowanie większe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają przynosić efekty.

To niesłychane jak bardzo małe fragmenty mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie widoczna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie plany ma realizować dana witryna, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość istotnych, które musimy uwzględnić przy projektowaniu UX – możemy również wykonać osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc aby dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Boguchwała

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Często występują sytuacje, że świeżak – nowy używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Kiedy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większość ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet jeśli uda się zainstalować opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na skrupulatną rozmowę, by rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, aby zobaczyło je jak największe grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie dalekosiężne, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego skutki są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Boguchwała

Dysponując sklepem internetowym należy zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, duża większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy się udał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet oszałamiająca strona sklepu internetowego nie zadziała gdy nikt jej nie zobaczy! Dlatego też tak decydująca jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez prawidłowo działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Boguchwała

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny pod warunkiem, że jest efektywnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Na dodatek należy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać dużo lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Boguchwała

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a ponadto czy występuje wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Boguchwała

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długofalowa, przynosząca doskonałe rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość dlatego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samemu, ale jest to czasochłonna praca, a strategia jest długofalowa, więc korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie gorzej, bo większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, lecz także nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Boguchwała

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. W związku z tym powinno się selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Boguchwała

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na budowę wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki publikowaniu interesantom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go interesującą treścią, ponieważ z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy wytwarzamy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Boguchwała

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe jest kształcenie interesantów i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik przedstawia czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką pozyskuje się przez długie lata. Sam też często szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to oprócz tego idealna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Boguchwała

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. W przypadku gdy konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma też wkład na wyniki pozycjonowania, albowiem dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, ale często są nadzwyczaj skuteczne. 

Na przykład, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą zainteresowani. W każdym razie jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli przedstawisz także sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Boguchwała

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, ale fachowo zastosowane może wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest także miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Boguchwała

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne marki, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Boguchwała

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Boguchwała

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Żeby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Boguchwała

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Boguchwała

1. Druk małoformatowy Boguchwała

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są one właściwie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Poza znanymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest wiele i ciężko wymienić każdy z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb i wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy zawężamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wymienić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Boguchwała

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy wspomnieć, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Boguchwała

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być również typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku istnieje możliwość oznaczenia towaru i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy podkreślić, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest też poprawne przygotowanie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość potężna oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Boguchwała to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?