fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Grodzisk Wielkopolski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Grodzisk Wielkopolski jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Grodzisk Wielkopolski?

Jesteś we właściwym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz dużego doświadczenia dostarczając naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i fachowa prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy bieżącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Grodzisk Wielkopolski

Populacja: 13826

Długość geograficzna: 16.365340

Szerokość geograficzna: 52.227620

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Grodzisk Wielkopolski

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował drobiazgowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Grodzisk Wielkopolski

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil warto także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi pokazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Grodzisk Wielkopolski

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Eksplorujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Rozpatrujemy również w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom oraz ciągle szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które sprawdzamy na naszych wewnętrznych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Grodzisk Wielkopolski

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na zachowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i metody są opłacalne w porównaniu ze strategią działania konkurencji, oprócz tego z wykorzystaniem zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, bez ani jednego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż zajmują dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując wady przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane materiały i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zbieramy również dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można oglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace robione są przez zawodowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one polecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić własny czas zdobywając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Grodzisk Wielkopolski

Aby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą i muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która natchnie w interesantach odpowiednie emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym obserwujemy założenia firmy, a potem tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie niezastąpione plany materiałów użytkowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Zaczęcie przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z usługobiorcą i przemyślana ocena branży, w której pracuje lub chce pracować, a zatem przede wszystkim powinniśmy solidnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy potrzebnych informacji wpływających na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zebranych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego przygotowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań klienta. Z propozycji, które przedstawiamy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu stworzenia finalnej kreacji. Gotowe logo staje się fundamentem do zrealizowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się przygotowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Prawdą jest, iż zaprojektowanie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to najważniejszy element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego względu, który będzie angażować odbiorcę. Mimo to na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być spójne ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem wypracować jednorodny wizerunek marki. Dobrać powinno się odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, jak również metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie również przydatny w razie współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki niemu posiadają wytyczne o designie, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Przygotowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Grodzisk Wielkopolski

Perfekcyjne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji musimy dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Zmagazynowanie i badanie tych danych pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad początkowym konceptem to twórcza burza mózgów, z której wyłaniają się koncepty, które później są przesiewane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Powstające koncepty najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie przekuwane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do ostatniego doszlifowania.

Kończący etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Grodzisk Wielkopolski

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. W związku z tym nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy zamysł, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla największych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje ponadto określone cele i wywołuje właściwe emocje. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy element grafiki tak, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Grodzisk Wielkopolski

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy ofertę specjalną, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają wykonywać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć nawet w jednej subskrypcji. Ostateczny zakres ustalany jest z osobna.

Główne dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz cały personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i punktualnie oddaje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, ponieważ będzie to jeden z najważniejszych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Grodzisk Wielkopolski

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które możemy wykonać naszym klientom, które dopasowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na wstępie za każdym razem dokonujemy szczegółowy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzbudza ich rozrost na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, aby osiągnąć jak największe benefity przy małym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads możemy urzeczywistnić pewne cele, takie jak zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej obfita możliwość konfiguracji i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie nieduży zbiór danych statystycznych o ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zadecydować, o jakiej godzinie powinny się prezentować. Jesteśmy w stanie przykładowo kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Grodzisk Wielkopolski

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe, które są nastawione głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną skutecznością, a ponadto małym kosztem dotarcia do nabywcy. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty będą znajdować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy są w sklepie e-commerce to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Grodzisk Wielkopolski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media pochłaniają dużo uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorodnych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest tak samo ważne możemy dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy dla przykładu rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później świetnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Grodzisk Wielkopolski

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wielorakie modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Grodzisk Wielkopolski

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, można rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym popularność TikToku. Można też stworzony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także przedstawić konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo można nierzadko przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form reklamy należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Grodzisk Wielkopolski

Bez posiadania strony internetowej nadal da się funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności użytkownika, lecz może być dużym defektem dla prezentacji firmy. Można o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy interesant obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony www do biznesu, albowiem nie wszystkie branże potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W przypadku, kiedy okaże się, że potencjalny klient nie umie sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odstrasza brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie zazwyczaj pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy również zrobić pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku kreujemy projekt wizualny, aby przedstawić prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także różne konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto wprowadzamy dostarczone treści – wykonanie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i mamy możliwość powierzyć klientowi roboczy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Grodzisk Wielkopolski

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów dwóch produktów, również można zdefiniować jako sklep internetowy. Co więcej, strony oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki biznes jest tańszy porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł klient ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje dochody uruchamiając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem rozwinął się również na klasyczne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, ponieważ najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania strony internetowej, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od początku także rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Grodzisk Wielkopolski

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednakże, żeby ta mogła funkcjonować prawidłowo należy się nią dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele czasu, kiedy nadejdą różne komplikacje. Zadanie kierowania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i regularnie modyfikowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim prawdziwi ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga ponadto upilnować sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu oznajmiającego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Grodzisk Wielkopolski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, jednak dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynają ujawniać się mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doznania klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć duże znaczenie na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – mierna strona lub sklep może działać, ludzie się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych ekspertów rezultaty są znacznie większe, a po definitywnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają kwitnąć.

To niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Wiele razy obserwowaliśmy sytuację, w których z pozoru widoczna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dana witryna, abyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość drobne to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy uwzględnić przy projektowaniu UX – możemy również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać pewne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Grodzisk Wielkopolski

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie odnośnie do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Częstokrotnie dzieją się sytuacje, że nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w źródłach internetowych, dlatego że po prostu nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie problemu wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet gdy uda się wgrać takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na rzetelną rozmowę, żeby odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli posiadamy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, by zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, ale jego rezultaty są tak dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Grodzisk Wielkopolski

Dysponując sklepem internetowym musimy zadbać o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – dodatkowo zdecydowana większość użytkowników przegląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby biznes internetowy odniósł sukces, powinien on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego tak ważna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, bo im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo różnych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez dobrze działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Grodzisk Wielkopolski

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której rozpowszechniasz pożyteczne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity wywodzące się z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny jeżeli jest prawidłowo wykonana. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Grodzisk Wielkopolski

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Grodzisk Wielkopolski

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to metoda długofalowa, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także regularność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować na własną rękę, jednak jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długoterminowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dużo firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, wszak spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i zamieszczanie treści, lecz również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Grodzisk Wielkopolski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego też powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Grodzisk Wielkopolski

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na konstruowanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Wskutek publikowaniu interesantom cennych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Prowadzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową treścią, wszak z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku tworzymy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, ale jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Grodzisk Wielkopolski

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako element firmowego bloga, jednak poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest edukowanie interesantów i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak skomponować np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością pozyskuje się przez długie lata. Sam też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to oprócz tego idealna okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdą możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Grodzisk Wielkopolski

Opisy produktowe są niebywale istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeśli konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także znaczenie na wyniki pozycjonowania, wszak wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale często są niebywale skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz sporządzić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednakże jeśli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz też propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Grodzisk Wielkopolski

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości czasu, ale fachowo zastosowane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy prezentować wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Grodzisk Wielkopolski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Grodzisk Wielkopolski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Grodzisk Wielkopolski

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Żeby stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Grodzisk Wielkopolski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Grodzisk Wielkopolski

1. Druk małoformatowy Grodzisk Wielkopolski

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo goszczą praktycznie w każdej branży, w tych ogromnych i tych małych.

Poza typowymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest sporo, że ciężko wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb i wymagań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, gdy klient posiada już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to sprowadzamy się do uściślenia szczegółów, a także do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyszczególnić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie są to wszystkie, jednak umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Grodzisk Wielkopolski

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Spotkać je można przy drogach ekspresowych i także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy nadmienić, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Grodzisk Wielkopolski

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego rodzaju produkty nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku jest możliwość oznakowania produktu oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest również odpowiednie przygotowanie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż więcej a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Grodzisk Wielkopolski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?