fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bemowo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bemowo jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Istotnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bemowo?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnego doświadczenia dostarczając naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i wysokiej klasy prezentacja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bemowo

Populacja: 102393

Długość geograficzna: 20.908440

Szerokość geograficzna: 52.254600

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bemowo

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bemowo

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil warto również rzetelnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Problem polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bemowo

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Na dodatek badamy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne rozwiązania, które sprawdzamy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bemowo

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reagowanie na zachowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu ze strategią konkurencji, w dodatku na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, marka nie posiada ani jednego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, pomimo iż mają dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując defekty przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż oraz na podstawie zebranych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe strategie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Wnikając w konkurencyjne metody zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy doradzić, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła wykonywane są poprzez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można powierzać indywidualnie lub mogą być one zalecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas robiąc przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Bemowo

By osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się właściwie wiązać ze sobą, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która natchnie w adresatach stosowne uczucia oraz zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym identyfikujemy założenia marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie niezastąpione projekty materiałów użytkowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Wstęp przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z klientem i skrupulatne badanie branży, w której funkcjonuje lub chce działać, a zatem najpierw powinniśmy solidnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest niewykonalne, gdyż nie mamy informacji wpływających na opis charakteru identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już opracowaną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które prezentujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest ulepszana celem zrealizowania gotowego loga. Skończone logo staje się bazą do stworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to główny element wymagający opracowania i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na klienta. Lecz na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem stworzyć jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dobrać warto adekwatny krój czcionki, harmonijne kolory, jak również metody ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też przydatny w momencie współpracy z innymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu schematowi będą posiadać wskazówki o stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bemowo

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Wstępem wszystkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie cele ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada zbadać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki nagromadzeniu i analizie tych informacji będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad wczesną koncepcją to dynamiczna narada, z której kreujemy koncepcje, które potem są selekcjonowane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w finalną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do ostatecznego doszlifowania.

Finiszowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bemowo

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy cel, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje dodatkowo wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Dzięki współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy wykonać duży zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bemowo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, więc zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej składce. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz cały sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo przekazuje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, bowiem będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Bemowo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Dlatego na pierwszym etapie każdorazowo przeprowadzamy wnikliwy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w kompetentny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, prowadzi ich postęp na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona klientów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak ulepszyć kampanię, aby otrzymać największe korzyści przy niedużej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy zrealizować konkretne zadania, między innymi rozbudowanie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej gigantyczna możliwość konfiguracji i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ograniczony pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zarządzić, o której godzinie powinny się ukazywać. Mamy możliwość na przykład kierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bemowo

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe zorientowane w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką skutecznością, a także niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bemowo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przykuwają masę uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Występowanie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. To właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bemowo

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bemowo

Kampanie wideo to ciekawa opcja przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo marketingowe daje unikalne możliwości nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym popularność TikToku. Można stworzony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również przedstawić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim filmem można niekiedy zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, z naszą pomocą rezultat końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Bemowo

Bez posiadania strony internetowej idzie pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności interesanta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli interesant trafi nawet na prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do biznesu, bo nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Jeżeli okaże się, że nie umie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieatrakcyjnym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy również wszystkie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, jak również układamy otrzymane treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi projektowy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Bemowo

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, lecz nawet taki oferujący około pięć wariantów paru produktów, również można opisać jako sklep internetowy. Także serwisy oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia realizację pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, wszak taka inicjatywa jest tańsza w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobry pomysł nawet jeśli klient ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce zwiększyć swój dochód formując następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie rozwinął się także na standardowe sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas renowacji wyglądu, gdyż najpierw konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od początku też zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bemowo

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Jednakoż, aby ta mogła funkcjonować musimy się nią również dobrze zająć, czyli musimy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele wysiłku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Plan sterowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie zareagować i naprawić stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest aktywny i stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga także upilnować sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub dodawanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pokazania się komunikatu informującego, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bemowo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to znawca, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie zrodziły się w efekcie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć istotny wpływ na to, że witryny lub sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – mizerna strona lub sklep może działać, odbiorcy się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów rezultaty są dużo wyższe, a po gruntownych zmianach, które również możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To niesamowite jak bardzo małe detale mogą mieć wpływ na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Co krok spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany ma realizować dana strona, tak żebyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość dużych, które należy poznać podczas opracowywania UX – można także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc by w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wzmocniona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bemowo

Problemy z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie odnośnie do tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Częstokrotnie dzieją się sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w dostępnych źródłach, jako że zwyczajnie nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Jeżeli naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na rzetelną rozmowę w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, by zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego wyniki są tak zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bemowo

Posiadając sklep internetowy powinniśmy zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej duża część użytkowników przegląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online zaistniał, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy żaden klient jej nie wyświetli! Dlatego też tak priorytetowa jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, gdyż im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się witryny internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie wiele cech jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bemowo

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych internautów nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz pożyteczne informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość ludzi, ponieważ Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w prężne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy gdy jest dobrze stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Na dodatek należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bemowo

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na ocenie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy wystarczająco wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bemowo

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długookresowa, przynosząca pokaźne rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samemu, lecz jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Dużo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest ciężej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, ale również nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bemowo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego trzeba wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Bemowo

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywania interesantom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, wszak z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasem optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Bemowo

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednak należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Sam też często szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to także idealna okazja, by opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów informacje zaowocuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bemowo

Opisy produktowe są niebywale istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeżeli konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma również wkład na efekty pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

W formie przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli opiszesz także sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bemowo

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości pracy, ale odpowiednio zastosowane może wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest także pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bemowo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bemowo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bemowo

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby stworzyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bemowo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bemowo

1. Druk małoformatowy Bemowo

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Poza znanymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje sporo i niełatwo wymienić je wszystkie, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, jakie są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również typową domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, ale pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bemowo

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenosić, choć nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy nadmienić, iż przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc lepiej jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bemowo

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku jest szansa oznakowania produktu oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także poprawne przygotowanie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć spora i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bemowo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?