fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wieprz

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wieprz jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze metody. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Znacznie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wieprz?

Trafiłeś w idealne miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności i ogromnego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i rzetelna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni możemy wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Wieprz

Populacja: 5002

Długość geograficzna: 19.356880

Szerokość geograficzna: 49.890930

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wieprz

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała szczegółowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wieprz

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy również starannie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejszy etap, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza samemu kierować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz w przypadku gdy nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wieprz

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tej przyczyny dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które analizujemy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wieprz

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reakcja na działanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania są opłacalne w porównaniu ze strategią konkurencji, oprócz tego w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne oraz negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia robi samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo iż mają dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła tworzone są poprzez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można indywidualnie bądź mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Wieprz

By zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą i powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do realizacji niniejszego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która obudzi w odbiorcach stosowne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a wówczas planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby zrealizować określone cele. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie wskazane projekty materiałów reklamowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu układania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z konsumentem i przemyślana analiza rynku, na którym działa lub chce pracować, w związku z tym na początku musimy solidnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie procesu jest niewykonalne, dlatego że brak jest ważnych informacji wpływających na określenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do wymagań, które przedstawia nam klient. Z projektów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem zrealizowania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się podstawą do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces będzie łatwiejszy. Faktycznie utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to główny element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w rezultacie utworzyć oryginalny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, jak również metody ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu schematowi posiadają wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Przygotowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszelkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Wieprz

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym momentem wszelkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Zgromadzenie i przeanalizowanie tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad początkową koncepcją to dynamiczna dyskusja, z której wyłaniamy szkice, które potem są przesiewane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu później dokańczane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do maksymalnego wykończenia.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Wieprz

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy cel, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Dzięki współpracy z różnymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo wykonujemy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Wieprz

Wiemy, jak trudno jest znaleźć profesjonalnego grafika, więc stworzyliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiąść nawet w jednej subskrypcji. Finalny zakres ustalany jest indywidualnie.

Główne walory tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełen dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie finalizuje złożone projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sprostować, gdyż będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Wieprz

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym usługobiorcą, które dopasowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Z racji tego na wstępie za każdym razem organizujemy dogłębny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w niezawodny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, prowadzi ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych powinniśmy tak uefektywnić kampanię, żeby dostać jak największe korzyści przy niedużym nakładzie finansowym. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne cele, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej spora możliwość kształtowania oraz możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach mają się wyświetlać. Mamy możliwość tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wieprz

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce ciągle zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, a ponadto niskim kosztem pozyskania klienta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi będą pokazywać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są położone w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wieprz

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają mnóstwo ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Przebywanie najprzeróżniejszych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Lecz obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest na równi istotne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma problemu. Taka właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy także rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wieprz

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wielorakie modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wieprz

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej dwa razy tyle. Ponadto wideo marketingowe ma unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy osób. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmikiem można czasem pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form reklamy należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Wieprz

Bez strony internetowej można działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności użytkownika, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Można o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli interesant zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie zobaczył ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do branży, bo nie wszystkie firmy potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeżeli okaże się, że internauta nie może sprawdzić odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona odpycha nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają konsumenci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po ustaleniu detali i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście uzupełniamy o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start tworzymy projekt wizualny, aby odzwierciedlić realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy także wszelkie obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, jak również wprowadzamy otrzymane treści – opracowanie treści możemy również innej firmie lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie przekazać klientowi przygotowawczy adres do śledzenia postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Wieprz

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający około pięć wariantów jednego produktu, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Także platformy oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia realizację pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy doradzamy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak taka inicjatywa jest tańsza w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetny pomysł jeżeli kontrahent ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój zysk formując kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a potem wypłynął także na tradycyjne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od zera także rozpoczyna się od badania oczekiwań klienta oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wieprz

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Jednakoż, aby ta mogła pracować poprawnie należy się nią również dobrze zająć, czyli trzeba rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo wysiłku jeśli wystąpią jakieś komplikacje. Zadanie kierowania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to celnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i rytmicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga też zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Niebagatelne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie opłaca się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcje, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wieprz

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie zaniedbywane, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają wychodzić defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie narodziły się w wyniku spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony i sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Fakt – mierna strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów efekty są nieporównywalnie wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają kwitnąć.

To niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić zakładając, że są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Wiele razy widzieliśmy sytuację, w których niby prezentowana na samej górze opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany musi spełniać dana strona, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony internetowej pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic całkiem istotnych, które należy uwzględnić przy opracowywaniu UX – potrafimy też zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Wieprz

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już przydatne jest wyćwiczenie co do tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Często dzieją się sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jak znaleźć rozwiązania w źródłach internetowych, bo po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Jeśli rozwiązanie problemu wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się wprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej porozbijać, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na wyczerpującą rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, wszak nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to należy dopilnować, żeby dotarły one do jak najszerszego grona osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wieprz

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego przyjazną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej duża część użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy przebił się, musi on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków w przypadku gdy żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak istotna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa liczba użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50% klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wieprz

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większe grono internautów, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy jeśli jest dobrze zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już znają. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Wieprz

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc organizacja samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na ocenie informacji wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a poza tym czy korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wieprz

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długofalowa, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samodzielnie, jednakże jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długoterminowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest ciężej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz też nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wieprz

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Wieprz

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na tworzenie image specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek publikowaniu internautom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy tworzymy zawsze aktualną i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie prowadzić bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Wieprz

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie odbiorców i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to również idealna okazja, aby opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów rady zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Wieprz

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeżeli konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu mówi klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na efekty pozycjonowania, ponieważ wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, ale często są nadzwyczaj efektywne. 

Na przykład, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli opiszesz też propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Wieprz

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo traktuje o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także miłość do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wieprz

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wieprz

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wieprz

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Aby uformować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wieprz

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wieprz

1. Druk małoformatowy Wieprz

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych niewielkich.

Poza zwykłymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele i ciężko wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb i wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są nieodzowne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do doprecyzowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, które są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wymienić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wieprz

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj również należy nadmienić, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego wspaniale jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wieprz

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku istnieje szansa oznakowania produktu oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest też poprawne przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość wielka oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego wiele także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wieprz to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?