fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Konstantynów Łódzki

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Konstantynów Łódzki jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Znacznie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Konstantynów Łódzki?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz bardzo dużego doświadczenia oferując naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Konstantynów Łódzki

Populacja: 17415

Długość geograficzna: 19.325640

Szerokość geograficzna: 51.747760

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Konstantynów Łódzki

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował precyzyjne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Konstantynów Łódzki

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil należy również wytrwale prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zrobienie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi ukazać firmę od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Konstantynów Łódzki

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w branży. Na dodatek analizujemy i sprawdzamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Konstantynów Łódzki

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na działanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem działania konkurentów, a ponadto na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, pomimo iż prezentują dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także możemy wystrzec się błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Obserwując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą być przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy rozpoznać, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy dodatkowo zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace zrealizowane przez nasz własny dział graficzny można obejrzeć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła robione są przez profesjonalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można samodzielnie albo mogą być one polecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas mając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Konstantynów Łódzki

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się właściwie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w odbiorcach właściwe emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym obserwujemy założenia firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełniać określone plany. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie pożyteczne plany materiałów użytkowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu układania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z klientem i wnikliwe omówienie branży, w której pracuje lub chce działać, czyli najpierw powinniśmy dogłębnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego powstanie tego procesu jest wykluczone, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po opracowaniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z klientem, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do wymagań klienta. Z projektów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną opcję, która później jest doszlifowywana w celu uzyskania końcowej kreacji. Gotowe logo staje się podstawą do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć przygotowanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Prawdą jest, iż zaprojektowanie designu logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na klienta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie wypracować pełny wizerunek marki. Dopasować warto adekwatny krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również przydatny w przypadku współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają wytyczne o stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Konstantynów Łódzki

Dobre logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym dobrze wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Pierwszym momentem dowolnego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie funkcje ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu powinniśmy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Zgromadzenie i rozpatrzenie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad roboczym konceptem to twórcza narada, z której kreujemy szkice, po czym są przesiewane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w finalną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do ostatniego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Konstantynów Łódzki

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i dokładnie analizujemy cel, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje prócz tego wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i fachowym wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Konstantynów Łódzki

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, więc przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednym abonamencie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Mocne punkty tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz obszerny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz na czas oddaje zamówione projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by sobie naświetlić, dlatego bo będzie to jeden z kluczowych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Konstantynów Łódzki

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego też na początku każdorazowo organizujemy gruntowny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w skuteczny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, wzmacnia ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, aby osiągnąć jak największe benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads możemy realizować pewne zadania, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej obfita możliwość konfiguracji oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie niepełny zbiór danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować promocję do kierowników małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Konstantynów Łódzki

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe zorientowane typowo na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Prezentują one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez ustanku zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednakże, żeby mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą skutecznością, jak też niskim kosztem pozyskania konsumenta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi będą znajdować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są położone w sklepie internetowym to za pośrednictwem kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Konstantynów Łódzki

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną dużo uwagi ludzi, a najpopularniejszym wzorem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który oferuje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Przebywanie różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest bliźniaczo istotne możemy także wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Konstantynów Łódzki

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że wszystkie modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tego względu najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Konstantynów Łódzki

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo marketingowe ma jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, można przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można też nakręcony materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim filmem możemy niekiedy przedstawić dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form reklamy należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Konstantynów Łódzki

Bez posiadania strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności użytkownika, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Należy o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, kiedy konsument trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie odnalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dopasowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Kiedy okaże się, że nie jest w stanie wyszukać odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. Dzięki temu konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy również sporządzić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części przygotowujemy projekt wizualny, aby pokazać rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy także wszelkie konieczne i pomocnicze funkcje, jak również układamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie treści możemy też zlecić lub stworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy projektowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Konstantynów Łódzki

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający około pięć wariantów jednego produktu, również możemy ogłosić sklepem internetowym. Także strony oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala dokonanie pełnej transakcji wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inicjatywa jest mniej kosztowna w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobry pomysł usługobiorca posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce powiększyć swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie powiększył się również na klasyczne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, dlatego że uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw też zaczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Konstantynów Łódzki

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła pracować prawidłowo musimy się nią również dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele wysiłku, gdy nadejdą niespodziewane problemy. Zadanie zarządzania stroną polega także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to trafnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga również upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Niebagatelne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz spis jest długi, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Konstantynów Łódzki

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, jednak dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mierna strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych ekspertów efekty są zdecydowanie większe, a po kompleksowych zmianach, które również możemy zrobić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe składniki mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wiele razy obserwowaliśmy sytuację, w których powierzchownie zauważalna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze wykonać wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania ma realizować dana witryna, abyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic dość istotnych, które musimy uwzględnić podczas planowania UX – można też wykonać osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać pewne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest podniesiona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Konstantynów Łódzki

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak to też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia możemy pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już przydatne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Często dzieją się sytuacje, że początkujący używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać rozwiązania w różnych źródłach, jako że po prostu nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na wstępie. Nawet zakładając, że uda się wgrać takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalistycznych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na merytoryczny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy posiadamy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego efekty są tak zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Konstantynów Łódzki

Mając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego przystępny wygląd i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% klika w pierwszy wynik – ponadto część użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online rozkręcił się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet najlepsza witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak ważna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, albowiem im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Konstantynów Łódzki

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której publikujesz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez dużą ilość ludzi, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a zalety wywodzące się z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w prężne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy, o ile jest efektywnie zrobiona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek warto zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Konstantynów Łódzki

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy wystarczająco wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Konstantynów Łódzki

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długotrwała, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, ale jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Sporo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest trudniej, albowiem większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, ale także nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Konstantynów Łódzki

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i pomocna treść sama absorbuje duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Konstantynów Łódzki

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na kreowanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Dzięki przekazywaniu odbiorcom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą treścią, ponieważ z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie dać to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Konstantynów Łódzki

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe jest kształcenie czytelników i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to oprócz tego świetna okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na każdą możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów rady zaowocuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Konstantynów Łódzki

Opisy produktowe są wysoce ważne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu mówi kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis również kreuje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

Na przykład, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Jednakowoż jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli pokażesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Konstantynów Łódzki

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości czasu, lecz prawidłowo zastosowane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Konstantynów Łódzki

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Konstantynów Łódzki

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Konstantynów Łódzki

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Konstantynów Łódzki

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Konstantynów Łódzki

1. Druk małoformatowy Konstantynów Łódzki

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał praktycznie każdy, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych niewielkich.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest sporo, że trudno wymienić każdy z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb i wymagań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wypunktować poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, jednak pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Konstantynów Łódzki

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w większym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy wspomnieć, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Konstantynów Łódzki

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego gatunku produkty nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku jest możliwość oznaczenia produktu i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest jeszcze poprawne przygotowanie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być skomplikowany, ale nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, a też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Konstantynów Łódzki to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza agencja full service składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?