Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Boguszów-Gorce - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Boguszów-Gorce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Boguszów-Gorce jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Z tego powodu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Boguszów-Gorce?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności i ponadprzeciętnej znajomości rynku dostarczając naszym usługobiorcą nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Opracowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i fachowa prezentacja Twojej firmy jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz wznieść nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni możemy zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Boguszów-Gorce

Populacja: 16726

Długość geograficzna: 16.204940

Szerokość geograficzna: 50.755140

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Boguszów-Gorce

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Boguszów-Gorce

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy również sumiennie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje zrobienie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają na celu w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Boguszów-Gorce

Właściwy kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, wobec tego warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w branży. Prócz tego zastanawiamy się w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też swoje własne rozwiązania, które testujemy na naszych własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Boguszów-Gorce

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reakcja na działanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane rozwiązania są skuteczne w porównaniu z planem strategicznym konkurentów, a także na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, mimo iż mają dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania rynku można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danej branży, a także wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zbieramy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wykonywane są przez ekspertów z długim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można powierzać indywidualnie albo mogą być one zalecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz zaoszczędzić własny czas osiągając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Boguszów-Gorce

Aby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się stosownie kojarzyć i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji owego planu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która pobudzi w klientach trafne uczucia jak i również utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone wzory. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie potrzebne plany materiałów reklamowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Wstęp procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z klientem i dogłębna analiza branży, w której pracuje lub chce pracować, a zatem najpierw musimy porządnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie mamy informacji, które mają wpływ na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym sporządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam podporządkować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które prezentujemy klient wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem uzyskania końcowego loga. Gotowe logo staje się filarem do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces jest prostszy. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najistotniejszy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować odbiorcę. Mimo to w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby harmonijnie wypracować jednolity wizerunek marki. Dobrać powinno się adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą kolory, jak również metody ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument jest też przydatny w momencie współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Boguszów-Gorce

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie cele ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji wypada przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu i jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Uzbieranie i analiza tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad pierwotnym konceptem to kreatywna polemika, z której wyłaniamy koncepty, po czym są przebierane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do ostatecznego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Boguszów-Gorce

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Z tej przyczyny nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie badamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje ponadto określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. W wyniku współpracy z największymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie tworzymy każdy element projektu w taki sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie zaprojektować duży zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w internecie. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Boguszów-Gorce

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać profesjonalnego grafika, z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają spełniać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz kompletny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo finalizuje zamówione projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by sprostować, ponieważ będzie to jeden z najważniejszych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Boguszów-Gorce

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół świadczeń, które możemy wykonać naszym interesantom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Dlatego też na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w skuteczny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, mobilizuje ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak uefektywnić kampanię, żeby otrzymać jak największe korzyści przy małym nakładzie pieniężnym. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne zadania, między innymi rozbudowanie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy nieduży zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie orzec, o której godzinie mają się prezentować. Mamy możliwość tytułem przykładu skierować reklamę do właścicieli małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Boguszów-Gorce

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe nastawione typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z ciągle powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną produktywnością, jak również niedużym kosztem dotarcia do klienta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Boguszów-Gorce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną wiele ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który oferuje internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Istnienie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest równie ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Boguszów-Gorce

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, niewątpliwie zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż rozmaite zmiany i modernizację powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Boguszów-Gorce

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, można przygotować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy osób. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmikiem można nierzadko przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie powinniśmy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Boguszów-Gorce

Bez strony internetowej nadal da się działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności konsumenta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeżeli potencjalny klient trafi nawet na prostą, podstawową stronę www niż żeby nie znalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie może znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają konsumenci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W ten sposób klient będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy ponadto sporządzić pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku projektujemy projekt wizualny, aby przedstawić realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wszystkie konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane treści – utworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie wysłać usługobiorcy roboczy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Boguszów-Gorce

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których możemy bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający około pięć wariantów jednego produktu, również możemy nazwać sklepem internetowym. Również strony oferujące wykupienie usług abonamentowych przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, aby zacząć działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inicjatywa jest mniej kosztowna w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł nawet jeśli kontrahent posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój dochód otwierając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a następnie wypłynął również na klasyczne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, dlatego że uprzednio pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku projektowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po zakończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Boguszów-Gorce

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Mimo to, aby ta mogła pracować należy się nią dobrze zająć, więc wypada optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym kierowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu, gdy wystąpią różne problemy. Cel zarządzania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to adekwatnie zareagować i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest działający i stoją za nim prawdziwi ludzie. Fachowo zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różne dodatkowe funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty niewątpliwie warto przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcje, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Boguszów-Gorce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często bagatelizowane, a to później sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, natomiast dopiero jak przeanalizuje to profesjonalista, to zaczynają wychodzić błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w konsekwencji spojrzenia fachowego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Fakt – mizerna strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych pracowników efekty są znacznie większe, a po kompleksowych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet martwe strony zaczynają odrastać.

To niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie prezentowana na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany powinno spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic całkiem istotnych, które należy uwzględnić podczas opracowywania UX – jesteśmy w stanie także wykonać oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam konsument styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, powinno się posiadać pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Boguszów-Gorce

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże do tego zalicza się też standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest wytrenowanie w sprawie tego jak wtedy postępować. Notorycznie mają miejsce sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, jako że zwyczajnie nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

Jeśli rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet w przypadku gdy uda się nanieść takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej złożone niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na wyczerpującą rozmowę, by zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, albowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, jednak jego wyniki są na tyle dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Boguszów-Gorce

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zadbać o jego czytelny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, duża większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy rozwinął się, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet najlepsza strona sklepu internetowego nie zadziała jeśli nikt jej nie zobaczy! W tym celu tak ważna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, bowiem im większa ilość interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość cech jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Boguszów-Gorce

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której upubliczniasz przydatne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez większą ilość użytkowników, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Należy w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy jeżeli jest prawidłowo stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Na dodatek należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Boguszów-Gorce

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na badaniu informacji wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Boguszów-Gorce

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długotrwała, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samemu, ale jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długofalowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Większość firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, dlatego że większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i zamieszczanie treści, lecz również nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Boguszów-Gorce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego też powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Boguszów-Gorce

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na budowę profilu specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek przekazywaniu odbiorcom wartościowych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową treścią, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, ale jak już mówiliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Boguszów-Gorce

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako element firmowego bloga, jednak poradniki można też zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie czytelników i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością zdobywa się przez wiele lat. Sam też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to oprócz tego doskonała okazja, by przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na wszelaką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów informacje zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Boguszów-Gorce

Opisy produktowe są niebywale istotne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić klienta. W przypadku gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz często są niebywale skuteczne. 

Na przykład, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Nie mniej jednak, jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli omówisz również propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Boguszów-Gorce

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości pracy, ale prawidłowo wykorzystane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, dlatego warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Boguszów-Gorce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Boguszów-Gorce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Boguszów-Gorce

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Boguszów-Gorce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Boguszów-Gorce

1. Druk małoformatowy Boguszów-Gorce

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym formacie – to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych sporych.

Poza zwykłymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest wiele, że niełatwo wymienić wszystkie z nich, ale ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są potrzebne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do ustalenia szczegółów i do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Kluczem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wymienić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dość sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Boguszów-Gorce

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba bilbordy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj także należy dodać, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Boguszów-Gorce

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym wypadku jest szansa oznaczenia towaru i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również właściwe stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość ogromna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż wiele i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, a też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Boguszów-Gorce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?