fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Andrychów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Andrychów jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Zauważalnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Andrychów?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i ogromnego doświadczenia dostarczając naszym interesantom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz profesjonalna ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz utworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Andrychów

Populacja: 21954

Długość geograficzna: 19.338340

Szerokość geograficzna: 49.854970

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Andrychów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Andrychów

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Andrychów

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, tak więc dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom posługujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Badamy również jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też swoje własne metody, które monitorujemy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Andrychów

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na zachowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania działają porównując ze strategią działania konkurencji, a dodatkowo na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia robi samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo że prezentują dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości i trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danej dziedzinie, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania można zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła dokonane przez nasz własny oddział graficzny można obejrzeć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace robione są poprzez zawodowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście lub mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Andrychów

Żeby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego obowiązku potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która wzbudzi w konsumentach odpowiednie emocje jak i również zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a wówczas projektujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby realizować określone plany. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie niezbędne schematy materiałów użytkowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Zaczęcie procesu układania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z klientem i wnikliwe badanie rynku, na którym pracuje lub chce pracować, a zatem na początku musimy dokładnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, gdyż nie mamy informacji, które mają wpływ na ustalenie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne propozycje i warianty graficzne. Koncepty logo tworzone są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, jak również tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z motywów, które przedstawiamy klient wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana w celu stworzenia końcowej kreacji. Skończone logo staje się gruntem do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć opracowanie następnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt jest łatwiejszy. Faktycznie utworzenie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to podstawowy element, który potrzebuje opracowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Mimo to w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu stworzyć jednorodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki niemu będą posiadać porady odnośnie designu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Andrychów

Logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Początkowym etapem dowolnego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie zadania ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu powinniśmy wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Dzięki uzbieraniu oraz rozpatrzeniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia budowania konceptu logo.

Część pracy nad początkową koncepcją to twórcza wymiana zdań, z której kreujemy koncepcje, po czym są przesiewane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże jedno do stuprocentowego dopracowania.

Ostatnia część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Andrychów

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Skutkiem tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dokładnie badamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje ponadto określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z różnymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o świetny, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dbając o szczegóły projektujemy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie skonstruować duży zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Andrychów

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć właściwego grafika, z tego powodu zrobiliśmy specjalną ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiadać w jednym abonamencie. Każdy zakres przeprowadzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompletny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie kończy zlecone projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Andrychów

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym usługobiorcą, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Wobec tego na starcie każdorazowo dokonujemy skrupulatną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować całościową obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w wydajny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, stymuluje ich postęp za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, aby otrzymać największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne zadania, na przykład powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania, jak też możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie mały pakiet danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zdecydować, o której godzinie mają się prezentować. Możemy tytułem przykładu skierować promocję do kierowników małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Andrychów

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką skutecznością, a także niedużym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeżeli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są zamieszczone w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Andrychów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają mnóstwo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja rozmaitych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako istotne możemy także wprowadzić bardzo celny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma problemu. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem idealnym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Andrychów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wielorakie zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Andrychów

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma unikatowe możliwości, które są niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można przygotować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym sławę TikToku. Możemy uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które można opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy osób. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go także przedstawić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet niedługim filmikiem możemy nierzadko pokazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Andrychów

Bez strony internetowej można pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż klienci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, kiedy interesant zobaczy nawet prostą, podstawową stronę www niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, bowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Jeżeli okaże się, że nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które rutynowo pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. To sprawi, że kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności budujemy projekt wizualny, aby przedstawić prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wszystkie konieczne i dodatkowe funkcje, poza tym układamy otrzymane treści – opracowanie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i mamy możliwość wysłać usługobiorcy roboczy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Andrychów

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów jednego produktu, również można uznać jako sklep internetowy. Dodatkowo platformy oferujące wykupienie abonamentu przez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnego zakupu wraz z płatnością właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, klientom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by wystartować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka idea jest tańsza porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeżeli klient ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swoje obroty otwierając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a później rozwinął się także na standardowe sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, dlatego że najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od uzgodnienia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Andrychów

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Mimo to, aby ta mogła pracować efektywnie trzeba się nią również dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele wysiłku jeśli wystąpią niespodziewane problemy. Cel zarządzania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to trafnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest żywy, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie zarządzana strona pomaga ponadto upilnować sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Niebagatelne jest też dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie warto przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak wykaz jest długi, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Andrychów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak sprawdzi to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się na skutek spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doznania internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Fakt – słaba strona lub sklep może pracować, internauci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, ale co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych profesjonalistów efekty są nieporównywalnie lepsze, a po generalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To niesłychane jak bardzo małe drobiazgi mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi wieloletni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele powinno spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy uwzględnić podczas opracowywania UX – potrafimy również wykonać oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to należy wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy mieć pewne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Andrychów

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie na temat tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Często przydarzają się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W przypadku gdy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet jeśli uda się wprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na rzetelny wywiad, by rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, mimo to jego owoce są na tyle dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Andrychów

Mając sklep internetowy wypada zadbać o jego czytelny układ i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – co także ważne, duża część użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online zaistniał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego też właśnie tak istotna jest dobra pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez sprawnie działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Andrychów

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych internautów nie zwraca uwagi na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez szersze grono ludzi, ponieważ Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w efektywne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy, o ile jest profesjonalnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Andrychów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a poza tym czy występuje odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Andrychów

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długodystansowa, owocująca w pokaźne efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też cykliczność w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samodzielnie, jednakże jest to żmudna praca, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Większość firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest ciężej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o produkowanie i zamieszczanie treści, lecz także nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Andrychów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Andrychów

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na sporządzanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Za sprawą przekazywania czytelnikom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową treścią, gdyż z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy tworzymy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie budować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Andrychów

Poradniki są następnym modelem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można też sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Samemu też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Zbudowanie poradnika to na dodatek perfekcyjna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Andrychów

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. Jeżeli klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

W formie przykładu, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić listę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. W każdym razie jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Andrychów

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane może wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Andrychów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Andrychów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Andrychów

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Aby uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Andrychów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Andrychów

1. Druk małoformatowy Andrychów

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych niewielkich.

Poza znanymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele, że aż ciężko wymienić wszystkie z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Oczywiście, gdy klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do podania możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są konieczne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wyliczyć dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Andrychów

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć również większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego dobrze jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Andrychów

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku występuje szansa oznaczenia produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest również dobre przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż wiele a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Andrychów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?