fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Błonie

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Błonie jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki czemu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Błonie?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności jak i bogatego doświadczenia dostarczając naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Błonie

Populacja: 12195

Długość geograficzna: 20.617090

Szerokość geograficzna: 52.198490

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Błonie

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Błonie

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil należy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko miejscem do wychwalania i promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Błonie

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, wobec tego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy i analizujemy też jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na naszych własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Błonie

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na poczynania konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym działania konkurentów, a dodatkowo na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, chociaż prezentują dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danej dziedzinie, a także wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne metody zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła przygotowane przez nasz dział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace robione są poprzez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można powierzać samodzielnie albo mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Błonie

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się stosownie kojarzyć, dodatkowo muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji rzeczonego planu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w odbiorcach właściwe emocje a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie potrzebne schematy materiałów marketingowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Otwarcie przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z konsumentem i dogłębne badanie rynku, na którym działa lub chce działać, czyli przede wszystkim powinniśmy w całości wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest wykluczone, dlatego że nie posiadamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zapisanych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Po opracowaniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam podporządkować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana celem zrealizowania finalnej wersji. Odpowiednie logo staje się filarem do przygotowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest mniej skomplikowany. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować konsumenta. Nie mniej jednak w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem sformować zgodny wizerunek marki. Dopasować musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcjami i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie też bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce posiadają wskazówki odnośnie designu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Błonie

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w konsumentach właściwe skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Startem dowolnego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji musimy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zmagazynowaniu oraz przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się zaczęcia budowania konceptu logo.

Część pracy nad podstawowym konceptem to twórcza narada, z której kreujemy koncepty, po czym są selekcjonowane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z założeniami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do maksymalnego dopracowania.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Błonie

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla każdego biznesu. Wobec tego nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie analizujemy plan, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje ponadto określone zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie tworzymy każdy element zadania w taki sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Błonie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać w jednej składce. Każdy zakres wykonywanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz cały zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz w terminie kończy zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by rozwikłać, dlatego bo będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Błonie

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym interesantom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Tak więc na pierwszym etapie za każdym razem dokonujemy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wzmacnia ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak zoptymalizować kampanię, tak aby dawała jak największe benefity przy niedużym wkładzie pieniężnym. Przy pomocy Google Ads możemy dopełnić pewne zadania, przykładowo pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej gigantyczna możliwość personalizowania oraz możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie nieduży zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i wycelowania w grupę interesantów również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach mają się prezentować. Mamy możliwość dla przykładu skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Błonie

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe nastawione głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez internet, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką skutecznością, jak również niedużym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi znajdą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli figurują w sklepie online to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Błonie

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają kawał uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom czas oderwania od codzienności i relaks może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorodnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest bliźniaczo ważne możemy wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Błonie

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Błonie

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama ma wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, możemy rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim materiałem wideo możemy nierzadko pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą rezultat na sto procent będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Błonie

Bez strony internetowej można jakoś działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, kiedy internauta zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie spotkał jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Kiedy okaże się, że internauta nie jest w stanie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz klient.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start budujemy projekt wizualny, aby pokazać realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również różne niezbędne i dodatkowe funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane od klienta treści – opracowanie treści możemy też zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i możemy wysłać usługobiorcy przygotowawczy adres do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Błonie

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, także można nazwać sklepem internetowym. Dodatkowo platformy oferujące kupno abonamentu poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetny pomysł nawet jeśli usługobiorca posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje zyski formując następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. System w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Błonie

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, żeby ta mogła pracować efektywnie musimy się nią także dobrze zająć, więc powinniśmy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Cel zarządzania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie zmniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Istotne jest również opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny niewątpliwie opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Błonie

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak przeanalizuje to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie wytworzyły się w wyniku przebadania fachowego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – słaba strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, ale co, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych pracowników efekty są znacznie wyższe, a po radykalnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet martwe strony zaczynają przynosić efekty.

To niebywałe jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Niejednokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których powierzchownie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw wykonać wywiad z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany powinno realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic dość dużych, które musimy uwzględnić przy opracowywaniu UX – możemy również zrobić osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc by optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Błonie

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże to także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest doświadczenie w kwestii tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Częstokrotnie zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jak znaleźć odpowiedzi w źródłach internetowych, dlatego że po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy rozwiązanie przeszkód jest związane z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet zakładając, że uda się przeprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na merytoryczny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Idealnie trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, aby zobaczyło je jak największe grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Błonie

Posiadając sklep internetowy powinniśmy zadbać o jego przejrzysty układ oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – dodatkowo większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online się udał, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet oszałamiająca witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów gdy żaden klient jej nie wyświetli! Dlatego właśnie tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bowiem im więcej odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i dobrze usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Błonie

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Większość z tych internautów nie patrzy na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że posiadając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono ludzi, bowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest prawidłowo wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo należy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Błonie

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy jest korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Błonie

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długotrwała, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również regularność dlatego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, ale jest to czasochłonna praca, a strategia jest długofalowa, z tego powodu bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest gorzej, bo znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o projektowanie i udostępnianie treści, ale także nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Błonie

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i pomocna treść sama przyciąga duże grono internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Błonie

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na kreowanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Wskutek przekazywania internautom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy wytwarzamy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, lecz jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Błonie

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to także doskonała okazja, aby opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów informacje zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Błonie

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Jeżeli konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i lakoniczny to interesant może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma także wpływ na rezultaty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz często są zadziwiająco skuteczne. 

Modelowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą zainteresowani. Natomiast jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeśli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Błonie

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości czasu, ale dobrze zastosowane może wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Błonie

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne marki, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Błonie

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Błonie

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Błonie

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Błonie

1. Druk małoformatowy Błonie

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – to raczej oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma właściwie każdy, dlatego że są praktycznie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest znacznie więcej, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są nieodzowne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do sprecyzowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale również maszyn, jakie są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca oraz zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie jest to wszystko, lecz umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Błonie

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i bilbordy. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj też należy dodać, iż przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego dobrze jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Błonie

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania produktu i użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również poprawne stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć ogromna oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Błonie to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?