Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Konstantynów Łódzki - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Konstantynów Łódzki

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Konstantynów Łódzki jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Zdecydowanie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Konstantynów Łódzki?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i ponadprzeciętnej znajomości branży oferując naszym konsumentom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Konstantynów Łódzki

Populacja: 17415

Długość geograficzna: 19.325640

Szerokość geograficzna: 51.747760

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Konstantynów Łódzki

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Konstantynów Łódzki

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy również sumiennie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejszy etap, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje faktycznie samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie między innymi przedstawić przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Konstantynów Łódzki

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, w związku z tym warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w danej branży. W dodatku analizujemy i sprawdzamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które oceniamy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować plany indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Konstantynów Łódzki

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na poczynania konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu ze strategią działania konkurencji, w dodatku z wykorzystaniem zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia wytwarza samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo iż zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane analizy i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działanie konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również będą przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy również zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce i za granicą. Prace realizowane są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można osobiście albo mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić swój własny czas mając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Konstantynów Łódzki

Żeby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się odpowiednio wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia niniejszego obowiązku potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w konsumentach właściwe emocje a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby realizować określone wzory. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie pożyteczne schematy materiałów użytkowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie procesu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z usługobiorcą i przemyślana analiza rynku, na którym działa lub chce działać, czyli najpierw musimy kompletnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego otwarcie procesu jest niedozwolone, gdyż nie posiadamy ważnych informacji wpływających na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które przedstawiamy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem zrealizowania finalnego loga. Skończone logo staje się gruntem do stworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie następnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt będzie mniej skomplikowany. Faktem jest, iż zaprojektowanie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to fundamentalny element wymagający analizy i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Pomimo to na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu wypracować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy adekwatny krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje wraz z instrukcją i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki tej książeczce będą posiadać wytyczne odnośnie stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Konstantynów Łódzki

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne skojarzenia z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w klientach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Początkowym etapem wszystkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu musimy zbadać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu, a także jak logo ma na nich działać. Uzbieranie i przebadanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad wczesnym konceptem to dynamiczna dyskusja, z której wyłaniają się pomysły, które potem są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w finalną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do maksymalnego wykończenia.

Finalny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Konstantynów Łódzki

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy plan, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje ponadto wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element zadania tak, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Konstantynów Łódzki

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać profesjonalnego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej subskrypcji. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz obszerny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i na czas dostarcza zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, dlatego, że będzie to jeden z najważniejszych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Konstantynów Łódzki

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym interesantom, które dobieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. W związku z tym na starcie zawsze organizujemy wnikliwą rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować rozległą obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzmacnia ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udogodnić kampanię, aby dawała jak największe benefity przy małym wkładzie finansowym. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne cele, przykładowo powiększenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ubogi zbiór danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach mają się eksponować. Mamy możliwość na przykład kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Konstantynów Łódzki

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową zorientowaną typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą produktywnością, jak również małym kosztem pozyskania konsumenta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Konstantynów Łódzki

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie pochłaniają dużo uwagi ludzi, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom moment oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorodnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednakże byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest w równym stopniu istotne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. Taka właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Konstantynów Łódzki

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że różnorodne zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Konstantynów Łódzki

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo reklama ma unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, możemy przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą rezultat na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Konstantynów Łódzki

Bez posiadania strony internetowej można jakoś funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, lecz może być dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeżeli interesant obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby miał nie znaleźć ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego, bo nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona straszy nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. Dzięki temu odbiorca będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także zrobić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i rozmowy na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także różne obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, poza tym dostarczone treści – przygotowanie treści możemy również innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i możemy powierzyć klientowi przygotowawczy adres do wglądu nad postępami prac. Po skończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Konstantynów Łódzki

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący tylko sześć wariantów paru produktów, również można nazwać sklepem internetowym. Co więcej, platformy oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia realizację pełnego zakupu wraz z opłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, klientom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem taka inicjatywa jest mniej kosztowna w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli klient posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje dochody formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a w przyszłości rozwinął się również na standardowe sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas renowacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku testowym, a dopiero potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Konstantynów Łódzki

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła pracować poprawnie trzeba się nią również dobrze zająć, czyli wypada optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym sterowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje wiele czasu jeśli nadejdą jakieś problemy. Plan zarządzania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to trafnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie zmniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga również zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody warto oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Konstantynów Łódzki

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często lekceważone, a to w przyszłości sprawia, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają pokazywać się defekty. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w konsekwencji przebadania eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć ogromne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – słaba strona lub sklep może działać, ludzie po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych pracowników wyniki są dużo wyższe, a po generalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet martwe strony zaczynają się rozkręcać.

To niesamowite jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie położona na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie cele musi wykonywać dana strona, abyśmy mogli prześwietlić UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic całkiem ważnych, które należy uwzględnić podczas opracowywania UX – możemy też zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc aby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Konstantynów Łódzki

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz do tego zalicza się też standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już przydatne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak powinniśmy wtedy sobie poradzić. Masowo dzieją się sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w internecie, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

W wypadku gdy naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na starcie. Nawet w przypadku gdy uda się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem specjalistycznych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej porozbijać, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na wyczerpujący wywiad, żeby zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bo nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zadbać, aby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego wyniki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Konstantynów Łódzki

Będąc właścicielem sklepu internetowego musimy zadbać o jego przejrzysty wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich asortymentu, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online rozwinął się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet najlepsza witryna sklepu internetowego nie zadziała, kiedy nikt jej nie wyświetli! Dlatego tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez sprawnie działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Konstantynów Łódzki

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez dużą ilość ludzi, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy gdy jest prawidłowo stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Konstantynów Łódzki

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje odpowiednio duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Konstantynów Łódzki

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długotrwała, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, jednak jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długoterminowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dużo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, ale też nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Konstantynów Łódzki

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Konstantynów Łódzki

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na budowę wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu interesantom cennych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Kreowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go interesującą wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, niekiedy optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie budować bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Konstantynów Łódzki

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zaaranżować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie odbiorców i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością buduje się przez długie lata. Samemu też na pewno szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś zawodowcem i zasugeruje odbiorcom, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to też idealna okazja, aby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów informacje zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Konstantynów Łódzki

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla dziedziny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to klient może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma też wpływ na rezultaty pozycjonowania, jako że dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, jednak często są wyjątkowo efektywne. 

Dla przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą klienci. Aczkolwiek jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz też sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Konstantynów Łódzki

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane może wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Konstantynów Łódzki

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Konstantynów Łódzki

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Konstantynów Łódzki

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. By skonstruować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Konstantynów Łódzki

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Konstantynów Łódzki

1. Druk małoformatowy Konstantynów Łódzki

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza znanymi ulotkami i wizytówkami, jako druk małoformatowy możemy też zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje dużo i trudno wymienić je wszystkie, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb i wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy zawężamy się do ustalenia szczegółów i do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Konstantynów Łódzki

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj także należy wspomnieć, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Konstantynów Łódzki

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być również prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też odpowiednie sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Konstantynów Łódzki to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?