Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Bemowo - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bemowo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bemowo jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bemowo?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności i bogatego doświadczenia dostarczając naszym interesantom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni możemy wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bemowo

Populacja: 102393

Długość geograficzna: 20.908440

Szerokość geograficzna: 52.254600

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bemowo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował całościowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bemowo

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil musimy także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi zaprezentować firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do promocji oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bemowo

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tego względu dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Na dodatek analizujemy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie przychodzimy z pomocą stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też swoje własne rozwiązania, które oceniamy na naszych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bemowo

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na poczynania konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody działają porównując z planem strategicznym konkurencji, na domiar tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo że zajmują dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danej dziedzinie, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy też przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace zrealizowane przez nasz dział graficzny można znaleźć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace tworzone są poprzez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać samodzielnie bądź mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Bemowo

Aby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się dobrze kojarzyć, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia tego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wywoła w adresatach właściwe uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone cele. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie wymagane projekty materiałów użytkowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy krok procesu komponowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z usługobiorcą i szczegółowa obserwacja branży, w której pracuje lub chce działać, w związku z tym na początku powinniśmy solidnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego otwarcie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie posiadamy informacji wpływających na określenie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo tworzone są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań klienta. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która jest doszlifowywana w celu osiągnięcia końcowej wersji. Odpowiednie logo staje się podłożem do zrealizowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć przygotowanie następnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt będzie prostszy. Faktycznie zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to podstawowy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Pomimo to w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie wypracować pełny wizerunek marki. Dopasować warto odpowiedni krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak również metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcją i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w sytuacji współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Bemowo

Dobre logo przyciąga wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wywoływał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest prostym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Otwarciem każdego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i przebadanie tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad pierwszym konceptem to osobliwa dyskusja, z której kreujemy koncepcje, po czym są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepcje najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu później dokańczane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Finiszowy etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bemowo

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo zgłębiamy plan, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo określone zadania i wywołuje właściwe emocje. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zrobić najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechują się znakomitą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dbając o szczegóły tworzymy każdy element projektu w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do klienta.

Możemy skonstruować szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Bemowo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać właściwego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają pełnić. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiadać w jednej subskrypcji. Wszelki zakres sporządzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Główne plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz kompletny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo dostarcza zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, ponieważ będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Bemowo

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym usługobiorcą, które wybieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Z tego powodu na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy skrupulatny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować pełną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w fachowy sposób prowadzi kampanie swoich klientów, prowadzi ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak uefektywnić kampanię, tak aby dostać największe benefity przy niedużym nakładzie finansowym. Dzięki Google Ads możemy osiągnąć konkretne cele, na przykład powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej spora możliwość kształtowania, a także możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie niepełny zbiór danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o jakiej godzinie powinny się prezentować. Mamy możliwość na przykład skierować promocję do właścicieli małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bemowo

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową zorientowaną typowo na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one podstawowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez przerwy powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną produktywnością, a także niskim kosztem pozyskania nabywcy. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty będą znajdować się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że znajdują się w sklepie online to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bemowo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną wiele ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która daje internautom czas oderwania od codzienności i relaks może równie dobrze posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Przebywanie najprzeróżniejszych firm w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest równie ważne możemy także wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bemowo

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, niewątpliwie zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszelkie modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bemowo

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej trzy razy tyle. Co więcej, wideo reklama daje wyjątkowe możliwości nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, możemy uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym sławę TikToku. Możemy uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Zatem przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo można niekiedy przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy rezultat końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Bemowo

Bez posiadania strony internetowej idzie pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, lecz często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Korzystniej jest, jeżeli interesant obejrzy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby nie odnalazł ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Jeżeli okaże się, że konsument nie może odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona zraża niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy również utworzyć usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po ustaleniu szczegółów i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy również wielorakie niezbędne i uzupełniające funkcjonalności, jak również wprowadzamy otrzymane treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie udostępnić klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bemowo

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których można bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający około sześć wariantów paru produktów, tak samo można określić jako sklep internetowy. Także serwisy oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala wypełnienie pełnego zakupu wraz z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa gdy kontrahent posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swoje obroty uruchamiając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a w przyszłości rozwinął się także na klasyczne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, gdyż uprzednio tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a dopiero potem przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od rozplanowania ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bemowo

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła funkcjonować poprawnie wypada się nią dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo wysiłku, kiedy nadejdą różne komplikacje. Plan sterowania stroną opiera się też na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest żywy i stoją za nim żywi ludzie. Przykładnie gospodarzona strona pomaga także upilnować sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bemowo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie bagatelizowane, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak zbada to znawca, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się w rezultacie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są odczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć ogromne znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – słaba strona lub sklep może działać, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych profesjonalistów rezultaty są znacznie większe, a po gruntownych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpływać na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić jeśli są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie cele ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem określonego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic całkiem dużych, które powinniśmy poznać podczas opracowywania UX – jesteśmy w stanie też wykonać osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wybierany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bemowo

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe w kwestii tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Często mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, wszak po prostu nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

Gdy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeśli uda się przeprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na skrupulatny wywiad, by rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to musimy dopilnować, żeby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego wyniki są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bemowo

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego należy zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto duża większość użytkowników sprawdza tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy odniósł sukces, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nic nie wskóra gdy nikt jej nie zobaczy! W tym celu właśnie tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bemowo

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że mając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono internautów, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a zalety wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny, kiedy jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Dodatkowo należy zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bemowo

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a także czy jest korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bemowo

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to droga długofalowa, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samodzielnie, jednakże jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długookresowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dużo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie gorzej, bo większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, ale też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bemowo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama przyciąga duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Bemowo

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na stwarzanie profilu eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczania internautom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas wytwarzamy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednak jak już mówiliśmy, niekiedy optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie konstruować bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Bemowo

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się edukowanie czytelników i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z praktyką zdobywa się przez wiele lat. Sam też na pewno szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to też doskonała okazja, by dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bemowo

Opisy produktowe są bardzo istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi przekonać konsumenta. W przypadku gdy klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma też znaczenie na rezultaty pozycjonowania, jako że każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak często są zadziwiająco efektywne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Aczkolwiek jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli przedstawisz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bemowo

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, dlatego warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też pasja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bemowo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bemowo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak wielką ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bemowo

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. By skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bemowo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bemowo

1. Druk małoformatowy Bemowo

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym formacie – to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych wielkich i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest sporo, że niełatwo je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także wymagań klienta w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są potrzebne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów i do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, które są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również powszechną domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca i przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyszczególnić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bemowo

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenieść, choć nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są bilbordy oraz banery. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w większym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj także należy nadmienić, iż przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bemowo

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego gatunku produkty nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku jest szansa oznakowania produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też odpowiednie stworzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, że jest to skomplikowane zajęcie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, a jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bemowo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?