fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Zawadzkie

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Zawadzkie jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Zawadzkie?

Jesteś we właściwym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności jak i dużej znajomości rynku oferując naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz ukształtować nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Zawadzkie

Populacja: 8439

Długość geograficzna: 18.484670

Szerokość geograficzna: 50.605030

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Zawadzkie

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Zawadzkie

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również wytrwale prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejszy etap, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności pokazać firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Zawadzkie

Prawidłowy kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, wobec tego powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Zastanawiamy się również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które sprawdzamy na własnych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Zawadzkie

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu ze strategią działania konkurentów, a ponadto na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia robi samochody tanie i powszechnie dostępne, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo że prezentują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania i opracowane nowe rozwiązania strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danym sektorze, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne nurty i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można znaleźć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła robione są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można osobiście albo mogą być one zalecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz przyoszczędzić swój czas zdobywając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Zawadzkie

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się adekwatnie kojarzyć, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego celu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w konsumentach odpowiednie uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a potem opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie potrzebne projekty materiałów marketingowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Start procedury budowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z klientem i wnikliwe omówienie branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, a zatem na początku musimy porządnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego powstanie procesu jest niewykonalne, dlatego że brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na określenie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego przygotowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo powstają z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, a nawet tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam dopasować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu stworzenia końcowego loga. Skończone logo staje się filarem do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć opracowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie zaprojektowanie designu logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to fundamentalny element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Lecz na etapie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie stworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu schematowi będą posiadać wytyczne o designie, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Przygotowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Zawadzkie

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Fazą wstępną dowolnego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie cele ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Dzięki zebraniu oraz badaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia koncepcji logo.

Część pracy nad pierwszym konceptem to dynamiczna narada, z której wyłaniamy szkice, które potem są selekcjonowane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu później dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do stuprocentowego doszlifowania.

Ostateczny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Zawadzkie

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelkiego biznesu. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie analizujemy plan, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Właściwa grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje prócz tego wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje. Na skutek współpracy z największymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechują się doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie wykonujemy każdy, jeden element grafiki w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Możemy przygotować szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Zawadzkie

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, więc wymyśliliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz posiąść nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres wykonywanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Plusy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz kompleksowy sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz punktualnie finalizuje zamówione projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, ponieważ będzie to jeden z kluczowych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Zawadzkie

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym interesantom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Z racji tego na starcie zawsze organizujemy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, prowadzi ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udogodnić kampanię, aby wypracować największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne cele, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej spora możliwość personalizowania, jak też możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały pakiet danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zarządzić, o której godzinie mają się wyświetlać. Mamy możliwość dla przykładu kierować promocję do dyrektorów małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Zawadzkie

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe nastawione głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy online. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną produktywnością, jak również niedużym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty będą znajdować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Zawadzkie

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują masę uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Istnienie rozmaitych firm w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest tak samo ważne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz pokazać swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma problemu. To właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Zawadzkie

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie codziennie. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, niewątpliwie zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Zawadzkie

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości, które są niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, jesteśmy w stanie przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można czasem pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Zawadzkie

Bez strony internetowej można funkcjonować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz wiążę się z dużym minusem dla wizerunku firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli internauta obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do działalności, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W wypadku, kiedy okaże się, że interesant nie jest w stanie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście powiększamy o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie przygotowujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy również wielorakie konieczne i pomocnicze funkcjonalności, ponadto układamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie wysłać klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Zawadzkie

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów dwóch produktów, także można uznać jako sklep internetowy. Także platformy oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia realizację pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wypisywania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeśli klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje zyski uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a później powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania strony internetowej, przed podjęciem się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Zawadzkie

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła pracować trzeba się nią również dobrze zająć, czyli powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli wystąpią jakieś komplikacje. Zadanie sterowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to adekwatnie zareagować i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest żywy, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga także zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Istotne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pojawienia się komunikatu informującego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma może zagwarantować kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże spis jest długi, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Zawadzkie

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, niemniej jednak dopiero jak przeanalizuje to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się na skutek spojrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są odczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć istotny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mierna strona lub sklep może pracować, ludzie się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych profesjonalistów rezultaty są zdecydowanie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet puste strony zaczynają się rozkręcać.

To niesamowite jak bardzo małe drobiazgi mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeśli są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie cele powinno realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość istotnych, które powinniśmy uwzględnić podczas planowania UX – potrafimy też zrobić osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wybierany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział przygotowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc aby w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć fachowe umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Zawadzkie

Komplikacje z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz to też standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe w kwestii tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Notorycznie przydarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, dlatego że zwyczajnie nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeśli naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na początku. Nawet w przypadku gdy uda się przeprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są zazwyczaj bardziej złożone niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na solidny wywiad w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, by zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, aby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, ale jego rezultaty są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Zawadzkie

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zadbać o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co także ważne, zdecydowana większość użytkowników przegląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie mówią w którym miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes online się udał, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli żaden klient jej nie wyświetli! Dlatego właśnie tak ważna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, gdyż im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa różnych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Zawadzkie

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych użytkowników nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz pożyteczne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono ludzi, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to akcja, która przynosi efekt długoletni gdy jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego dużym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Oprócz tego warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Zawadzkie

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na badaniu treści prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Zawadzkie

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długoterminowa, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również cykliczność wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć na własną rękę, jednakże jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długookresowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, gdyż znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zazwyczaj nie działa lub działa bardzo słabo. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Pożytki z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Zawadzkie

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Zawadzkie

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na budowę profilu eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczaniu odbiorcom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku tworzymy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Zawadzkie

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można też zaprojektować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie interesantów i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością zdobywa się przez wiele lat. Samemu też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to na dodatek świetna okazja, by opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Zawadzkie

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Jeśli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i lakoniczny to interesant może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też znaczenie na wyniki pozycjonowania, albowiem wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz często są niebywale efektywne. 

W formie przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz sporządzić listę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Aczkolwiek jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeśli omówisz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Zawadzkie

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości czasu, ale fachowo wykorzystane jest w stanie wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Zawadzkie

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Zawadzkie

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Zawadzkie

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Żeby skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Zawadzkie

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Zawadzkie

1. Druk małoformatowy Zawadzkie

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo goszczą praktycznie w każdej firmie, w tych dużych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje znacznie więcej, że ciężko wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zbadania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy zawężamy się do ustalenia szczegółów, a także do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, które są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Nie jest to wszystko, lecz umożliwia to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Zawadzkie

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Zawadzkie

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być również podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, jaki może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku występuje szansa oznaczenia produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest również właściwe sporządzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Zawadzkie to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza firma jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?