fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Żyrardów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Żyrardów jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze metody. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Zauważalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Żyrardów?

Jesteś w idealnym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz bardzo dużego doświadczenia oferując naszym interesantom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa prezentacja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz wznieść nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy również postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Żyrardów

Populacja: 41179

Długość geograficzna: 20.445990

Szerokość geograficzna: 52.048800

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Żyrardów

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Żyrardów

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Problem polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Żyrardów

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, wobec tego wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku zastanawiamy się jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które analizujemy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Żyrardów

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na zachowanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania działają porównując z planem strategicznym konkurentów, w dodatku na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, jednak prezentują dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy doradzić, które działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła zrealizowane przez nasz własny oddział graficzny można oglądać w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wytwarzane są przez ekspertów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zamawiać indywidualnie albo mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić własny czas osiągając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Żyrardów

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się należycie kojarzyć oraz powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która wywoła w odbiorcach stosowne emocje a dodatkowo utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a dalej projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonać określone cele. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie użyteczne plany materiałów marketingowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Początek procedury budowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z konsumentem i wnikliwe omówienie rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, w związku z tym na początku musimy dogłębnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest wykluczone, dlatego że nie mamy informacji, które mają wpływ na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Posiadając już opracowaną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym sporządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z klientem, a także tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z motywów, które prezentujemy klient wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu zrealizowania końcowej wersji. Gotowe logo staje się podłożem do utworzenia pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć opracowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Mimo to na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu sformować zgodny wizerunek marki. Zgrać warto odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, a także metody ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w momencie współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, gdyż dzięki tej książeczce posiadają porady odnośnie designu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, pod warunkiem tworzenia zgodnie z radami mieszczącymi się w brand booku.

Przygotowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Żyrardów

Trafne logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Startem wszystkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu powinniśmy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki zgromadzeniu i rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia budowania konceptu logo.

Okres pracy nad pierwotnym konceptem to twórcza wymiana zdań, z której kreujemy szkice, po czym są przebierane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu następnie przeobrażane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do ostatecznego dopracowania.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Żyrardów

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej racji nie dajemy niczego przypadkowi i dokładnie badamy cel, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także określone cele i wzbudza odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element projektu w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Możemy zaprojektować szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Żyrardów

Wiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, więc zrobiliśmy ofertę specjalną, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają spełniać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres wykonywanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz obszerny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i na czas finalizuje zamówione projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, dlatego bo będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Żyrardów

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Wskutek tego na początku zawsze organizujemy rzetelny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, stymuluje ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona konsumentów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych powinniśmy tak uefektywnić kampanię, aby dawała maksymalne korzyści przy małym wkładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads możemy osiągnąć konkretne cele, między innymi pobudzenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej obfita możliwość konfiguracji i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie orzec, o których godzinach mają się wyświetlać. Mamy możliwość przykładowo kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Żyrardów

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe dopasowane głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Przedstawiają one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, jak też małym kosztem pozyskania nabywcy. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi prezentować się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że figurują w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Żyrardów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują dużo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może także posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Przebywanie rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest jednakowo ważne możemy także wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy także rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później idealnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Żyrardów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różne zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Żyrardów

Kampanie wideo to ciekawa konwencja zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet niedługim materiałem wideo można czasem ukazać znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie możemy zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Żyrardów

Bez posiadania strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale może być dużym minusem dla wizerunku firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Lepiej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego że nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona straszy brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy również sporządzić pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i rozmowy o tym jak powinna prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt wizualny, aby zaprezentować rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy również wielorakie niezbędne i pomocnicze funkcje, jak również otrzymane treści – opracowanie treści możemy też zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy udostępnić usługobiorcy przygotowawczy adres do śledzenia postępów projektu. Po zakończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Żyrardów

Sklepy internetowe, to są strony WWW, na których można zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki oferujący około sześć wariantów dwóch produktów, również można nazwać sklepem internetowym. Także strony oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wypisywania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak taki biznes jest mniej kosztowny porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też dobry pomysł jeżeli klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swoje zyski uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a następnie rozwinął się także na klasyczne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od uzgodnienia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Żyrardów

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Niestety, by ta mogła pracować efektywnie wypada się nią także dobrze zająć, więc musimy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu jeśli nadejdą jakieś komplikacje. Zadanie zarządzania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo upilnować wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Niebagatelne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z racji iż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Żyrardów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się na skutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć duże znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – słaba strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych profesjonalistów wyniki są znacznie wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet puste strony zaczynają przynosić efekty.

To niesłychane jak bardzo małe składniki mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić jeśli są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany powinno realizować dana witryna, abyśmy mogli zbadać UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic całkiem istotnych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – możemy również wykonać osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany z wykorzystaniem np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam konsument styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, należy mieć fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Żyrardów

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale to także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie odnośnie do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Masowo zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jak szukać odpowiedzi w internecie, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie ma w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

Kiedy rozwiązanie błędu wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na wstępie. Nawet jeżeli uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na solidną rozmowę w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, by spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, żeby zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie dalekosiężne, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego rezultaty są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Żyrardów

Będąc właścicielem sklepu internetowego wypada zatroszczyć się o jego przyjazną budowę i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – co także ważne, zdecydowana większość użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online odniósł sukces, powinien on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra, kiedy żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak ważna jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, bowiem im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo różnych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Żyrardów

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych internautów nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której publikujesz cenne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono użytkowników, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy jeżeli jest profesjonalnie stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Żyrardów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy występuje korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Żyrardów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to strategia długoterminowa, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też regularność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, ale jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długofalowa, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, z uwagi na fakt iż duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji przeważnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale też nasze znawstwo używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Żyrardów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc trzeba wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Żyrardów

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na budowę wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu interesantom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową treścią, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszą metodą jest skomponowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku tworzymy zawsze aktualną i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, ale jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Żyrardów

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako część firmowego bloga, lecz poradniki można też sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Sam też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Stworzenie poradnika to oprócz tego doskonała okazja, by przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na każdy jeden możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Żyrardów

Opisy produktowe są bardzo ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeżeli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma też znaczenie na rezultaty pozycjonowania, bowiem wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz często są nadzwyczaj efektywne. 

Tytułem przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą klienci. Jednakże jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest wykonane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeśli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Żyrardów

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest również miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Żyrardów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Żyrardów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Żyrardów

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Żyrardów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Żyrardów

1. Druk małoformatowy Żyrardów

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma właściwie każdy, ponieważ są praktycznie w każdej firmie, w tych sporych i tych niewielkich.

Poza znanymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest bardzo dużo, że trudno wymienić je wszystkie, ale ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy również obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do ustalenia szczegółów i do przedstawienia ewentualnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, które są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Żyrardów

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Żyrardów

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku jest szansa oznakowania towaru i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest również właściwe przygotowanie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Żyrardów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?