fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Andrychów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Andrychów jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze metody. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Znacznie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Andrychów?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i ogromnego doświadczenia dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz profesjonalna prezentacja Twojej marki jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Andrychów

Populacja: 21954

Długość geograficzna: 19.338340

Szerokość geograficzna: 49.854970

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Andrychów

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Andrychów

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil należy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejszy etap, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zarejestrowanie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają na celu między innymi ukazać firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Andrychów

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, w związku z tym powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w branży. Analizujemy i sprawdzamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też własne metody, które analizujemy na naszych wewnętrznych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Andrychów

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reagowanie na przedsięwzięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania są skuteczne porównując z planem konkurencji, a także w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że prezentują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując równocześnie wady i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metody. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne strategie zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy też doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można doglądać w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Prace robione są poprzez zawodowców z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Andrychów

Żeby zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się należycie kojarzyć, dodatkowo powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do wykonania rzeczonego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która wzbudzi w adresatach trafne uczucia a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby zrealizować określone cele. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie niezbędne projekty materiałów użytkowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Pierwszy moment procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z usługobiorcą i gruntowne omówienie branży, w której działa lub chce funkcjonować, dlatego najpierw powinniśmy szczegółowo wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest wykluczone, gdyż nie mamy informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego przygotowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z konsumentem, a także tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam dopasować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z propozycji, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu osiągnięcia końcowej kreacji. Skończone logo staje się gruntem do stworzenia pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowywanie następnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście utworzenie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Jednakże w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dostosować powinno się adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w sytuacji współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki tej książeczce posiadają wytyczne odnośnie designu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Andrychów

Trafne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Startem wszelkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie cele ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu wypada prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwotnym konceptem to osobliwa burza mózgów, z której wyłaniają się koncepty, które potem są przebierane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w finalną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do finalnego doszlifowania.

Ostateczny etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Andrychów

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. Tak więc nie dajemy niczego przypadkowi i szczegółowo badamy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić idealną grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy, jeden element projektu tak, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie zaprojektować duży zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Andrychów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy specjalną ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres sporządzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełen sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i planowo przekazuje zamówione projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozgryźć, jako iż będzie to trwały rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Andrychów

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Z tej przyczyny na wstępie za każdym razem organizujemy skrupulatny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całościową obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w umiejętny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, wzmacnia ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak zoptymalizować kampanię, tak aby osiągnąć największe benefity przy małym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne cele, na przykład zwiększenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania, a także możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ubogi pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i wycelowania w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie orzec, o których godzinach powinny się prezentować. Mamy możliwość tytułem przykładu skierować promocję do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Andrychów

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe zorientowane w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Wyświetlają one podstawowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez ustanku powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą skutecznością, jak też małym kosztem dotarcia do klienta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie e-commerce to za pomocą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Andrychów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują mnóstwo ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Obecność najprzeróżniejszych firm w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest na równi ważne możemy dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy również poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Andrychów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszelkie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Andrychów

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, możemy przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można uzyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim materiałem wideo można nierzadko przedstawić znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy efekt na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Andrychów

Bez strony internetowej idzie jakoś funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności interesanta, lecz często  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeśli konsument zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie spotkał jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że internauta nie może znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odstrasza niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. Dzięki temu konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start tworzymy projekt wizualny, aby zaprezentować realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy także różne konieczne i pomocnicze funkcje, jak również umieszczamy otrzymane treści – wykonanie treści możemy też zlecić lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć klientowi tymczasowy adres do przeglądu postępów prac. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Andrychów

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający około sześć wariantów jednego produktu, również możemy scharakteryzować jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też dobra inicjatywa usługobiorca posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje obroty formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a w przyszłości powiększył się również na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, ponieważ uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się modernizacji wyglądu sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od podstaw też zaczyna się od badania oczekiwań klienta oraz od ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Andrychów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła funkcjonować musimy się nią także dobrze zająć, czyli trzeba optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne problemy. Cel sterowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to adekwatnie zareagować i dostosować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który uwidacznia jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o pokazanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dołożyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu mówiącego, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Andrychów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest zaniedbywane, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak zbada to fachowiec, to zaczynają ujawniać się defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie narodziły się w rezultacie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mierna strona lub sklep może działać, ludzie się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych profesjonalistów rezultaty są nieporównywalnie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić jeśli są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Bezustannie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania musi spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic dość ważnych, które należy poznać przy projektowaniu UX – potrafimy też zrobić osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc aby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać pewne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Andrychów

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już przydatne jest wyćwiczenie co do tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Często przydarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną albo w jak szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, jako że po prostu nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się nanieść opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na merytoryczną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, by zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego owoce są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Andrychów

Mając sklep internetowy wypada zadbać o jego przyjazny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, znaczna większość użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wskazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy zaistniał, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet wyborna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli nikt jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak decydująca jest dobra pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość aspektów jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez dobrze działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Andrychów

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez dużą ilość użytkowników, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a zalety wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w efektywne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest dobrze stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać dużo lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Andrychów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a ponadto czy jest wystarczająco duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Andrychów

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długoletnia, przynosząca zniewalające rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także regularność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, jednak jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długodystansowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, dlatego że spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zalety takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o tworzenie i zamieszczanie treści, lecz też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Andrychów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Tak więc trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Andrychów

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na konstruowanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywaniu odbiorcom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go cenną treścią, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest stworzenie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, lecz jak już mówiliśmy, niekiedy optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie prowadzić bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Andrychów

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie odbiorców i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z biegłością zdobywa się przez długie lata. Sam też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to na dodatek świetna okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Andrychów

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi przekonać klienta. W przypadku gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również kreuje zaufanie klienta. Opis produktu ma także wpływ na efekty pozycjonowania, albowiem wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak często są zadziwiająco skuteczne. 

Tytułem przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. W każdym razie jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeśli pokażesz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Andrychów

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, lecz odpowiednio wykorzystane może wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Andrychów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Andrychów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Andrychów

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Aby uformować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Andrychów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Andrychów

1. Druk małoformatowy Andrychów

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że goszczą właściwie w każdej firmie, w tych wielkich i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy też zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że ciężko wymienić każdy z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej firmy także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb i wymagań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są niezbędne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też powszechną domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, jednak umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Andrychów

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może skończyć się fatalnie. I tu również należy dodać, że przy realizacji w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Andrychów

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku jest możliwość oznakowania towaru i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także dobre sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż więcej także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Andrychów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?