Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Brwinów - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Brwinów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Brwinów jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze pomysły. Dlatego Twoja marka osiągnie sukces. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Brwinów?

Jesteś w najlepszym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności jak i ponadprzeciętnej znajomości fachu oferując naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz rzetelna ekspozycja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz ukształtować nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Brwinów

Populacja: 12315

Długość geograficzna: 20.716970

Szerokość geograficzna: 52.142690

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Brwinów

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Brwinów

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również sumiennie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi przedstawić firmę od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Brwinów

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, z tej przyczyny powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli wiele sukcesów w swojej branży. Sprawdzamy też jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy naszym stałym klientom i ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które monitorujemy na naszych wewnętrznych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Brwinów

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na poczynania konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane rozwiązania są opłacalne porównując z planem strategicznym konkurencji, na domiar tego na gruncie zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy też przedstawić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła prowadzone są przez ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać indywidualnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas zdobywając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Brwinów

By zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się należycie kojarzyć i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania tego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wzbudzi w interesantach stosowne emocje a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a następnie opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie wskazane schematy materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Otwarcie procesu kształtowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z usługobiorcą i rzetelna obserwacja branży, w której działa lub chce działać, dlatego najpierw powinniśmy porządnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie posiadamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z projektów, które pokazujemy klient wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest ulepszana celem stworzenia końcowego loga. Skończone logo staje się bazą do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć przygotowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Rzeczywiście utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to główny element wymagający analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować interesanta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być spójny logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie stworzyć jednolity wizerunek marki. Dostosować powinno się odpowiedni krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, jak i zasady ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również przydatny w momencie współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o designie, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z zasadami zawartymi w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Brwinów

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzniecał w klientach właściwe skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym starannie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Zaczęciem wszelkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Nagromadzenie i przeanalizowanie tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad pierwotną koncepcją to osobliwa narada, z której kreujemy koncepcje, po czym są przebierane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do stuprocentowego wykończenia.

Kończąca część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, badamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Brwinów

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, dlatego też zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Z tej przyczyny nie dajemy niczego przypadkowi i szczegółowo analizujemy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla wybitnych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego określone cele i wywołuje właściwe emocje dla marki. Dzięki współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się wysoką jakością i fachowym wykonaniem. Precyzyjnie tworzymy każdy element zadania tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Możemy zaprojektować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Brwinów

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, dlatego wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednej składce. Wszelki zakres wykonywanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz cały zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z rozkładem przekazuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, dlatego bo będzie to jeden z najważniejszych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Brwinów

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym interesantom, które dopasowujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tego powodu na pierwszym etapie każdorazowo organizujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wzmacnia ich rozrost na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak zoptymalizować kampanię, tak aby dostać największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads możemy osiągnąć pewne cele, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji, jak też możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ograniczony zestaw danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy zdecydować, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Możemy dla przykładu kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Brwinów

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe zorientowane głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już w tej chwili mamy kontakt z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez internet, ale żeby transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą skutecznością, jak również niskim kosztem pozyskania klienta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty będą znajdować się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Brwinów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną kawał uwagi ludzi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem zapewne jest Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może też posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Obecność różnorodnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest bliźniaczo istotne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić swoją reklamę entuzjaście bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. To właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Brwinów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to starodawna forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Brwinów

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmikiem możemy czasem zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Brwinów

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale często  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należy na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli konsument zobaczy nawet prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie odnalazł ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do biznesu, bowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Kiedy okaże się, że interesant nie jest w stanie wyszukać odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odstrasza nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji odbiorca będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy także sporządzić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie przygotowujemy projekt graficzny, aby ukazać rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy również różne niezbędne i uzupełniające funkcjonalności, jak również umieszczamy otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy również zlecić lub przygotować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi przygotowawczy adres do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Brwinów

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których można zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są często ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów dwóch produktów, także możemy nazwać sklepem internetowym. Dodatkowo serwisy oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnego zakupu wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, by wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł gdy usługobiorca posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje obroty otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem wypłynął także na standardowe metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż najpierw konstruujemy projekt w środowisku testowym, a dopiero potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od zera także zaczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Brwinów

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła pracować wypada się nią także dobrze zająć, czyli należy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy wystąpią jakieś problemy. Plan sterowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to adekwatnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie gospodarzona strona pomaga również zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak spis jest długi, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Brwinów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, jednak dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynają wychodzić wady. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się w następstwie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – słaba strona lub sklep może działać, internauci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych fachowców rezultaty są znacznie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To niebywałe jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić zakładając, że są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Wiele razy widzieliśmy sytuację, w których powierzchownie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie cele powinno spełniać dana strona, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – można również wykonać osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wybierany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest wytężona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Brwinów

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, lecz do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego doświadczenia możemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już przydatne jest wyćwiczenie na temat tego jak wtedy postępować. Często zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, ponieważ po prostu nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Gdy rozwiązanie błędu wiąże się z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet zakładając, że uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są często bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na solidny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Brwinów

Dysponując sklepem internetowym należy zatroszczyć się o jego przystępną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, część użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy zaistniał, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden konsument jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak istotna jest dobra pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, albowiem im większa ilość interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Brwinów

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Większość z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której rozpowszechniasz przydatne informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większe grono ludzi, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w prężne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy jeśli jest dobrze zrobiona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Brwinów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a także czy występuje wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Brwinów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to strategia długofalowa, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też regularność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długodystansowa, z tego powodu bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Większość firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo słabo. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i udostępnianie treści, ale też nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Brwinów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. W związku z tym powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Brwinów

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczania internautom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Kreowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednak jak już pisaliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Brwinów

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami zdobywa się przez wiele lat. Sam też często poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to również perfekcyjna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na każdą możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Brwinów

Opisy produktowe są wysoce ważne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. W przypadku gdy kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także kreuje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również wkład na efekty pozycjonowania, wszak wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

W formie przykładu, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz też propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Brwinów

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze wykorzystane jest w stanie wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Brwinów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Brwinów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Brwinów

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Brwinów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Brwinów

1. Druk małoformatowy Brwinów

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Poza zwykłymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest wiele, że ciężko je wszystkie wymienić, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są nieodzowne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do ustalenia szczegółów, a także do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Środkiem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca i zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można krótko wypunktować określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Brwinów

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy realizowany będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy wspomnieć, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem wspaniale jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Brwinów

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być również typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku występuje możliwość oznakowania produktu oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest również odpowiednie przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć ogromna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż mnóstwo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, a także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Brwinów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?