fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Oleszyce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Oleszyce jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z tego powodu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Oleszyce?

Jesteś w idealnym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz wielkiego doświadczenia oferując naszym klientom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojej marki jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz ukształtować nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni możemy zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Oleszyce

Populacja: 5193

Długość geograficzna: 23.034810

Szerokość geograficzna: 50.167500

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Oleszyce

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował precyzyjne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Oleszyce

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają na celu w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Oleszyce

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, w związku z tym wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Prócz tego zastanawiamy się w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które analizujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Oleszyce

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na posunięcia konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania działają porównując z planem strategicznym konkurencji, oprócz tego na mocy zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, chociaż mają dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metodologię. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej dziedzinie, a także ustrzec się błędów, które mogą przynieść duże straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace przygotowane przez nasz własny oddział graficzny można oglądać w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Dzieła realizowane są poprzez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście lub mogą być one polecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Oleszyce

By zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się odpowiednio wiązać ze sobą i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego obowiązku potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w konsumentach właściwe uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym analizujemy założenia danej firmy, a wówczas planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie użyteczne projekty materiałów użytkowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Start przebiegu stwarzania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z usługobiorcą i szczegółowe omówienie branży, w której pracuje lub chce działać, a więc po pierwsze powinniśmy w całości wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego otwarcie procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest informacji, które mają wpływ na określenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po opracowaniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z klientem, a ponadto z tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynku, a także do oczekiwań klienta. Z motywów, które przedstawiamy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która jest doszlifowywana w celu dopięcia końcowego loga. Skończone logo staje się podstawą do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć projektowanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest mniej skomplikowany. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie wypracować pełny wizerunek marki. Zgrać należy adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak również metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcją i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki tej książeczce posiadają wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Oleszyce

Logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Pierwszym krokiem dowolnego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu, a także jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki uzbieraniu oraz badaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia konceptu logo.

Element pracy nad pierwszą koncepcją to dynamiczna polemika, z której kreujemy koncepcje, które następnie są przebierane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu później przeobrażane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do końcowego doszlifowania.

Finiszowy etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Oleszyce

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie zgłębiamy zamysł, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Oleszyce

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, z tej przyczyny zrobiliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas kreacje graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają pełnić. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej składce. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompletny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz na czas dostarcza zamówione projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by rozgryźć, gdyż będzie to jeden z najważniejszych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Oleszyce

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. W związku z tym na pierwszym etapie każdorazowo przeprowadzamy dogłębny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, prowadzi ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych możemy tak udogodnić kampanię, żeby dostać maksymalne benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Przy pomocy Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, przykładowo zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej ogromna możliwość kształtowania oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie nieduży zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu skierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Oleszyce

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dopasowaną typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, a ponadto małym kosztem pozyskania konsumenta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeśli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Oleszyce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują dużo uwagi człowieka, a najpopularniejszym przykładem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestniczenie rozmaitych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest w równym stopniu istotne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Żaden problem. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy na przykład poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Oleszyce

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wielorakie modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Oleszyce

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe posiada unikalne możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, można rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które można opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go także przedstawić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo można czasem zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą efekt z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Oleszyce

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż klienci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli konsument zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do branży, dlatego że nie wszystkie firmy potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że interesant nie może sprawdzić odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona straszy niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście powiększamy o własne doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części kreujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszelkie niezbędne i pomocnicze funkcje, jak również otrzymane treści – opracowanie treści możemy również innej firmie lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i możemy udostępnić klientowi przygotowawczy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Oleszyce

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór produktów, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów jednego produktu, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Tak samo strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnego zakupu razem z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wypisywania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobry pomysł jeżeli kontrahent ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swój przychód uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie rozwinął się także na tradycyjne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ uprzednio konstruujemy projekt w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku kreowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od badania oczekiwań klienta i rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Oleszyce

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła funkcjonować powinniśmy się nią dobrze zająć, więc powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy wystąpią jakieś problemy. Zadanie kierowania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to adekwatnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest działający, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Przykładnie gospodarzona strona pomaga ponadto zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie opcjonalne funkcjonalności.

Niebagatelne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy też doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny naprawdę opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże wykaz jest długi, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Oleszyce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często lekceważone, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, tymczasem dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w konsekwencji obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć istotne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – kiepska strona lub sklep może pracować, internauci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych profesjonalistów rezultaty są dużo większe, a po generalnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe drobiazgi mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele musi realizować dane rozwiązanie, abyśmy mogli przeanalizować UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic dość istotnych, które należy uwzględnić podczas opracowywania UX – potrafimy też wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc żeby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, powinno się posiadać fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Oleszyce

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, lecz do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już przydatne jest doświadczenie w kwestii tego jak musimy wtedy postępować. Notorycznie zdarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w internecie, jako że po prostu nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Kiedy naprawa przeszkód jest związana z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na skrupulatny wywiad, żeby odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieścimy już treści w internecie, to należy zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Oleszyce

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej większość użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy rozkręcił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego też właśnie tak decydująca jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, bo im większa ilość użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez prawidłowo działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Oleszyce

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych internautów nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że mając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy jeśli jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego dużym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Oprócz tego warto zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Oleszyce

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na badaniu treści publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Oleszyce

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to koncepcja długotrwała, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, jednakże jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długookresowa, więc korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie gorzej, wszak spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i publikację treści, lecz również nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Oleszyce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Oleszyce

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na konstruowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek publikowaniu interesantom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, wszak z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy wytwarzamy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, jednakże jak już pisaliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Oleszyce

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można też zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest dokształcanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to oprócz tego doskonała okazja, aby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelaką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów informacje zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Oleszyce

Opisy produktowe są wysoce ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi pozyskać klienta. W przypadku gdy kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wpływ na efekty pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz często są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, sprzedając zwykłe krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą klienci. Aczkolwiek jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli przedstawisz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Oleszyce

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości pracy, lecz fachowo wykorzystane może wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Oleszyce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Oleszyce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Oleszyce

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Aby skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Oleszyce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Oleszyce

1. Druk małoformatowy Oleszyce

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych sporych.

Poza oczywistymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele, że niełatwo wymienić każdy z nich, jednak ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej firmy obejmuje również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb i wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do uściślenia szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca oraz najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wypunktować konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Oleszyce

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery i billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy wspomnieć, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Oleszyce

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest też poprawne sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego wiele także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Oleszyce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza agencja full service składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?