fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Żyrardów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Żyrardów jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Żyrardów?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnej znajomości fachu dostarczając naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz założyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni możemy wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Żyrardów

Populacja: 41179

Długość geograficzna: 20.445990

Szerokość geograficzna: 52.048800

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Żyrardów

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Żyrardów

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil powinniśmy także odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu w szczególności ukazać firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Żyrardów

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego też powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego analizujemy i sprawdzamy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom oraz ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które monitorujemy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Żyrardów

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na poczynania konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane rozwiązania są skuteczne porównując z planem konkurencji, w dodatku z wykorzystaniem zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo iż prezentują dwa skrajnie różne strategie. Jak to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując równocześnie wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogą przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zapisujemy też dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy doradzić, które działania warto wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są przez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie lub mogą być one polecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Żyrardów

Aby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą oraz powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji niniejszego planu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wzbudzi w interesantach właściwe uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym obserwujemy założenia danej marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby realizować określone plany. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie niezastąpione plany materiałów użytkowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy moment przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i rzetelne omówienie rynku, na którym działa lub chce pracować, w związku z tym przede wszystkim powinniśmy w całości wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego powstanie tego procesu jest niemożliwe, dlatego że brak jest informacji wpływających na zdefiniowanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z klientem, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam podporządkować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy klient wybiera jedną wariację, która później jest dopracowywana w celu stworzenia finalnego loga. Odpowiednie logo staje się bazą do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie opracowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to najważniejszy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Lecz na etapie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze skomponowany logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dopasować powinno się adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Prócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też przydatny w przypadku współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Żyrardów

Ciekawe logo przyciąga wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Pierwszym momentem wszystkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Uzbieranie i badanie tych danych pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwotnym konceptem to dynamiczna narada, z której wyłaniają się koncepty, które potem są przesiewane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie przekuwane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do maksymalnego dopracowania.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Żyrardów

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Dlatego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy cel, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje również określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Żyrardów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tej przyczyny zrobiliśmy wyjątkową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiadać w jednej subskrypcji. Każdy zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełen dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo dostarcza złożone projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, jako iż będzie to jeden z najważniejszych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Żyrardów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli kolekcja świadczeń, które możemy zaproponować naszym interesantom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Z tej przyczyny na otwarcie zawsze przeprowadzamy skrupulatny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, uaktywnia ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udoskonalić kampanię, by dostać jak największe korzyści przy małym wkładzie finansowym. Z pomocą Google Ads możemy osiągnąć pewne zadania, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej rozległa możliwość kształtowania i możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ograniczony zbiór danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a także jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować promocję do właścicieli małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Żyrardów

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe, które są dopasowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Prezentują one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez ustanku powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy online. Już mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez internet, lecz żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką skutecznością, a ponadto niedużym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są zamieszczone w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Żyrardów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają kawał uwagi ludzi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może także posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Udział rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest na równi ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Żyrardów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszelkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Żyrardów

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można przygotować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Możemy nakręcony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem możemy czasem zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Żyrardów

Bez strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, lecz może być dużym defektem dla prezencji firmy. Można o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Korzystniej jest, jeśli interesant trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie odnalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że nie jest w stanie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona straszy brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób kupiec będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy ponadto wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po odbyciu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności kreujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy także wszystkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, a także umieszczamy dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy także zlecić lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi roboczy adres do przeglądu postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Żyrardów

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający około sześć wariantów paru produktów, także możemy nazwać sklepem internetowym. Co więcej, strony oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taka inwestycja jest mniej kosztowna porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli kontrahent ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce wzmocnić swoje dochody otwierając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a następnie rozwinął się także na klasyczne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku kreowania strony internetowej, zanim podejmiemy się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od badania oczekiwań klienta oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Żyrardów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła pracować prawidłowo wypada się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli nadejdą jakieś komplikacje. Zadanie zarządzania stroną polega także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to celnie zareagować i dostosować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest działający, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga też upilnować dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest również opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Żyrardów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest lekceważone, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w efekcie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – mierna strona lub sklep może działać, klienci po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych profesjonalistów efekty są zdecydowanie lepsze, a po radykalnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet martwe witryny zaczynają się rozkręcać.

To niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą mieć wpływ na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeśli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Co krok obserwowaliśmy sytuację, w których z pozoru położona na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania musi spełniać dana strona, tak żebyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość istotnych, które musimy poznać podczas projektowania UX – jesteśmy w stanie też wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć pewną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Żyrardów

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże do tego zalicza się także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie odnośnie do tego jak należy w takiej sytuacji sobie poradzić. Masowo dzieją się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w różnych źródłach, bo zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Kiedy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet w przypadku gdy uda się wprowadzić takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na solidną rozmowę, by ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, jednakże jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Żyrardów

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, by zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo znaczna większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy zaistniał, powinien on być przede wszystkim widoczny. Nawet bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden konsument jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak ważna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bo im większa liczba użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez prawidłowo działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Żyrardów

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono ludzi, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeżeli jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać dużo lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Żyrardów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie informacji wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a poza tym czy jest korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Żyrardów

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długodystansowa, przynosząca wyśmienite efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować na własną rękę, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest rozwlekła, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Większość firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, albowiem spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i publikację treści, ale także nasze znawstwo używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Żyrardów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama absorbuje duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Żyrardów

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki publikowaniu internautom interesujących treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go wartościową wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas tworzymy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednak jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Żyrardów

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako element firmowego bloga, jednak poradniki można także sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, jednakże powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością buduje się przez długie lata. Samemu też często szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to też doskonała okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów rady zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Żyrardów

Opisy produktowe są wysoce istotne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. W przypadku gdy kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu przekazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, gdyż każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. W każdym razie jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Żyrardów

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się również miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Żyrardów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Żyrardów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Żyrardów

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby skompletować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Żyrardów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Żyrardów

1. Druk małoformatowy Żyrardów

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są praktycznie we wszystkich firmach, w tych wielkich i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że niełatwo wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do sprecyzowania szczegółów oraz do opisania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca oraz najczęściej obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Żyrardów

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Żyrardów

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku występuje szansa oznakowania produktu i używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również poprawne przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego więcej i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Żyrardów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?