fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Jordanów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Jordanów jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoja firma osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Jordanów?

Trafiłeś w idealne miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużego doświadczenia oferując naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i fachowa prezentacja Twojej marki jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz rozkręcić nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni możemy wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Jordanów

Populacja: 5194

Długość geograficzna: 19.829810

Szerokość geograficzna: 49.649350

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Jordanów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował drobiazgowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Jordanów

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Kłopot w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce faktycznie samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Planowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Jordanów

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Sprawdzamy i analizujemy też jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne metody, które testujemy na naszych wewnętrznych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Jordanów

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reakcja na postępowanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu ze strategią konkurentów, a ponadto w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne oraz negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, bez żadnego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, jednak zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując równocześnie defekty dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne kierunki i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy również przedstawić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace tworzone są poprzez ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można powierzać indywidualnie albo mogą być one zalecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas robiąc przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Jordanów

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się dobrze kojarzyć, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego obowiązku potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wzbudzi w klientach trafne uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone cele. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie wskazane plany materiałów reklamowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Faza wstępna przebiegu kształtowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z usługobiorcą i gruntowne omówienie rynku, na którym pracuje lub chce działać, dlatego na początku musimy kompletnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego powstanie procesu jest niemożliwe, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Po opracowaniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty graficzne. Koncepty logo formowane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam dostosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do wymagań klienta. Z motywów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana celem osiągnięcia końcowego loga. Skończone logo staje się filarem do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Nie mniej jednak w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie stworzyć jednorodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać należy adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w razie współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki tej książeczce posiadają porady o stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Sporządzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Jordanów

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe uczucia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w konsumentach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną wszelkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji wypada rozpoznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki zgromadzeniu i analizie tych danych będziemy mogli podjąć się zaczęcia kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad początkowym konceptem to twórcza burza mózgów, z której kreujemy koncepty, które następnie są selekcjonowane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do finalnego dopracowania.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Jordanów

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy cel, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje prócz tego wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie tworzymy każdy, jeden element grafiki tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Jordanów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres wykonywanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz cały personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i planowo dostarcza złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by rozgryźć, bowiem będzie to ważny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Jordanów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór świadczeń, które możemy zaoferować naszym klientom, które dobieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Z tego względu na starcie za każdym razem organizujemy wnikliwy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w niezawodny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, mobilizuje ich postęp za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, aby dostać największe benefity przy niedużym nakładzie pieniężnym. Przy użyciu Google Ads możemy realizować pewne zadania, na przykład rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej zdumiewająca możliwość konfiguracji i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ubogi pakiet danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie powinny się eksponować. Jesteśmy w stanie na przykład skierować promocję do właścicieli małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Jordanów

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez internet, ale żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną produktywnością, a także małym kosztem pozyskania nabywcy. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są zamieszczone w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Jordanów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają masę uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom czas oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest bliźniaczo istotne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz pokazać swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. Taka właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy świetnym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Jordanów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż wszystkie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Jordanów

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Ponadto wideo reklama ma wyjątkowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, można rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy osób. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także pokazać konkretnej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim filmikiem można czasem ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Jordanów

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania interesanta, ale zazwyczaj  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Korzystniej jest, jeśli konsument trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dopasowania strony internetowej do działalności, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W przypadku, kiedy okaże się, że konsument nie umie odnaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają klienci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. Dzięki temu odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy również utworzyć usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności budujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają projekt graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy również wszystkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, jak również dostarczone treści – stworzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i możemy powierzyć usługobiorcy przygotowawczy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Jordanów

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący około sześć wariantów jednego produktu, także można ogłosić sklepem internetowym. Dodatkowo platformy oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnej transakcji razem z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest tańszy w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swoje dochody otwierając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a po jakimś czasie powiększył się również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku testowym, a dopiero potem przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po zakończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Jordanów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła pracować efektywnie musimy się nią również dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo zareagować i zmienić stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio zarządzana strona pomaga również zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w swojej ofercie. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu mówiącego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Jordanów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak sprawdzi to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się wskutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są odczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony lub sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Fakt – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych pracowników wyniki są znacznie większe, a po generalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Co krok obserwowaliśmy sytuację, w których z pozoru zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania ma realizować dana witryna, abyśmy mogli zrobić UX danej strony internetowej pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy uwzględnić podczas planowania UX – możemy też wykonać osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc żeby w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać rzetelne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest powiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Jordanów

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale to również zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie odnośnie tego jak należy wtedy sobie poradzić. Często zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w internecie, bo po prostu nie ma w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet jeżeli uda się wprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na skrupulatny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, by spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Idealnie trafiłeś, bowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to powinno dopilnować, żeby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego owoce są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Jordanów

Mając sklep internetowy musimy zadbać o jego przyjazną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, część użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online się udał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeśli nikt jej nie zobaczy! Z tej przyczyny tak istotna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, bowiem im większa ilość użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa różnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Jordanów

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz ciekawe informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większe grono internautów, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w prężne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny jeśli jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Jordanów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na badaniu treści eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a także czy jest odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Jordanów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długoletnia, przynosząca wyśmienite efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest rozwlekła, z tego powodu korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie ciężej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo słabo. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i publikację treści, lecz również nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Jordanów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też trzeba wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje duże grono internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Jordanów

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek publikowania interesantom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Kreowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą wiedzą, ponieważ z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas robimy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Jordanów

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można także sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie odbiorców i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak skomponować np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z praktyką buduje się przez wiele lat. Sam też z pewnością szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a może pokazać, że ty jesteś specjalistą i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to na dodatek najlepsza okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów informacje zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Jordanów

Opisy produktowe są bardzo istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. W przypadku gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis także budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też wpływ na wyniki pozycjonowania, bowiem każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale często są zadziwiająco skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając zwykłe krzesła, możesz sporządzić tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. Nie mniej jednak, jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Jordanów

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, ale prawidłowo wykorzystane jest w stanie wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Jordanów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Jordanów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę wielką ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Jordanów

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Żeby stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Jordanów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Jordanów

1. Druk małoformatowy Jordanów

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał właściwie każdy, ponieważ są właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza znanymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest bardzo dużo, że aż ciężko wymienić wszystkie z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb i oczekiwań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są nieodzowne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do ustalenia szczegółów i do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwoli to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Jordanów

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są billboardy i banery. Spotkać je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może skończyć się fatalnie. I tu także należy nadmienić, iż przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Jordanów

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku istnieje szansa oznaczenia produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również poprawne stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, iż jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Jordanów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?